Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Suprantu tą, labiau klausimą norėjau pakreipti į tai kokia, jūsų nuomone, optimali durų schema. Ir kokie argumentai būna besirenkančių 3, ir kokie 4 duris.

    Comment


      Jei dideli keleivių srautai ir įlipimas pro visas duris, savaime suprantama, kad 4 skyriai

      Comment


        3 foto iš Autobusų parko:
        727 po gaisro remontuojamas... stebiuosi

        Ankščiau fotografuotas "Adampolyje" ex. A250 jau su LT numeriais

        ir ex. A223 jau 877 ir su LT numeriais
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          2727 neremontuojamas.

          Comment


            Ar Man'ams programuos švieslentes, kad deda lenteles?
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą
              2727 neremontuojamas.
              Džiugu, bet tuo pačiu ir gaila...

              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
              Ar Man'ams programuos švieslentes, kad deda lenteles?
              Manau taip, su laiku suprogramuos. Nuotraukoje matomas standartinis paruošimas reisams, komposterių sudėjimas, trafarečių laikikliai ir t.t
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Balto Man'o manau galima ir neperdažyt, gerai jis ir baltas atrodo. Geriau užklijuot Kauno ženklo reklamą, kaip ant 038 troleibuso.

                Comment


                  Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                  Balto Man'o manau galima ir neperdažyt, gerai jis ir baltas atrodo. Geriau užklijuot Kauno ženklo reklamą, kaip ant 038 troleibuso.
                  Rudonai dažomi autobusai ne todėl, kad jų spalvos negražios, o raudona gražiausia...

                  Comment


                    Dažomi, nes atvažiuoja daugiausiai visokie atsilupeliai, su reklaminėm plevelėm, nublukię ir pan. Šitam galima padaryti protingą išimtį,(jei jau trafaretus montuoja, panašu, kad ir bus)

                    Comment


                      Matomai tas baltas Man'as dar kažkiek važinėjo Varšuvoj perdažytas (vietoj įprastos geltonos - bordinės spalvos). Tikrai beprasmiška būtų perdažinėti dėl to raudonai.
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Jis Adampolyje perdažytas. Nemažai laiko ten stovėjo remontui
                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          Matomai tas baltas Man'as dar kažkiek važinėjo Varšuvoj perdažytas (vietoj įprastos geltonos - bordinės spalvos). Tikrai beprasmiška būtų perdažinėti dėl to raudonai.
                          Kauno miesto autobusų spalva yra raudona, tai, o ne spalvos gražumas ar nenusidėvėjimas, yra perdažymo priežastis.

                          Comment


                            Kas čia gali būti neaiškaus? KA turi manom kur kas daugiau technikos, kuriai reikalingas perdažymas, nei šis gražus baltas autobusas. Reikia elgtis racionaliai, galima išnuomot reklamos plotam, kas būtų kurkas naudingiau, kaip tai yra su 336 troleibusu, kuris, gal jau 3-4kart perdažonas raudonai, dažniai keičia reklamą, kad mūsų varganam parkui neša pinigus. Gaila, tam tikslui neišnaudojami unikalūs trigubi autobusai

                            Comment


                              Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                              Kas čia gali būti neaiškaus? KA turi manom kur kas daugiau technikos, kuriai reikalingas perdažymas, nei šis gražus baltas autobusas. Reikia elgtis racionaliai, galima išnuomot reklamos plotam, kas būtų kurkas naudingiau, kaip tai yra su 336 troleibusu, kuris, gal jau 3-4kart perdažonas raudonai, dažniai keičia reklamą, kad mūsų varganam parkui neša pinigus. Gaila, tam tikslui neišnaudojami unikalūs trigubi autobusai
                              Gi bent jau buvo su reklama....

                              Comment


                                Šiaip nežinau, ar išvažiuos, bet rytoj paskyroj MAN'as stovi.

                                Comment


                                  877 Neveronių g.

                                  Comment


                                    801 ekipažas su juo dirbs?

                                    Comment


                                      Šiek tiek šiandienos nuotraukų. Pradžioje keletas autobusų dirbusių troleibusų maršrutuose:

                                      627, Partizanų g.


                                      820 ir 782, Kauno marios




                                      604, Vaidoto g.


                                      635, Ašigalio g.


                                      853 ir 831, Jonavos g.


                                      Comment


                                        Ir kelios MAN nuotraukos:

                                        880


                                        881


                                        878

                                        Comment


                                          Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                                          877 Neveronių g.
                                          Atvaizdas
                                          Čia jau nudažytas vienas iš tų iš Lenkijos pirktų?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X