Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas (archyvas 2008-2012.07)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    keik žinau, keitimas 52a grafiko buvo nuo liepos 14. tai po pusantro mėnesio vėl keis šio autobuso grafiką?
    Žinoma, kad taip.
    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

    Comment


      Sostinės autobusai – lyg pirtis: keleiviai šunta 50 laipsnių karštyje, o vairuotojai mena pragariškus „Ikarus“ laikus

      http://www.lrytas.lt/-13114191441310...nuotraukos.htm
      Paskutinis taisė OneMillion; 2011.07.23, 15:31.

      Comment


        Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
        Sostinės autobusai – lyg pirtis: keleiviai šunta 50 laipsnių karštyje, o vairuotojai mena pragariškus „Ikarus“ laikus

        http://www.lrytas.lt/-13114191441310...nuotraukos.htm
        vienam kondicionieriui "volvo" autobuse remontas kainuoja 30 tūkstančių litų. tai greičiausiai taiso ventiliatorius.
        Paskutinis taisė ssnaiperis; 2011.07.23, 16:40.
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          vienam kondicionieriui "volvo" autobuse remontas kainuoja 300 gabalų.
          Kokių gabalų? Lašinio gabalų? Ar 300 tūkstančių? O ar pats autobusas tiek kainuoja?

          Comment


            Parašė LC. Rodyti pranešimą
            Kokių gabalų? Lašinio gabalų? Ar 300 tūkstančių? O ar pats autobusas tiek kainuoja?
            300 tūkstančių litų na, nemanau, kad čia gerai būtų vartoti žodį "štukė" /\
            biški kainą užkėliau iš tikro kondicionieriaus remontas 30 tūkstančių kainuoja
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Esmė ne tame, kiek kainuoja remontas, o kaip jis atliekamas. Kondicionierių reikia ne tik remontuoti, bet ir tinkamai prižiūrėti, antraip teks važiuoti vėsiame autobuse, kai tau ant galvos upeliais teka kondensatas, o kartu su juo ir visas purvas bei dulkės. Ir autobusuose nėra ventiliatorių (tokių, kokius daugelis įsivaizduoja). Tai yra vadinama priverstine ventiliacija arba tiesiog ventiliacija.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                Esmė ne tame, kiek kainuoja remontas, o kaip jis atliekamas. Kondicionierių reikia ne tik remontuoti, bet ir tinkamai prižiūrėti, antraip teks važiuoti vėsiame autobuse, kai tau ant galvos upeliais teka kondensatas, o kartu su juo ir visas purvas bei dulkės. Ir autobusuose nėra ventiliatorių (tokių, kokius daugelis įsivaizduoja). Tai yra vadinama priverstine ventiliacija arba tiesiog ventiliacija.
                informacija iš vairuotojos, kuri anksčiau vairavo "Volvo 7700" [šiuo metu vairuoja "MB Castrosua"]: kai nebūna įjungtas kondicionierius, tai automatiškai įsijungia ventiliatorius, reguliuojantis salono temperatūrą.
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Tai čia ir yra priverstinė ventiliacija.

                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  na, kažkaip paskutiniu metu nemačiau, jog į Juodšilius važiuotų. retai mikriuką savo rajone matau
                  Prieš eismo sustabdymą nuo 2011-06-01 jis važiavo iki Juodšilių, tačiau nelabai žinau kur jis ten apsisukdavo - ar dabartiniame 226A žiede ar prie kiosko tarp pervažos ir stotelės? Nuo 2011-07-11 vėl pradėjo važiuoti 13, 32 ir 82. Gal dar ir 49, bet jo nemačiau. Gal 82 dabar sutrumpintas iki Salininkų?
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                    Tai čia ir yra priverstinė ventiliacija.



                    Prieš eismo sustabdymą nuo 2011-06-01 jis važiavo iki Juodšilių, tačiau nelabai žinau kur jis ten apsisukdavo - ar dabartiniame 226A žiede ar prie kiosko tarp pervažos ir stotelės? Nuo 2011-07-11 vėl pradėjo važiuoti 13, 32 ir 82. Gal dar ir 49, bet jo nemačiau. Gal 82 dabar sutrumpintas iki Salininkų?
                    leisk įdomų dalyką pasakyt: 13 ir 32 mikriuko maršrutą aptarnauja kita įmonė . 82 mikriuko maršrutą aptarnauja ta pati įmonė, kaip ir iki 2011.06.01 [geltonas "Mercedes" važinėja]. neatkreipiau dėmesio, ar važiuoja iki Juodšilių, ar tik iki Salininkų. būnant mieste pasidomėsiu dėl maršruto į Juodšilius
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Žiūriu, www.pirmosiosdurys.lt nebeveikia ir nukreipia į www.vilniustransport.lt.

                      Comment


                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                        Žiūriu, www.pirmosiosdurys.lt nebeveikia ir nukreipia į www.vilniustransport.lt.
                        man rodos, šis komentaras labiau tinka temai "Priekinės durys"
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          leisk įdomų dalyką pasakyt: 13 ir 32 mikriuko maršrutą aptarnauja kita įmonė . 82 mikriuko maršrutą aptarnauja ta pati įmonė, kaip ir iki 2011.06.01 [geltonas "Mercedes" važinėja]. neatkreipiau dėmesio, ar važiuoja iki Juodšilių, ar tik iki Salininkų. būnant mieste pasidomėsiu dėl maršruto į Juodšilius
                          Kad kita įmonė aptarnauja, tai žinau - UAB „Litbus“. Ir atrodo šie 3 maršrutai turėtų priklausyti vienai ir tai pačiai įmonei.
                          Tik va 82 maršrutu važiuojant mačiau ne MB Sprinter, o Ford Transit.
                          Šiaip būčiau dėkingas už informaciją apie 82 maršrutą (trasa, grafikas, kas aptarnauja) - vienam tvarkyti visus šiuos maršrutus >> nėra lengva...
                          Paskutinis taisė Mettal; 2011.07.23, 19:07.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                            Kad kita įmonė aptarnauja, tai žinau - UAB „Litbus“. Ir atrodo šie 3 maršrutai turėtų priklausyti vienai ir tai pačiai įmonei.
                            Tik va 82 maršrutu važiuojant mačiau ne MB Sprinter, o Ford Transit.
                            Šiaip būčiau dėkingas už informaciją apie 82 maršrutą (trasa, grafikas, kas aptarnauja) - vienam tvarkyti visus šiuos maršrutus >> nėra lengva...
                            pasistengsiu saują informacijos paberti artimiausiu metu o geresniais laikais, kai 82maršrutą aptarnavo "ALMIR", tai per dieną važinėjo 4 mikroautobusai. dabar geriausiu atveju 2 mikroautobusai važinėja šiame maršrute
                            Paskutinis taisė ssnaiperis; 2011.07.25, 10:59.
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              http://www.lrytas.lt/?data=20110723&...o110723&view=2
                              Pirmadienis
                              * Rytą 19-ojo maršruto troleibusui sustojus Europos aikštės stotelėje įvyko nelaimė. Vidurinių troleibuso durų kairioji dalis užgriuvo ant paskutinės išlipančios keleivės, 48 metų moters. Ji nuvežta į ligoninę. Suteikus pagalbą moteris išleista namo.

                              Comment


                                Parašė digital Rodyti pranešimą
                                http://www.lrytas.lt/?data=20110723&...o110723&view=2
                                Pirmadienis
                                * Rytą 19-ojo maršruto troleibusui sustojus Europos aikštės stotelėje įvyko nelaimė. Vidurinių troleibuso durų kairioji dalis užgriuvo ant paskutinės išlipančios keleivės, 48 metų moters. Ji nuvežta į ligoninę. Suteikus pagalbą moteris išleista namo.
                                gal galima būtų sužinoti, kokio modelio troleibuso durys užkrito ant keleivės?
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  http://verslas.delfi.lt/automoto/vil....d?id=47931391
                                  galimas atvejis, kad sulauksime šventės, kai troleibusų vairuotojai bus su uniformomis
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Matyt ten buvo Škoda 14Tr.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Vilnius: Graffiti karai persimeta į troleibusų parką
                                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                      Comment


                                        Priekinių durų tvarkai Vilniuje galas. Jau ne viename autobuse ir troleibuse šiandien mačiau sumontuotus komposterius. Nuo daugelio autobusų durų nulupti lipdukai.

                                        Comment


                                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                          Priekinių durų tvarkai Vilniuje galas. Jau ne viename autobuse ir troleibuse šiandien mačiau sumontuotus komposterius. Nuo daugelio autobusų durų nulupti lipdukai.
                                          šiandien 2maršruto troleibuse #1491 mačiau jau ant rėmo į senąją vietą sugrąžintus komposterius. penktadienį tik vienam "Volvo 7700" #743 autobuse nebuvo įjungti senieji skylamušiai.
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X