Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Horn Rodyti pranešimą
    Kodėl miestai laiko šias neefektyviai dirbančias įmones? Na Vilniuj aišku reikia labai daug drąsos, nes labai stipri profsajunga. Gal Klaipėdoje panašiai?
    Ar tikrai? Tarp 3 didžiausių Lietuvos miestų labiausiai išsiskiria Kaunas. Ten rinkoje dominuoja Kauno Autobusai.
    Vilniuje gan didelę dalį sudaro privatūs vežėjai.
    Klaipėdoje irgi. Transrevis, Kautra, Toks.

    Comment


      Parašė Vinecko Rodyti pranešimą

      Turiu gerą pavyzdį ir kalbame apie Vilnių.
      Turime 2019 metų gamybos Isuzu NovoCity Life ir 2005 metų Volvo 7700A.
      Isuzu visas dreba, vos pavažiuoja daugiau negu 60km/h, viskas girgžda, o neretai salone kvepia dyzeliu. Ir tai autobusui dar 10 metų nėra!!
      Tuo tarpu 2005 metų Volvo - autobusas galingas, nėra taip, kaip pas Isuzu, jis nedreba lyg žmogų elektra muša, o ir nuo menkiausios duobės nešokinėja lyg asilas.
      Kažkas užpirko gerų autobusų Vilniui ech tie Volvo...
      Smagu, kad ilgas Scania iš Transrevio išsireikalavo (privataus vežėjo).

      Klaipėda gali pasigirti tuo, kad Šilutę/Ventę/Rusnę galima pasiekti su miesto VT (integruotas bilietas, zonos ir pan.). Tai čia lenkia Vilnių.

      Comment

      Working...
      X