Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Troleibusai pasaulio miestuose

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Černovicai, Ukraina:





    2013

    Comment


      Ukrainoje yra specialus troleibusų stotelės ženklas.

      Comment


        Parašė Pilaitis
        O štai Vilniui visiškai naujos tramvajaus sistemos įrengimas pasirodė pigesnis nei troleibusų KT rekonstrukcija...
        Tiesiog Vilnius (t.y. Zuokas) remiasi filosofija, kad geriausi miestai privalo turėti visas viešojo transporto rūšys. Iš dalies, sutinku. Tačiau atsižvelgęs į vis didėjančią ši*ną finansuose, šitų planų reikėtų atsisakyti [atidėti].

        Comment


          Parašė Pilaitis
          Visas rūšys? Troleibusus užsimota sunaikinti, traukinius į Vilniečio kortelę taip ir nepajungė, monobėgio/metro juk nebus.

          Manau (bet tik manau), kad gyventojai net nesinaudojantis VT ypač sukils prieš statymą. Galų gale, miestečiai patys turėti rinktis - Vilnius.lt tinklalapyje turėtų būti apklausa, ko reikia/nereikia.
          Sunaikinti, sunaikinti, tačiau tai neįmanoma, reikia žinoti. Traukinių integravimas išvis ne į temą, nes Lietuvos geležinkeliai priklauso ne Vilniui, o Lietuvai. Derėtis reikia valstybės mastu, o ne miesto. Na o jau monorail, metro išvis iš fantastikos srities - nei reikia, nei įmanoma. Kalbu apie tobuliausią VT sistemą - autobusai + greitieji autobusai + troleibusai + tramvajus.
          Taip pat įdomus variantas - skelbti apklausą vilnius.lt ir pagal jos rezultatus pertvarkyti sistemą? Rimtai? Čia nebent referendumo reikia. Juk balsuos visokio plauko veikėjai, kurie net nenutuokia apie realias galimybes ir reikalingumą. Tokie ir metro, ir gondolas užsimanys. Va, Zuoko Facebooke jau siūlo Tel Avivo modelį pasiimt, kuris nei reikalingas, nei patikrintas. Tikrai manai, kad žmonės tokie išsilavinę, kad galėtų teisingai pasirinkti? Pažiūrėk į Seime esančius politikus ir suprasi, kad tikrai negalima klausti piliečių.

          Comment


            Parašė railman Rodyti pranešimą
            Černovicai, Ukraina:
            Atvaizdas


            Atvaizdas


            Atvaizdas

            2013
            Troleibusai čia - apgailėtini. Vieną naujesnį lygtai mačiau, o gal ir ne. Troleibusuose tarp antrų ir trečių durų, palei langą yra įrentos pakylos konduktoriams, kurie ja vaikčioja rinkdami pinigus arba stebi įlipančiuosius...


            O ši troleibusą ŠKODA vairuotojas atkabino nuo kontaktinio tinklo, o kirtęs sankryžą vėl prisijungė: http://www.youtube.com/watch?v=eLJzo...Su8kh8K0E5OcWg

            Comment


              Įdomiai modernizavo Škoda 15Tr Szeged'e

              Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

              Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

              Comment


                Trečioje nuotraukoje KLDR troleibusas. Panašus į Karosą.
                http://www.delfi.lt/news/daily/world....d?id=62245737

                Comment


                  Kijevas. Kadangi teko būti tik pravažiuojant, tai kelios nelabai vykusios nuotraukos.

                  A. Dovženkos g.



                  Pergalės (Peremohy) prospektas



                  Prie centrinės (keleivinės) geležinkelio stoties.

                  Comment


                    Kijevo troleibusų vienkartinio bilieto kaina 2 grivnos (65 centai), kiekviename troleibuse yra konduktorė.

                    Comment


                      Parašė WastedYears Rodyti pranešimą
                      Trečioje nuotraukoje KLDR troleibusas. Panašus į Karosą.
                      http://www.delfi.lt/news/daily/world....d?id=62245737
                      Man atrodo, kad čia gali būti Karosa troleibusas. Estai berods turėjo Ikarus troleibusą
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Ikarus troleibusai buvo gaminami gamyklose. O Š. Korėjoje troleibusas yra perdarytas iš Karosos autobuso vietinių meistrų rankomis.

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          Man atrodo, kad čia gali būti Karosa troleibusas. Estai berods turėjo Ikarus troleibusą
                          Tai yra vietinės gamybos "Chongnyonjunwi", iš tikrųjų pagamintas "Karosos" bazėje.
                          Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                          Comment


                            Naujas Vitovt Max Duo - http://auto.onliner.by/2013/10/10/belkommunmash/

                            Comment


                              Man toks klausimas iškilo - kaip su priekinių durų atidarymu, jeigu priekinis ratas yra pasuktas?

                              Comment


                                Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                                Man toks klausimas iškilo - kaip su priekinių durų atidarymu, jeigu priekinis ratas yra pasuktas?
                                Iš lauko pusės žiūrint dešinė varčia remiasi į ratą. Standartinio ilgio (o gal ir trumpesnis) buvo bandytas Vilniuje - tai pasukus ratą į kairę pusę, durys remdavosi į ratą..
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Išvada - kažkas Baltarusijos aukštojoj nelankė Mechanizmų ir Mašinų Teorijos paskaitų

                                  Comment


                                    Arba tiesiog paprasta logika nesivadovavo... Šiaip tai, nežinau kada paskutinį kartą mačiau, kad priekinės durys būdų už priekinio rato, o ne prieš jį, taip pat niekas netrukdė priekinių durų padaryti taip, jog jos atsidarytų į vidų. Net kai kurie seni autobusai turi kelis durų atsidarymo būdus (priekyje varčios veriasi į vidų, kitur į išorę...)

                                    Comment


                                      O reikia į stotelę įvažiuoti taip, kad priekiniai ratai būtų tiesiai, tada niekas į duris nesirems ir keleiviams bus patogu įlipti.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>>

                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                      Comment


                                        Šią pavakarę šalia Kalinino aikštės Kaliningrade.

                                        Comment


                                          Naujas rytas...



                                          Comment

                                          Working...
                                          X