Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
    Dar kartą pravalytos šiukšlės, o autobusas36 skirta pražanga. Taip gavosi, kad dėl susikaupusių baudos taškų jis automatiškai pašalintas 2 savaitėms.
    Kažkodėl viskas, kas liečia Žaliuosius ežerus, pavirsta į tuščius skundus ir barnius... Na nejaugi negalima normaliai diskutuoti?
    Galima, tik karts nuo karto pasitaiko tokių žmonių. Nekreipkite dėmesio į jį. Visiems gero vakaro ir inirtingų diskusijų(ne tokių, kaip su autobusu36 buvo).

    Comment


      grustnyj tai gi yra traukiniai į Vilnių ir 04-34, ir 05-33, 05-40, 05-52, 05-58, visom dienom iš Naujosios Vilnios važiuoja, kokios problemos? Tuo labiau nuo stoties iki Mindaugo gatvės 15 min. pėsčiom.

      Comment


        Traukiniams negalioja nuolatiniai.

        Comment


          Parašė lietus Rodyti pranešimą
          grustnyj tai gi yra traukiniai į Vilnių ir 04-34, ir 05-33, 05-40, 05-52, 05-58, visom dienom iš Naujosios Vilnios važiuoja, kokios problemos? Tuo labiau nuo stoties iki Mindaugo gatvės 15 min. pėsčiom.
          Nesam tokie turtingi, kad traukiniais važinėtis. Pats mano vietoje jais nevažinėtum. Plius dar iki traukinio reikia ateiti. O ką daryti žiemą? Ačiū, eik pats.

          Comment


            Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
            Nesam tokie turtingi, kad traukiniais važinėtis. Pats mano vietoje jais nevažinėtum. Plius dar iki traukinio reikia ateiti. O ką daryti žiemą? Ačiū, eik pats.
            Traukinio bilieto nuo Naujosios Vilnios iki Vilniaus kaina 2 litai. Ar tai dideli pinigai, juolab kad tavo mamos atveju traukiniu reikės pasinaudoti tik 1 kartą per savaitę. 2 Lt/sav= 8 Lt/mėn. Negi tai labai daug?
            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
            Marsrutai.lt tinklaraštis!
            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

            Comment


              Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
              Nesam tokie turtingi, kad traukiniais važinėtis. Pats mano vietoje jais nevažinėtum. Plius dar iki traukinio reikia ateiti. O ką daryti žiemą? Ačiū, eik pats.
              Dėl pinigų perdedi, nes dabar daugiau sumoka už mikroautobusą. Taip, paeiti reikia.

              Comment


                Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                Palaipsniui panaikinti visas lengvatas, dalį gatvių (pvz Pylimo ir Jogailos) skirti tik VT, efektyviau išnaudoti reklamos galimybes VT priemonių išorėje, viduje (vaizdinė + garsinė), ant bilietų, e-svetainėse.
                Jei jau siūlai panaikinti lengvatas moksleiviams, tai gyvenantiems kiek tolėliau (pvz: Salininkai, Naujoji Vilnia, Lentvaris) teks po miestą su dviračiais važinėt Dviratį į traukinį ir pirmyn iki Vilniaus gel.stoties. Aišku, jei nesinori salininkiečiams važiuot pro čigonų taborą Kirtimuose, galimas variantas 3km minti iki Juodšilių. Bet kad keleivinis traukinys važinėja 3 kart per dieną. Arba varantas nr. 2 minti iki Oro uosto, ten gi traukinys kas 50min važinėja
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Pripažįstu, dėl kainos buvau neteisus. Bet dėl atstumo likau teisus. Be to ne tiek atstumas kelia problemų, kiek pavojus likti be daiktų, be telefono, be pinigų, be dantų kol ateisi iki traukinio. Taip, negyvenantys Naujojoje Vilnioje ir nesusipažįnę su jos virtuve gali drąsiai duoti patarimus - važiuok traukiniu, eik iki traukinio, turite tiek daug autobusų maršrutų, turite mikruškę, nesiskųsk ir taip toliau. Tačiau ne taip lengva viską padaryti kaip siūlote
                  Tuoj pasirodys patarimų, kad ne VVT kaltas, kad gyvenu tokiam mikrorajone, ne VVT kaltas dėl liūdnai pagarsėjusios Naujosios Vilnios. Taip, tikrai ne VVT kaltas šiuo klausimu. Kalta policija, kuri (dar visai neseniai) turėjo net vieną žmogų komisariate, kuris dirbo naktį, sedėjo prie telefono ir kai gaudavo pranešimą, skambindavo į kitus komisariatus, kad atsiustų ekipažą, nes naktį Naujojoje Vilnioje nebuvo nei vienos policijos mašinos. Tikiuosi dabar situacija pasikeitė.
                  Bet čia net ne VVT, ne policijos, o valdžios nemokėjimas spręsti problemų. O kai valdžia nieko negali padaryti, tada ir VVT, ir policija taip pat negali (nenori) nieko padaryti.
                  P.S. Bet aš čia tikrai nesiskundžiu Tiesiog išsakau savo nuomonę ir numečiau argumentą, kodėl važiavimas traukiniu man atkrenta

                  Comment


                    Realiai "pavojingos tarsi Afganistanas" Naujosios Vilnios portretas yra ne realus, o išpūstas. Tiesiog tokie jau žmonės, kad jiems reikia išgalvoti kokią nors baimę, pagąsdinti kitus. Todėl ir buvo sugalvota, kad yra Vilniuje "tokia Vileika", kuri esą yra ne rajonas, o tarsi karo laukas, kuriame nuolatos vyksta žudynės, padeginėjimai, todėl ten geriau nekišti nosies be reikalo. Ogi iš tiesų neretai tenka būti Naujojoje Vilnioje ir galiu pasakyti, kad bent jau dieną ten nė kiek nepavojingiau, negu likusiame Vilniuje. Taip, tamsiu paros metu situacija prastesnė, bet, iš kitos pusės, o kuriame išvis rajone naktį vaikščioti saugu?

                    Beje, grustnyj, o jeigu gyventum, pavyzdžiui, ne Naujojoje Vilnioje, o kur nors Žirmūnuose arba Pašilaičiuose, tai ramiai sau vaikščiotum panašų atstumą iki traukinio (jeigu jis būtų), ar vistiek keltum problemą, kurią keli dabar?
                    Paskutinis taisė Vilnietizz; 2012.09.11, 14:13.
                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                    Comment


                      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                      Realiai "pavojingos tarsi Afganistanas" Naujosios Vilnios portretas yra ne realus, o išpūstas. Tiesiog tokie jau žmonės, kad jiems reikia išgalvoti kokią nors baimę, pagąsdinti kitus. Todėl ir buvo sugalvota, kad yra Vilniuje "tokia Vileika", kuri esą yra ne rajonas, o tarsi karo laukas, kuriame nuolatos vyksta žudynės, padeginėjimai, todėl ten geriau nekišti nosies be reikalo. Ogi iš tiesų neretai tenka būti Naujojoje Vilnioje ir galiu pasakyti, kad bent jau dieną ten nė kiek nepavojingiau, negu likusiame Vilniuje. Taip, tamsiu paros metu situacija prastesnė, bet, iš kitos pusės, o kuriame išvis rajone naktį vaikščioti saugu?

                      Beje, grustnyj, o jeigu gyventum, pavyzdžiui, ne Naujojoje Vilnioje, o kur nors Žirmūnuose arba Pašilaičiuose, tai ramiai sau vaikščiotum panašų atstumą iki traukinio (jeigu jis būtų), ar vistiek keltum problemą, kurią keli dabar?
                      Taip ir maniau, kad atsiras individai, kurie vis tiek plėpės niekus Pavojinga tarsi Afganistanas? Čia jau tavo žodžiai, tikrai ne mano Vėliau dar labai daug sugalvojai eilučių, tačiau čia jau kaip tik tavo išmislas, o ne mano. Padeginėjami namai? Vau, tavo fantazija beribė. Aš kažkur minėjau, kad dienos metu čia pavojinga? Vėlgi, nereikia perfrazuoti tai, ko nėra. Neretai tenka būti Naujojoje Vilnioje - ir kas? Tu gi būni dienos metu, o kur aš sakiau, kad dienos metu čia labai baisu, kad čia net Afganistanas? Fantazuotojau tu, fantazuotojau.
                      ...tamsiu paros metu situacija prastesnė, bet, iš kitos pusės, o kuriame išvis rajone naktį vaikščioti saugu? - prajuokinai. Tai tamsus paros metas skaitosi tik naktis? Aš šiaip tai kalbėjau apie 5-6 valandą ryto, o ne apie naktį (na, kiekvienas interpretuoja savaip).
                      ar vistiek keltum problemą, kurią keli dabar? - keliu problemas? Vaikine, nešnekėk vėjų. Pasakiau, kad būtų neprošal sekmadienį pirmąjį reisą padaryti anksčiau, tai diskusija išsirituliavo iki to, kad aš "teigiu", jog gyvenu Afganistane?
                      Ok, tavo galva tegul galvoja savaip, mano galva galvos kitaip.

                      Comment


                        Klausykit, nedarykit moderatoriams daug nereikalingo darbo.

                        Taip, Naujosios Vilnios rajonas yra vienas pavojingiausių rajonų. O kur dar stočių elitas? Nuolatiniai? LG šiap yra nepigus žaisliukas...

                        Comment


                          Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                          Taip ir maniau, kad atsiras individai, kurie vis tiek plėpės niekus Pavojinga tarsi Afganistanas? Čia jau tavo žodžiai, tikrai ne mano Vėliau dar labai daug sugalvojai eilučių, tačiau čia jau kaip tik tavo išmislas, o ne mano. Padeginėjami namai? Vau, tavo fantazija beribė. Aš kažkur minėjau, kad dienos metu čia pavojinga? Vėlgi, nereikia perfrazuoti tai, ko nėra. Neretai tenka būti Naujojoje Vilnioje - ir kas? Tu gi būni dienos metu, o kur aš sakiau, kad dienos metu čia labai baisu, kad čia net Afganistanas? Fantazuotojau tu, fantazuotojau.
                          ...tamsiu paros metu situacija prastesnė, bet, iš kitos pusės, o kuriame išvis rajone naktį vaikščioti saugu? - prajuokinai. Tai tamsus paros metas skaitosi tik naktis? Aš šiaip tai kalbėjau apie 5-6 valandą ryto, o ne apie naktį (na, kiekvienas interpretuoja savaip).
                          ar vistiek keltum problemą, kurią keli dabar? - keliu problemas? Vaikine, nešnekėk vėjų. Pasakiau, kad būtų neprošal sekmadienį pirmąjį reisą padaryti anksčiau, tai diskusija išsirituliavo iki to, kad aš "teigiu", jog gyvenu Afganistane?
                          Ok, tavo galva tegul galvoja savaip, mano galva galvos kitaip.
                          Taigi supratai, kad aš kalbėjau su ironija, o palyginimas su Afganistanu tebuvo hiperbolė. Tiesiog daugeliui žmonių vien žodžių junginys "Naujoji Vilnia" asocijuojasi su apiplėšinėjimais, muštynėmis ir pan. Kadangi pats esi iš Naujosios Vilnios, tai puikiai žinai, kad iš tiesų nieko ten baisaus nėra. Bet o kaip reikėjo reaguoti į šį tavo pranešimą apie "Naujosios Vilnios virtuvę"? http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=746
                          Dėl nemažo atstumo iki N. Vilnios stoties aš ir neprieštaravau. Čia tu teisus
                          O ankstyvo pirmojo reiso nėra tikrai ne dėl to, kad tai esą "negeras rajonas". Ir iš daugelio kitų rajonų nėra ankstesnio nei 6:20 val. reiso. (čia ne kontrargumentas, čia tiesiog mano pastebėjimas).
                          Siūlau tuo šią temą apie kriminalą ir baigti. Peace
                          Paskutinis taisė Vilnietizz; 2012.09.11, 14:56.
                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            Jei jau siūlai panaikinti lengvatas moksleiviams, tai gyvenantiems kiek tolėliau (pvz: Salininkai, Naujoji Vilnia, Lentvaris) teks po miestą su dviračiais važinėt Dviratį į traukinį ir pirmyn iki Vilniaus gel.stoties. Aišku, jei nesinori salininkiečiams važiuot pro čigonų taborą Kirtimuose, galimas variantas 3km minti iki Juodšilių. Bet kad keleivinis traukinys važinėja 3 kart per dieną. Arba varantas nr. 2 minti iki Oro uosto, ten gi traukinys kas 50min važinėja
                            Nuo Salininkų Maximos iki Stoties Maximos atstumas Eišiškių plentu yra apie 10km. Dviračiu tokį atstumą moksleivis arba studentas įveiks per 40-45 minutes. Autobusas nuvažiuoja per 28 minutes, per piko kamščius kelionė užtrunka iki 35 minučių. Žaisti su traukiniais neapsimoka, nes valandinis autobuso bilietas kainuos 3,5Lt (nuveš truputį greičiau, persėdimas nemokamas, todėl bus galima nuvykti iki miesto centro), o kelionė vien oro uosto traukiniu kainuos 2,5Lt, po to reikės tęsti kelionę arba vėl dviračiu, arba VT.
                            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                            Comment


                              Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                              Bet o kaip reikėjo reaguoti į šį tavo pranešimą apie "Naujosios Vilnios virtuvę"? http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=746
                              Pranešimas kaip pranešimas. Jame aš aprašiau situaciją ir priežastį, kodėl ryte man traukinis netinka.

                              O ankstyvo pirmojo reiso nėra tikrai ne dėl to, kad tai esą "negeras rajonas".
                              Žinau, kad ne dėl šito, o dėl neva VVT atliktų tyrimų.

                              Dabar pasėdėjau prie tvarkarščių ir priėjau prie išvados:

                              Antakalnis turi T2, kurio pirmas reisas iš Saulėtekio 6:04. T4 pirmas reisas iš Antakalnio 6:05. T11 važiuoja 6:14. A50 važiuoja 6:09.

                              Fabijoniškės turi A53, kuris važiuoja 6:16 (panašiai ir NV A18 važiuoja 6:20, tačiau A53 važiuoja į Centrą, kur galima persėsti, o A18 reikia važiuoti 40 minučių iki Antakalnio, pripažinkim, tai ne miesto centras). A40 važiuoja 6:12. A10 važiuoja net 5:53.

                              Justiniškės turi A43 6:01. A73 6:13. Nereikia pamiršti A45, kuris pravažiuoja Justiniškes ir stotelėje Justiniškės būna 6:15. T7 ir T18 Justiniškėse būna 6:14.

                              Karoliniškės turi T9 6:16 (nedidelis skirtumas, bet visgi 10-15 min).

                              Pašilaičiai turi T7 6:09; T18 6:11; T11 6:12; T19 6:13; A45 6:08.

                              Stotis turi T2 6:09; T7 6:10; A1 6:10; A12 6:15; A26 5:57; A34 5:59; A43 6:13; A53 5:56.

                              Šeškinė turi A2 6:01.

                              Santariškės turi A26 6:12.

                              Baltupiai turi A49 6:10.

                              Visoriai turi A34 6:16, bet nuo NV skiriasi 10 min.

                              Žvėrynas turi A11 5:57.

                              Į Rokantiškes A37 važiuoja 5:54.

                              Markučiai turi A10 5:57.

                              Grigiškės, Lazdynai, Naujamiestis, Naujininkai, Žemieji Paneriai, Pilaitė, Bajorai atsiduria panašioje situacijoje kaip ir Naujoji Vilnia. Nekalbu apie dar atokiau esančius mikrorajonus.
                              Taip kad iš dalies galima sakyti daugiau nei pusė Vilniaus turi anktyvus pirmuosius reisus. O kodėl tokie mikrorajonai kaip Lazdynai, Naujininkai, Pilaitė neturi - klausimas VVT.

                              Peace.

                              Comment


                                Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                Iš dalies galima sakyti daugiau nei pusė Vilniaus turi anktyvus pirmuosius reisus. O kodėl tokie mikrorajonai kaip Lazdynai, Naujininkai, Pilaitė neturi - klausimas VVT.
                                Kaip tai Naujininkai neturi ankstyvo VT? A2 iš oro uosto išvažiuoja pro Naujininkus į Šeškinę 5:21, savaitgaliais 6:14. T17 iš Naujininkų dd 5:37, šs 5:48 ir 6:17. T10 iš Naujininkų dd 5:25, šs 5:36 ir 6:28.
                                Beje, pro Lazdynus važiuoja T16 ir T11.
                                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                Comment


                                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                  Kaip tai Naujininkai neturi ankstyvo VT? A2 iš oro uosto išvažiuoja pro Naujininkus į Šeškinę 5:21, savaitgaliais 6:14. T17 iš Naujininkų dd 5:37, šs 5:48 ir 6:17. T10 iš Naujininkų dd 5:25, šs 5:36 ir 6:28.
                                  Beje, pro Lazdynus važiuoja T16 ir T11.
                                  Aš kalbu apie sekmadienius

                                  Comment


                                    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                    Nuo Salininkų Maximos iki Stoties Maximos atstumas Eišiškių plentu yra apie 10km. Dviračiu tokį atstumą moksleivis arba studentas įveiks per 40-45 minutes. Autobusas nuvažiuoja per 28 minutes, per piko kamščius kelionė užtrunka iki 35 minučių. Žaisti su traukiniais neapsimoka, nes valandinis autobuso bilietas kainuos 3,5Lt (nuveš truputį greičiau, persėdimas nemokamas, todėl bus galima nuvykti iki miesto centro), o kelionė vien oro uosto traukiniu kainuos 2,5Lt, po to reikės tęsti kelionę arba vėl dviračiu, arba VT.
                                    Turint lojalumo kortelę už bilietą mokama 20% pigiau Taigi, su nuolaida (2.50*0.2) mokėsiu 2lt į vieną pusę
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                      Turint lojalumo kortelę už bilietą mokama 20% pigiau Taigi, su nuolaida (2.50*0.2) mokėsiu 2lt į vieną pusę
                                      O kiek mokėsi važiuodamas vien dviračiu?
                                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                      Comment


                                        Įdomus palyginimas (įkėliau ir "Viešojo transporto" temoj):

                                        http://www.15min.lt/naujiena/miestas...snis-41-248133

                                        Comment


                                          Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                          Nesam tokie turtingi, kad traukiniais važinėtis. Pats mano vietoje jais nevažinėtum. Plius dar iki traukinio reikia ateiti. O ką daryti žiemą? Ačiū, eik pats.
                                          Traukiniui irgi yra mėnesiniai bilietai, beje jį netgi galima laikyti Vilniaus metro, o pasaulyje metro nuolatinis visda būna arba atskiras arba brangesnis jeigu galioja su kitomis transporto rūšimis. Beje iš N.vilnios į Vilnių jis kainuoja turbūt tik apie 40 Lt. O dėl atėjimo tai Lentvaryje žmonės vaikšto turbūt dar toliau ir nieko jau nekalbu apie kitus miestus, kur žmonės ir po 3 km į darbą vaikšto.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X