Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
    Aš noriu šiek tiek pasidalinti mintim apie šį parko atnaujinimą. Buvo užsiminta ir Šimašiui, bet jis neatrašė. Šiek tiek fail'ų:
    1. Skiriais naujų VVT Soliarių ir Transrevio Scania bei Isuzu spalvos. Kuris čia proto bokštas netaip suprato spalvos kodus?
    2. Skirias VVT Soliarių ir Transrevio švieslenčių spalvos. Jau planuojant tokį atnaujinimą vienu kartu, didelis feilas montuot skirtingas spalvas ir įrangas
    3. Ilgų ir trumpų autobusų skaičius: suprantama, kad dėl piaro įspūdingiau atrodo 150 naujų autobusų, su 100 trumpų autobusų, nei tarkim 136 puse ilgų ir trumpų per pusę. Dabar gaunasi,kad į visokius kaimus važiuos nauji autobusai, bus gadinami šunkelių bei rajoninių marozų, o miesto centre važinės laužai.(Nors spėju nupirks padevėtų ilgų, ar paskelbs nuomą). Dėl maršrutų perdavimo privatininkams naujo konkurso niekas neaišku..
    4. Senos kartos Solaris nauji troleibusai. Jei jau skelbiam atnaujinimo projektą, tai darom, kad būtų vow ir žmonės persėstų į VT. Aišku, gal būtų vėl, ne 41, o 39 nauji trolikai, bet kur kas svarbiau gera emocija siekiant persodint žmones į VT... O ir tvarkingos Škodos atrodo klasiškai.
    5. Perdažymas. Jei jau kažkokiu mistiniu konkursu parinko šitą gan nepraktišką spalvą, tai manau dujinių naujausių reikėtų neliest. Gamyklinį kokybišką dažymą bjaurot VVT perdažymu man atrodo vandalizmas. Bet kelis metus. Dar pastebėjimas. Gale dešinėj, ir priekį kairėj, žodį VILNIUS ir pilies simbolį klijuot juodam fone, kaip naujuose Solaris. Atrodo solidžiau
    6. Vairuotojų uniformos. Kiek mačiau niekas jų nedėvi, netgi 2018m. Soliariuose. Transrevio, kiek mačiau daugumoj tvarkingai su marškiniais, kaklaraiščiais.
    Parodykit man VT parką, kuris būtų vizualiai homogeniškas? Čia išvardintos detalės yra trečios eilės aktualumo.

    Comment


      Praktiškai visu vakarų europos parkai

      Comment


        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
        Praktiškai visu vakarų europos parkai
        Tai, kad ne.
        Senos kartos Solaris nauji troleibusai
        Visur yra senesnio ir naujesnio modelio transporto priemonių.

        Comment


          Parašė Perfect Rodyti pranešimą

          Tai, kad ne.

          Visur yra senesnio ir naujesnio modelio transporto priemonių.
          Man atrodo, Garbanius turėjo omenyje tai, kad naujas 41 troleibusas bus senojo dizaino (kaip dabar turimi dujiniai Soliariai tiek Vilniuje tiek Kaune), nors 150 autobusų bus naujojo dizaino, taip dirbtinai vizualiai pasendinant troleibusų parką. Verta pastebėti, kad naujo dizaino trolikai jau važinėja Slovakijoje, šiemet atsiras ir Lenkijoje.

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            Šita gelda iškart po maršrutų reformos įsitvirtino reprezentaciniame 1 bei naktiniuose maršrutuose. Tai ji jau tada buvo probleminė, su tom pačiom šokinėjančiom variklio apsukom. Net sėdint autobuso viduryje ant paminkštintų sėdynių jautėsi ypač didelis diskomfortas.
            Tai kuris tada negelda? Jei 720 yra gelda.
            O dabar įsitvirtino 35, 42, 58, 78 šaltuoju sezono metu 35, 36, 66, 42, 78.
            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

            Comment


              Gal kas nors žino kaip yra numeruojami dabartiniai Soliariai ? Ankstesnė partija buvo 41XX, o dabar jau pastebėjau, kad peršoko prie 45XX. Kodėl taip yra ?

              Comment


                Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                Gal kas nors žino kaip yra numeruojami dabartiniai Soliariai ? Ankstesnė partija buvo 41XX, o dabar jau pastebėjau, kad peršoko prie 45XX. Kodėl taip yra ?
                45XX antras poskyris. O 41XX pirmas. Tikėtina, kad su ilgais Solariais irgi bus ,,mišrainė", bent jau aš spėju 42XX ir 46XX.

                Comment


                  Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą

                  Man atrodo, Garbanius turėjo omenyje tai, kad naujas 41 troleibusas bus senojo dizaino (kaip dabar turimi dujiniai Soliariai tiek Vilniuje tiek Kaune), nors 150 autobusų bus naujojo dizaino, taip dirbtinai vizualiai pasendinant troleibusų parką. Verta pastebėti, kad naujo dizaino trolikai jau važinėja Slovakijoje, šiemet atsiras ir Lenkijoje.
                  Teisingai. Jei jau taisom VT įvaizdį, tai jau maksmaliai už duotus pinigus. Šiuolaikiškas dizainas labai labai svarbu..Dėl sąmokslo teorijos, kad norima taip sužlugdyt troleibusus, vargu ar tai tikėtina. Tuomet net nepirktų naujų troleibusų, o užpirktų kokių nors dėvėtų.. Labai blogas sprendimas pasirinktas dėl senesnio modelio

                  Comment


                    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą

                    Teisingai. Jei jau taisom VT įvaizdį, tai jau maksmaliai už duotus pinigus. Šiuolaikiškas dizainas labai labai svarbu..Dėl sąmokslo teorijos, kad norima taip sužlugdyt troleibusus, vargu ar tai tikėtina. Tuomet net nepirktų naujų troleibusų, o užpirktų kokių nors dėvėtų.. Labai blogas sprendimas pasirinktas dėl senesnio modelio
                    Rygai iki šiol keliauja troleibusai senos kartos. Vandenilinį generatorių turintys troleibusai taip pat senos kartos.
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Taip, bet jie užsakė juos senai. O ir tikslas Vilniaus persodinti žmones į VT, t.y. maksimaliai dėt pastangas, kad taptų ne bomžų ir nevykelių transportu, o užkrečiama mada tarp aukštas ir aukštenes pajamas gaunančių miestiečių.

                      Comment


                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                        Taip, bet jie užsakė juos senai. O ir tikslas Vilniaus persodinti žmones į VT, t.y. maksimaliai dėt pastangas, kad taptų ne bomžų ir nevykelių transportu, o užkrečiama mada tarp aukštas ir aukštenes pajamas gaunančių miestiečių.
                        Nera tokio tikslo. Tikslas yra nupirkt kuo daugiau normaliau atrodanciu transporto priemoniu uz kuo maziau pinigu nenuklistant i abejotinus pirkimus is baltarusu ar ukrainieciu.
                        Kad padaryti VT patrauklu aukstesnes pajamas gaunantiems zmonems reikia investoti milijardus i kelius, infrastruktura, pacias vt priemones ir sistema. Visi supranta kad tai nerealu.

                        Lietuvoje vidurinioji klase tik 14%, kai top10 salyse 50-60%. Lenkijoje irgi silpna vidurinioji klase ir jie irgi skundziasi kad bomzai autobusais vazineja, nors TP naujos. Nieko tai nekeicia, cia pajamu nelygybes problema.

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                          Rygai iki šiol keliauja troleibusai senos kartos. Vandenilinį generatorių turintys troleibusai taip pat senos kartos.
                          Rygai tokie keliauja tik dėl to, kad jie buvo pagaminti anksčiau. Rigas Satiksme pati paprašė Škodos užlaikyti 2016, 2017 ir 2018 troleibusų partijas (kasmet po 25), nes jiems truko vietos parkuose (reikėjo išvežti į metalo laužą senąsias 14Tr ir 15Tr Škodas). Tik prieš porą mėnėsių į Rigą atvyko 2016 partijos troleibusai, šiemet turėtų atvykti ir 2017 partijos troleibusai. Dėl troleibusų su vandenilio generatoriais išties yra kiek keista, bet galbūt Solaris tiesiog turėjo jau paruoštus trečios kartos kėbulus, o ir jų nėra daug, vos 10.

                          Comment


                            Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą

                            45XX antras poskyris. O 41XX pirmas. Tikėtina, kad su ilgais Solariais irgi bus ,,mišrainė", bent jau aš spėju 42XX ir 46XX.
                            Dėkui na, tuomet belieka tik spėlioti kodėl VVT staiga pradėjo nebetikti senoji numeracija - 3XXX pirmam poskyriui ir 4XXX antrajam

                            Comment


                              Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

                              Nera tokio tikslo. Tikslas yra nupirkt kuo daugiau normaliau atrodanciu transporto priemoniu uz kuo maziau pinigu nenuklistant i abejotinus pirkimus is baltarusu ar ukrainieciu.
                              Kad padaryti VT patrauklu aukstesnes pajamas gaunantiems zmonems reikia investoti milijardus i kelius, infrastruktura, pacias vt priemones ir sistema. Visi supranta kad tai nerealu.

                              Lietuvoje vidurinioji klase tik 14%, kai top10 salyse 50-60%. Lenkijoje irgi silpna vidurinioji klase ir jie irgi skundziasi kad bomzai autobusais vazineja, nors TP naujos. Nieko tai nekeicia, cia pajamu nelygybes problema.
                              Nesutinku, pvz LG atnaujino kardinaliai savo traukinių parką į Kauną, Klaipėda, dalinai Šiaulius + marketingo sustiprinimas, tai ne tik bilietų pradėjo trūkti, bet pilnas FB žmonių iš gatvės, koks fainas gali būti keliavimas traukiniais.

                              Comment


                                Parašė 10.000 Rodyti pranešimą

                                Dėkui na, tuomet belieka tik spėlioti kodėl VVT staiga pradėjo nebetikti senoji numeracija - 3XXX pirmam poskyriui ir 4XXX antrajam
                                31** atiteko solariams, kurie priklauso 2 parkui.
                                Matomai dėl to. Logiškai mąstant, kaip tik galėjo 41 duoti solariams antro parko, o toliau "žaisti" su 30** ir 40** serija
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  O kai AP maršrutuose dirba Viršuliškių parko Solariai, juose dirba Viršuliškių ar AP vairuotuojai?
                                  Kai į Viršuliškes atvyks likę 25 Solariai, galėtų oficialiai Viršuliškėms poilsio dienomis perduoti dar maršrutų, pvz. 49 su 69, kad nauji be darbo nestovėtų.

                                  Grįžtant prie ilgųjų: šoninė vidinė švieslentė yra tik priešais antrasiąs ar ir trečiasiąs duris?

                                  Comment


                                    Atkeliu iš fotogalerijos temos:

                                    Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                    O kai AP maršrutuose dirba Viršuliškių parko Solariai, juose dirba Viršuliškių ar AP vairuotuojai?
                                    Bent jau vienas iš mano pažįstamų tikrai buvo dirbęs su 2tp solariu AP maršrutuose.

                                    Kai į Viršuliškes atvyks likę 25 Solariai
                                    O iš kur info, jog bus dar 25 Solariai antram parkui? Perduos Volvo trumpus (berods antros ir trečios partijos).
                                    galėtų oficialiai Viršuliškėms poilsio dienomis perduoti dar maršrutų, pvz. 49 su 69
                                    Nuo rugsėjo 49 ir 69 grįš atgal į VVT autobusų parką. Ir ko gero vienas iš maršrutų keliaus į pirmą poskyrį (pagal vieną mano pažįstamo informaciją). Kaip bus, sužinosime jau mažiau nei už mėnesio

                                    Grįžtant prie ilgųjų: šoninė vidinė švieslentė yra tik priešais antrasiąs ar ir trečiasiąs duris?
                                    Tik prieš antrąsias. Bent jau tiek trumpuose 4501, 4509 ta šoninė švieslentė rodo užrašą STOP. Panašu ir ilguosiuose ta pati situacija.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                      (...)


                                      O iš kur info, jog bus dar 25 Solariai antram parkui? Perduos Volvo trumpus (berods antros ir trečios partijos).
                                      Kai K.Lubio buvo klausiama apie naują degalinę 2TP, jis teigė, kas į 2TP keliaus 50 naujų autobusų. Kita vertus, nesistebiu, kad bus kitaip, nes per gerai vakarinei miesto daliai bus
                                      O tai pirmosios partijos Volvo nurašomi bus? Ar liks AP kaip pertraukiami?


                                      Nuo rugsėjo 49 ir 69 grįš atgal į VVT autobusų parką. Ir ko gero vienas iš maršrutų keliaus į pirmą poskyrį (pagal vieną mano pažįstamo informaciją). Kaip bus, sužinosime jau mažiau nei už mėnesio
                                      Šitą aš žinau. Čia tiesiog buvo pasiūlymas, kad poilsio dienomis laisvi Solariai nestovėtų be darbo ir nereikėtų daryti dvigubos nulinės ridos (pvz. jeigu 2TP Solaris važiuoja 10 maršrutu, tai jam reikia iš Kaimelio ž. grįžti į AP su keleiviais, ir iš AP į 2TP be keleivių).

                                      Tik prieš antrąsias. Bent jau tiek trumpuose 4501, 4509 ta šoninė švieslentė rodo užrašą STOP. Panašu ir ilguosiuose ta pati situacija.
                                      2TP Solariuose ta švieslentė jau apie du mėnėsius tvarkingai rodo stoteles. Panašu, kad tiesiog niekas neskuba sutvarkyti tos informavimo sistemos, į tai rodo ir didelės raidės išorinėse švieslentėse, ir iki šiol esanti dviguba kryptis vidiniuose televizoriuose.
                                      Paskutinis taisė Pilaitis; 2018.08.04, 15:45.

                                      Comment


                                        Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                        <...> Ir iki šiol esanti dviguba kryptis vidiniuose televizoriuose.
                                        Jei turi omeny kai prie maršruto numerio rašo Žvėrynas - Pašilaičiai (kaip pavyzdį), tai kaip tik geras toks variantas. Aišku, panagrinėjus kitų miestų vidines švieslentes (kad ir Rygos), galima pasigauti idėjų kaip patobulinti pateikiamą informaciją. Netgi ir Jūrmalos Isuzu esančiuose analogiškuose vidiniuose monitoriuose kitaip atvaizduojama važiavimo kryptis.
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                                          Jei turi omeny kai prie maršruto numerio rašo Žvėrynas - Pašilaičiai (kaip pavyzdį), tai kaip tik geras toks variantas. Aišku, panagrinėjus kitų miestų vidines švieslentes (kad ir Rygos), galima pasigauti idėjų kaip patobulinti pateikiamą informaciją. Netgi ir Jūrmalos Isuzu esančiuose analogiškuose vidiniuose monitoriuose kitaip atvaizduojama važiavimo kryptis.
                                          Tai tikrai nėra geras variantas turint omenyje kaip ekrane pavaizduojama informacija, nes viršuje yra pateikiama kryptis, o ne maršruto pavadinimas ar pirmoji stotelė. Aišku, pavaizduoti iš kur važiuoja autobusas galbūt ir būtų verta, bet ar kam nors svarbu IŠ kur autobusas atvažiuoja? Man atrodo, daug svarbiau Į kur jis važiuoja, nebent nusirisime iki nario Naujaneriai lygio. Bei pasikartosiu, ne vieta pradinėj stotelei ten, kur rodoma galutinë stotelė. Kažkodėl Transrevio autobusuose viskas puikiai veikia.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X