Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
    Kokia situacija su autobusų perdažymu? Pravažiavus pro parką matėsi gan daug raudonų Volvų. Ar kitus modelius irgi dažo?
    Nedažo. Dingę dabar 743,776, tai gal sugrįš raudoni.

    Comment


      Geriau tegu nedažo. Neūkiškumas perdažyti, ká kitàmet planuoja nurašyt. Vieno autobuso kokybiškas perdažymas apie 5000eur kainuoja.

      Comment


        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
        Geriau tegu nedažo. Neūkiškumas perdažyti, ká kitàmet planuoja nurašyt. Vieno autobuso kokybiškas perdažymas apie 5000eur kainuoja.
        O kas sakė, kad jis kokybiškas?
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          Jei jau kitais metais tikrai jų atsisakyti planuoja, tai nelaikyčiau perdažimo tik dėl perdažymo racionaliu sprendimu.

          Comment


            Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
            Kokia situacija su autobusų perdažymu? Pravažiavus pro parką matėsi gan daug raudonų Volvų. Ar kitus modelius irgi dažo?
            Nebent perdažytų iš Norvegijos atvežtus Man'us, nes kai kurie apverktinai atrodo. O kolkas Solariai bei Man'ai dujokai nedažyti, atmetus 951.
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Prieš kurį laiką buvo paskelbta keletas konkursų naujiems autobusams:
              5 vnt. elektrinių midibusų iki 9 metrų, terminas 2019.01.21
              10 vnt. midibusų (10 metrų ilgio), terminas 2018.11.30
              50 vnt. dvigubų dujinių autobusų, terminas 2019.02.01

              Klausimas, ar buvo išrinktas koks nors laimėtojas, ar vis dėl to tai buvo atšaukta? Kodėl visiškai nėra jokios informacijos apie tai?

              Comment


                CVPP ataskaitose nėra informacijos?

                Comment


                  Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                  CVPP ataskaitose nėra informacijos?
                  Jeigu kalba apie ataskaitas, į kurias galima užeiti pro VVT puslapį - ten irgi nieko nėra.

                  Comment


                    Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą

                    Jeigu kalba apie ataskaitas, į kurias galima užeiti pro VVT puslapį - ten irgi nieko nėra.
                    Geriau eiti per šią nuorodą
                    https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Re...1&PageSize=100

                    arba per šią http://www.cvpp.lt/index.php?option=...greement_type=
                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                    Comment


                      Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                      Klausimas, ar buvo išrinktas koks nors laimėtojas, ar vis dėl to tai buvo atšaukta? Kodėl visiškai nėra jokios informacijos apie tai?
                      Vyksta pirkimo procedūros. Pvz. Klaipėdoje konkurso terminas buvo 2018-09-25, o sutartis pasirašyta tik šią savaitę.

                      Comment


                        Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                        Prieš kurį laiką buvo paskelbta keletas konkursų naujiems autobusams:
                        5 vnt. elektrinių midibusų iki 9 metrų, terminas 2019.01.21
                        10 vnt. midibusų (10 metrų ilgio), terminas 2018.11.30
                        50 vnt. dvigubų dujinių autobusų, terminas 2019.02.01

                        Klausimas, ar buvo išrinktas koks nors laimėtojas, ar vis dėl to tai buvo atšaukta? Kodėl visiškai nėra jokios informacijos apie tai?
                        Nesvarbu, kas ir kada, vis vien bus Soliariai nesakau, kad jie blogi - bet gali pasirodyti, kad konkursai organizuojami pagal Soliario katalogus.

                        O naujieji Soliariai midibusai lediniai:

                        Paskutinis taisė Ciurlionis; 2019.02.17, 23:48.
                        Aviate, navigate, communicate

                        Comment


                          Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą

                          Nesvarbu, kas ir kada, vis vien bus Soliariai nesakau, kad jie blogi - bet gali pasirodyti, kad konkursai organizuojami pagal Soliario katalogus.
                          Sudegs kažkas su Solarių kaip Rīgas satiksme sudegė nesenai. Keista, kad Soliaris ir toliau taip daro, nors ir pas juos vadovybė pravalyta buvo truputuką. Arba kaip tik dabar Soliaris nedalyvauja niekur kol nuslūgs skandalas.

                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Aš irgi statau, kad ilgieji dujiniai bus seno modelio MAN. Kas principe nėra blogai, gal dar geriau jei bus 4durù ir kita pilnesne komplektacija

                            Comment


                              Ar tik nebus dar vienas skandalas pas Solarį, kad Vilniui pristatė 25 brokuotus troleibusus? Čia taip nemylimas Vilnius, jog viskas daroma kreivom rankom ir paskubomis?
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                Ar tik nebus dar vienas skandalas pas Solarį, kad Vilniui pristatė 25 brokuotus troleibusus? Čia taip nemylimas Vilnius, jog viskas daroma kreivom rankom ir paskubomis?
                                Koks brokas?

                                Comment


                                  Konkretus brokas nebuvo įvardintas. Bet kad jis yra, tai tikrai. Netgi VVT nepriims troleibusų, iki kol Solaris pašalins broką
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Čia troleibusų entuziastų-talibų susigalvota sąmokslo teorija. Su nauja šiuolaikine technika taip jau būna. Labai gerai, kad privečiama sutvarkyt gamykliškai iškiečiant gamyklinius inžinierius, o jau vėliau leisti į maršrutus.

                                    Comment


                                      Garbanius, kad dalis troleibusų atvyko brokuoti yra faktas ir nėra jokia sąmokslo teorija.
                                      Na o šiaip Solaris pats sau persišauna kojas, nes maža to, kad keturis mėnėsius vėlavo su pristatymu, tai dar ir pateikti brokuoti troleibusai.
                                      Ciurlionis Solario midibusai yra 10,5 metrų ilgio, mūsiškiai turės būti iki 10, tai vargu ar midibusai bus Solariai. O štai elektriniai midikai jau ko gero bus.

                                      Comment


                                        O ko čia pergyvent? Prie ko čia skandalas? Yra sutartys, delspinigiai, už viską juk moka Solaris.. Dėl broko kaip ir minėjau, nėra tokios šiuolaikinės technikos nepriklausomai ar tai lenkiška ar šveicariška, kad neišlystu koks nesklandumas, brokas. Aišku, gerai, kad jis būtų kuo mažesnis ir ištaisymas vyktų sklandžiai ir t.t. Bet mes negyvenam idealiam pasaulyje

                                        Comment


                                          Iš ties nematau jokios bėdos. Manau net tai yra įprasta išgaudyti bėdas gavus techniką. Va Man autobusai dujiniai, visu salonai dujom smirdejo pora savaičių, net galva pamenu skaudejo po pirmos keliones.. Net naują automobilį perkant tenka i serviza priduot, real story... O šiaip nemanau, kad Solaris labai veržiasi dalyvaut, nes nespėja, o ir patys sakė, kad Vilniaus užsakymas rekordinis ir per labai trumpa laika - geriau smulkesni uzsakymai, o dar su tokiu dizainu tikrai paklausus

                                          Comment

                                          Working...
                                          X