Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Troleibusai pasaulio miestuose

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    va čia tai tragedija Opavos.mieste šiandien...

    http://video.idnes.cz/?idvideo=V1310..._tv-zpravy_nov

    Comment


      Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
      va čia tai tragedija Opavos.mieste šiandien...

      http://video.idnes.cz/?idvideo=V1310..._tv-zpravy_nov
      Nuostoliai uz 100 milijonu cekijos kronu. As taip ir nesupratau del ko garazas uzsidege, turbut trumpas sujungimas.

      Comment


        Užsidegė vienas iš troleibusų.

        Comment


          Lenino prospekte Kaliningrade.

          Comment


            Roma, Termini stotis





            Comment


              Gruzijos troleibusai
              bijociau vaziuoti
              http://photo.tramvaj.ru/gtr.htm
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Iš kur jie turi lėšų naujų škodų įsigijimui?

                Comment


                  Troleibusų būklė kaip Šiaurės Korėjoje...
                  My Flickr
                  My Trainpix

                  Comment


                    Paieškosiu...
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      Kaip atrodo troleibusas (visai naujas)
                      po įvykių luganske
                      (pirmos 3 foto)
                      http://transphoto.ru/vehicle/169488/
                      Baisu žiurėti.
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Paskutinuoju metu labai dažnai girdėti, kad troleibusų Vilniuje/Kaune nereikia, nes:
                        1. Jie brangesni už autobusus;
                        2. Reikalingas kontaktinis tinklas, kuris yra grozdiškas;
                        3. Jie yra lėti, krinta ūsai;
                        4. Tai tesiog atgyvena, ir jie nėra labai ekologiški (nes reikia elektros, kuri gaminama šiluminėse elektrinėse).
                        Tačiau tiesą sakant, labai keista, kad lyginami elektriniai troleibusai su dyzeliniais autobusais. Jeigu mes naikiname elektrinius troleibusus, kurie visiškai neišmeta teršalų lokaliai, ir keičiame dyzeliniais autobusais, kurie lokaliai VIS TIEK IŠMETA teršalų. Antra, ES dabar VT ekologija (ir apskritai, miestų oro švarumas), tai kodėl ekologiškus troleibusus keičiame dyzeliniais autobusais? Taip, dabar elektrobusų beveik nėra (žinau, bet tai tera prototipai), todėl lieka dujiniai autobusai ir hibridai. Tačiau dujiniai autobusai už troleibusus pigesni tėra 10–15 procentų (kažkurio Vokietijos miesto duomenys), o hibridai kainuoja tiek pat, kiek troleibusai, arba tik nežymiai mažiau.
                        Toliau. K. Lubys, kaip pagrindinę troleibusų naikinimo priežastį, įvardija tai, kad jų kontaktinis tinklas yra griozdiškas. Tačiau, ar žmogus eidamas gatve, tik eina ir žiūri į laidus? Ne...
                        Sakoma, kad troleibusai lėti. Žinokit, labai priklauso nuo vairuotojo. Vienas 1 km nuvažiuos per 4 minutes, kai duota 7, o kitas išvis vėluos dar 3 minutėmis. Dėl kontaktionio, tinklo ir ūsų kritimo - nebėra ko stebėtis, kai naudojami dar prieš WW2 sukurtos spec. dalys. Kokiam nors Lubline troleibusai lėkioja (o kadangi autobusų ten trūksta, tai troleibusai su dyzeliniais generatoriais važiuoja autobusų maršrutais), nes kontaktinis tinklas greitaeigis (Elektroline iešmai/kryžmės, tai pat ir keletą ESKO ir Kummler+Matter turi), o čia, Vilniuje?
                        Žodžiai, kad tai atgyvena, neturi jokios logiškos priežasties tam.
                        Prieš atominės uždarymą, tik Elektrėnų šiluminė dirbo 80% galia. Po uždarymo, nemaža dalis elektrinių buvo paleistos pilna galia. Bet jas planuojama uždaryti jau greitai. Nemaža dalis elektros tai pat perkama iš užsienio, galbūt ji bus perkama iš Gudijos AE, nežinau tiksliai, nes energetika nelabai domiuosi. Tačiau jeigu važiuojant troleibusu 1 km sunaudojamas 1 kWh, o autobusui – apie 0,5 litro, tai ir paskaičiuokime - troleibusas sunaudoja ~50 ct, o autobusas – 3-5 litus.
                        Žinau, kad tai jau buvo rašoma. Bet atsiranda veikėjų, kurie negali atversti keliais puslapiais atgal ir pasižiūrėti, kas buvo rašoma.

                        Comment


                          Kiek teko girdėti, jog Vilniaus KT atnaujinti reikia 350 mln. litų.
                          My Flickr
                          My Trainpix

                          Comment


                            /\ Keista, aš girdėjau visiškai kitus duomenis. Už 350 mln. galima būtų nemaža dalį Vilniaus KT pertiesti, o čia tik iešmus/vingius/kryžmes/sekcinius izoliatorius pakeisti. Vertėtų ir elektros pastočių įrangą atnaujinti.

                            Comment


                              Aš turiu omenyje pertiesti iš naujo KT dalimis, atnaujinti KT stulpus (šviestuvus) ir pastotes.
                              My Flickr
                              My Trainpix

                              Comment


                                Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                                Aš turiu omenyje pertiesti iš naujo KT dalimis, atnaujinti KT stulpus (šviestuvus) ir pastotes.
                                Šiaip vieno km kuro savikaina bent jau Vilniuje yra dujiniams ~1.5-2 lt (nerandu ant greičio duomenų). O iš kur ištraukta kad dujiniai tik vos vos pigesni už troleibusus - Vilniuje dujinis autobusas kainavo 750 000 lt (MAN) ir 743 000 (Solaris), o tokiu pat metu paskelbto konkurso troleibusams pasiūlymas iš škodos (ant to paties Solaris kėbulo, kaip ir autobusas) - 1.43mln. Normalu, kad pripažino šią kainą per didele ir nupirko dvigubai daugiau autobusų...

                                Comment


                                  Parašė mskapss Rodyti pranešimą
                                  Šiaip vieno km kuro savikaina bent jau Vilniuje yra dujiniams ~1.5-2 lt (nerandu ant greičio duomenų). O iš kur ištraukta kad dujiniai tik vos vos pigesni už troleibusus - Vilniuje dujinis autobusas kainavo 750 000 lt (MAN) ir 743 000 (Solaris), o tokiu pat metu paskelbto konkurso troleibusams pasiūlymas iš škodos (ant to paties Solaris kėbulo, kaip ir autobusas) - 1.43mln. Normalu, kad pripažino šią kainą per didele ir nupirko dvigubai daugiau autobusų...
                                  Troleibusų savikaina yra 0.87 lt.
                                  Dėl to atšaukto troleibusų pirkimo tai visai neaišku. Gali būti, kad buvo planuojama pirkti troleibusus su:
                                  1. kondicionieriais, kurių autobusuose nėra;
                                  2. autonominės eigos;
                                  3. buvo perkami troleibusai su Škoda elektronika, kuri yra brangesnė ~350 tūkst. lt už Cegelec elektronika.
                                  Dėl to ir gavosi autobusų daugiau.
                                  Spręskite patys.

                                  Comment


                                    Įdomus reportažas apie "Trolza"
                                    https://www.youtube.com/watch?featur...&v=Sbicn6b6Oj8
                                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                    Comment


                                      Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                      Kaip sau nenorit, bet grynai rusiškas stilius viską sugadina.
                                      My Flickr
                                      My Trainpix

                                      Comment


                                        Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                        Troleibusų savikaina yra 0.87 lt.
                                        Dėl to atšaukto troleibusų pirkimo tai visai neaišku. Gali būti, kad buvo planuojama pirkti troleibusus su:
                                        1. kondicionieriais, kurių autobusuose nėra;
                                        2. autonominės eigos;
                                        3. buvo perkami troleibusai su Škoda elektronika, kuri yra brangesnė ~350 tūkst. lt už Cegelec elektronika.
                                        Dėl to ir gavosi autobusų daugiau.
                                        Spręskite patys.
                                        Kaip tik atsidariau konkursų sąlygas - To kur laimėjo solaris autobusai ir tą atmestą troleibusų.
                                        1. Kondicionierius, kaip ir autobusuose, reikalautas tik vairuotojui, vėdinimas per orlaides, kondicienierius vertinamas papildomais balais.
                                        2. Autonominė eiga (identiškai Amberiui, iki 500m, jokių "Latviškų" variantų su papildomu varikliu ir pan...
                                        Visa kita įranga analogiška - abiejuose švieslentės, keleivių skaičiavimo sistema ir t.t.

                                        Vadinasi, arba Škoda norėjo pasipinigauti ir siūlė ne tai ko reikėjo, o modelį "su viskuo", arba tiesiog gaunasi kad troleibusai yra beveik dvigubai brangesni...

                                        Be to, dėl 1 km kuro kainos:
                                        mano nurodytas 1.5 buvo iki naujųjų dujinių atvažiavimo.
                                        Pagal ebus, Castrosua kaina 0.98lt/km, Solaris 1.02, MAN 1,14, hibrido - 0.57. Matosi, kad skirtumas kilometro kainoje yra gana nedidelis, o pačios transporto priemonės kainos skirtumas yra beveik dvigubas ir (laikant kad remonto sanaudos litais yra tokios pat), net ir skaičiuojant pagal MAN autobusų sąnaudas, troleibusai pradeda atsipirkti tik po 2.5 mln kilometrų (per diena 300km ~ 100000 km per metus)... Dėl remonto galima diskutuoti, tai laikotarpį sutrumpintų, bet lygiai taip pat skaičiavimams galima imti Soliario kuro sąnaudas...
                                        Paskutinis taisė mskapss; 2014.10.22, 08:24. Priežastis: Pridėtos dujinių autobusų 1km kainos

                                        Comment


                                          Gal galėtumėte įkelti nuorodėlę, kur radote naujų troleibusų tech. specifikacijas?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X