Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ukraina nusipirko šiuos autobusus? Kur jie dės tuos laužus?

    Comment


      Parašė Briedis Rodyti pranešimą
      Ukraina nusipirko šiuos autobusus? Kur jie dės tuos laužus?
      Turbūt nematei forume VT foto reportažų iš Ukrainos miestų.
      Tik gal ir labdaros būdu atiduos, o ne parduos.

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        Turbūt nematei forume VT foto reportažų iš Ukrainos miestų.
        Tik gal ir labdaros būdu atiduos, o ne parduos.
        Jei labdara, tai dar suprantama. Savo laužus pakeis laužais.
        Nors yra ten ir gerų autobusų, net geresnių nei kad pas mus: http://fotobus.msk.ru/photo/1525486/ http://fotobus.msk.ru/photo/1554253/

        Comment


          Parašė Briedis Rodyti pranešimą
          Jei labdara, tai dar suprantama. Savo laužus pakeis laužais.
          Nors yra ten ir gerų autobusų, net geresnių nei kad pas mus: http://fotobus.msk.ru/photo/1525486/ http://fotobus.msk.ru/photo/1554253/
          Šiame, labdaros, kontekste reikia žiūrėti jų blogiausius, o ne geriausius... Jie daug blogesni nei šitie Kauno. Ypač kalbant apie mažesnisu miestus. Nenustebintų jei kažkuriam parke jie būtų ir vidutiniokai.

          Comment


            Šiandienos įdomybė: 630-22 prie GS
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
              Šiandienos įdomybė: 630-22 prie GS
              Atvaizdas
              Kokio velnio reikia tokiu maršrutu leist didelį autobusą?...

              Comment


                Parašė Elis Rodyti pranešimą
                Kokio velnio reikia tokiu maršrutu leist didelį autobusą?...
                Mikriukų trūkūmas? Beje, ryte darbo dieną vieną ratą 22 maršrutu daro autobusas iš 21 maršruto. Tai, kad didelis autobusas 22 įprastas dalykas.

                Comment


                  NAUJAS PIRKINYS!!!!!! MAN Lion's City NG**3 iš Varšuvos manau. Lietuviškas Raudonas numeris P0 396 16 jai gerai iziuriu


                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    Ryti, šitas MAN NG363 Lion's City yra, kaip ir teisingai sakei, atkeliavo iš Varšuvos, privataus Radomo vežėjo "ITS Michalczewski". Varšuvos viešojo transporto valdyba (ZTM Warszawa) 2006 m. buvo pasirašiusi su šiuo vežėju kontraktą dėl šių 50 ilgųjų MAN NG363 Lion's City autobusų. Ir štai, kiek aš pats girdėjau, šių metų birželio 30 d. ZTM Warszawa nutraukia visiškai sutartį su šiuo Radomo privačiu vežėju, dėl ko šis autobusas ir atvyko į Kauną.

                    Comment


                      Parašė denisas Rodyti pranešimą
                      Ryti, šitas MAN NG363 Lion's City yra, kaip ir teisingai sakei, atkeliavo iš Varšuvos, privataus Radomo vežėjo "ITS Michalczewski". Varšuvos viešojo transporto valdyba (ZTM Warszawa) 2006 m. buvo pasirašiusi su šiuo vežėju kontraktą dėl šių 50 ilgųjų MAN NG363 Lion's City autobusų. Ir štai, kiek aš pats girdėjau, šių metų birželio 30 d. ZTM Warszawa nutraukia visiškai sutartį su šiuo Radomo privačiu vežėju, dėl ko šis autobusas ir atvyko į Kauną.
                      Tai koks senas garažinis ir vals. nr.?
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                        Tai koks senas garažinis ir vals. nr.?
                        Žinok, Ryti, negaliu tau tikrai šito atsakyti, nes tokiu dažymu buvo dažomi tik pusė buvusių šio vežėjo MANų NG363 Lion's City, taip kad bijau sumeluot.

                        Comment


                          Kad nėra pagal ką nustatinėti čia - seni garažiniai nuklijuoti. Valstybiniai numeriai lietuviški nepadės, deja.
                          denisas, ar tikrai Varšuva jau taip ima ir nutraukia sutartį? Ten juk viskas vyksta konkursais ir vežama tiek, kiek galioja kontraktas.

                          Šiaip esu važiavęs šiais MAN Varšuvoje - su pilnom apsukom įjungtu kondicionieriumi, per +30 karštį skrido 80-90 km/h vienu iš aplinkkelių. Tikrai puikus pirkinys.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Įdomu ar veiks švieslentė, nes jau šiandien mačiau vieną mūsų Scania OmniCity CN230UB 4x2EB su įjungta ir suprogramuota išorine švieslente.Važiavo 34 maršrutu.

                            P.S labai gaila nespėjau nufotografuoti.

                            Comment


                              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                              Kad nėra pagal ką nustatinėti čia - seni garažiniai nuklijuoti. Valstybiniai numeriai lietuviški nepadės, deja.
                              denisas, ar tikrai Varšuva jau taip ima ir nutraukia sutartį? Ten juk viskas vyksta konkursais ir vežama tiek, kiek galioja kontraktas.

                              Šiaip esu važiavęs šiais MAN Varšuvoje - su pilnom apsukom įjungtu kondicionieriumi, per +30 karštį skrido 80-90 km/h vienu iš aplinkkelių. Tikrai puikus pirkinys.
                              Ryt iš ryto nulėksiu į Autobusų parką ir nufotkinsiu gamykline lentele. Turin VIN'a galima butų nustatyti kuris čia?
                              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                              Comment


                                Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                Ryt iš ryto nulėksiu į Autobusų parką ir nufotkinsiu gamykline lentele. Turin VIN'a galima butų nustatyti kuris čia?
                                Lengvai. phototrans.eu lyg ir visų vežėjo MAN NG363 VIN yra

                                Comment




                                  Comment


                                    Šitą ir mačiau.

                                    Comment


                                      Jei tikrai 50 autobusų atsidūrė pardavime, geras šansas Lietuvos parkams. Šiauliams net perdažyti nereikės

                                      Comment


                                        Šiandien autobusų parke gavau apžiurėti nauja pirkinį. MAN Lion's City NG363 Ex. Michalczewski Radom #A223 https://www.phototrans.eu/15,75523,224.html
                                        Kelios foto:





                                        Tiesa sakant nereikėjo nieko nustatinėti pagal VIN, nes buvo nat stiklo lipdukas su lenkišku valstybiniu nr. WR 85223, o kad vienoje foto matosi garažinio lipduko liekanos tik dabar pastebėjau D



                                        Kelios salono foto:





                                        Vairuotojo darbo vieta:



                                        Keista, kad šita išėmė ir tiesiog prisuko "mūsiška" švieslente. Galėjo jug įdėti į pagražinima

                                        Ir trumputė mano apžvalga video formatu:
                                        https://www.youtube.com/watch?v=vVvb...ature=youtu.be
                                        p.s nekreipkit dėmėsio į tą "netrukdyk video darau į Youtube" ten Tycka03 skambino
                                        Paskutinis taisė rytis001; 2016.06.17, 12:23.
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Kiek tokių MAN'ų įsigijo Kaunas?

                                          Pirmas įspūdis buvo, kad tai Šiaulių autobusas
                                          Aviate, navigate, communicate

                                          Comment

                                          Working...
                                          X