Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Prašom pratęsti diskusija apie švieslentes ne foto galerijoje.
    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

    Comment


      Gal kas nors turit nuotrauku siandien volvo 17 ir 45 marsrutuose?

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        Suprogramuos esamas, arba įdės naujas - lygiai kaip ir su Scania autobusais. Jiems dėjo naujas švieslentes
        nemanau kad suprogramuos esamas nes aplamai nėra švieslenčių valdymo bloko kaip buvo Vanhool autobusuose tai manau su ateitim dės naujas.

        Comment


          Keletas vakarykščių Volvo fotografijų:

          548, Kaniūkų žiedas




          Priekio durų pusę įkels kolega Valius

          Ir parke stovėję:
          531 ir 533. Vakare 533 išvažiavo į 39 maršrutą (nors turėjo dirbti nuo ryto).


          540, laukiantis eilės techninėje apžiūroje.


          Ir nurašyti parko senoliai:
          148


          Ir avarijoje nukentėjęs 684
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Žaviuosi Kauno autobusais. Per pastarajį dešimtmetį padaryta ko gero didžiausia pažanga lyginant su kitų miestų autobusų parkais.

            148 galėtų užimti vietą muziejuje.

            Dar būtų įdomu pamatyti kaip atrodo naujųjų Volvo salonas su persiūtomis sėdynėmis.

            Comment


              Važiavau berods su 548, tai kolkas sėdynės nepersiūtos.
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                540, laukiantis eilės techninėje apžiūroje.
                Šis remonto kanalas naudojamas techniniam aptarnavimui ir einamąjam remontui. Techninė apžiūra atliekama ant gretimo kanalo (iš kairės). Į techninę apžiūrą autobusas privalo įvažiuoti iš kitos dirbtuvių pusės.

                Comment


                  Nuo penktadienio 37 maršrutu, vienu grafiku, pradėjo važinėti prailginti autobusai. Daugiskaita, nes iš ryto vieną grafiką aptarnavo 879 (jei neklystu), tuomet jį pakeitė 883, kuris vėliau grįžo į 23 maršrutą, o popiet dirbo 881, kuris išdirbo iki vakarinio piko pabaigos.

                  Comment


                    Parašė do. Rodyti pranešimą
                    Nuo penktadienio 37 maršrutu, vienu grafiku, pradėjo važinėti prailginti autobusai. Daugiskaita, nes iš ryto vieną grafiką aptarnavo 879 (jei neklystu), tuomet jį pakeitė 883, kuris vėliau grįžo į 23 maršrutą, o popiet dirbo 881, kuris išdirbo iki vakarinio piko pabaigos.

                    O tai nuo šiol visada 37 maršrutas aptarnaus su prailgintais autobusais, ar kažką ne taip supratau?

                    Comment


                      Parašė do. Rodyti pranešimą
                      Nuo penktadienio 37 maršrutu, vienu grafiku, pradėjo važinėti prailginti autobusai. Daugiskaita, nes iš ryto vieną grafiką aptarnavo 879 (jei neklystu), tuomet jį pakeitė 883, kuris vėliau grįžo į 23 maršrutą, o popiet dirbo 881, kuris išdirbo iki vakarinio piko pabaigos.
                      881 dirba nuo ryto.
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Ko visi nutilom? Gal kas turit naujų nuotraukų?

                        Comment


                          Parašė Vilius116 Rodyti pranešimą
                          Ko visi nutilom? Gal kas turit naujų nuotraukų?
                          Gerb. Vilius116, pasiimkit fotoaparatą ir susiraskite kada važiuoja Volvo 7700 CNG autobusai realaus laiko žemėlapyje. Nufotografuokite ir įkelkite čia - Kauno autobusų galerijon.
                          Padarysite paslaugą ir sau, ir kitiems, užuot čia tuščiai klausinėjęs. Ir pačiam bus smagu prisidėti prie forumo.

                          Atsprašau už OT.
                          Paskutinis taisė SkyMan; 2017.10.07, 23:10.
                          Rieda gatvėmis, keliais, laukais mėlyna citrina - pagauk, jei sugebėsi...

                          Comment


                            Žeimenos gatvė.
                            Volvo 7700 CNG, Kaunas by Rytis Z., on Flickr
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Pirmoji diena 549, Vytauto prospektas



                              Comment


                                Dieninė atstova šalia geležinkelio stoties. Šiandien, ~12:45
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Nieko daug ir nepridursi, puikiai KA progresą per pastaruosius metus ilisutruojantis kadras, gražu žiūrėti

                                  Comment


                                    Vilniaus AP vadovybei, šią foto nusiųsti, cc prisegant Kvedaravičių.
                                    Aviate, navigate, communicate

                                    Comment


                                      Geriau nereikia, nes kai Vilniaus valdžia pamatė Kauno autobusų stotį, tai kažkoks vaikiškas pavydas, o gal užslėpta neapykanta kilo ir prasidėjo visokios nesąmonės su stoties iškėlimu...

                                      Comment


                                        Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                                        Vilniaus AP vadovybei, šią foto nusiųsti, cc prisegant Kvedaravičių.
                                        Negi tamsta nukritot iš mėnulio ir negirdėjot apie kitais metais Vilniuje būsiančius 250 naujų autobusų ?

                                        Comment


                                          Pora naujienų Kaune. Dar du Altas Degraline L mikroautobusai. 345 ir 344
                                          Altas Cityline L, Kaunas by Rytis Z., on Flickr

                                          Altas Cityline L, Kaunas by Rytis Z., on Flickr
                                          Ir sugrįžęs Scania CityWide LF CNG. Nesupykčiau, jei visam laikui ))
                                          Scania Citywide LF CNG, Kaunas by Rytis Z., on Flickr

                                          Scania Citywide LF CNG, Kaunas by Rytis Z., on Flickr
                                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X