Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šnipiškės - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • Zygis
  replied
  Parašė Tidas Rodyti pranešimą


  Antrinėje rinkoje - butai jau su apdaila (kokia ji bebūtų - kainuoja papildomai).
  Antrines rinkos apdaila 10 metu senumo daznai kainuoja daugiau negu is naujo irengt pagal save.

  Komentuoti:


 • Tidas
  replied
  Parašė diamond Rodyti pranešimą
  “Antrines rinkos” ir kainos dideles, ir siaip pasirinkimu nera. Visai nera. Snipiskes dabar ipatingai viskas issluota. Tenka laukti nauju projektu, kuriu tikrai bus. Vieta labai gera, nesinori, kad butu apstatytas visokiom burem, bet tai ne breaking point.

  Dar pagal kaina (iki 200k) patenka Markuciai, bet cia ne ta tema.

  Antrinėje rinkoje - butai jau su apdaila (kokia ji bebūtų - kainuoja papildomai).

  Komentuoti:


 • Obi-Wan Kenobi
  replied
  O K17 savivaldybės architektūros paveldo komisiją (yra net tokia?) turbūt praėjo be problemų.

  Komentuoti:


 • Tomizmas
  replied
  Kaip tik prieš kelias dienas norėjau paskaityti senus pranešimus šioje temoje, ir užkliuvo akis už to, kaip turėjo atrodyti Koriai:

  Parašė thisisgoodnews Rodyti pranešimą

  Ir tiesiog pyktį sukėlė štai šis postas:

  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

  Pirmas variantas nepraėjo pro savivaldybės architektūros paveldo komisiją (ar kaip ten ji vadinasi), turbūt nelabai tiko prie šnipiškių trobų skailaino, tai padarė paprastesnį fasadą.
  Čia rimtai? Šito fasado neuždėjo ir paliko pastatus dabartinės būklės (kuri man absoliučiai nepatinka - čia dar švelniai pasakyta) tik dėl to, kad netiks prie "dvasingo paveldo". Čia rimtai, 2014 metais derino naujus pastatus prie trobų?

  Jūs patys matote, kokius įdomius pastatus Šnipiškėse galėjome turėti, o jų neturime dėl tokių sprendimų... Nerandu cenzūrinių žodžių, kuriais galėčiau apibūdinti tuos sprendimus
  Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.01.17, 23:55.

  Komentuoti:


 • Matematikas
  replied
  Su visa pagarba:
  Koriai 1: ar kada nors pabaigs dėti fasadą, ar amžinai liks statybų stadijoje?
  Koriai 2: atrodo kaip frankenšteinas.
  Mano asmenine nuomone, už Korius bjauriau atrodo tik K17.

  Skansenas bene vienintelis vertas dėmesio projektas Šnipiškėse. Tai vienintelis kvartalinis projektas Šnipiškėse, su architektūrine idėja, vientisumu, aplinka gyventojams, ir neapsuptas parkingų. Žinoma, jis irgi turi savų trūkumų. Pavyzdžiui, kainos/lokacijos santykis.

  Komentuoti:


 • MisterDon
  replied
  Įdomus forumas, nuolat seku, ir tik po trijų metų skaitymo ir nagrinėjimo, galų gale prisijungiau ir aš.
  Aš jau min kaip metus gyvenu Koriai 2, ir kol kas nėra dėl ko gailėtis. Butą įsigijau 2018 metais: buvo didelė dvejonė, ypač kai nenusisekė su Koriai 1, bet įtikino tuom, kad pati 1) kompanija sustabdė ir visiškai iš naujo perdarė Koriai 2 planą (kuris gerokai skyrėsi, į gerą pusę). 2) aišku, tuo metu konkurencinga kaina 3) labai aiškiai matėsi perspektyva, jog tie patys savininkai, turėdami visą sklypą (su viena išimtimi tarp dviejų Korių) nuo Daugėliškio iki Žalgirio, tikrai toliau vystys ir plėtos sekančius etapus (Koriai 3 - pavadinti Clouds), kurie, mano akimis yra dar geresnis. O kas fainiausia, kad šiame perimetre neklonuoja visų pastatų štampais, kaip pvz. Naujajame Skansene.

  Click image for larger version

Name:	EP-190519823.jpg
Views:	988
Size:	222,9 kB
ID:	1855387

  Kai pirkau butą, jau tada buvo aišku, ir vystytojai taip pat tvirtino, kad bus statomi pastatai toliau pagal laikrodžio rodyklę, galui palikus vertingiausią kampą tarp Kalvarijų ir Žalgirio gatvės: neliks ir jūsų minimos parkovkės šalia Korių 1. Pastačius Cloud, toliau eis eilė link esamo Jammam kebabinės, dar toliau - Sostinės turgaus griovimas (buvo teigiama, kad statė kaip laikiną sprendimą užklupus 2009 metų krizei), bet planuose yra normalus verslo ar prekybos centras: youtube net esu matęs fantasmagorišką video tą tema ( https://www.youtube.com/watch?v=t72EUw-l8jY&t=62s ). Patys vystytojai sako, kad šitas filmukas yra tik planai, realybė tikrai bus kitokia (taip pasakyta prieš pilnus tris metus). Žiūrint iš šios dienos perspektyvos, Cloud namai tikrai atrodo geriau nei video pavaizduotas. Tad įtikėjau, kad vis tik norėdami brangiau parduodi likusį "plotą", vystytojai po nelabai pavykusio Koriai 1, turės taisytis ir kelti tiek savo vardą, tiek kokybę.
  Kai pirkau, didžiausią nerimą man kaip tik sėjo kiti NT brokeriai / perpardavinėtojai / "influenceriai", kurie išjuokinėjo Korių 2 projektą (gal navaro gero nedavė?). Bet kai ryškiai pamačiau kad tokių "infuencerių/brokerių" kalbos neatitiko vystytojų realiai daromus darbus, tai nusprendžiau pirkti. Kad būna bėdų naujuose namuose, tai jų būna visur - nieko nenustebintų. Netikiu, kad pats statytojas yra geresnis ar blogesnis (nemaišyti su vystytoju, kuris už moka statymą), ir kažkaip pasirodė, kad šitas statytojas pastatė Fabijoniškių Grandą, kuris man pasirodė visai kokybiškas.

  Žodžiu, rezultate labai džiaugiuosi įsigijęs butą Koriai 2. Na taip, 2019-2020 metais kliudė Giedraičių g. tvarkymas, bet ta proga suradau visai kaimiškai žavią Šilutės g., tad nepatogumas menkas - užtat dabar vaikščioti šia gatve - vienas malonumas. Gal norėtųsi vienos kokios kavinukės šioje gatvėje, perspektyvoje, nebent prie Šnipiškių aikštės galėtų atsirasti. Pro langą pastoviai matau šitą gatvę - tai galiu pasakyti, kad žmonių yra nuolat - ne Gedimino prospektas, bet vaikštančių žmonių yra nuolat ir pastoviai - tuščia gatvė nebent nakties valandomis.
  Mano akimis, kaip tik Daugėliškio/Giedraičių kampas yra vertingesnis nei Žalgirio/Kalvarijų (dėl vaizdo į dangoraižius), bet matomai vystytojai mąsto kitaip (neatmetu galimybės, kad jie teisūs - aš ne NT profas vis tik).

  Sausį skaičiavau, kad aplinkui yra 11-12 kranų. Taip, tikrai neramu, kad darosi "perkūnkiemis", bet kita vertus, labai džiaugiuosi, kad aurea, kintai yra 4-5-6 aukštų namai, plius tai "vienetiniai" namai, o ne kvartaliukas vienodų namų. Kernavės gatvės šiek tiek gaila dėl K17, bet įtariu, kad gatvė bus ir judri, ir gyvybinga, ir netgi atims dabartinį žmonių srautą iš Giedraičių gatvės. Plius žmonių masė apsigyvens tikrai nemenka.

  Tuo tarpu, akis užkliuvo už skelbimo dėl Fino gatvės projektuko https://www.skelbiu.lt/skelbimai/par...-49948543.html
  Čia Cozy Life II etapas? Greičiausiai ne, nes parduodamas projektas. Kaip suprantu, dabartinė valdžia neturėtų praleisti tokio projekto, kur vėl - pirmam aukšte parkingas (wtf).

  Dar vienas dalykas - iš patirties sakyčiau nereikia tikėti ką rodo internetiniai puslapių planai. Esu matęs projektuose, kur rašo, konkretus butas rezervuotas arba parduotas, o vėliau tie skelbimai stebuklingai atgyja. Taip kad geriausia kreiptis į pačius pardavėjus, ir su jais jau derėtis dėl konkretaus buto padėties name, kuris atitiks jūsų poreikį - jei neatitinka, einama į kitą projektą. Vat tada ir išryškėja tam tikros pardavėjų gudrybės. Man irgi buvo sakoma, kad būtų sparčiai mažėja, bet ir šiai dienai dar matau skelbimų mūsų name (tiesa, nežinau, ar čia patys statytojai pardavinėja, ar perpardavinėja vistik).

  Komentuoti:


 • TrippleA
  replied
  Bet tai vis tiek yra kazkoks konkretas dokumentavimas kaip turi atrodyti ir is kokiu medziagu turi buti sudarytas pastato fasadas. Nes kitaip iseina kad tokia Anreka gali reklamuoti kad namo fasadas yra is raudo klinkerio, o is tikro ten tik raudonai dazytos silikatines plytos.

  Komentuoti:


 • Gruinius
  replied
  Parašė TrippleA Rodyti pranešimą
  Klausimas forumo dalyviams del Anrekos K17. Ar yra imanoma kazkaip legaliai paveikti vystytoja, galbut per savivaldybe, kad jis istaisytu neatitikimus projekte lyginant su patvirtintu projektu? Ar yra buves toks precedentas Vilniuje?
  Visų pirma reikėtų pradėti nuo to, kokie yra akivaizdūs projekto pažeidimai. Reikėtų gerai įsidėmėti, kad projekto vizualizacijos nėra patvirtinto projekto dalis ir jos niekaip neįpareigoja vystytojo jų vaizdo išpildyti 100%. Tai yra tik reklama pirkėjams.

  Komentuoti:


 • Obi-Wan Kenobi
  replied
  Parašė TrippleA Rodyti pranešimą
  Klausimas forumo dalyviams del Anrekos K17. Ar yra imanoma kazkaip legaliai paveikti vystytoja, galbut per savivaldybe, kad jis istaisytu neatitikimus projekte lyginant su patvirtintu projektu? Ar yra buves toks precedentas Vilniuje?
  Manau tik administracine teismine tvarka. Administracinį ieškinį gali kelti tik juridiniai asmenys ir už konkrečius pažeidimus. Taigi klausimas, kokia institucija užsiimtų ir kokiu pagrindu? Na dar gal galėtų tai būti kokia nors visuomeninė/profesinė organizacija, tipo Architektų rūmai ar sąjunga ar kaip jie ten. BE TO NIEKAD NEBUS, manau. Pirma, kaip įrodyti konkrečius pažeidimus, antra kas bus ta savižudžių-idealistų organizacija, kuri tuo užsiims.

  Komentuoti:


 • TrippleA
  replied
  Klausimas forumo dalyviams del Anrekos K17. Ar yra imanoma kazkaip legaliai paveikti vystytoja, galbut per savivaldybe, kad jis istaisytu neatitikimus projekte lyginant su patvirtintu projektu? Ar yra buves toks precedentas Vilniuje?

  Komentuoti:


 • Saliamonas
  replied
  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
  Nors labai mėgstama dejuoti, kaip blogai Šnipiškėse ir kaip stato ne tą ką reikia, bet vis dėlto, reikia pripažinti, kad prasiėjus su Google Maps Daugėliškio gatve, skirtumas palyginus su 2012 metais neįtikėtinas. Taip, gal ne visi projektai tobuli, bet ten jau darosi iš tikrųjų miestas. Prisiminkit, kas ten buvo dar visai neseniai:

  Link Parko
  Krokuvos 73
  Centro Duetas
  Andrum
  Šnipiškių Perspektyvos
  Kernavės Aveniu
  K17
  Namai - Kintai
  Aurea
  Koriai 1
  Koriai 2


  Žinokit, jeigu rinktis tarp dabartinių netobulų statybų, ir to, kas buvo - aš už statybas.
  Kokios mentalinės akrobatikos reikia, kad įžvelgti kažkokį pozityvą tokiame projekte kaip Koriai 1..? Projektas - vienas didelis kriminalas, tiek iš teisinės, tiek iš architektūrinės pusės, tiek iš infrastruktūros (parkingas - kiek žinau purvyne šalia namo iki šiol). Jau kažkas sakė, kad tie plyni laukai/trobos galėjo būti vėliau užstatyti normalesniais pastatais, pasikeitus vietinei valdžiai, standartams, vystytojų mentalitetui, o dabar tie Koriai ir K17 stovės ilgus dešimtmečius, kaip minimum jais "džiaugsis" kelios ateities kartos.

  Komentuoti:


 • Zygis
  replied
  Isnirengtu grynai snipiskese, kad butu normaliai irengtas, tai tik sita radau 3 kambariu:

  https://m.aruodas.lt/butai-vilniuje-...6FQuartal%3D18

  ar kaina racionali - nezinau, dabar jau visur kainos nenormalios. turbut galima rasti kazka iki 200 ir rinktines gatvej butu irengto.

  https://m.aruodas.lt/butai-vilniuje-...otos=1&index=6

  tiesa, keista, kai 180k kainuojanciam bute Rinktines gatvej stovi pigiausia ikea sofa
  Paskutinis taisė Zygis; 2021.01.16, 13:28.

  Komentuoti:


 • diamond
  replied
  “Antrines rinkos” ir kainos dideles, ir siaip pasirinkimu nera. Visai nera. Snipiskes dabar ipatingai viskas issluota. Tenka laukti nauju projektu, kuriu tikrai bus. Vieta labai gera, nesinori, kad butu apstatytas visokiom burem, bet tai ne breaking point.

  Dar pagal kaina (iki 200k) patenka Markuciai, bet cia ne ta tema.

  Komentuoti:


 • Zygis
  replied
  Antrinej rinkoj kainos - kosmosas. Bet 2,7 uz kvadrata nelabai ka rasi irengto.

  Komentuoti:


 • L_K
  replied
  Dabar nauju butu pasirinkimo Snipiskese nedaug. Dauguma ju ispirkta, ypac uz normalesne kaina. Buvo minimas Andrum Metropolis - ten, beje, butai visi issluoti.

  Komentuoti:


 • Edd
  replied
  Dėl Aurea home, tai tas pats vystytojas kaip ir “Šnipiškių perspektyvų”, ir šiaip jis forume nelabai kokius atsiliepimus turi, tik gal daugiau dėl architektūros/fasadų/parkingų pirmuose aukštuose, dėl būsto kokybės lyg ir nebuvo kažkokių atsiliepimų, tai neaišku kaip su juo, už Anreką aišku neabejoju kad geriau. Dėl pačių Šnipiškių daug visokių diskusijų buvo bet sakyčiau kad reikia spręsti pagal individualius poreikius ir žiūrėti į vietą, ne visos Šnipiškės vienodos. Žiūrėti kas kur bus statoma (citify pvz., Vilniaus BP), kokios gatvės/parkai/aplinka šalia. Apskritai, jei nėra pakankamas biudžetas visokiems Žvėrynams, Paupiams, Naujamiesčiams, o norisi gyventi arčiau centro (tarkim dėl darbo), tada Šnipiškės turbūt yra sekantis pasirinkimas.

  Komentuoti:


 • _rB_
  replied
  Tai ne diamond skirtas klausimas, bet apskritai, kodėl nėra svarstoma antrinė rinka? Juk galima rasti tikrų vietos ir namo perliukų (remontas atskiras dalykas)?

  Komentuoti:


 • diamond
  replied
  Parašė Zygis Rodyti pranešimą

  Na is normalesniu tai turbut naujasis skansenas, aurea ir namai-kintai. Gal dar link cia.
  Dekui! “Namai-kintai” tai labai gerai atrodo, bet 3k butai belike su nuostabiu vaizdu i “K17”... “Skansenas” gerai issipardaves irgi, bet variantas.

  Dar maciau projekta “Cozy life”. Ketina 2-a etapa pradeti. Buvau apsiziurejes irgi, tai kol kas isirenge taip gerai tarp medinuku.

  Idomus rajonas. Perskaiciau daug komentaru cia tai kaip suprantu toks visai diskutuotinas. Bet, again, labai daug naudingos info!

  Komentuoti:


 • Zygis
  replied
  Parašė diamond Rodyti pranešimą
  Aciu labai! Labai naudinga info. Net nezinojau, kad jie taip iklimpe... Sita foruma tik siandien radau, ir sedziu jau 5 valandas skaitydamas!

  Gal kartais netycia turite patarimu kokiu del butu Snipiskese? Realiai ieskau naujos statybos, kad butu arti centro (iki 3km iki Arkikatedros), bet variantu kol kas labai mazai. Sitas Andrum projektas patrauke aki, dar Kintu namukas, bet daugiau ir nieko nera... “Kernaves Aveniu” visai nieko, bet nenoriu kiekviena diena ziureti i bendrabuti (K17).
  Na is normalesniu tai turbut naujasis skansenas, aurea ir namai-kintai. Gal dar link cia.

  Komentuoti:


 • diamond
  replied
  Aciu labai! Labai naudinga info. Net nezinojau, kad jie taip iklimpe... Sita foruma tik siandien radau, ir sedziu jau 5 valandas skaitydamas!

  Gal kartais netycia turite patarimu kokiu del butu Snipiskese? Realiai ieskau naujos statybos, kad butu arti centro (iki 3km iki Arkikatedros), bet variantu kol kas labai mazai. Sitas Andrum projektas patrauke aki, dar Kintu namukas, bet daugiau ir nieko nera... “Kernaves Aveniu” visai nieko, bet nenoriu kiekviena diena ziureti i bendrabuti (K17).

  Komentuoti:

Working...
X