Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Laisvės Alėjos rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nebuvus LA kurį laiką ir tik skaitnat čia postus jau buvo apėmęs nerimas, kad viskas bus labai blogai. Bet vakar vėl teko praeit pro tą vietą ir vienintelis mano nusiskundimas butų plytelių lygumas, bet dar neaišku ar nebus papildomo lyginimo sudėjus didesnį plytęlių kiekį.

    Comment




      Darbai Nepriklausomybės aikštėje. Tos metalinės konstrukcijos aplink medelius kaip suprantu suoliukams.

      Comment


        Nelabai įdėmiai tyrinėjau aš tą grindinį, bet kiek teko juo pasivaikščioti, tai man kelia nemažai abejonių dėl jo ilgaamžiškumo. Kaip jau kažkas rašė, nemažai plytelių tikrai kažkaip sluoksniuojasi, kitos pertrūkę. Apie nuskeltus kampus net kalbėt nebeverta. Nu ok, tarkim tokias keis, bet tai čia gaunasi nežmoniškas kiekis pačio gaminio arba darbo broko.

        Beje, krūvoj vietų yra lopai be plytelių. Jos nebuvo įdėtos, ar jau išimtos pakeitimui? Jei išėmė, tai galėtų iškart ir naujas sudėti, kad akių nebadytų.

        Comment


          Va šios plytelės tai super, atrodo kaip tūkstančiu lygiu aukštesnė klasė nei tos trupančios.

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą
            Va šios plytelės tai super, atrodo kaip tūkstančiu lygiu aukštesnė klasė nei tos trupančios.
            Tai, kad čia tos pačios

            Comment


              Parašė ernissss Rodyti pranešimą
              Tai, kad čia tos pačios
              Arba aš visai aklas arba čia tos daug didesnės ir šviesesnės. Negi iš foto nesimato dydis? Iš viso yra dedamos 3 rūšių plytelės. Tos trupančios ir dvi normalios didesnių gabaritų.

              Comment


                Tos didelės tai tikrai gerokai geriau atrodo

                Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                  Tos trupančios ir dvi normalios didesnių gabaritų.
                  Gerai skamba /\

                  Comment


                    Taip, tos didesnės geriau atrodo, bet aš jau rašiau aukščiau, kad jų suklojimo kokybė ne ką geresnė už tų mažųjų

                    Comment


                      Šiandien buvau Kaune, vaikščiojom gražiojoje LA. Iš karto nuskubėjau į tvarkomą dalį ir... labai labai nusivyliau. Mano akimis, reikėtų stabdyti šį projektą, kol ne vėlu, kol ne daug suklota. Ne atnaujinimo projektą apskritai, bet atnaujinimo naudojant konkrečiai šias plyteles. Ką pamačiau?

                      1) Plytelės suklotos kreivai (gal kitaip ir neišėjo sukloti tokių mandrių?);
                      2) Žvelgiant į grindinį, akyse nemaloniai mirguliuoja!
                      3) Kadangi mandriai skersai klojamos, susidaro įspūdis, kad tave "neša į šoną" Nežinau kaip čia geriau išsireikšt, gal ir kiti panašų efektą pastebėjo?
                      4) Malonumas brangus, o VAIZDO nėra!

                      Kiek geriau su tom didesnėm plytelėm... Tas iš bėdos būtų galima palikti. Nežinau, ką ir galvoti... Justi pretenzija, kurios visai nereikia. Būkit gerai, nuraminkit Kodėl tos plytelės tokios siaubingai skersos... Kai kuriose vietose Kaune suklotos tokios visai įdomios KORIO formos plytelės, galima būtų pratęsti šią tradiciją, tik naudojant kokybiškesnes medžiagas. Nors man, pvz, nieko baisaus būtų ir TAMSUS asfaltas. T.y. "šaligatviai" iš plytelių, o "gatvė" - TAMSUS asfaltas. LA būtų sutvarkyta per metus, o dabar, pamatysit, truks siaubingai ilgai, o rezultatas abejotinas...
                      Paskutinis taisė Knope; 2016.09.24, 23:12.

                      Comment


                        Buvau ir as apziureti ir man labai patiko,Kaune daug kas daroma kitaip o tai veza ir todel sis miestas ypatingas.

                        Comment


                          Aš seniai sakiau, jeigu kaunas sugebėtų atsinaujint maksimaliai, prikeltų tarpukario paveldą, pabaigtų senamiestį atrenovuoti, gatves, tai miestas būtų iš didžiosios raidės. Panašu, kad ta linkme einama.

                          Comment


                            Parašė Knope Rodyti pranešimą
                            2) Žvelgiant į grindinį, akyse nemaloniai mirguliuoja!
                            3) Kadangi mandriai skersai klojamos, susidaro įspūdis, kad tave "neša į šoną" Nežinau kaip čia geriau išsireikšt, gal ir kiti panašų efektą pastebėjo?
                            4...
                            tas tai teisybė, mirguliuoja, yra tas "krioklio efektas", o tai nieko kito, kaip tik nuovargį, nereiškia. Nebent tie tarpai užsipildys plytelių spalvos skalda, mažiau linijų matysis.
                            Paskutinis taisė liux; 2016.09.25, 17:00.
                            Русский военный корабль, иди нахуй!

                            Comment


                              Parašė Knope Rodyti pranešimą
                              Šiandien buvau Kaune, vaikščiojom gražiojoje LA. Iš karto nuskubėjau į tvarkomą dalį ir... labai labai nusivyliau. Mano akimis, reikėtų stabdyti šį projektą, kol ne vėlu, kol ne daug suklota. Ne atnaujinimo projektą apskritai, bet atnaujinimo naudojant konkrečiai šias plyteles. Ką pamačiau?

                              1) Plytelės suklotos kreivai (gal kitaip ir neišėjo sukloti tokių mandrių?);
                              2) Žvelgiant į grindinį, akyse nemaloniai mirguliuoja!
                              3) Kadangi mandriai skersai klojamos, susidaro įspūdis, kad tave "neša į šoną" Nežinau kaip čia geriau išsireikšt, gal ir kiti panašų efektą pastebėjo?
                              4) Malonumas brangus, o VAIZDO nėra!

                              Kiek geriau su tom didesnėm plytelėm... Tas iš bėdos būtų galima palikti. Nežinau, ką ir galvoti... Justi pretenzija, kurios visai nereikia. Būkit gerai, nuraminkit Kodėl tos plytelės tokios siaubingai skersos... Kai kuriose vietose Kaune suklotos tokios visai įdomios KORIO formos plytelės, galima būtų pratęsti šią tradiciją, tik naudojant kokybiškesnes medžiagas. Nors man, pvz, nieko baisaus būtų ir TAMSUS asfaltas. T.y. "šaligatviai" iš plytelių, o "gatvė" - TAMSUS asfaltas. LA būtų sutvarkyta per metus, o dabar, pamatysit, truks siaubingai ilgai, o rezultatas abejotinas...
                              Ale ot mada - tuoj žliumbt... tas negerai, anas kreivai, tas žalias, o anas geltonas. Aš iš pradžių irgi kreivai žiūrėjau į LA rekonstrukciją, bet dabar nusiraminau - kaip bus, taip bus gerai. Juk ne debilai ar akli tuos projektus kūrė. Dar tik daro, o dauguma verkia. Palaukim rezultato, tada įvertinsim, paplosim ir... pamiršim. Juk kiek negatyvo sulaukė Arena. Dabar visi tyli. Kažkada (prieškary) Kaune pastatė J.Jablonskio mokyklą. Ji irgi sulaukė daug kritikos, bet stovi. Ir mažai, manau, ją atsirastų bekritikuojančių...
                              Keliauju per Lietuvą

                              Comment


                                Šiek tiek foto, aplink soborą:















                                Paskutinis taisė RobertasS; 2016.10.20, 20:28.

                                Comment


                                  Dar truputį foto











                                  Aplinkui pilna tokiu "kasiakų"













                                  Pilna ir krūvose sudėliotų sudaužytų plytelių













                                  Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                                  Comment


                                    Nežinau, gal čia tik man, seno raugo žmogui taip atrodo, bet Alėja atrodo kokia tai sterili ir negyva. Gal veikia senas imprintingas atmintyje, kai Laisvės Alėjoje būdavo pilna žmonių.

                                    Comment


                                      Visai gražiai gaunasi. Puiku, kad aplink Soborą nebus viena plynaukštė, o bus kelių tipų plytelėmis iškloti "praėjimai" ar "pravažiavimai".

                                      Comment


                                        J.U paskutine nuotrauka jei prisitruktum ir paziuretum kur darbai nevyksta tai pamatysi kad tu žmonių tikrai yra.

                                        Comment


                                          Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                          Nežinau, gal čia tik man, seno raugo žmogui taip atrodo, bet Alėja atrodo kokia tai sterili ir negyva. Gal veikia senas imprintingas atmintyje, kai Laisvės Alėjoje būdavo pilna žmonių.
                                          Tai joje ir bus pilna žmonių, kai baigs kloti plyteles. Juk čia statybinė zona. O likusi LA zona gyva, paskendusi kavinėse, aluje, nerūpesčiuose, pasimatymuose, gėlėse, savivaldybės languose, pasivaikščiojimuose ir t.t. ir t. t.
                                          Čia tik ši dalis tokia statybinė. Toliau - kaip nieko ir nebuvę...
                                          Keliauju per Lietuvą

                                          Comment

                                          Working...
                                          X