Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė mandan Rodyti pranešimą
    Taigi www.ebus.lt buvo rašyta kad spalvos bus žalia, pilka ir oranžinė kaip ir Citaro Irvine
    Aišku. O šiaip gan keistas sprendimas, ta spalvų maišalynė nei Vilniuje, nei Klaipėdoje gerai neatrodo. Užsienyje, na, neskaitant rytų valstybių, nelabai teko tokių margumynų pastebėt, bet ten kitas finansavimas ir t.t.
    Paskutinis taisė neoplan; 2012.11.14, 22:09.

    Comment


      Delfyje komentuojama, kad autobusai bus dviduriai. Tokie ir bus?
      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        Taigi, Klaipėda bus antrasis parkas, kurie turės dvi savo dažymo schemas, kaip ir Vilnius
        Dar pora metų ir nurašys. Todėl įvairiaspalvis parkas bus laikinai

        Comment


          Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
          Delfyje komentuojama, kad autobusai bus dviduriai. Tokie ir bus?
          Taip, tokie ir bus
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
            Tokios pat spalvos, kaip Mercedes-Benz O530 Irvine Citaro
            O tų "naujų" autobusų spalvos buvo pakeistos po atvežimo į Lietuvą ar tai kažkurio Vokietijos miesto dažymo schema?

            Comment


              Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
              O tų "naujų" autobusų spalvos buvo pakeistos po atvežimo į Lietuvą ar tai kažkurio Vokietijos miesto dažymo schema?
              Tai yra Hanoverio miesto dažymo schema, ten iš kur ir yra gauti tie Mercedes-Benz autobusai.
              Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

              Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

              Comment


                Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                Tokios pat spalvos, kaip Mercedes-Benz O530 Irvine Citaro
                Gaila. Spalvinis derinys gal ir tinka "futuristinio" dizaino Irvine'ms, bet man asmeniškai jis "pobjauris" - ką "morka" ir "salota" turi bendro su pajūrio miestu? Ir išvis, derinti dažymą naujų autobusų prie atitarnavusių ir nurašytų svečioje šalyje, atrodo kvailai. Be to galvoju, kad vienspalvis autobusas (Kauno variantas) atrodo žymiai solidžiau. Kažkaip įsivaizdavau šviesiai mėlynus (jūra, dangus) su stilizuotomis sidabrinėmis žuvėdromis (kaip ant tarpmiestinių) .

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  Taip, tokie ir bus
                  Tai smegenų gal jiems trūksta? Nebent leis visokiais šalutiniais maršrutais, bet naujus šalutiniams pirkti irgi neprotinga.

                  Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                  Tai yra Hanoverio miesto dažymo schema, ten iš kur ir yra gauti tie Mercedes-Benz autobusai.
                  Čia irgi "gražu"...
                  GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                  Comment


                    Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                    Tai smegenų gal jiems trūksta? Nebent leis visokiais šalutiniais maršrutais, bet naujus šalutiniams pirkti irgi neprotinga.
                    Noriu paklaust, o ar tikrai tokie dideli srautai, kad reikia tridurio varianto?
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Tai žiūrint kur juos planuoja leisti. Srautai dideli pagrindiniuose maršrutuose, juose apskritai prailginti pageidautini. O visur kitur triduriai, gal išskyrus kelis maršrutus, juk taip patogiau.
                      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        Noriu paklaust, o ar tikrai tokie dideli srautai, kad reikia tridurio varianto?
                        Išties. Manau, jog svarbiausiuose maršrutuose (8,10), kaip ir iki šiol, dirbs ilgi autobusai. O likusiems dvidurių pakanka. Na, nebent 5 maršrute, bet ten jau dabar neretai važinėji ilgi autobusai, o ir srautas didesnis tik piko metu. Manau, perkami autobusai bus kaip tik.

                        Comment


                          Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                          Tai yra Hanoverio miesto dažymo schema, ten iš kur ir yra gauti tie Mercedes-Benz autobusai.
                          Tuomet nesuprantu kokio velnio Irisus autobusus dažyti Vokietijos miesto viešojo transporto schema?

                          Comment


                            Taip skatina tuos elektroninius lengvatinius bilietus pirkti,bet kad tie aparatai dažnai nei pypsi,nei ką nors rodo,tiesiog užkibę...

                            Comment


                              Parašė X3dO Rodyti pranešimą
                              Taip skatina tuos elektroninius lengvatinius bilietus pirkti,bet kad tie aparatai dažnai nei pypsi,nei ką nors rodo,tiesiog užkibę...
                              Matyt dažnai ten nedaro jutiklinio ekrano kalibravimo arba nemoka normaliai sutaisyti
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Manau, kad piginti VT bilietus yra klaidinga politika. Padidėjusias įplaukas reikėtų skirti transporto priemonių parko atnaujinimui... Nes žmonės įprato prie kainos ir vis tiek važiuoja. Bet mokėdami ir toliau tiek pat, galėtų važiuoti geresnėmis transporto priemonėmis.

                                Comment


                                  Pritarciau ir as, kad atpiginus, kazin ar priviliosi daugiau keleiviu, o parkam taip sunkiai su pinigais sekasi. Reiketu netik nauju autobusu, bet ir vienodos vairuotoju aprangos. Siap nezinau kiek su manim zmoniu sutiks, bet Lietuvoje VT tikrai yra pigus.

                                  Comment


                                    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                    Pritarciau ir as, kad atpiginus, kazin ar priviliosi daugiau keleiviu, o parkam taip sunkiai su pinigais sekasi. Reiketu netik nauju autobusu, bet ir vienodos vairuotoju aprangos. Siap nezinau kiek su manim zmoniu sutiks, bet Lietuvoje VT tikrai yra pigus.
                                    Gal ir nebrangus, lyginant su kitomis Europos šalimis. Bet, atsižvelgiant į atlyginimų dydžius Lietuvoje bei į teikiamos VT paslaugos kokybę, nepasakyčiau, kad VT Lietuvoje yra nei pigus nei brangus. Dar labiau branginti kainų jau tikrai nereikėtų. Vairuotojų uniforma- tai jau papildomas, o ne būtinas atributas. Ją galima įvesti, nebent jai parkai neįklimpę skolose ir turi daug atliekamų pinigų. Vien tik už uniformą mokėti didesnę kainą arba tenkintis rečiau kursuojančiu VT aš tikrai nesutikčiau.
                                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                    Comment


                                      Unformos daug nekainuoja, uz tuos sutaupytus centus per menesi uzteks ir liks. Man asmeniskai tvarkinga apranga aptarnavimo sektoriui yra labai svarbu.

                                      Comment


                                        Bent jau vyrams užtektų užsidėti marškinius ir liemenę Aišku, tai kiekvienas gali įpirkti šiuos drabužius - ir gražiau atrodys prie vairo

                                        Arba kitas variantas - moterims šalikėlius su įmonės atributika (gerai, tebūnie spalvos), o vyrams - kaklaraiščius.

                                        Edit: gi dauguma vairuotojų turi žmonas, kurios moka megzt ir gali puikią liemenę numegzti
                                        Paskutinis taisė ssnaiperis; 2012.12.12, 18:27.
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment

                                        Working...
                                        X