Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
    Dažys. Neoficialiais ir gan meluoti mėgstančiais gandais pirmasis mano pastebėtas jau dažykloje troleibusų parke.
    Taip,trečiadieni ryte jis jau buvo atvarytas į troleibusų parka,vakar savo akim mačiau pradėtas ruošti dažymui.

    Comment


      Labai jau dideli tarpai tarp detaliu autobusų priekyje, varganai atrodo

      Comment


        Autobusai vėl,o net naudotų troleibusų tie nevykėliai nesuranda.

        Comment


          jie net neieško nes apsimoka sėdėti pas kuro kompanijas kišenėse.

          Comment


            Manau, kad jie nori surinkti tam tikrą pinigų sumą troleibusų atnaujinimui, nes naudotų troleibusų nelabai yra, tad lieka tik naujus pirkti. Taip pat kaip su autobusais neišeis - po 10 ar po 20. Tai ir laukia.

            Comment


              Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
              Autobusai vėl,o net naudotų troleibusų tie nevykėliai nesuranda.
              Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
              jie net neieško nes apsimoka sėdėti pas kuro kompanijas kišenėse.
              Parašė Petr Rodyti pranešimą
              Manau, kad jie nori surinkti tam tikrą pinigų sumą troleibusų atnaujinimui, nes naudotų troleibusų nelabai yra, tad lieka tik naujus pirkti. Taip pat kaip su autobusais neišeis - po 10 ar po 20. Tai ir laukia.
              Čia fotogalerija.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Parašė ikarusas Rodyti pranešimą
                Taip,trečiadieni ryte jis jau buvo atvarytas į troleibusų parka,vakar savo akim mačiau pradėtas ruošti dažymui.
                jau mačiau parke stovi vienas autobusas perdažytas Kauno spalvomis

                Comment


                  ex. A223 Troleibusų parke, Dažykloje







                  Atsiprašau už rakursus ir kokybe
                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    Turėtu tokios spalvos būti. Iš mano kolekcijos 1:87 (HO).



                    Comment


                      Visiems miestams tik mokytis iš to, kaip Kaune prižiūrimi autobusai.
                      Aviate, navigate, communicate

                      Comment


                        Į vargšus troleibusus pasižiurėk...
                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                        Comment


                          Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                          Visiems miestams tik mokytis iš to, kaip Kaune prižiūrimi autobusai.
                          Atsakymus galima pateikti tariamąja nuosaka.
                          Jei ne autobusų ir troleibusų parkų sujungimas į vieną įmonę, kažin ar maytumėme tokius kiekius "šviežių" raudonų autobusų gatvėse. Būtų panašus vaizdas kaip Šiauliuose.

                          Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                          Į vargšus troleibusus pasižiurėk...
                          Jei autobusų parkas turėtų savo dažyklą, troleibusų optinis vaizdas nebūtų toks, koks yra dabar. Per pastaruosius metus perdažytus troleibusus galima suskaičiuoti ant dviejų rankų pirštų. Išlaidų optimizavimas, bet rezultatas akivaizdžiai matomas, siekiant tikslo kažko reikia atsisakyti.

                          Comment


                            Berkhof Jonckheer #760 pamačiau šiandien,kad pas jį kitokios galinės lempos negus pas kitus Berkhof'us.Dėl ko čia tai yra?

                            Comment


                              Parašė Tycka03 Rodyti pranešimą
                              Berkhof Jonckheer #760 pamačiau šiandien,kad pas jį kitokios galinės lempos negus pas kitus Berkhof'us.Dėl ko čia tai yra?
                              Čia fotogalerija dėl dievo meilės. Su tokiais klausimais į Miesto VT temą, bet kažin ar kas atsakys
                              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                              Comment


                                Parašė Tycka03 Rodyti pranešimą
                                Berkhof Jonckheer #760 pamačiau šiandien,kad pas jį kitokios galinės lempos negus pas kitus Berkhof'us.Dėl ko čia tai yra?
                                Kitokios negu šioje nuotraukoje?

                                Comment


                                  Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                                  Kitokios negu šioje nuotraukoje?
                                  Kitokios, vietoj tu apvaliu belenkaip sudetos kvadratines. Keista, kad kazkam parupo

                                  Comment


                                    Visi penki šiandien 00 maršrutu dirbę autobusai. Visi nufotografuoti prie Kauno marių








                                    Comment


                                      Šiandieninė ryto fotografija prie stoties
                                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                      Comment


                                        Tik dabar atkreipiau dėmesį, kad vieni armonikos ilgio autobusaiu turi tiekpat durų kiek ir trumpi - 3, o kiti 4. Kas lemia sprendimą kiek durų bus ilgam autobuse?

                                        Comment


                                          Nuo užsakovo norų priklauso, kokios komplektacijos autobusas bus (kiek durų turės, salono išplanavimas ir t.t.)
                                          Pavyzdį paimkim: Varšuva prieš devynis metus užsisakinėjo Man'us, kurių durų schema 2+2+2+2. Tuo tarpu Vilnius užsisakinėjo Volvo su standartine 2+2+2 durų schema.
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X