Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O kas sako, kad tie pinigai laisvi ir priklauso VVT? Kas yra UAB VVT savininkė? Savivaldybė. Ji ir priima sprendimą, išsimokėti dividentus, ar palikti įmonei. VVT pati šiuo atveju nieko nesprendžia.

    Comment


      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
      O kas sako, kad tie pinigai laisvi ir priklauso VVT? Kas yra UAB VVT savininkė? Savivaldybė. Ji ir priima sprendimą, išsimokėti dividentus, ar palikti įmonei. VVT pati šiuo atveju nieko nesprendžia.
      Tai aš ir sakau - VMSA be fantazijos.

      Gali Žolyno TP parduoti. Ir po procedūrų "išsimokėti dividendus".

      Bet tai koks tikslas - ar "mokėtis dividendus", ar teikti paslaugas?

      Comment


        Už 360k eurų dviejų naujų MAN'ų nenusipirksi. Net 400 000 vargu ar užtektų.

        Comment


          Parašė Briedis Rodyti pranešimą
          Už 360k eurų dviejų naujų MAN'ų nenusipirksi. Net 400 000 vargu ar užtektų.
          Autobusai perkami už paskolas, o tiek užtektų pradiniam įnašui bent kelių.
          Flickr

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            Autobusai perkami už paskolas, o tiek užtektų pradiniam įnašui bent kelių.
            Dideliems transporto parkams po du (tris, septynis) naujus autobusus už paskolas pirkti neapsimoka. Tada jau geriau kelis (kelioliką) naudotus be jokių paskolų.
            Paskutinis taisė Briedis; 2017.05.25, 12:44.

            Comment


              Parašė Briedis Rodyti pranešimą
              Dideliems transporto parkams po du (tris, septynis) naujus autobusus už paskolas pirkti neapsimoka. Tada jau geriau kelis (kelioliką) naudotus be jokių paskolų.
              Kurio Europos miesto VT įmonės perka autobusus už santaupas? Nepirkti naujų autobusų ir troleibusų, kai VT toks supuvęs, o paskolos pigios, tikra nuodėmė.
              Flickr

              Comment


                Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                Už 360k eurų dviejų naujų MAN'ų nenusipirksi. Net 400 000 vargu ar užtektų.
                Dėl to nesiginčysiu. Kažkas parašė du. Aš pakartojau.

                Autoplius Man tuo metu neradau, bet radau Otokar Kent visai naują
                https://autoplius.lt/skelbimai/otoka...o-2608854.html

                Panašu, kad kokius 10 metų, kol vėl grįš į protą, tokiais važinėsime.

                Comment


                  Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
                  Dėl to nesiginčysiu. Kažkas parašė du. Aš pakartojau.

                  Autoplius Man tuo metu neradau, bet radau Otokar Kent visai naują
                  https://autoplius.lt/skelbimai/otoka...o-2608854.html

                  Panašu, kad kokius 10 metų, kol vėl grįš į protą, tokiais važinėsime.
                  O kuo jie labai blogi? Kaip keleivis, tai nematau skirtumo kokio brando autobusu važiuot. Svarbu švarus, greitas ir vėdinamas/šildomas.

                  Comment


                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                    O kuo jie labai blogi? Kaip keleivis, tai nematau skirtumo kokio brando autobusu važiuot. Svarbu švarus, greitas ir vėdinamas/šildomas.
                    Brendas išplaukia iš savybių. Savybės iš brendo. Lyg ir uždaras ratas. Prastas brendas reiškia/lemia prastas savybes. Prastos savybės reiškia prastą brendą. Sutinku su jumis, kad savybės svarbiau.

                    Bet iš aukščiau minėto rato sunkiai išsiveržia gamintojai. KIA galėtų būti pavyzdys. Prastas brendas ->geros savybės. Ir su laiku tapo geru brendu.

                    Bet dauguma tam rate sukasi ir niekaip

                    Comment


                      Transporto eismas birželio 4d. iki 15val. per bėgimo maratoną :
                      Autobusai >>> http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=1003
                      Troleibusai >>> http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=1004

                      Comment


                        Kažkaip įdomiai gaunasi: link Santariškių važiuojant, dalis 1G reisų (pagal stops.lt) Operos stotelėje nestos. Užtad kažkodėl važiuojant į Stotį pažymėta, jog sos Juozo Tumo-Vaižganto stotelėje. Norėtųsi tikėti, kad tai, ką parašiau, yra paprasčiausios klaidos.
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Viešojo transporto keleivius nuo šiandien pradeda konsultuoti skambučių centro konsultantai

                          Didžiausios Lietuvoje viešojo transporto įmonės „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) keleivius nuo šiandien pradeda konsultuoti specialaus skambučių centro konsultantai, pasiekiami trumpuoju numeriu 1848. Skambučių centras dirbs bei informaciją visą parą teiks lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

                          Comment


                            Į balą išmetami pinigai. Geriau dažniau atnaujintų žemėlapius su schemomis stotelėse ir daugiau informacijos pagrindinėse stotelėse - būtų didesnė nauda nei kažkoks tai skambučių centras. Taip pat interneto puslapis galėtų būti informatyvesnis, įskaitant ir užsienio kalbas.

                            Comment


                              Šiandien per šešis gyvenimo Vilniuje metus pirmą kartą įlipau į autobusą kuriame veikė oro kondicionierius! #smagu

                              Comment


                                Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                                Šiandien 10 maršrute dirba hibridinis Volvo
                                Iš Talino, nr. 2498. Važinės visą mėnesį. Plačiau parašyta Ebuse: http://ebus.lt/i-sostines-gatves-isv...lvo-autobusas/
                                Paskutinis taisė Mettal; 2017.06.01, 09:10. Priežastis: Kopija iš Vilniaus VT stebėjimo temos
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Kviečiame į viešąją konsultaciją dėl žemagrindžių troleibusų pirkimo sąlygų

                                  Comment


                                    40 troleibusų, kai jau laikas 2-3 metų bėgyje visas Škodas, pagamintas iki 1991 m., nurašinėti... Dabar gi tik 1984-87 metų troleibusus nurašys (aišku, nurašinės pagal nusidėvėjimą, bet visgi šio laikotarpio bus daugiausia).

                                    Comment


                                      Dar nesenai apie troleibusus išvis nebuvo kalbos, tai gal ir 40 gerai jei AC bent bus. Kitas dalykas tai tas senas tinklas, kas iš tų naujų troleibusų jei ir toliau vilksis vėžlio greičiu.

                                      Comment


                                        KT ne senas, o beveik visur jau atnaujintas. Problemos tik sankryžose ir žieduose. Troleibusai velkasi dėl tyčia taip sudaromų tvarkaraščių - juk ne paslaptis, kad siekiama troleibusus diskredituoti ir sunaikinti. Ką rodo ir tik 40 troleibusų pirkimas. Ir dar per 3 metus. Tai lašas jūroje. Suprasčiau, jei būtų perkama 40 troleibusų 1-1,5 metų bėgyje...

                                        Comment


                                          TIK sankryžuose ir žieduose? Tikriausiai juokauji
                                          Kai tokie VT situacija šiai dienai, kada vien lavonai važinėja ir nesinori net lipti į tą transportą, sakyčiau betkoks kiekis perkamas yra gerai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X