Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Aš irgi buvau papuolęs G maršrute, kur viena moteriškė pradėjo knist vairuotojui protą dėl talonėlio ir grąžos. Trakų st vairuootjas atsidarė kabinos duris, priėjo prie moteriškės ir kažką jai pasakė. Paskui teko pakeltais decibelais pasakyti kai ką (viešai čia nesiruošiu skelbti)
    Tai bent jau uzsimink jei pradejai. Tikrai labai idomu

    Comment


      Vilniuje vyresni nei 80 metų keleiviai viešuoju transportu visus metus galės naudotis už 10 Lt

      Cituoju sakinį, kuris kiekvienam pasirodys įdomus
      Be to, viešojo transporto priemonėse iš vairuotojo bus galima įsigyti vienkartinius bilietus už 70 cnt. Jais naudotis galės keleiviai, kuriems, Lietuvos respublikos įstatymų numatyta tvarka, kelionėms viešuoju transportu taikoma 80 % nuolaida. Iki šiol vairuotojai prekiaudavo tik dviejų rūšių bilietais – be nuolaidos ir su 50 % nuolaida. Planuojama, kad vairuotojai pradės jais prekiauti jau kito mėnesio pradžioje.
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Savivaldybė eilę metų neatsiskaito pilnai už lengvatininkų vežimą ir dar savo iniciatyva daugina lengvatų, kurių teikti įstatymas neįpareigoja. Rinkimais dar lyg ir nekvepia.

        Comment


          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
          Savivaldybė eilę metų neatsiskaito pilnai už lengvatininkų vežimą ir dar savo iniciatyva daugina lengvatų, kurių teikti įstatymas neįpareigoja. Rinkimais dar lyg ir nekvepia.
          Lengvatų nedaugina. Paprasčiausiai įvedė naują bilietų rūšį už kurią nieko kompensuoti nereikia.

          Comment


            NUO RUGSĖJO 16 D. KEIČIAMI 21, 22, 116 AUTOBUSŲ IR 7 TROLEIBUSŲ MARŠRUTŲ TVARKARAŠČIAI

            Comment


              Pagal naujus eismo tvarkaraščius, kaip suprantu 7 maršruto troleibusai nuo š.m. rugsėjo 16 d., važinės tik darbo dienomis, o savaitgaliais jie nevažiuos. Nes nėra eismo tvarkaraščių savaitgalio skelbiamų.

              http://stops.lt/vilnius/#trol/7%28nuo09.16%29/a-b
              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

              Comment


                Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                Lengvatų nedaugina. Paprasčiausiai įvedė naują bilietų rūšį už kurią nieko kompensuoti nereikia.
                Tai dar blogiau, nes VVT už tų keleivių vežimą teisėtai nieko negaus.

                Comment


                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                  Tai dar blogiau, nes VVT už tų keleivių vežimą teisėtai nieko negaus.
                  Šiuo metu pas vairuotoją galima įsigyti vienkartinius važiavimo bilietus be nuolaidos už 3,50 Lt., ir su 50% nuolaida už 1,75 Lt., o su 80% nuolaida bilieto pas vairuotoja įsigyti nėra galimybės, nes jis jais neprekiauja, o nuo balandžio mėn. 1 d., kai neliko popierinių bilietų, pastebėjau, kad daug viešojo transporto keleivių supyksta, kai vairuotojas parodo 1,75 Lt., ir tada keleiviai pradeda vairuotojui sakyti, man priklauso bilietas su 80% nuolaida, už 1,75 Lt., aš nepirksiu. Ir tada jie važiuodavo be bilieto. Tiesiog naujų lengvatų nieks neįveda, o įveda, kaip anksčiau būdavo kioskuose tai yra būdavo tokie bilietai pilnas bilietas, su 50% nuolaida, su 80% nuolaida. Su 80% nuolaida labiausiai yra perkami vyresnio amžiaus keleivių.
                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                  Comment


                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                    Tai dar blogiau, nes VVT už tų keleivių vežimą teisėtai nieko negaus.
                    Čia yra problema, kad savivaldybėms leidžiama nustatyti visus tarifus. Mano nuomone, vienintelė išeitis yra leisti savivaldybėms nustatyti 100 proc. tarifą, o tolimesnės nuolaidos turėtų būti taikomos pagal įstatymą, o ne savivaldybės gebėjimus tuos įstatymus vienaip ar kitaip interpretuoti, ar suprasti. Po naujo bilieto įvedimo, net sakyčiau Vilniaus miesto meras turėtų būti patrauktas atsakomybėn pagal ATPK 142-12 už tai, kad nesuteikia teisės įsigyti bilieto su nuolaida.

                    Comment


                      Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                      Pagal naujus eismo tvarkaraščius, kaip suprantu 7 maršruto troleibusai nuo š.m. rugsėjo 16 d., važinės tik darbo dienomis, o savaitgaliais jie nevažiuos. Nes nėra eismo tvarkaraščių savaitgalio skelbiamų.

                      http://stops.lt/vilnius/#trol/7%28nuo09.16%29/a-b
                      Savaitgalio grafikų nepatalpino todėl, kad jie nesikeis..
                      O šiaip nėr logikos dienos metu 7-am maršrutui nuo Centro poliklinikos iki Trakų stotelės duoti 4 minutes, kai realiai pakanka 2 minučių.. Pats vairuotojo kompiuterį mačiau, ką rodė..
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė Aisttiiss Rodyti pranešimą
                        Čia yra problema, kad savivaldybėms leidžiama nustatyti visus tarifus. Mano nuomone, vienintelė išeitis yra leisti savivaldybėms nustatyti 100 proc. tarifą, o tolimesnės nuolaidos turėtų būti taikomos pagal įstatymą, o ne savivaldybės gebėjimus tuos įstatymus vienaip ar kitaip interpretuoti, ar suprasti. Po naujo bilieto įvedimo, net sakyčiau Vilniaus miesto meras turėtų būti patrauktas atsakomybėn pagal ATPK 142-12 už tai, kad nesuteikia teisės įsigyti bilieto su nuolaida.
                        Kaip tai nesuteikia teisės? Nuo šiol bus galima įsigyti kaip ir naudojantis visomis nuolaidomis. Tuo tarpu, jeigu nenori pirkti bilieto už 10 Lt metams, tai gali įsigyti paprastą, kuriam taikoma nuolaida.

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          Savaitgalio grafikų nepatalpino todėl, kad jie nesikeis..
                          O šiaip nėr logikos dienos metu 7-am maršrutui nuo Centro poliklinikos iki Trakų stotelės duoti 4 minutes, kai realiai pakanka 2 minučių.. Pats vairuotojo kompiuterį mačiau, ką rodė..
                          Atsidarius naujus eismo tvarkaraščius ypač 7 troleibuso maršruto iš karto automatiškai supranti, kad jo savaitgaliais nebus, nes nėra jo eismo tvarkaraščių. O jeigu jis važiuos tai turi būti ir savaitgalio eismo tvarkaraščiai nesvarbu, kad jie nesikeičia. Nes dabar dauguma gyventojų atsidarę 7 troleibuso maršruto naujus eismo tvarkaraščius supras, kad jis savaitgaliais nevažiuos.
                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                          Comment


                            Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                            Šiuo metu pas vairuotoją galima įsigyti vienkartinius važiavimo bilietus be nuolaidos už 3,50 Lt., ir su 50% nuolaida už 1,75 Lt., o su 80% nuolaida bilieto pas vairuotoja įsigyti nėra galimybės, nes jis jais neprekiauja, o nuo balandžio mėn. 1 d., kai neliko popierinių bilietų, pastebėjau, kad daug viešojo transporto keleivių supyksta, kai vairuotojas parodo 1,75 Lt., ir tada keleiviai pradeda vairuotojui sakyti, man priklauso bilietas su 80% nuolaida, už 1,75 Lt., aš nepirksiu. Ir tada jie važiuodavo be bilieto. Tiesiog naujų lengvatų nieks neįveda, o įveda, kaip anksčiau būdavo kioskuose tai yra būdavo tokie bilietai pilnas bilietas, su 50% nuolaida, su 80% nuolaida. Su 80% nuolaida labiausiai yra perkami vyresnio amžiaus keleivių.
                            Aš ne apie vienkartinius bilietus rašau.

                            Parašė Aisttiiss Rodyti pranešimą
                            Čia yra problema, kad savivaldybėms leidžiama nustatyti visus tarifus. Mano nuomone, vienintelė išeitis yra leisti savivaldybėms nustatyti 100 proc. tarifą, o tolimesnės nuolaidos turėtų būti taikomos pagal įstatymą, o ne savivaldybės gebėjimus tuos įstatymus vienaip ar kitaip interpretuoti, ar suprasti. Po naujo bilieto įvedimo, net sakyčiau Vilniaus miesto meras turėtų būti patrauktas atsakomybėn pagal ATPK 142-12 už tai, kad nesuteikia teisės įsigyti bilieto su nuolaida.
                            Tai kad viskas yra atvirkščiai. Savivaldybės nustato pilno bilietų kainas, o toliau jau lengvatinių bilietų kaina, rūšys ir asmenų grupės, kuriems lengvatos taikomos yra apibrėžti įstatymo. Savivaldybė nieko čia negali keisti ir nekeičia. Tačiau savivaldybė gali savo iniciatyva ir savo sąskaita praplėsti lengvatinių keleivių grupių sąrašą ar sugalvoti naujų lengvatinių bilietų rūšių.

                            Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                            Kaip tai nesuteikia teisės? Nuo šiol bus galima įsigyti kaip ir naudojantis visomis nuolaidomis. Tuo tarpu, jeigu nenori pirkti bilieto už 10 Lt metams, tai gali įsigyti paprastą, kuriam taikoma nuolaida.
                            Bet su tuo 10 Lt bilieto įvedimu yra išplečiamas lengvatų skaičius. Vadinasi, ir kompensacijų prireiks daugiau. O pinigų savivaldybė neturi. Vadinasi VVT nieko ir negaus, o vežti su nauju lengvatiniu bilietu privalės.

                            Comment


                              21 maršrutas iš Lazdynėlių stotelės dabar išvažiuoja 18:45 ir 18:47? Tai dar kartą parodo, kad SĮSP dirba pensininkai arba kreivarankiai, kurie nemoka dirbti. Tas pats ir dėl 7 troleibuso - dabar nėra jokio tvarkaraščio rytdienai.
                              Paskutinis taisė KitoksBrolis; 2013.09.12, 20:34.

                              Comment


                                Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                Bet su tuo 10 Lt bilieto įvedimu yra išplečiamas lengvatų skaičius. Vadinasi, ir kompensacijų prireiks daugiau. O pinigų savivaldybė neturi. Vadinasi VVT nieko ir negaus, o vežti su nauju lengvatiniu bilietu privalės.
                                Nemanau, kad čia bilietas su lengvata. Čia kaip tik yra paprastas metinis bilietas, kuris yra velniškai pigus.

                                Comment


                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                  Bet su tuo 10 Lt bilieto įvedimu yra išplečiamas lengvatų skaičius. Vadinasi, ir kompensacijų prireiks daugiau. O pinigų savivaldybė neturi. Vadinasi VVT nieko ir negaus, o vežti su nauju lengvatiniu bilietu privalės.
                                  Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                  Nemanau, kad čia bilietas su lengvata. Čia kaip tik yra paprastas metinis bilietas, kuris yra velniškai pigus.
                                  Brolis jau atsakė. Tą sakiau ir aš anksčiau. 10 Lt bilietas nėra su nuolaida. Tai yra dar viena bilieto rūšis, kaip ir mėnesinis, 3, 9 ar 12 mėn. bilietai. Tik jo kaina labai maža.

                                  Comment


                                    Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                    Nemanau, kad čia bilietas su lengvata. Čia kaip tik yra paprastas metinis bilietas, kuris yra velniškai pigus.
                                    Nesistebėsiu, jei ir moksleiviams metinį bilietą už 10lt padarys /\
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                      Nesistebėsiu, jei ir moksleiviams metinį bilietą už 10lt padarys /\
                                      Na su moksleiviais situacija kiek kitokia - jie moka naudotis naujovėmis, o jeigu jiems sumažinti kainą, VVT išvis be pinigų liks. Tuo tarpu senjorams sunku su tomis vilniečio kortelėmis, todėl šis atpiginimas yra būtent dėl to. Gali būti, kad šitas metinis bilietas išvis bus popierinis.

                                      Comment


                                        Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                        <...> Gali būti, kad šitas metinis bilietas išvis bus popierinis.
                                        Tai jeigu gali būti popierinis, tada gal yra galimybė jį į laminatą įdėti (kaip moksleivio pažymėjimai dedami), kad popierius besitrindamas kišenėje nesusidėvėtų?
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                          Tai jeigu gali būti popierinis, tada gal yra galimybė jį į laminatą įdėti (kaip moksleivio pažymėjimai dedami), kad popierius besitrindamas kišenėje nesusidėvėtų?
                                          Aš neteigiu, kad jis bus popierinis. Tiesiog taip atrodo. Na, gal ir bus plastikas, tik nereikės jo aktyvuoti (tikiuosi).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X