Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas (archyvas 2008-2012.07)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
    Labiausiai "džiugina" 5 maršruto grafikas, nes ten dienos metu liks tik 1 autobusas (ir greičiausiai trumpas), kuris tarp piko kursuos kas 90 minučių...
    Tai, kad rodo, kad 4 autobusai važinės. pagal 5 autobuso maršrutas

    ir 5 autobuso maršrutas
    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

    Comment


      Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
      Tai, kad rodo, kad 4 autobusai važinės.
      Įsiskaityk dar kartą į mano žinutę.

      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      ten dienos metu liks tik 1 autobusas (ir greičiausiai trumpas), kuris tarp piko kursuos kas 90 minučių...
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Greičiausiai ne piko metu 5 maršrutu dirbs autobusas iš 18-o. Beje, kurio poskyrio autobusai 5-u važiuoja savaitgaliais?
        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
        Marsrutai.lt tinklaraštis!
        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

        Comment


          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
          Įsiskaityk dar kartą į mano žinutę.
          O kur tu matai tą vieną? Aš pagal pačius pirmus reisus iš autobusų parko matau 4 autobusus darbo dienomis.
          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            Labiausiai "džiugina" 5 maršruto grafikas, nes ten dienos metu liks tik 1 autobusas (ir greičiausiai trumpas), kuris tarp piko kursuos kas 90 minučių...
            Ką gi, dar vienas nustekentas maršrutas, sulaukęs likimo kaip ir 30-as
            Beje, įdomumo dėlei, gal žinote kas, kodėl 30-as buvo nuvarytas iki 1-o kursuojančio autobuso ir to pačio trumpo
            "I killed the Bank" - Andrew Jackson

            Comment


              Parašė Kosovo Rodyti pranešimą
              Ką gi, dar vienas nustekentas maršrutas, sulaukęs likimo kaip ir 30-as
              Beje, įdomumo dėlei, gal žinote kas, kodėl 30-as buvo nuvarytas iki 1-o kursuojančio autobuso ir to pačio trumpo
              Tai čia tik vasarą taip. Mokslo metais bent jau iki šių metų vasaros važiavo 3 autobusai. Na o keleivių srautai šiame maršrute nėra tokie, kad reikėtų daugiau transporto priemonių.
              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
              Marsrutai.lt tinklaraštis!
              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

              Comment


                Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                O kur tu matai tą vieną? Aš pagal pačius pirmus reisus iš autobusų parko matau 4 autobusus darbo dienomis.
                Tai šitie 4 autobusai dirba pertraukiamu grafiku, ne piko metu jie visi stovi Saulėtekyje. Jeigu sakai kad iš karto keturi autobusai dvipamaininiai išvažiuoja iš parko, tai kur tada tų keturių autobusu reisai dingsta dieną po 10 valandos? Vietoi jų dirbs vienas trumpas ir greičiausiai jisai dubliuosis su 38 maršrutu. T.y. kad piko metu jisai dirbs 38 marsšrutu, o kai pertraukiamu grafiku dirbantys autobusai sustos Saulėtekyje į atstova vietoi jų dirbs autobusas 5 maršrutu iš 38 maršruto.

                Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                Greičiausiai ne piko metu 5 maršrutu dirbs autobusas
                iš 18-o
                Ne. Dirbs iš 38 maršruto

                Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                Beje, kurio poskyrio autobusai 5-u važiuoja savaitgaliais?
                Savaitgaliais dirba 2-o poskirio autobusai

                Comment


                  Parašė Kosovo Rodyti pranešimą
                  Ką gi, dar vienas nustekentas maršrutas, sulaukęs likimo kaip ir 30-as
                  Beje, įdomumo dėlei, gal žinote kas, kodėl 30-as buvo nuvarytas iki 1-o kursuojančio autobuso ir to pačio trumpo
                  Į šitą klausyma ir aš norėčiau atsakymo. Gal kartais Mettal žino ir gali pasakyti?

                  Comment


                    grįžus prie autobusų greičio...
                    pats gyvenu užmiestyje, 19autobusu naudojuosi kiekvieną dieną. tai šiame maršrute vairuotojai specialiai pora minučių vėliau išvažiuoja iš galinės stotelės, nes lydos plente atsiims tas porą minučių, praleistus žiede.
                    tas pats ir su 12maršruto autobusu.
                    lydos plentu autobusų vairuotojai mėgsta paspausti, ypač, kai būna vėlavimas pavakary
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      "Atidarius langą, kondicionierius automatiškai išsijungia. Tai nesupratingi keleiviai ir pagadina arba sugadina kondicionierių sistemas. Bet pvz., dujiniuose autobusuose kondicionieriai vasara neveikia ir juose įmanoma iškepti. Ir dar kondicionieriaus nėra MB Castrosua autobusuose juos vasara irgi karšta yra."

                      dėl šitų castrosua su neonine šviesa priekyje... viena vairuotoja man pasakojo, kad šiuose autobusuose kondicionieriai išmontuoti Ispanijoj, kur jie ir buvo naudojami. o dėl kondicionierių autobuse volvo, tai kai rankenos būna užrakintos, tai daugumoj autobusų tos rankenos išlaužtos [bandė užrakintus langus "išrauti"]
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        grįžus prie autobusų greičio...
                        pats gyvenu užmiestyje, 19autobusu naudojuosi kiekvieną dieną. tai šiame maršrute vairuotojai specialiai pora minučių vėliau išvažiuoja iš galinės stotelės, nes lydos plente atsiims tas porą minučių, praleistus žiede.
                        tas pats ir su 12maršruto autobusu.
                        lydos plentu autobusų vairuotojai mėgsta paspausti, ypač, kai būna vėlavimas pavakary
                        Lydos plente (nuo Salininkų/Liepkalnio gatvių žiedo iki Kinelių) stotelėse keleivių būna tik rytinio ir vakarinio piko metu. Kitu laiku tik pavieniai žmonės. manyčiau, tvarkaraščių sudarinėtojai turėtų į tai atsižvelgti, nes itin sąžiningas autobuso vairuotojas veltui sugaišta nuo 3 iki 6 minučių.
                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                        Comment


                          Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                          O kur tu matai tą vieną? Aš pagal pačius pirmus reisus iš autobusų parko matau 4 autobusus darbo dienomis.
                          Klausyk, kaip man tau įkalti į galvą, kad pagaliau perskaitytum ką aš rašau. Įdėmiai. Darbo dieną juo išvis važiuos 5 autobusai (šiandien dar 6). Jau n kartų buvo aptarta, kad tokiais ir tokiais maršrutais pakaitom važiuoja trumpi ir ilgi autobusai. Teisingai man sakė 2120 - pakaks jau pilstyti iš tuščio į kiaurą.

                          Parašė 2120 Rodyti pranešimą
                          Į šitą klausyma ir aš norėčiau atsakymo. Gal kartais Mettal žino ir gali pasakyti?
                          O ką man sakyti - viską pasakė Vilnietizz. Metų metus būdavo, kad iš 3 autobusų palikdavo 1, ir tik dabar kažkas visa tai pastebėjo ir pakėlė "aliarmą" .
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            grįžus prie autobusų greičio...
                            pats gyvenu užmiestyje, 19autobusu naudojuosi kiekvieną dieną. tai šiame maršrute vairuotojai specialiai pora minučių vėliau išvažiuoja iš galinės stotelės, nes lydos plente atsiims tas porą minučių, praleistus žiede.
                            tas pats ir su 12maršruto autobusu.
                            lydos plentu autobusų vairuotojai mėgsta paspausti, ypač, kai būna vėlavimas pavakary
                            Idomus dalykas, kad 12 maršrute VISĄ DIENĄ pagal grafiką reisas iš Stoties į Skaidiškes trunka 33 min. o atgal - 39 min. 39 minutės yra gerokai per daug, nes nepamenu atvejų, kad autobusas atvažiuotų į Stotį ne anksčiau laiko, nors iš Skaidiškių dažniausiai išvažiuoja vėliau, negu reikia. Galbūt tai tiktų tik rytiniam pikui.

                            Comment


                              taip, tikra tiesa. netgi piko metu važiuojant iš stoties į Salininkus 19autobusu, tai retas kuris stoja stotelėj, jei nėra įlipančių/išlipančių keleivių. pvz, kartą stotį pasiekiau per 15min nuo sodų stotelės iki stoties dėka to, kad nebuvo įlipančių/išlipančių keleivių pačiam lydos plente
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                jeigu 12autobusas atvažiuoja į stotį anksčiau, tai greičiausiai kokiom 2minutėm anksčiau. 12autobusui daugiau kelio važiuot greičiau, negu 19autobusui.

                                beje, įdomus dalykas: pavakary iš stoties 12autobusas išvažiuoja 17:26, o 16autobusas, važiuojantis per Rudaminą į Stotį - 17:36. vienu metu iš Rudaminos abu autobusai išvažiuoja 16autobusas, važiuodamas Lydos plentu į stotį surenka visus keleivius, o 12autobusas važiuoja sau be sustojimų. o po 4minučių dar ir 19autobusas prisideda
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                  jeigu 12autobusas atvažiuoja į stotį anksčiau, tai greičiausiai kokiom 2minutėm anksčiau. 12autobusui daugiau kelio važiuot greičiau, negu 19autobusui.

                                  beje, įdomus dalykas: pavakary iš stoties 12 autobusas išvažiuoja 17:26, o 16autobusas, važiuojantis per Rudaminą į Stotį - 17:36. vienu metu iš Rudaminos abu autobusai išvažiuoja 16 autobusas, važiuodamas Lydos plentu į stotį surenka visus keleivius, o 12 autobusas važiuoja sau be sustojimų. o po 4minučių dar ir 19 autobusas prisideda
                                  Rašyk lietuviškai! A12 nesustoja st.?

                                  Comment


                                    Pilaitis,

                                    a12 nestoja stotelėse važiuojant į Skaidiškes/stotį, kai nėra keleivių
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      man rodos, kad 19 autobuso maršrutas "muša" rekordus.
                                      atvažiavo a19 į pelesos stotelę pavėlavęs 3minutėm, o sodų stotelę pasiekė per 12minučių [t.y., atvažiavo porą minučių anksčiau, negu numatyta grafike]. o dar autobusas buvo - karosa, kuris važinėja "kaip sraigė"
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        http://www.ebus.lt/lietuvoje-ir-pasaulyje/naujienos/1184-liep-keiiama-keleivi-laipinimo-tvarka-kauno-vieajame-transporte.html

                                        na, ir Kaunas pasekė mūsų pavyzdžiu. klausiausi m-1, tai komentavo taip: "Iš vilniečių patirties galiu pasakyti tik tiek: bus chaosas, o dar ir lietų numato. visi mosikuosis skėčiais ir stumdysis. žodžiu, bus ne troleibusas, o diskoteka"
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                          beje, įdomus dalykas: pavakary iš stoties 12autobusas išvažiuoja 17:26, o 16autobusas, važiuojantis per Rudaminą į Stotį - 17:36. vienu metu iš Rudaminos abu autobusai išvažiuoja 16autobusas, važiuodamas Lydos plentu į stotį surenka visus keleivius, o 12autobusas važiuoja sau be sustojimų. o po 4minučių dar ir 19autobusas prisideda
                                          Turbūt atvirkščiai - visus keleivius turėtų surinkti 12 autobusas (jis stotelėje "Rudamina" pagal grafiką būna 18:10, o 16 autobusas - 18:13). Čia turbūt kai neseniai pakeitė 12 maršruto tvarkaraštį, pamiršo tą 16 autobuso reisą (16 maršruto tvarkaraštis tada nebuvo keičiamas).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X