Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas (archyvas 2008-2012.07)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O pas tave paprastas mobiliakas ar išmanusis telefonas, palaikantis "Google Maps"? Jei išmanusis, www.troleibusai.lt/eismas turėtų veikti. Kitos realaus laiko sistemos veiks tik kompiuteryje. SĮSP eilinį kartą prisimelavo- iš tiesų mobiliosios savosios sistemos versijos jie neturi.
    Paskutinis taisė Vilnietizz; 2011.10.01, 16:30.
    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
    Marsrutai.lt tinklaraštis!
    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

    Comment


      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
      O pas tave paprastas mobiliakas ar išmanusis telefonas, palaikantis "Google Maps"? Jei išmanusis, www.troleibusai.lt/eismas turėtų veikti. Kitos realaus laiko sistemos veiks tik kompiuteryje. SĮSP eilinį kartą prisimelavo- iš tiesų mobiliosios savosios sistemos versijos jie neturi.
      Pas mane Nokia n95 8gb operacine sistema s60v3.

      Comment


        Parašė rvr Rodyti pranešimą
        Pas mane Nokia n95 8gb operacine sistema s60v3.
        Symbian... Android labiau draugauja su Google maps, nes tai - Google produktas.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Aisku. O kaip nanote kuri narsykle butu pajegi tam?

          Comment


            Parašė rvr
            Aisku. O kaip nanote kuri narsykle butu pajegi tam?
            Tavo telefonas turėtų palaikyti Google Maps. O jei nepalaiko, tai galėtum nemokamai parsisiųst iš Nokia Ovi Store (ši programėlė jau tikrai turėtų būti pas tave, o jei nėra - ieškok google - "Google Maps for Symbian").

            Tinka bet kuri naršyklė, išskyrus Opera Mini.
            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
            Marsrutai.lt tinklaraštis!
            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

            Comment


              Parašė rvr Rodyti pranešimą
              Aisku. O kaip nanote kuri narsykle butu pajegi tam?
              Man mobilioji Opera rodo.
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Atsisiunciau google maps. Atidariau per opera bet rodo viena vienintele vietove tai Konstitucijos pr. Negaliu nei i sona nei i prieki paversti zemelapio. Matau tik 19, 9 ir 8 troleibuso trasos gabaliuka

                Comment


                  Parašė rvr Rodyti pranešimą
                  Atsisiunciau google maps. Atidariau per opera bet rodo viena vienintele vietove tai Konstitucijos pr. Negaliu nei i sona nei i prieki paversti zemelapio. Matau tik 19, 9 ir 8 troleibuso trasos gabaliuka
                  Atsidarai per Opera Mobile ar Opera Mini? Jeigu mobile, tai viskas turėtų normaliai veikti- ir rutuliukai su maršrutų numeriais judėti, ir žemėlapis į visas puses slinktis. Na, o jeigu neveikia, tai pabandyk per standartinę telefono naršyklę atsidaryti.
                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                  Comment


                    http://www.diena.lt/naujienos/miesta...o-tilto-380263 Buvot kas nors šiandien šiame renginyje? Kiek mačiau stenduose, daugiausia dėmesio buvo skirta Vilniaus metro ir infrastruktūros gerinimui

                    Comment


                      Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                      Vilniuje bent kol kas ši problema išliks, nes jie kiek kitaip sukonfigūravę sistemą. Čia gali būti susiję su keliomis priežastimis (bet čia mano spėjimai): dėl nenoro apkrauti ryšį, sumažintas duomenų srautas ir dėl to į duomenų bazę transporto priemonė nesiunčia info apie transporto kryptį (nors čia labai abejotina, nes abejoju, ar tai susiję, be to, transporto kryptį galima nustatyti ir kitais būdais). Kita priežastis galėtų būti - vis dar netinkamai veikiantys borto kompiuteriai.
                      Kaune ir Klaipėdoje kryptis rodoma.
                      Informacija apie transporto kryptį sistemoje yra, tiesiog puslapio autoriai dar jos nerodo - gal dėl minėtų borto kompiuterių klaidų ji ne visada tiksli? Neturėjau ką veikti, taigi padariau alternatyvų atvaizdavimą, kur ta krypties informacija matoma (užvedus pelę ant ikonų žemėlapyje).

                      Comment


                        Matyt ne visada tiksli, nes dabar 18 važiuoja į Žemuosius Panerius, o rašo, kad į Pašilaičius.
                        O, po kelių minučių pataisė.
                        Paskutinis taisė digital; 2011.10.02, 15:49.

                        Comment


                          Ar pas mane vieną Vilniaus VT stebėjimo realiu laiku sistema nebeveikia niekur (o troleibusai.lt išvis neatsidaro)?
                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                          Comment


                            Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                            Ar pas mane vieną Vilniaus VT stebėjimo realiu laiku sistema nebeveikia niekur (o troleibusai.lt išvis neatsidaro)?
                            čia apie wap'ines versijas kalbi ar apie internetines?
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              čia apie wap'ines versijas kalbi ar apie internetines?
                              apie internetines.
                              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                              Marsrutai.lt tinklaraštis!
                              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                              Comment


                                Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                apie internetines.
                                man tai iš vis troleibusai.lt neatidaro. gal greičiausiai savaitgaliui išjungė serverį
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                  man tai iš vis troleibusai.lt neatidaro. gal greičiausiai savaitgaliui išjungė serverį
                                  Serveriai šiaip sau neišjunginėjami. Bus rimtos techninės priežastys.

                                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                                  Matyt ne visada tiksli, nes dabar 18 važiuoja į Žemuosius Panerius, o rašo, kad į Pašilaičius.
                                  O, po kelių minučių pataisė.
                                  Taip gali nutikti dėl kelių priežasčių:
                                  1. Stringa ryšys/duomenys, todėl pateikiami vėluojantys duomenys
                                  2. Blogai nustatytas transporto borto kompiuteris.
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                    Serveriai šiaip sau neišjunginėjami. Bus rimtos techninės priežastys.

                                    Taip gali nutikti dėl kelių priežasčių:
                                    1. Stringa ryšys/duomenys, todėl pateikiami vėluojantys duomenys
                                    2. Blogai nustatytas transporto borto kompiuteris.
                                    Idomu ar troleibuso/autobuso vairuotojai gauna kokias nors nuobaudas uz tai, kad dirbdami bortiniame kompiuterije nenurodo galutinio keliones tikslo?

                                    Comment


                                      Parašė rvr Rodyti pranešimą
                                      Idomu ar troleibuso/autobuso vairuotojai gauna kokias nors nuobaudas uz tai, kad dirbdami bortiniame kompiuterije nenurodo galutinio keliones tikslo?
                                      Anksčiau įspėjimus gaudavo, rašydavo paaiškinimus, o dabar tai nežinau. Kiek man teko stebėti, dažniau netinkamai veikia ryšys, o ne neteisingai užprogramuojami borto kompiuteriai. Ypač mėnesio pradžioje stringa duomenys, nes čia susiję ir su e. bilietų pildymu, ir jų aktyvavimu.
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        Vilniuje neliks populiarių mikriukų maršrutų
                                        Nuo naujųjų metų sostinėje neliks keleto populiariausių mikroautobusų maršrutų. Apie tai vežėjai keleivius informuoja pranešimais ant mikroautobusų langų, o valdininkai aiškina, kad maršrutai ne naikinami, o tik koreguojami.

                                        Nuo 2012m. sausio 1d. šeši įmonės „Transrevis“ maršrutai (1, 2, 4, 5, 62, 71 ) nebus pratęsiami

                                        Comment

                                        Working...
                                        X