Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė sleader Rodyti pranešimą
    Kaip tik džiugu, kad jie pakeis Karosas, kurios nesuderinamos su modernaus ir patogaus VT koncepcija.
    Tokiu atveju daugelyje maršrutų (pvz., greituosiuose) vis tiek važinės trumpi autobusai.

    Comment


      O tai kiek Karosų pas mus dar yra? Nejaugi tiek daug (~50)?

      Comment


        Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
        Tokiu atveju daugelyje maršrutų (pvz., greituosiuose) vis tiek važinės trumpi autobusai.
        Nejaugi kasdien į maršrutus išrieda apie 50 triašių Karosa autobusų ?

        Comment


          Parašė sleader Rodyti pranešimą
          Nejaugi kasdien į maršrutus išrieda apie 50 triašių Karosa autobusų ?
          Paskaičiavau per http://fotobus.msk.ru/city/140/ tad Vilniuje yra 49 ilgos Karosos, Beabėjo jos visos neišvažiuoja per visa diena tai galima imti maždaug 40-45 Karosas kurios važuoja per dieną.

          Comment


            Šiuo metu Vilniuje yra 44 Karosos B741 (veikia 41) ir 9 Karosos B841 (su švieslente). Iš jų darbo dienomis dirba, kaip jau ir minėjo prieš mane, virš 40.

            Comment


              Kokių žverėlių į VVT-Zoo žada įsigyti šįkart?

              Comment


                Logiškai pamasčius turėtu pirkti Volvo, Solaris arba MAN modelių autobusus . Nes tai būtų logiškiausia ir tokių markių autobusus dabar parkas turi daugiausia.

                Comment


                  Gali nusipirkti ir Mercedes benz Connecto (panašius į Šiaulių)
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Arba dabartiniu atvėju geriausia butu pirkti ilgus Castrosúa city versus http://fotobus.msk.ru/photo/556728/ kažką tokio

                    Comment


                      Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                      Arba dabartiniu atvėju geriausia butu pirkti ilgus Castrosúa city versus http://fotobus.msk.ru/photo/556728/ kažką tokio
                      Atrodo super!!!

                      Comment


                        Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                        Atrodo super!!!
                        Žiūrint taupumą - geras variantas, tačiau jeigu imsim pigiausiai, vėl stovės servise kaip ir trumpi.

                        Comment


                          Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                          Tokiu atveju daugelyje maršrutų (pvz., greituosiuose) vis tiek važinės trumpi autobusai.
                          Manau, nevazines. Naujos masinos yra naujos masinos.

                          Comment


                            Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                            Žiūrint taupumą - geras variantas, tačiau jeigu imsim pigiausiai, vėl stovės servise kaip ir trumpi.
                            Tas tai faktas, kaip matau iš kitos stebėjimo skilies jau neperstojo genda (gal smulkios bėdos).
                            Tad manau būtų geresnis variantas pirkti Volvo kažką tokio http://www.volvobuses.com/bus/global.../Features.aspx
                            Arba tiesiog 7700A tik kad nemanau ar juos gamina.
                            Tada galima dar žiurėti i MAN modelius kad ir ši
                            http://fotobus.msk.ru/photo/641720/
                            Arba galiausiai ir paprasčiausiai Solaris
                            http://www.solarisbus.com/vehicle/ur...urbino1_scene1

                            Comment


                              Manyčiau Volvo yra kiek brangokas variantas, o Solaris salonas nėra pilnai išnaudojamas (arba mūsiškiai nesupranta esminių dalykų). Geriausias iš čia pateiktų pasiūlymų būtų MAN autobusai.

                              Comment


                                Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                Manyčiau Volvo yra kiek brangokas variantas, o Solaris salonas nėra pilnai išnaudojamas (arba mūsiškiai nesupranta esminių dalykų). Geriausias iš čia pateiktų pasiūlymų būtų MAN autobusai.
                                Džiaukitės kad išvis pirks.

                                Comment


                                  Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                                  Džiaukitės kad išvis pirks.
                                  Jeigu "europėjam", tai reikia ne tik džiaugtis, kad "išvis perka", bet ir stengtis galvoti ir apie keleivių patogumą, ir apie vairuotojus, kuriems teks dirbti su šiomis mašinomis, ir apie ekonomiją bei ekologiją. Nebe TSRS laikai ir toks požiūris "svarbu perka" man nepriimtinas.

                                  Comment


                                    Dar anksti galvoti, kas bus perkama. Ten yra tik planuojamas pirkimas. Jokios techninės specifikacijos nėra paskelbtos.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                      Jeigu "europėjam", tai reikia ne tik džiaugtis, kad "išvis perka", bet ir stengtis galvoti ir apie keleivių patogumą, ir apie vairuotojus, kuriems teks dirbti su šiomis mašinomis, ir apie ekonomiją bei ekologiją. Nebe TSRS laikai ir toks požiūris "svarbu perka" man nepriimtinas.
                                      Tarybiniais laikais gamybos priemonės (o autobusas vežėjui yra gamybos priemonė) buvo skirstomos, o ne parduodamos. Parkai ir ATĮ už jas nieko nemokėdavo - gaudavo. Kas dėl dabar, tai taip, reikia džiaugtis, kad iš viso perkami nauji autobusai. Nes valdžios vykdoma transporto politika nieko gero VT neduoda.
                                      Įdomu, iš kokių lėšų žada pirkti tuos autobusus.

                                      Comment


                                        Kilo toks klausimas. Ar senuose Mersedesuose yra ir veikia kondicionierius? Nes šiandien važiuojant 526 1G maršrute vairuotojas kažką įjungė, prasidėjo ūžimas ir salone tikrai atvėso, net salono "šonai" prisilietus buvo šalti :-) .

                                        Comment


                                          Nė vienas devėtas autobusas, gautas iki 2008 m. (prieš dujinius), neturi kondicionierių. Tiesiog įjungta ventiliacija ir tiek.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X