Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus tramvajus

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    žodžiu situacija tokia - norim tramvajaus bet kokia kaina, nesvarbu ar bus naudingas, koks bus poveikis transportui - svarbu norėt ir bus...

    Comment


      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
      žodžiu situacija tokia - norim tramvajaus bet kokia kaina, nesvarbu ar bus naudingas, koks bus poveikis transportui - svarbu norėt ir bus...
      Netiesa, manau dauguma tokio dalyko nenori. Suprantu, kad žodis "greitasis" tik terminas, nusakantis, kad tramvajus turės atskirus bėgius, bet to "greitojo" tramvajaus vidutinis greitis turėtų būti apie 20 km/h. Nieko sau greitasis - net dviračiu jau sunku darosi taip lėtai važiuoti

      Comment


        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
        žodžiu situacija tokia - norim tramvajaus bet kokia kaina, nesvarbu ar bus naudingas, koks bus poveikis transportui - svarbu norėt ir bus...
        Cia kas tie jus? Is kur istraukei ta "bet kokia kaina"?
        Poveikis kokiam transportui?

        Comment


          tie, kas labai nori tramvajaus ir jiems jokie argumentai prieš negalioja. kaina - sukišti milijardus į liniją, o ji tik šast ir nepasiteisina. transportas - visas, esantis vilniaus mieste. tik nelabai suprantu, kodėl į tokius kvailus klausimus turiu atsakinėt

          Comment


            Parašė daktaras Rodyti pranešimą
            Dr. Gražvydas Kirvaitis
            bernardinai.lt

            labai rimti argumentai, laukiam tramvajaus šalininkų atsakomosios atakos
            Nenustebau, kai tu tai įvertinai kaip "rimti argumentai". Kai išmoksiu tiesiog vadovautis elementaria logika, gal ir aš taip vertinsiu.

            Jau ne pirmą kartą šis asmuo rašinėja vaikiškus straipsnius (ypač aktyviai pasireiškė prieš rinkimus). Juokingiausia, kad po straipsnių būtinai prieš pavardę akcentuoja doc. dr. ir pan., taip bandydami sudaryti kažkokį rimtą įvaizdį. Tačiau perskaičius ir įvertinus tokį straipsnį kyla labai daug abejonių, kad kažkoks doc. dr., kuris kažką nusimano apie transporto infrastruktūrą galėtų taip rašinėti. Tad man kilo mintis paieškoti kokios srities mes čia doc. dr. turime.


            Kirvaitis Gražvydas, literatūros tyrinėtojas, vertėjas, pedagogas, Dr. (humanitarinių mokslų 1978), doc. (1984).
            Tikiu, kad eilėraštį apie tramvajų jis neblogą galėtų sukurpti.

            Comment


              Parašė Edd Rodyti pranešimą
              Nenustebau, kai tu tai įvertinai kaip "rimti argumentai". Kai išmoksiu tiesiog vadovautis elementaria logika, gal ir aš taip vertinsiu.

              Jau ne pirmą kartą šis asmuo rašinėja vaikiškus straipsnius (ypač aktyviai pasireiškė prieš rinkimus). Juokingiausia, kad po straipsnių būtinai prieš pavardę akcentuoja doc. dr. ir pan., taip bandydami sudaryti kažkokį rimtą įvaizdį. Tačiau perskaičius ir įvertinus tokį straipsnį kyla labai daug abejonių, kad kažkoks doc. dr., kuris kažką nusimano apie transporto infrastruktūrą galėtų taip rašinėti. Tad man kilo mintis paieškoti kokios srities mes čia doc. dr. turime.



              Tikiu, kad eilėraštį apie tramvajų jis neblogą galėtų sukurpti.
              Na ir Bernardinai.lt pats geriausias puslapis informacijai apie transporto infrastruktura ir pan. Dievas viska zino

              Comment


                įdomu kiek tikrų infrastruktūros specų yra šitam forume visų mūsų žinios yra tikrai apylygės ir visi garsiai rėkiam, kad esam daug maž teisūs, todėl ir kritikiuoti žmogų, kuris yra jau tikrai daug pasiekęs moksle ir gyvenime ir mums dar toli iki to, yra juokinga. jo ir kitų forumiečių nuomonės yra mažų mažiausiai lygios šiuo klausimu, todėl jam prikaišiot apie kažkokius eilėraščius tas pats, kas prikaišiot man, kad aš nusimatau tik medicinoj, ar forumo kūrėjai tik IT srityje

                Comment


                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                  įdomu kiek tikrų infrastruktūros specų yra šitam forume visų mūsų žinios yra tikrai apylygės ir visi garsiai rėkiam, kad esam daug maž teisūs, todėl ir kritikiuoti žmogų, kuris yra jau tikrai daug pasiekęs moksle ir gyvenime ir mums dar toli iki to, yra juokinga. jo ir kitų forumiečių nuomonės yra mažų mažiausiai lygios šiuo klausimu, todėl jam prikaišiot apie kažkokius eilėraščius tas pats, kas prikaišiot man, kad aš nusimatau tik medicinoj, ar forumo kūrėjai tik IT srityje
                  Nebeturiu ka atsakyt. Nugalejai Visgi pries elementaria logika nepapusi..
                  Paskutinis taisė Quack; 2007.03.14, 19:17.

                  Comment


                    Niekas niekam neprikaišioja. Visi turi teisę reikšti savo nuomonę. Dėl to doc. dr. tai kaikam perskaičius tokios srities straipsnį atrodo, kad ir doc. dr. parašęs jį yra gavęs tuos doc. dr. laipsnius būtent kažkuo susijusiose srityse. Dėl to ir pateikiau informaciją apie gerbiamą Kirvaitį. Nors skaitant straipsnį manau ir pačiam nesunku įvertinti ar ten pateikiami "labai rimti arumentai" ar nelabai.

                    Comment


                      Labai jau jūs griežtai sureagavot, gal tikrai argumentų ten buvo "įgeliančių"

                      Manau, kad tramvajaus projekto iniciatoriai turėtų pakomentuoti tokius argumentus ir įrodyti (arba ne) jų neteisingumą Juk tam, kad suprastum kai kuriuos dalykus nebūtina būti tranporsto ekspertu, kartais pakanka tiesiog remtis logika ir žinoti esamą situaciją Pavyzdžiui, reikėtų, kad būtų tiksliai atsakyta dėl Kalvarijų ir Pylimo gatvių situacijos. Taip pat būtų tikrai protinga surengti apklausą miesto mastu apie vairuotojų pasiryžimą persėsti iš automobilių į tramvajų, o ne remtis savo spėjimais (Jei tokios dar nebuvo. Jei buvo, būtų smalsu pamatyti rezultatus). Reikėtų ištirti kiek būtų galima pasiekti tokį patį pinigų kiekį investavus į infrastruktūros gerinimą ir transporto reformas ir palyginti su analogiškais pasiekimais įgyvendinant tramvajaus projektą

                      Niekada nebuvau tramvajaus projekto priešininkas, kaip tik, šį projektą palaikiau, tačiau man kyla nemažai klausimų. Ir ne tik man. Manau, kad yra labai normalu ir netgi sveikintina, jei kažkas ieško į juos atsakymų kol dar nėra vėlu Atsimenu, panašiais klausimais domėjausi www.zuokas.lt puslapyje, tačiau mano klausimai buvo ignoruojami, manau reikia kalbėtis su visuomene ir kalbėtis atvirai
                      Paskutinis taisė ; 2007.03.14, 19:50.
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        Parašė Rodyti pranešimą
                        Labai jau jūs griežtai sureagavot, gal tikrai argumentų ten buvo "įgeliančių"
                        O tu įvertink pats. Asmenškai nematau reikalo 100-tąjį kartą šioje temoje kartoti kuo skiriasi tramvajus nuo troleibuso ar daugybę panašių dalykų. Viskas jau buvo daugybę kartų išdiskutuota ir daugybę kartų pakartota.

                        Mano nuomone kuo labiau izoliuoti nuo kitų transporto rūšių tramvajus arba autotramvajus yra geriausia "įkandama" išeitis.

                        Comment


                          Parašė Edd Rodyti pranešimą
                          Asmenškai nematau reikalo 100-tąjį kartą šioje temoje kartoti kuo skiriasi tramvajus nuo troleibuso ar daugybę panašių dalykų. Viskas jau buvo daugybę kartų išdiskutuota ir daugybę kartų pakartota.
                          Na vat tą diskusijų dalį kur buvo tiksliai kalbama apie situaciją Kalvarijų ir Pylimo gatvėse aš pražiopsojau, minėtos apklausos taip pat nemačiau Ar tu, Edd, galėtum man papasakoti tikslų minėtų gatvių situacijos sprendimą ir tos pačios apklausos rezultatus? Jei po daktaro pranešimo būtų sureaguota ne į jo komentarą, bet į patį straipsnį, galbūt kažkiek ir susimąstytume

                          Kartoju, neesu šio projekto priešininkas. Jei jūs žinot tai, ko aš nežinau, pasidalinkit. O jei ne, tuomet kodėl gi nediskutuoti apie tai
                          Paskutinis taisė ; 2007.03.14, 20:17.
                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                          Comment


                            O gal tiesiog netraukę per dantį straipsnio autoriaus ar daktaro pakomentuotumėte straipsnio keliamas idėjas? Ar čia vienintelė gynyba - personalinis puolimas?

                            Comment


                              Nesuprantu apie kokias tu čia apklausas kalbi? Apie Dr. Gražvydo Kirvaičio 50-ties pažįstamų automobilių savininkų aplausą ar kažkokią kitą? Aš apie tokias apklausas išvis nekokios nuomonės. Dėl gatvės - ką aš žinau, tai tiek, kad mačiau jos maketą, kuris beje, įdėtas šioje temoje. Dėl visko kitko - skaityk temą nuo pradžių (visos skaityti nereikia, nes po kelių puslapių pamatysi, kad istorija nuobodžiai kartojasi).

                              Comment


                                Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
                                O gal tiesiog netraukę per dantį straipsnio autoriaus ar daktaro pakomentuotumėte straipsnio keliamas idėjas? Ar čia vienintelė gynyba - personalinis puolimas?
                                O gal išmokim skaityti temą nuo pradžių. Joje rasit komentarus ir atsakymus ne tik į straipsnyje pateiktus teiginius apie tramvajų, bet ir šiaip atsakymus į visus gyvenimo klausimus.

                                Comment


                                  Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
                                  O gal tiesiog netraukę per dantį straipsnio autoriaus ar daktaro pakomentuotumėte straipsnio keliamas idėjas? Ar čia vienintelė gynyba - personalinis puolimas?
                                  Hahaha taip ir zinojau, kad islys svieto lygintojas Sanomiz
                                  Jei koks nors dantu technikas muzikos forume parasytu, kad zeme yra kvadratine ar irgi reiktu visiems labai rimtai ta komentuot?
                                  Viskas jau simtakart issakyta sioj temoj, pereik darkart per visus puslapius
                                  Apie visokias Kalvariju gatves ir pan. labai daug klausimu kele, net nepaskaite po nosim pakistu atsakymu, visokie tipai atsirade forume tik pries rinkimus ir staigiai isnyke po ju. Kam vel is naujo kartot ta pati?
                                  O tokie kliedesiai, kad verciau atiduot tarmvajaus pinigus mokykloms, Afrikos vaikam ar dar kazkur isvis demesio neverti

                                  Comment


                                    Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                    Nesuprantu apie kokias tu čia apklausas kalbi?
                                    O gal tame ir slypi problema?

                                    Apie Dr. Gražvydo Kirvaičio 50-ties pažįstamų automobilių savininkų aplausą ar kažkokią kitą? Aš apie tokias apklausas išvis nekokios nuomonės.
                                    Aš kalbėjau ne apie šią, o apie apklausą miesto mastu. Manau ji tikrai būtų naudinga priimant tam tikrus sprendimus
                                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                                    Comment


                                      Parašė Rodyti pranešimą
                                      O gal tame ir slypi problema?



                                      Aš kalbėjau ne apie šią, o apie apklausą miesto mastu. Manau ji tikrai būtų naudinga priimant tam tikrus sprendimus
                                      Citata:
                                      Parašė Edd
                                      Aš apie tokias apklausas išvis nekokios nuomonės.
                                      Tad akivaizdu jog problemų čia nematau. Tarkim miestiečiai pasirinktų metro ir kas? Nieko, metro nebūtų. (kaip siūlė konservatoriai leisti miestiečiams pasirinkti ar reikia ir kokios naujos transporto rūšies) Aplamai vargiai ar mes galim įvertinti kaip viskas atrodys po 10 metų ir ar mes sėsim į tramvajų ar važiuosim automobiliu. Labai daug kas pasikeis. Čia toks miestiečių įvertinimas būtų "patinka"/"nepatinka" pagal tai ką mes dabar žinom, bet nieko daugiau. Gal geriau tegul skaičiuoja ir vertina tie kas tikrai gali tą padaryti tiksliau. Tarkim aš už tai, kad tik galutinį žodį galėtų tarti miestiečiai.

                                      Comment


                                        Na, mano nuomone, tokia apklausa būtų naudingesnė, nė vieno žmogaus pasakymas "persės" Tarkim, kaip studija apie analogiškos pinigų sumos panaudojimo susisiekimui kitais būdais gerinti galimą naudą ir galimybes lyginant su tramvajumi?
                                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                                        Comment


                                          Parašė Rodyti pranešimą
                                          Na, mano nuomone, tokia apklausa būtų naudingesnė, nė vieno žmogaus pasakymas "persės" Tarkim, kaip studija apie analogiškos pinigų sumos panaudojimo susisiekimui kitais būdais gerinti galimą naudą ir galimybes lyginant su tramvajumi?
                                          Prieš priimant galutinį sprendimą jokios studijos nepamaišytų. O apklausos galėtų būti surengtos tik tada, kai būtų aiškūs ir visiems paviešinti tų studijų rezultatai, bei parinkti Vilniaus miestui priimtiniausi rezultatai. Tačiau dabar surengtos išankstinės apklausos, kur būtų galima vos ne patiems miestiečiams rinktis naują transporto rūšį - vaikų ir politikų žaidimai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X