Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ir vėl eina propaganda ar dar koks biesas: http://pilietis.delfi.lt/naujienos/v....d?id=62288115

    Į paskaitas 2004-2005m. važinėjau lygiai taip pat, nei įlipt, nei išlipt vietomis. Ir mikrobų panaikinimas čia tikrai nekaltas, kaip durna vilnietė aiškima. Jolki palki - mokslo metai, moksleiviai, studentai ir pan.... tiesa šitoj "apysakoj" gal tik dėl švieslenčių.
    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

    Comment


      Parašė SPX Rodyti pranešimą
      Ir vėl eina propaganda ar dar koks biesas: http://pilietis.delfi.lt/naujienos/v....d?id=62288115

      Į paskaitas 2004-2005m. važinėjau lygiai taip pat, nei įlipt, nei išlipt vietomis. Ir mikrobų panaikinimas čia tikrai nekaltas, kaip durna vilnietė aiškima. Jolki palki - mokslo metai, moksleiviai, studentai ir pan.... tiesa šitoj "apysakoj" gal tik dėl švieslenčių.
      Labiausiai patinka ta vieta, kad 10 metų naudojasi viešuoju transportu, tačiau dabar trečią savaitę važinėja juo, nes mašiną remontuoja. Tai koks viešasis transportas, jeigu mašiną turi.
      Tačiau čia tikrai galima sutikti su tais, kurie sako, kad neįmanoma įlipti/išlipti. Šiandien neįlipau į 1G jau Jeruzalėje, po 10 minučių atvyko kitas, tačiau irgi sausakimšas. Tikrai reikia dažninti greitukus net ne piko metu.
      Na o švieslentės veikia kuo puikiausiai.

      Comment


        Gražinamos maršrutkės? http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/...aus-gatves.htm
        Show must go von!

        Comment


          Tikiuosi, kad tai nebus mikriukai... Net iš priemiesčių keleiviai netilps į juos, ypač žinant, kad bus vilniečio kortelė. Tikiuosi bent jau normalių midibusų arba standartinių autobusų. Kitas dalykas - jeigu VVT atiduos privežamuosius maršrutus privatininkams, tai kur dės savus Noge, Cito ir Neoplan midibusus?

          Comment


            Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
            Tikiuosi, kad tai nebus mikriukai... Net iš priemiesčių keleiviai netilps į juos, ypač žinant, kad bus vilniečio kortelė. Tikiuosi bent jau normalių midibusų arba standartinių autobusų. Kitas dalykas - jeigu VVT atiduos privežamuosius maršrutus privatininkams, tai kur dės savus Noge, Cito ir Neoplan midibusus?
            Yra kiti maršrutai, kur jie pasitarnaus..
            Pvz kai kurie bus rezerviniai, gal išeis pastiprinti A11 ir kitus, kurie liks VVT
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Maršrutiniams taksi pamažu atsiveria vartai grįžti į miesto gatves

              Vilniaus viešojo transporto pertvarkos strategas Kastytis Lubys sakė, jog skelbiamas subnuomos konkursas 40-ojo autobuso maršrutui „Stotis-Fabijoniškės“, numatoma privatininkams nuomoti ir dar kelis maršrutus.
              Paryškinau dalį, kurios nesupratau. Ruošiasi 40 autobuso maršrutą pratęsti nuo Lukiškių aikštės į Stotį ir maršrutas vadintųsi Fabijoniškės - Ukmergės g. - Lukiškės - Stotis?
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                Maršrutiniams taksi pamažu atsiveria vartai grįžti į miesto gatves



                Paryškinau dalį, kurios nesupratau. Ruošiasi 40 autobuso maršrutą pratęsti nuo Lukiškių aikštės į Stotį ir maršrutas vadintųsi Fabijoniškės - Ukmergės g. - Lukiškės - Stotis?
                Sakykim, gal ir nieko variantas.
                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                Comment


                  Parašė SPX Rodyti pranešimą
                  Sakykim, gal ir nieko variantas.
                  Bet ar realiai toks maršrutas reikalingas? Jeigu dienos metu vidutinis intervalas tarp reisų 10min, tai nukreipus į Stotį dabartinį autobusų skaičių intervalas žymiai padidėtų. Ir ar būtų potencialių keleivių atkarpoje Lukiškės - Stotis (sakykim Čiurlionio st., nes nuo ten A23 važiuoja į Stotį)? /\
                  Paskutinis taisė ssnaiperis; 2013.09.11, 18:21.
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    Bet ar realiai toks maršrutas reikalingas? Jeigu dienos metu vidutinis intervalas tarp reisų 10min, tai nukreipus į Stotį dabartinį autobusų skaičių intervalas žymiai padidėtų. Ir ar būtų potencialių keleivių atkarpoje Lukiškės - Stotis (sakykim Čiurlionio st., nes nuo ten A23 važiuoja į Stotį)? /\
                    Vienas iš variantų tik kokios pvz. vasaros metru leisti 40 nuo Lukiškių iki stoties. Aš ten dažnai sutinku turistus, kurie klausia kaip nuvažiuoti iki stoties. O A23, tai toks gana retas paukštis, ypač, savaitgaliais. Teoriškai A23 galima būtų ir panaikinti, nes pro Lazdynus ir taip važiuoja T16, A54, 2G. O ir perlipti į juos iš kokio 22 ar iš bėdos 21 kokiam Savanorių pr. nėra jokių problemų.
                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                    Comment


                      Parašė SPX Rodyti pranešimą
                      Vienas iš variantų tik kokios pvz. vasaros metru leisti 40 nuo Lukiškių iki stoties. Aš ten dažnai sutinku turistus, kurie klausia kaip nuvažiuoti iki stoties. O A23, tai toks gana retas paukštis, ypač, savaitgaliais. Teoriškai A23 galima būtų ir panaikinti, nes pro Lazdynus ir taip važiuoja T16, A54, 2G. O ir perlipti į juos iš kokio 22 ar iš bėdos 21 kokiam Savanorių pr. nėra jokių problemų.
                      Ta prasme 40 maršrutą leisti trasa Lukiškės - Stotis, ar minėta Fabijoniškės - Ukmergės g. - Lukiškės - Stotis?

                      Atstačius į savo vietas A88 ir A89, bus galima nuvažiuoti į Stotį nuo Lukiškių aikštės /\
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        Ta prasme 40 maršrutą leisti trasa Lukiškės - Stotis, ar minėta Fabijoniškės - Ukmergės g. - Lukiškės - Stotis?

                        Atstačius į savo vietas A88 ir A89, bus galima nuvažiuoti į Stotį nuo Lukiškių aikštės /\
                        Fabijoniškės - Lukiškės, bet kokiu vasaros metu galėtų būti Fabijoniškės - Lukiškės - Stotis kaip variantas.
                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          Yra kiti maršrutai, kur jie pasitarnaus..
                          Pvz kai kurie bus rezerviniai, gal išeis pastiprinti A11 ir kitus, kurie liks VVT
                          Sprendžiant iš techninės specifikacijos brošiūros, privatininkams siūloma "parduoti" 9, 13, 14, 15, 20, 28, 38, 40, 57, 58, 61, 82, 87, 115, 116 maršrutus. Taigi kokius maršrutus galėtų aptarnauti VVT su esamais midibusais? Teigčiau, kad 1, 2 (galima būtų leisti jį dažniau), 11 (galima būtų ir jį stiprinti), 21, 26, 33 (?; ir tai jeigu rimtai jį dažninti), 37 (du midibusai visą dieną), 41, 60, 63 (dažninti), 67 (trumpinti iki Naujosios Vilnios žiedo ir ženkliai dažninti), 68, 88.


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          Maršrutiniams taksi pamažu atsiveria vartai grįžti į miesto gatves
                          Paryškinau dalį, kurios nesupratau. Ruošiasi 40 autobuso maršrutą pratęsti nuo Lukiškių aikštės į Stotį ir maršrutas vadintųsi Fabijoniškės - Ukmergės g. - Lukiškės - Stotis?
                          Manau, kad tai būtų labai gera idėja. Visgi reikalingas Švitrigailos gatvės susisiekimas su Stotimi, o 23 maršrutas jo neužtikrina. Tačiau, manyčiau, kad tai tėra spausdinimo klaida (nes jau minėjo brošiūroje nebuvo nurodyta kita 40 maršruto trasa).

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            Maršrutiniams taksi pamažu atsiveria vartai grįžti į miesto gatves

                            Paryškinau dalį, kurios nesupratau. Ruošiasi 40 autobuso maršrutą pratęsti nuo Lukiškių aikštės į Stotį ir maršrutas vadintųsi Fabijoniškės - Ukmergės g. - Lukiškės - Stotis?
                            Ne viskas, kas rašoma spaudoje, yra tiesa. Esu įsitikinęs, kad čia arba pats frazės autorius arba žurnalistai kažką pripainiojo. Juk jau dabar yra paskelbtas konkursas dabartiniam 40 maršrutui aptarnauti su 10 autobusų.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                              Juk logiška, kad dienos metu GRA maršrutuose privalo važiuoti vien ilgi autobusai
                              Deja, resursai riboti. Neturi reikiamo kiekio autobusų VVT.

                              Comment


                                Jei straipsnio autorius nenusišnekėjo, tai mikrobus numatyta sugrąžinti po metų? Kam jie iš viso tuomet reikalingi? Jei sistema ištemps metus be mikrobų, tai jų ir nereikės. Be to dauguma firmų užsilenks, išparduos mikroautobusus, vairuotojai susiras kitus darbus. Jei siekiama tempti laiką, tai sprendimas puikus. Aš už tai. Mikrobai nereikalingi. VVT susitvarkys pati. Kitais metais bus gauta naujų autobusų, kitais metų pirmoje pusėje galbūt VVT galėtų dar nupirkti panaudotų autobusų ir kam tuomet tie privatininkai reikalingi?
                                Dėl 40 autobuso pratęsimo iki stoteis Švitrigailos ir Kauno g. - to visiškai nereikia. Iš centro, Lukiškių į stotį važiuoja 1 ir 7 troleibusai. Taip, reikia kiek paeiti iki stotelės, bet nuvažiuoti galimybė yra. Šie troleibusai kursuoja tankiau, nei galėtų kursuoti 40 autobusas. O Švitrigailos g. susisiekimui su stotimi pakanka 23 autobuso. Ir taip ten tiesioginio susisiekimo, kiek pamenu, niekada nebuvo, ar buvo jis epizodinis. Visi, kam reikia, persėda Spartoje.
                                Paskutinis taisė Al1; 2013.09.11, 20:15.

                                Comment


                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                  Deja, resursai riboti. Neturi reikiamo kiekio autobusų VVT.
                                  Turi. Dienos metu gali dirbti visi ilgi autobusai, kurie dirbo rytinio piko metu. Vienas kitas trumpas tada nebūtų nusikaltimas. O kai didžioji dauguma TP - trumpos, tada ir problemų kyla.

                                  Comment


                                    Šian važiavau 2G autobusu. Viena moteris įlipus užsipuolė vairuotoją, kad neatidaryti langai ir t.t. Ne tame esmė. Įdomiausia buvo tai, kad jis pareiškė, jog jau vėluoja 10 minučių (kaip supratau, tai nemelavo, nes prieš ~6 min. turėjęs būti auto neatvažiavo). Kas dar įdomiau - visą likusį kelią jis nelabai skubėjo važiuot. Viena ranka pasirėmęs galvą, kita vairuodamas, vietomis leisdamas troleibusui važiuoti - va taip va jis vėlavo 10 minučių. Ar tokiais atvejais vairuotojai nėra baudžiami? Nes jeigu gerai suprantu, tai baudžiami yra tik už išvažiavimą anksčiau laiko iš stotelės. O kaip dėl vėlavimų? Gal vertėtų ir čia įvesti kažkokias baudas nuo atlyginimo? Nes tokiu mano matytu atveju mažų mažiausiai juokinga pasidarė.

                                    Comment


                                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                      Šian važiavau 2G autobusu. Viena moteris įlipus užsipuolė vairuotoją, kad neatidaryti langai ir t.t. Ne tame esmė. Įdomiausia buvo tai, kad jis pareiškė, jog jau vėluoja 10 minučių (kaip supratau, tai nemelavo, nes prieš ~6 min. turėjęs būti auto neatvažiavo). Kas dar įdomiau - visą likusį kelią jis nelabai skubėjo važiuot. Viena ranka pasirėmęs galvą, kita vairuodamas, vietomis leisdamas troleibusui važiuoti - va taip va jis vėlavo 10 minučių. Ar tokiais atvejais vairuotojai nėra baudžiami? Nes jeigu gerai suprantu, tai baudžiami yra tik už išvažiavimą anksčiau laiko iš stotelės. O kaip dėl vėlavimų? Gal vertėtų ir čia įvesti kažkokias baudas nuo atlyginimo? Nes tokiu mano matytu atveju mažų mažiausiai juokinga pasidarė.
                                      Cha, pagaliau ne tik aš užsiroviau ant tokių "vairuotojų". Bėda ta, kad tokių dauguma visuose G maršrutuose...

                                      Comment


                                        Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                        Cha, pagaliau ne tik aš užsiroviau ant tokių "vairuotojų". Bėda ta, kad tokių dauguma visuose G maršrutuose...
                                        Aš irgi buvau papuolęs G maršrute, kur viena moteriškė pradėjo knist vairuotojui protą dėl talonėlio ir grąžos. Trakų st vairuootjas atsidarė kabinos duris, priėjo prie moteriškės ir kažką jai pasakė. Paskui teko pakeltais decibelais pasakyti kai ką (viešai čia nesiruošiu skelbti)
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Man irgi ne kartą tokį atvejį teko pastebėti. Vėluojama, sakykim, 5 minutėmis, kelias lygus ir platus, autobusas "traukia" normaliai, o vairuotojas vis tiek lėtai važiuoja. Tai gal kai kurie vairuotojai taip siekia, kad trasos įveikimui skirtų daugiau laiko? Kad esą darbas ramesnis būtų?
                                          Vienas atvejis, kuris buvo jau prieš n metų: važiavau ryte A12 maršrutu link Rudaminos, autobusas - Volvo 7700A Nr. 746 - važiavo visąlaik apie 30 km/h greičiu ir vėlavo kokiomis 7 minutėmis. Jau Rudaminoje prie vairuotojo priėjo ir prakalbo pasipiktinusi moteris - vairuotojas atrėžė, kad "važiuoja pagal grafiką" . Tiesa, nuo to momento jis važiavo šiek tiek greičiau .

                                          Comment

                                          Working...
                                          X