Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dar trys nauji KA mikriukai ketvirtadienį spalio 20d.:

    338, Lampėdžiai




    337. Palemono keramika




    336, Amaliai




    Technikos g.




    Beje, vakar į 44 maršrutą išvažiavo 339, šiandien į tą patį maršrutą - 340. Taigi, visi 10 KA Altas Cityline L jau dirbantys

    Comment


      Gražuoliai, šiap gaila, kad nebuvo pasirinkta kažkas panašaus kaip 322 ar 323, bet šie tikrai solidžiai atrodo ir tikrai skatins žmones naudotis VT(jei nevažinės kaip silkės statinej, kaip Šilutėje)

      Comment


        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
        Gražuoliai, šiap gaila, kad nebuvo pasirinkta kažkas panašaus kaip 322 ar 323, bet šie tikrai solidžiai atrodo ir tikrai skatins žmones naudotis VT(jei nevažinės kaip silkės statinej, kaip Šilutėje)
        44 važinės kaip kažkas blogiau nei silkės statinėje. Ten normalaus autobuso reikia...
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          Prie 44 artimiausiu metu bus pridėtas vienas grafikas

          Comment


            Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
            Prie 44 artimiausiu metu bus pridėtas vienas grafikas
            Nemanau, kad padės, nes keleivių daugiausiai būna tuo ir tuo laiku, tad arba tuom Pikiniu grafiku siusti normalų autobusą arba nežinau...
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              Pridės, mačiau oficialų raštą Romanių bendruomenės FB puslapyje. Normalūs autobusai tikrai nevažiuos 44 dėl gatvių pločio

              Comment


                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                Pridės, mačiau oficialų raštą Romanių bendruomenės FB puslapyje. Normalūs autobusai tikrai nevažiuos 44 dėl gatvių pločio
                su normalaus dydžio autobusu buvo atliktas bandymas kaip tik atsirado šitas maršrutas pastrigo autobusas užkilus aukštatinių kaniūkų gatvėje užkilus į kalną ties staigiu posūkiu į kairę, o normaliai medžius prapjaut ar bent apgenėt draudžia "žalieji".
                Panašūs bandymai buvo atlikti ir su 39 maršrutu su trigubu Vanhool tai romainių galiniame sustojime irgi apsisukinėjant pastrigo.

                Comment


                  Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                  Panašūs bandymai buvo atlikti ir su 39 maršrutu su trigubu Vanhool tai romainių galiniame sustojime irgi apsisukinėjant pastrigo.
                  Nepanašu ten į "bandymą" buvo. Dirbo normaliu grafiku jis.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Nelabai tie dideli autobusai į Romainius reikalingi. A39 ir A44 pilni būna vienu reisu ryte veždami mokinius, kitu metu keleivių nedaug. M52 juodas nuostolis "Kautrai"

                    Comment


                      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                      Nelabai tie dideli autobusai į Romainius reikalingi. A39 ir A44 pilni būna vienu reisu ryte veždami mokinius, kitu metu keleivių nedaug. M52 juodas nuostolis "Kautrai"
                      44 normalus reikalingi Ryte ir 14-17h
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                        44 normalus reikalingi Ryte ir 14-17h
                        jei nėra 6 metrų pločio kelio tai normalaus autobuso nebus. Nes jei solaris jo ilgis 11,75m o plotis 2,6m o per veidrodžius 3 metrai.
                        o tam kelyje net yra susiaurėjimai iki 4 metrų.

                        Comment


                          Jai jau prakalbom...
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Kautros "Galerija ant ratų" mikriukai:

                            875, Kauno klinikinė ligoninė


                            851, Urmo turgus






                            Comment


                              861, Urmo turgus






                              Comment


                                829 ir 836, Plento gatvė








                                Rašė, kad jų bus aštuoni, bet kitų trijų vakar nemačiau. Arba nedirbo, arba buvo sukišti į 56 maršrutą kuriam laiko jau neturėjau

                                Comment


                                  Tobulai!

                                  Comment


                                    Vakarinės perdažyto VanHool Nr. 676 fotografijos.



                                    Atsiprašau už kokybę...
                                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                    Comment


                                      Baisiai keista, galvojau, kad sitie bet kuriuo metu patvory atsidurs. Siap geras vairuotojas, sugebejo paskutini Ikarusa isaugot, dabar si Vanhoola..

                                      Comment


                                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                        Baisiai keista, galvojau, kad sitie bet kuriuo metu patvory atsidurs. Siap geras vairuotojas, sugebejo paskutini Ikarusa isaugot, dabar si Vanhoola..
                                        Vairuotojai sprendžia, kad bus nurašoma, kas ne?

                                        Comment


                                          Manau, kad nesprendzia, bet jei patys prisideda prie prieziuros, tai naturalu, kad pratesiamas galiojimo laikas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X