Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ką tik pristatyta Kauno autobusų greitoji pagalba
    Vidus toks pats kaip ir Kautros mikriukuose.

    Comment


      Kadangi jau išvažiavo vienas naujas mikriukas ta proga nekelsiu jo foto ir prisiminsiu senesnius K.A. mikriukus



      Manau kolkas nekelsiu naujojo mikriuko foto...
      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

      Comment


        Nekeli tai ir nekelk. Tik kam tai reikia tai pabrėžti? Du kartus...

        Nuotraukos kokybiškos. +

        Comment


          Ne... visdėlto užteks šiandien bajerių... Reikia įkelti Bet pradėsiu nuo 770-9

          Ir štai naujasis mikriukas. Man asmeniškai nepatiko. Sėdynės kietos, tarpai tarp jų maži, per duobe gan kietai važiavo... 5/10







          Ir nejaugi po tiek laukimo metų nurašė Solari? 620 stovi prie nurašytu/saugojamu Ukrainai su pradarytu varikliu, o toliau kaip matote...
          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

          Comment


            Gali būti, jog bus kapitalinis variklio remontas atliekamas.
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
              Gali būti, jog bus kapitalinis variklio remontas atliekamas.
              Kad numestas patvorin šitaip vašitaip kaip nurašytas... Ar laikytu visa pradaryta jai darytu ta kapitalini?
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                Ne... visdėlto užteks šiandien bajerių... Reikia įkelti Bet pradėsiu nuo 770-9
                Atvaizdas

                Ir štai naujasis mikriukas. Man asmeniškai nepatiko. Sėdynės kietos, tarpai tarp jų maži, per duobe gan kietai važiavo... 5/10
                Atvaizdas


                Atvaizdas


                Atvaizdas


                Atvaizdas

                Ir nejaugi po tiek laukimo metų nurašė Solari? 620 stovi prie nurašytu/saugojamu Ukrainai su pradarytu varikliu, o toliau kaip matote...
                Atvaizdas
                kur jis važiuos minkštai visgi jis gamintas yra kaip krovininis pakaba ne ant oro pagalvių kaip 322 323 ar 324 o tiesiog linginė.
                tiksliau šiandien įdėmiau apžiūrėjus priekinė pakaba linginė o galinė stovi puslingė ir viena oro pagalvė
                Paskutinis taisė egiscrypth; 2016.09.23, 14:12.

                Comment


                  Kiek tų mikrobų bus ir ar jie papildys esamų skaičių, ar kažkurių mikrobų bus atsisakyta?

                  Comment


                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                    Kiek tų mikrobų bus ir ar jie papildys esamų skaičių, ar kažkurių mikrobų bus atsisakyta?
                    Bus 10. Manau bent kai kuriuos senesnius pakeis.

                    Comment


                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                      Kiek tų mikrobų bus ir ar jie papildys esamų skaičių, ar kažkurių mikrobų bus atsisakyta?
                      jei bus atsisakyta tai tik nebent 325 326 327 ir 328 nes juo yra nuomojami

                      Comment


                        Kam jūs rašinėjat vėjus dėl 1620... Buvai, nematei kad pavarų dėžė išimta? Ji išvežta į Latviją, VOITH dėžių servisą. Kartu su dėže išvežtas dėžės valdymo blokas, kad būtų galima ją po remonto patikrinti ant stendo. Su transportavimu remontas užtrunka iki 10 dienų. Kad tą laiką autobusas neužimtų duobės, jį išvilko į lauką, ir pastatė laisvoj vietoj. O į rem. zoną nestatė vien todėl, jog iš jos juostų dažymui išvarė ar ištempė visus autobusus.

                        Comment


                          Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą
                          Kam jūs rašinėjat vėjus dėl 1620... Buvai, nematei kad pavarų dėžė išimta? Ji išvežta į Latviją, VOITH dėžių servisą. Kartu su dėže išvežtas dėžės valdymo blokas, kad būtų galima ją po remonto patikrinti ant stendo. Su transportavimu remontas užtrunka iki 10 dienų. Kad tą laiką autobusas neužimtų duobės, jį išvilko į lauką, ir pastatė laisvoj vietoj. O į rem. zoną nestatė vien todėl, jog iš jos juostų dažymui išvarė ar ištempė visus autobusus.
                          Visų pirma tai buvo tik mano spėjimas, antra fotografavau per tvora, tad negalėjau pažiūrėti kas išimta kas ne. Mačiau ten ir vieta kur stovi autobusai remonto laukiantys lauke taiso
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Keletas Rugsėjo mėnesį darytų Kauno autobusų fotografijų. Pradėsiu nuo praeitą savaitgalį dėl K. Petrausko g. pradžios uždarymo (šiluminės trasos ar dar kažko remontas) autobusų važinėjusių pakeista trasa foto, ir taipogi vietoj 4 troleibuso važiavusių autobusų foto. Galvojau išeis padaryti daugiau fotografijų, bet jau buvo per tamsu, o ir pavargęs buvau grįžęs iš Kėdainių
                            627-34 suks iš Savanoriu prospekto į Aukštaičiu gatvę:

                            774-T4 suks iš Savanoriu prospekto į Aukštaičiu gatvę:

                            Ir 819-38 nutolstantis Aukštaičių gatve:

                            Toliau 09-30 padarytos foto: Van Hool A300 #668 10 maršrutas, Partizanų gatvė

                            Berkhof Europa 2000NL #720 37 maršrutas, Partizanų gatvės galinė stotelė

                            MAN A23 Lion's City G NG363 #886 26 maršrutas. Važiuoja į maršrutą iš Pietų. Tikriausiai gyviausias iš visų Kauno MAN'u...

                            Solaris Urbino 12 #646 Grįžta į parką iš vienpamaininio grafiko.

                            Du 26 maršrutu tą dieną dirbę geriausi KA prailginti autobusai Den Oudsten B93 #797 ir #798 Partizanų gatvė



                            Ir pabaigai naujoji greitoji pagalba Altas CityLine L #333 44 maršrutas, Kauno pilis





                            Beje ar galit pasakyti ar mano foto gerėja? Pats šiokį tokį skirtumą nuo senesnių foto matau, tik nežinau ar jį mato kiti, tad prašau pasakykit Tiek šiam kartui
                            Paskutinis taisė rytis001; 2016.10.02, 15:02.
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Gerėja, nuotraukos šiek tiek per tamsios

                              Comment


                                Akivaizdus progresas. Tik labiau reik padirbėt su M funkcija fotoaparate bei išlaikymu.
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Foto geros, tik kad labai jau akis bado vairuotojai su juodais blynais vietoje veidų. Jeigu jau taip būtina tai daryti, tai yra kur kas subtilesnis būdas - blur įrankis.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Nuo pačių pirmų forumo foto tamstos tai tikrai geresnės, bet aš galvojau, kad įrangą pakeitei, nes akivaizdžiai čia kokybiškiau nei pirmos tavo foto forume.

                                    Comment


                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                      Foto geros, tik kad labai jau akis bado vairuotojai su juodais blynais vietoje veidų. Jeigu jau taip būtina tai daryti, tai yra kur kas subtilesnis būdas - blur įrankis.
                                      Naudoju FastStone Image Viewer bet nelabai žinau kur tokia funkcija galima toje programoje rasti... Ačiū už pastabą

                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                      Nuo pačių pirmų forumo foto tamstos tai tikrai geresnės, bet aš galvojau, kad įrangą pakeitei, nes akivaizdžiai čia kokybiškiau nei pirmos tavo foto forume.
                                      Taip pakeičiau. Liepos mėnesį gavau Canon EOS 100D
                                      Pačios pirmos mano foto buvo su regis dvejais skirtingais telefonais, Paskui sekė Mamos Nikon, tada jau mano Fuji ir dabar šis Canon

                                      Na, bet aš jau čia ne į temą rašau...
                                      Paskutinis taisė rytis001; 2016.10.02, 19:15.
                                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                      Comment


                                        Dar vienas naujas KA mikriukas 332


                                        perdažytas 881


                                        ir ilgokai nedirbęs 728

                                        Comment


                                          Į 2728 įkrautas variklis iš degusio 2727. Iš užkalusio ir degusio surinktas vienas dirbantis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X