Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas (archyvas 2008-2012.07)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė lietus Rodyti pranešimą
    Čekijoje net troleibusai važiuoja netik ten kur nėra daugiaukštės statybos, bet į priemiesčio miestelius ir niekas problemos nedaro dėl to.
    Radai ką palyginti Troleibusams 1 km nuvažiuoti kainuoja apie 3 kartus pigiau, nei autobusams. O Vilniuje kaip tik autobusai važiuoja į užkampius.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Radai ką palyginti Troleibusams 1 km nuvažiuoti kainuoja apie 3 kartus pigiau, nei autobusams. O Vilniuje kaip tik autobusai važiuoja į užkampius.
      O pačią liniją nutiest? Beje miesto autobusų maršrutų į artimiausias gyvenvietes irgi nestinga, jau nekalbant apie esančias miesto ribose. O jeigu jau taip 3 kartus pigiau tai gal ir Vilniuje iki kokių Daniliškių, Antavilių ir Zujūnų toleibusų linijas nutiesti tada

      Comment


        Parašė lietus Rodyti pranešimą
        O pačią liniją nutiest? Beje miesto autobusų maršrutų į artimiausias gyvenvietes irgi nestinga, jau nekalbant apie esančias miesto ribose. O jeigu jau taip 3 kartus pigiau tai gal ir Vilniuje iki kokių Daniliškių, Antavilių ir Zujūnų toleibusų linijas nutiesti tada
        Taip, linijos tiesimas brangus, priežiūra irgi kainuoja. Bet linijos tiesimo kaina nėra įskaičiuojama į linijos aptarnavimą. Liniją aptarnauti troleibusu kainuoja pigiau, bet reikalauja pirminių investicijų. Bet ilgainiui tai atsiperka. Tiesa, patys troleibusai irgi yra brangūs, todėl tai irgi didina papildomas išlaidas. Taigi jau reikėtų skaičiavimų. Tačiau linijos aptarnavimo momentinės išlaidos yra gerokai mažesnės, aptarnaujant troleibusu.
        Dabar, kai technologijos labiau pažengusios, labiausia apsimoka naudoti hibridinius autobusus (dyzeliai ir elektriniai varikliai) arba dujinius autobusus. Jiems nereikia papildomos infrastruktūros, momentinio aptarnavimo savikaina mažesnė, nei aptarnauti vien dyzeliniais autobusais. Tik, va, pačių transporto priemonių kaina didelė, nors vis tiek mažesnė, nei pačių troleibusų kaina.
        Paskutinis taisė Ametistas; 2010.02.20, 16:06.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Parašė Edgarass Rodyti pranešimą
          O kaip galima suzinot kiek masinu vaziuoja marsrutu?
          Aš tai darau paprasčiau

          Tiesiog skaičiuoju išvykimų iš Parko ryte skaičių (internete, aišku) . Jei iš Parko ryte važiuojama dviem skirtingom kryptim, tai išvykimus abiem kryptimis sudedu. Išvykimai iš Parko sužymėti raudona arba mėlyna spalva.

          Pavyzdžiui, 26 autobuse yra 9 mašinos (kadangi 3 važiuoja maršrutu Autobusu parkas- Stotis + 6 maršrutu Autobusų Parkas-Santariškės)

          Bet amiko metodas, aišku, yra daug veiksmingesnis. Ksrtais pagal išvykimus iš Parko/į Parką, negalima nustatyti tikslų mašinų maršrute skaičių, nes kai kurie auobusai, važiuodami iš Parko į savo maršrutą, stotelėse nestoja ir tuomet jų grafikai šalutinėse kryptyse neskelbiami. Taip , pavyzdžiui, yra 51 maršrute
          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
          Marsrutai.lt tinklaraštis!
          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

          Comment


            Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
            Aš tai darau paprasčiau

            Tiesiog skaičiuoju išvykimų iš Parko ryte skaičių (internete, aišku) . Jei iš Parko ryte važiuojama dviem skirtingom kryptim, tai išvykimus abiem kryptimis sudedu. Išvykimai iš Parko sužymėti raudona arba mėlyna spalva.

            Pavyzdžiui, 26 autobuse yra 9 mašinos (kadangi 3 važiuoja maršrutu Autobusu parkas- Stotis + 6 maršrutu Autobusų Parkas-Santariškės)

            Bet amiko metodas, aišku, yra daug veiksmingesnis. Ksrtais pagal išvykimus iš Parko/į Parką, negalima nustatyti tikslų mašinų maršrute skaičių, nes kai kurie auobusai, važiuodami iš Parko į savo maršrutą, stotelėse nestoja ir tuomet jų grafikai šalutinėse kryptyse neskelbiami. Taip , pavyzdžiui, yra 51 maršrute
            Nežinau kaip tiksliai yra Vilniuje, bet Kaune ne visų maršrutų tvarkaraščiuose rodomi reisai iš parko, todėl tai ne visad tinka. Tavo variantas lengvesnis, bet nėra toks patikimas.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              http://dziugas.baltrunas.lt/2009/03/...orto-sopuliai/ Idomus laiskas

              Comment


                Iškart matosi, kad laiško autorius laišką savivaldybės institucijai rašo pirmąkart. Laiškas per ilgas, jame per daug emocijų, per ilga įžanga, sakinių rezgimas panašesnis į laišką draugui, o ne savivaldybės darbuotojui. Pastebėjimai neblogi, bet pernelyg paviršutiniški. Neprieita prie esmės. Pradžia nurodo, kad bus kalbama apie rimtus, sistemos trūkumus, o klausimai tiesiog tokie vaikiški, kad net nuobodu buvo skaityti. Pačius atsakymus į tuos klausimus gali atsakyti ir autorius. Geriau galėjo rimčiau padirbėti su turiniu. Kita vertus, man labai patiko šio asmens tinklaraštis
                Paskutinis taisė Ametistas; 2010.02.20, 19:34.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  Blemba negaliu nepasakyt. Šioje temoje visi labai protingi ir rimti. Man net nebuvo kilusi mintis kritikuoti to laiško. Nejau jums patinka būti panašiais į robotus? Tikriausiai dabar užmėtysit mane akmenimis, bet aš manau, kad galima ir pajuokauti kartais ar parašyti savo mintį visiems suprantama kalba o ne sausai varyti. Amiko, jei nori gali pakritikuoti šitą mano postą
                  Paskutinis taisė Edgarass; 2010.02.20, 19:49.

                  Comment


                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                    Susirašyti išvykimo laikus iš visų maršruto galinių punktų ir išvesti grafikus. Grafikų skaičius lygus transporto priemonių skaičiui. Jei logiškai mąstyti nemoki arba prastokai su matematiniu mąstymu, tai apskaičiuoti nesugebėsi, nors iš tikrųjų ten visiškai nesunku, tereikia tik sugebėti mąstyti ir suprasti matomą informaciją.
                    Jeigu intervalai ne kokios 3 min., o daugiau, tereikia žinoti kelionės laiką, dirstelėti į grafiką ir viskas.
                    100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

                    Comment


                      Parašė taccido Rodyti pranešimą
                      Jeigu intervalai ne kokios 3 min., o daugiau, tereikia žinoti kelionės laiką, dirstelėti į grafiką ir viskas.
                      Tai panašiai Tingiu pasakot Gal Mettal pasakys kam nors. Esmę mes jau parašėm
                      Parašė Edgarass Rodyti pranešimą
                      Blemba negaliu nepasakyt. Šioje temoje visi labai protingi ir rimti. Man net nebuvo kilusi mintis kritikuoti to laiško. Nejau jums patinka būti panašiais į robotus? Tikriausiai dabar užmėtysit mane akmenimis, bet aš manau, kad galima ir pajuokauti kartais ar parašyti savo mintį visiems suprantama kalba o ne sausai varyti. Amiko, jei nori gali pakritikuoti šitą mano postą
                      Nenusišnekėk. Pasakiau savo nuomonę, nebūtina dėl to verkšlenti. Man svarbiau ne girti ir glostyti autorių, bet gauti teigiamų rezultatų. Šiuo atveju teigiamas rezultatas būtų, jei į laišką būtų atkreiptas dėmesys ir atrašyta, ko būtų imtasi tiems pasiūlymams įgyvendinti. Akivaizdu, kad autoriaus triūsas buvo sunkus, bet vargiai pelningas (nesulaukta rezultatų). Kadangi esu rašęs jau ne vieną tokį raštą, tai iš patirties žinau, kaip reikia rašyti ir kaip nereikia rašyti, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai. O tu ar tik nebūsi tas autorius? Tikiuosi per daug neįsižeidei, nes čia dažnas įsižeidžia nuo mano griežtesnio, tvirtesnio pasisakymo, kuris, beje, būna vertingesnis, negu kažkoks pilstymas iš tuščio į kiaurą be jokių argumentų ir su lavina asmeninių įsijautimų. Čia be susireikšminimo, jei ką

                      Ai, o dėl temos, tai čia dauguma yra nusimanantys šioje srityje, tuo domisi metus ar jau daug metų... Apskritai visame šiame forume yra kelios kategorijos žmonių: eiliniai skaitytojai (kurie dažnai įsižeidinėja nuo kokio tvirtesnio pasisakymo), profesionalai ar įgudę žinovai (bendrauja tvirtai, nes turi ką pasakyti), apsimetėliai, bandantys pritapti ir apsimetantys išmanančius (kartais tenka ir įsižeisti, ir pavaidinti išminčių ). Vieningai sutariame - visi esame draugiški, tik va, kartais vieniems "susišviečia", kad jį įžeidinėja, kitiems - kad jam meluoja... Juk tai virtuali erdvė - natūralu, kad čia kartais gali žodis atrodyti griežtas ir tvirtas, bet nereiškia, kad taip nori tas žmogus pasakyti. Ar man siūlai po kiekvieno sakinio dėti šypsenėlę, kad tau atrodytų, kad mes ne robotai, m?

                      Skirtingai nuo daugumos kitų forumų - čia ateinama apsikeisti įdomia informacija, gražiai pasiginčyti, kartais gražiai apsipykti Kituose forumuose dažniausiai tėra vaikiškas meilikavimasis ir kalbėjimas apie nieką.
                      Paskutinis taisė Ametistas; 2010.02.20, 21:42.
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        As neverkslenu norejau inesti geresne nuotaika i sita niuria tema

                        Comment


                          Mane dar domina, ar kiekviename troleibuse "bomžų" pilna? Na, aišku ne kiekvienam, bet susidaro toks vaizdas, kad dažname autobuse/troleibuse taip yra.
                          100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

                          Comment


                            Parašė taccido Rodyti pranešimą
                            Mane dar domina, ar kiekviename troleibuse "bomžų" pilna? Na, aišku ne kiekvienam, bet susidaro toks vaizdas, kad dažname autobuse/troleibuse taip yra.
                            Vaizdas ne visai teisingas. Ziema ju daugiau, nes nori pasisildyti.

                            Comment


                              Parašė Edgarass Rodyti pranešimą
                              As neverkslenu norejau inesti geresne nuotaika i sita niuria tema
                              Šita "niūri" tema yra labai įdomi tiems, kad domisi VT. O tu turbūt tą autobusą prie savo vartotojo skydelio prisidėjai tik dėl vaizdo... Nesuprantu aš tavęs.
                              Parašė taccido Rodyti pranešimą
                              Mane dar domina, ar kiekviename troleibuse "bomžų" pilna? Na, aišku ne kiekvienam, bet susidaro toks vaizdas, kad dažname autobuse/troleibuse taip yra.
                              O tu įlipk ir suskaičiuok Mano nuomone, jų nėra daug. Tai tik išpūstas mitas. Dažniausiai ten smirda ne bomžai, bet pensininkai
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Veina karta teko vaziuoti is Kalvariju turgaus. Tarp turgaus ir Zaliojo tilto pasklido sudu kvapas. Pasirodo, troleibuso priekyje apsisiko sena moteriske. Ne bomze.

                                Comment


                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                  Veina karta teko vaziuoti is Kalvariju turgaus. Tarp turgaus ir Zaliojo tilto pasklido sudu kvapas. Pasirodo, troleibuso priekyje apsisiko sena moteriske. Ne bomze.
                                  Žmogus yra žmogus, sudarytas iš mėsos, kraujo ir kakos. Senų žmonių sfinkteriai nėra tokie pajėgūs kaip jaunų, o be to, dauguma senukų mėgsta gerti aliejų, nuo kurio pralaisvėja viduriai. Padirbtum ligoninėj nors pusę dienos, tai džiaugtumsi, bele tavęs neapdirbo ;]

                                  Comment


                                    Temoje Hobis: Viešasis transportas (planai, tvarkaraščiai ir kt.) jau aiškinau, kaip galima suskaičiuoti transporto priemonių skaičių. Tik ten netinkamas metodas, jei nėra žemagrindžio grafiko. Tokiu atveju reikia žiūrėti, kada autobusas apsuka 1 ratą.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Aš įsidėjau nes jis 44 o domiuosi viskuo po truputį

                                      Comment


                                        Šiandien mačiau 356-ąjį pasaulio stebuklą: ~16:20 Konstitucijos prospektu link Fabijoniškių važiavo 20 maršruto mikroautobusas!
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                          Šiandien mačiau 356-ąjį pasaulio stebuklą: ~16:20 Konstitucijos prospektu link Fabijoniškių važiavo 20 maršruto mikroautobusas!
                                          oho
                                          o keleivių šiame mikroautobuse buvo ?

                                          Aš beje jį irgi mačiau- prie spaudos rūmų išvažiuojantį iš kiemo, bet maniau kad tai tik paprastas pervarymas iš vienos vietos į kitą
                                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X