Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus tramvajus

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ o tu nemanai, kad politikai užsiima vaikškais žaidimais pastoviai teigdami, kad bus tiesiama absurdiška linija santariškės-stotis? tai įrodo, kad jie arba visai nemąsto, arba visai nesupranta, kur vilniuje gyvena daugiausiai žmonių, tai juk forume irgi daug kalbėta, todėl kažkodėl labai abejoju, ar jie išvis kokias nors studijas atlieka...

    Comment


      Teisybė. Politikai studijų neatlieka. Absurdiška linija ar ne - ne man spręsti, šiuo klausimu pasitikėsiu tavim.

      Comment


        šiuo klausimu pasitikėsiu tavim
        kaip malonu

        taip, politikai studijų neatlieka, bet matosi, kad jų arba neužsakinėja arba visai jomis nesidomi, jeigu tokios vyksta ar buvo vykdomos...

        Comment


          Išties baisu.

          Comment


            /\ šiaip jau nebeatrenku, ar čia tavo sarkazmas eilinis ar kas, bet kad nieko gero tai tikrai.

            Comment


              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
              /\ šiaip jau nebeatrenku, ar čia tavo sarkazmas eilinis ar kas, bet kad nieko gero tai tikrai.
              Cia tam tikros lokacijos ir gyvenimo budo, bei nuo tam tikro laisvalaikio praleidimo budo nukenteje zmones taip juokauja. Abejoju ar pats nebudamas tokiu, sugebesiu suprast ju "humoro" subtilybes...

              Comment


                Nepritari daktaro nuomonei - blogai, pritari - vėl blogai. Tiek to. Palieku šią temą. Linksmų (ar linksminančių) diskusijų.

                Comment


                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                  Nepritari daktaro nuomonei - blogai, pritari - vėl blogai. Tiek to. Palieku šią temą. Linksmų (ar linksminančių) diskusijų.
                  Kad kazkaip tos linksminancios diskusijos su tramvajum nieko bendro kaip ir nebeturi

                  Comment


                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                    bernardinai.lt

                    labai rimti argumentai, laukiam tramvajaus šalininkų atsakomosios atakos
                    Siaubas, negi tu dar nesupratai, kad rinkimai jau baigėsi? Šituos priešrinkiminius "argumentus" teko dar prieš gerą mėnesį skaityti. Čia nieko naujo nepasakyta. Nenoriu labai plėstis, bet čia ne argumentai, o eilinė propaganda verta Gebelso premijos. Juos visus su tokiais pat pagrįstais argumentais lengviau sugriauti nei jie bando griauti tramvajaus ar metro šalininkų argumentus. Čia Pakso stiliaus straipsniukas su tikrai nerimtais filosofiniais pamastymais, daugiau nieko. Aš taip pat čia galiu sėkmingai pareikšti, kad apklausiau 50 savo pažįstamų ir draugų, kad jie visi žadėjo pastatyti savo auto ir iškarto, kai tik bus tramvajus, tik juo važinėti Jei tau tokios sapalionės bent kiek panašios į argumentus. (Nors iš tiesų nieko aš net nesiruošiu apklausinėti).
                    Parašas :)

                    Comment


                      nu ko čia dabar prikaišiot tą nesamonigą ale apklausą? ar apie ją kur nors užsiminiau? aš apie kitus dalykus kalbėjau

                      Comment


                        Parašė Quack Rodyti pranešimą
                        Nebeturiu ka atsakyt. Nugalejai Visgi pries elementaria logika nepapusi..
                        Geras, prajuokinai iki ašarų
                        Parašas :)

                        Comment


                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                          nu ko čia dabar prikaišiot tą nesamonigą ale apklausą? ar apie ją kur nors užsiminiau? aš apie kitus dalykus kalbėjau
                          tai tavęs prašė žmonės sukonkretinti, ką tu laikai svariais argumentais, jei nesugebi ar nenori, tai galimą spręsti, kad viską, ir to autoriaus tyrimo metodiką, kuri tikrai neatleaiko elementarios kritikos, laikai priimtina ir ją pateiki kaip argumentą.
                          Parašas :)

                          Comment


                            nevykęs maršrutas, nėra palyginimo su kitomis kamščių mažinimo priemonėmis, nematėme nė vienos studijos, vien tik tą "atrakcioną" šalia savivaldybės ir keletą lankstinukų... hahaha gyvenk ir žvenk toliau, lydykis iki ašarų

                            Comment


                              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                              /\ o tu nemanai, kad politikai užsiima vaikškais žaidimais pastoviai teigdami, kad bus tiesiama absurdiška linija santariškės-stotis? tai įrodo, kad jie arba visai nemąsto, arba visai nesupranta, kur vilniuje gyvena daugiausiai žmonių, tai juk forume irgi daug kalbėta, todėl kažkodėl labai abejoju, ar jie išvis kokias nors studijas atlieka...
                              keistai atrodo tas tavo teiginys dėl pasirinktos linijos absurdiškumo. Tu taip gerai žinai Vilniaus transporto srautus, jų perspektyvas ir galimybes plėstis neįvedant alternatyvių transporto rūšių? Nevisada ten yra didžiausi ir problematiškiausi srautai, kur daugiausiai gyvena žmonių, tai gali būti ir kituose miesto rajonuose, kur daug darboviečių, ar kur daug susikerta iš skirtingų miesto vietų einantys srautai, o gatves ir sankryžas modernizuoti, praplėsti yra labai ribotos galimybės. Be to ir Kalvarijų g. rajone, Baltupiuose, Santariškėse gyvena nemažai žmonių, yra daug įstaigų, organizacijų, ligoninių ir t.t. ten gi ne užmiestis. O autobusų ir traukinių stotys, tikiuosi pats supranti, tikrai yra gyventojų ir miesto svečių traukos objektas. Taip, kad šis maršrutas tikrai nėra absurdiškas
                              Paskutinis taisė Svecias; 2007.03.14, 22:28.
                              Parašas :)

                              Comment


                                na čia forume buvo daug schemų ir analizavimų trasų ir susidariau nuomonę, kad A trasa netinkama tiesti pirmoji

                                Comment


                                  Susidaro įspūdis, kad grupelė kauniečių nenori kad vilniečiai turėtų tramvajų...
                                  Kažkaip nelogiška ir negražu...

                                  Comment


                                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                    Susidaro įspūdis, kad grupelė kauniečių nenori kad vilniečiai turėtų tramvajų...
                                    Kažkaip nelogiška ir negražu...
                                    taip tikrai nėra. kam reikalingas šitas forumas? diskutuoti. o kokios diskusijos, kai visos nuomonės į vienus vartus? todėl ir bandau oponuoti šiek tiek, kad viską nuodugniai pavyktų bent jau čia išsiaiškint, visus + ir -, todėl ir nesuprantamas man kai kurių forumo vilniečių atakavimas manęs, kažkokio dr doc., šaipymasis, visai užmirštant, apie ką tema. va tik paskutinis svečio komentaras jau panašus į argumentus, kokių aš tikėjausi...

                                    Comment


                                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                      Susidaro įspūdis, kad grupelė kauniečių nenori kad vilniečiai turėtų tramvajų...
                                      Kažkaip nelogiška ir negražu...
                                      Man tai iš tikrųjų tas pats. Tik gaila vilniečių, kuriems gali, pabrėžiu: gali įskilti sienos nuo vibracijų jei neįskils - tuomet viskas šaunu.

                                      Comment


                                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                        taip tikrai nėra. kam reikalingas šitas forumas? diskutuoti. o kokios diskusijos, kai visos nuomonės į vienus vartus? todėl ir bandau oponuoti šiek tiek, kad viską nuodugniai pavyktų bent jau čia išsiaiškint, visus + ir -, todėl ir nesuprantamas man kai kurių forumo vilniečių atakavimas manęs, kažkokio dr doc., šaipymasis, visai užmirštant, apie ką tema. va tik paskutinis svečio komentaras jau panašus į argumentus, kokių aš tikėjausi...
                                        Jei tau įdomi mano nuomonė, tai aš turiu tik vieną argumentą - tramvajus yra gražu. Ir man mano argumento užtenka...

                                        Comment


                                          Parašė somis Rodyti pranešimą
                                          Man tai iš tikrųjų tas pats. Tik gaila vilniečių, kuriems gali, pabrėžiu: gali įskilti sienos nuo vibracijų jei neįskils - tuomet viskas šaunu.
                                          Tai manai, kad autobusai ar troleibusai važinėdami senamiesčio gatvėmis vibracijos nesukelia? Pažiūrėk kaip tragiškai atrodo Onos bažnyčia ir bernardinų kompleksas. Kaip manai, kodėl ten eismas maksimaliai apribotas? Taip, kad čia tik eilinis mitas, kad tramvajus ar metro vibruos, griaus senamiesti, o dabartiniai trolikai ir autobusai maždaug oru skraido ir vibracijos nekelia.
                                          Parašas :)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X