Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno apskrities viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vos prieš pustrečios valandos atvaryti nauji Kėdbuso Altas Ecoline mikroautobusai

    Comment


      o kada VDL atvažiuos?

      Comment


        Parašė Anti Kedbus Rodyti pranešimą
        o kada VDL atvažiuos?
        Dar neaišku, bet tikiuosi neilgai užtruks

        Comment


          Gaila, kad seno modelio, jau išėjo naujasis Crafter

          Comment


            Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
            Gaila, kad seno modelio, jau išėjo naujasis Crafter
            Neįpirktų naujo modelio...
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
              Neįpirktų naujo modelio...
              Įpirkt gal ir įpirktų, bet išeitų ne keturi, o kokie du mikroautobusai už tuos pačius pinigus

              Comment


                Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                Įpirkt gal ir įpirktų, bet išeitų ne keturi, o kokie du mikroautobusai už tuos pačius pinigus
                Išeinant naujam modeliui senas parduodamas su šiokia tokia nuolaida, bet tikrai ne už pusę kainos

                Comment


                  Šiandien į Kėdainius atvarė vieną VDL Berkhof Ambassador. Kol kas bandymams. Kiek žinau autobusas Kėdainiuose bus iki spalio 3d.








                  Salonas


                  Autobusas labai patiko ir man ir vairuotojams. Būtų tikrai puikus pirkinys vietoj VahHool'ų

                  Comment


                    Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                    Šiandien į Kėdainius atvarė vieną VDL Berkhof Ambassador. Kol kas bandymams. Kiek žinau autobusas Kėdainiuose bus iki spalio 3d.
                    Atvaizdas


                    Atvaizdas


                    Atvaizdas


                    Atvaizdas


                    Salonas
                    Atvaizdas


                    Autobusas labai patiko ir man ir vairuotojams. Būtų tikrai puikus pirkinys vietoj VahHool'ų
                    o jei pasiteisins, tai koki kieki nupirks? ir ar bus dažomi baltai?

                    Comment


                      Parašė Anti Kedbus Rodyti pranešimą
                      o jei pasiteisins, tai koki kieki nupirks? ir ar bus dažomi baltai?
                      Gal ir daugiau nei keturis. Girdėjau norėtų baltų, bet kaip ten bus pagyvensim pamatysim. Svarbiausia, kad reikalai juda į gerą pusę

                      Comment


                        Gražus autobusas. Tiek išorėje tiek viduje.

                        Comment


                          Kam perdažyt? Pirma pinigų mėtymas, antra ir šitas dažymas grazus +jis dar gerai atrodo ne išblukęs nieko, trečia jau keli parkai turi balta dažymą. Temsas baltai perdažė Kautra nes nenorėjo, kad jų dažyma dubliuotų, o Crafteriai balti nes neturėjo dažymo varijantų
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Svarbiau švieslentes paleistu. Manau solidžiau atrodo VT būtent su jom, dažymo galima palaukt

                            Comment


                              Manau paleis ir jas (jai ne originalias tai įdės tokias kaip Kutsenits), tik, kad pastaruoju metu jos truputį "ožiuojasi"
                              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                              Comment


                                Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                Manau paleis ir jas (jai ne originalias tai įdės tokias kaip Kutsenits), tik, kad pastaruoju metu jos truputį "ožiuojasi"
                                Švieslentės yra. Šnekėjo, kad bandys paleist

                                Comment


                                  Klaipėdoje poroje autobusų pas privatininkus yra analogiškos švieslentės, kurios yra įmontuotos Kutsenits autobusiukuose
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    Klaipėdoje poroje autobusų pas privatininkus yra analogiškos švieslentės, kurios yra įmontuotos Kutsenits autobusiukuose
                                    Nemanau, kad Kėdainiuose kažkokiu TV pulteliu valdomos
                                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                    Comment


                                      Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                      Kam perdažyt? Pirma pinigų mėtymas, antra ir šitas dažymas grazus +jis dar gerai atrodo ne išblukęs nieko, trečia jau keli parkai turi balta dažymą. Temsas baltai perdažė Kautra nes nenorėjo, kad jų dažyma dubliuotų, o Crafteriai balti nes neturėjo dažymo varijantų
                                      tam , kad vt butu patrauklus ir šiuolaikiškas, puikiai žinau gerbiamojo pomėgius seniems grabams , ir margumynui, taip kad kartais geriau susilaikyti.

                                      Comment


                                        Aha, ištikro reikia... Taip, taip, taip reikia perdažyti labai reikia padaryti jį patrauklų jis tikrai tada bus šiuolaikiškas ir gražus juk tai visai neseniai gamintas autobusas. Žinot kolega jūs tikrai teisus aš atsiprašau nes tikrai reikia šiuolaikiško VT visai Lietuvai.
                                        Paskutinis taisė rytis001; 2016.09.22, 18:55.
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                          Aha, ištikro reikia... Taip, taip, taip reikia perdažyti labai reikia padaryti jį patrauklų jis tikrai tada bus šiuolaikiškas ir gražus juk tai visai neseniai gamintas autobusas. Žinot kolega jūs tikrai teisus aš atsiprašau nes tikrai reikia šiuolaikiško VT visai Lietuvai.
                                          sarkazmu persunkta kalba, žinote ne visada nuomones sutampa, šiuo atveju išsiskyrė, palikim asmeniškumus.
                                          moderatoriai tikiuosi pratrins žinutes niekaip nesusijusias su vt.

                                          P.S Valiau, gal jau matėte mieste ši autobusa, aš šiandien važiavau, bet dar nepastebėjau, smalsu būtu apžiūrėti, nežinau, ar lietuvoje kažkas tokius eksploatuoja, bet autobusas tikrai kokybiškai atrodo,negaliu atsidžiaugt „ Kėdbusu”

                                          Comment

                                          Working...
                                          X