Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Greitai permetus 3-iasis turbūt labiausiai patiko, bet 6-asis užkabino su savo išsišokančiais laiptais ir dar priedo stiklinėmis lubomis, kuris būtų tam tikras vizualinis triukas, kai tie laiptai iš tam tikrų vietų dvigubai aukštesni atrodytų.

  https://www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...e--9-idejos#21

  Comment


   Daug kas kalba apie 8, taip, vizualizacijoj jis atrodo gražiai, bet jums viskas ok su pastato išdėstymu? Ta prasme, kam palei gatvę reikalinga ta aikštė, jeigu rajono viduje irgi bus aišktė... Plius nėra normalaus perimetro ir praejimo į rajono vidų. Manau vienintelis tinkamas yra 5, nors jis ir yra kažkoks Sqvero ir Park Towno hibridas, bet vistiek atrodo gerai ir žymiai labiau tinka tai vietai.

   Comment


    8-tas ne pagal Avulio pirmini turiu plana, tas tiesa. 5-tas be kazkokiu super-spiraliniu laiptu, daug naudingu kvadratu ir + igyvendint is technines puses keblumu nekils. Manau jis ir yra projekto favoritas. Dar 9-to nenurasyciau.

    Comment


     Sitas gerokai lenkia visus

     Parašė Efka_01 Rodyti pranešimą

     Sqveras Kaune

     flickr >>>

     Comment
      [/QUOTE]

      O va man sitas labiau ir patinka super gaila ,kad tik kokiais dar 3 aukstais butu aukstesnis.Toks grynai Niujorko ar Toronto ofisu stiliaus.

      Comment


       Man priimena i situs dangoraizius Toronte King & Bay street Dominion center tik sumazinta versija

       Comment


        Bet jau monotoniškumas kvartalo.... Šiaip gamta su monotoniškumu turėtų gan gerai atrodyti, bet pelno maksimizatorius Vavulis nemėgsta medžių, nes jie yra pelno grobikai... Dar gerai, kad esamos medžių eilės nepatenka į privačią teritoriją. Tikiuosi savivaldybė nebus kaip nors išprovokuota medžių eiles palei gatvę iškirsti...

        Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	1
Size:	119,3 kB
ID:	1731619

        Comment
         Kiek keistas komentaras, visų pirma dėl to, kad vos puslapis atgal yra pilnas nuotraukų kaip tame kvartale buvo tinkamai susodinti medžiai, kurie atrodo šimtą kartų geriau, nei tie kaip suprantu jau nejudinama vertybe tape šleivi/kreivi medžiai prie gatvės.

         Comment


          Būtent. Visus medžius Šeimyniškių g. reiktų pjaut velniop, nes per daugybę nepriežiūros metų jie tiesiog nususo (nesistebėčiau, jei dauguma ir serga), nes buvo netinkamai genimi arba išvis niekaip neprižiūrimi. Labai gerai matosi juos palyginus su toliau nuo gatvės augančiais medžiais, kurie turėjo ir erdvės ir dirvožemio gražiai augti. Su medžių priežiūra Vilniuje vis dar yra didelė problema, nes tinkamai juos prižiūri nebent juos šalia savo pastatų pasodinęs verslas. Na, ir dar Gedimino pr. liepaitės prižiūrimos savivaldybės, bet įtariu, kad tik tiek.
          Lietuva visiems.

          Comment


           Klausimas ar jis bus baltas. Pvz GH3 rendery irgi balksva spalva vyrauja, kas toli grazu nera realybe.
           Comment


            Na, GH3 juk, panašu, ir bus kaip renderyje. Ant stiklų trūksta linijų, o šonuose dedamos baltos plokštės. Tik, akivaizdu, balta nereiškia, kad bus "švytinti balta"

            Comment


             Parašė Creatium Rodyti pranešimą
             Na, GH3 juk, panašu, ir bus kaip renderyje. Ant stiklų trūksta linijų, o šonuose dedamos baltos plokštės. Tik, akivaizdu, balta nereiškia, kad bus "švytinti balta"
             GH3 bus tiek panašus į GH3 renderiuose, kiek GH2 panašus į GH2 renderiuose.

             Comment


              Business Stadium North              https://citify.eu/business-stadium-north/

              Comment


               Parašė Eidvis Rodyti pranešimą


               Kiek keistas komentaras, visų pirma dėl to, kad vos puslapis atgal yra pilnas nuotraukų kaip tame kvartale buvo tinkamai susodinti medžiai, kurie atrodo šimtą kartų geriau, nei tie kaip suprantu jau nejudinama vertybe tape šleivi/kreivi medžiai prie gatvės.
               Pripažįstu, kad mintį galėjau geriau suformuluoti.

               Norėjau pasakyti, kad būtų labai gerai, kad nebūtų panaikinta želdynų, tai yra - medžių, juostos abipus gatvės tarp pastatų ir gatvės. Kalbėjau ne apie kvartalo vidinėje dalyje esančius medžius, o būtent apie ir tik apie medžių eiles tarp gatvės ir pastatų. O vidinėse kvartalo dalyse nauji medžiai atrodo visai gerai. Tamsoje su apšvietimu - lyg ir net labai gerai.

               Klausimas kokios kokybės tie želdynai/medžiai tarp pastatų ir gatvės turėtų būti, - jau antraeilis. Jų kokybė išties prasta, bet savo komentare nespėjau prie to prieiti - iškėliau pirminę problemą.

               Comment


                Vakare apsilankiau išgirtoj aikštėj ir bendras vaizdas man visai patiko, tik šviestuvai yra baisios būklės, jų viduje prisirinko purvo, iškilusios rūdys, ant kai kurių gan dideli burbulai, matosi kad rūdis bandė taisyti, špakliuota, perdažyta, bet nelabai kokybiškai. Atrodo kad tie šviestuvai ten būtų jau n metų. Kas patiko tai fontaniukai, apželdinimas, šiaip bendras vaizdas visai neblogas. Šviestuvai irgi būtų geri, jei būtų pagaminti iš atsparesnių medžiagų ir nesirinktų purvas viduje. Kelios nuotraukos:                Comment


                 Parašė Edd Rodyti pranešimą
                 Vakare apsilankiau išgirtoj aikštėj ir bendras vaizdas man visai patiko, tik šviestuvai yra baisios būklės, jų viduje prisirinko purvo, iškilusios rūdys, ant kai kurių gan dideli burbulai, matosi kad rūdis bandė taisyti, špakliuota, perdažyta, bet nelabai kokybiškai. Atrodo kad tie šviestuvai ten būtų jau n metų. Kas patiko tai fontaniukai, apželdinimas, šiaip bendras vaizdas visai neblogas. Šviestuvai irgi būtų geri, jei būtų pagaminti iš atsparesnių medžiagų ir nesirinktų purvas viduje. Kelios nuotraukos:

                 ...
                 Šviestuvus reikės keisti. Ne, juos jau dabar reikia keisti, atvert piniginę ir nebepasiši*ant padaryt iš neržaveikos.Milijonieriaus skrudžo darbas.Kapeikėlei mac duck'ui teks antrą kart mokėt.

                 Comment


                  Šią savaitę žada paskelbti nugalėtoją.

                  Comment


                   Išrinktas geriausias verslo centro „Business Stadium North East“ projektas

                   Skaityti daugiau: https://madeinvilnius.lt/verslas/sta...ast-projektas/ .

                   Gaila deja norejau kad antros vietos laimetojas butu nugalejas.

                   Comment


                    Laimėjo (kažkaip nestebina, čia tokių statymų buvo dėl šio projekto):                    Citify Facebook'e (https://www.facebook.com/citify.eu/p...78240385554776) šitas projektas nesurinko nei kiek laikų, visiškas 0. Tik du projektai negavo jokių reakcijų. Net tas tekstūrų kratinys gavo 7.
                    Paskutinis taisė Creatium; 2019.07.09, 08:59.

                    Comment


                     Silpnokas variantas. Na ta skylė būtų įdomi, jeigu nebūtų net 4 panašios skylės Saltoniškėse. Dabar jau matyta ir nieko naujo. O buvo tikrai originalesnių sprendimų.
                     Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
                     Mielosios Grigiškės

                     Comment

                     Unconfigured Ad Widget

                     Collapse
                     Working...
                     X