Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Diskusiją apie maršrutus tęskit Vilniaus VT temoje, o ne fotogalerijoje.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      2-ojo troleibusų parko Citaro siauroje Pašto gatvėje Grigiškėse. Šiandien.
      Pagal gatvės plotį, panašu, jog savaitgaliais iki lygiagrečios A1 gatvės tiesimui pabaigos 29-am maršrute dirbs trumpi autobusai.
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Šiek tiek raudonumo į fotogaleriją:
        Ilgieji Lion's city GL:
        4025, Konstitucijos pr. pilant gana smarkiam lietui


        4021, Kalvarijų g. tos pačios dienos pavakary po lietaus


        3018, Kalvarijų g.


        3016, Naujosios Vilnios žiedas. Jau spėtas apklijuoti lipdukais (atšvaitine juosta?) iš galo


        4019, Stotis


        4020, Stotis


        Ir trumpieji Lion's city:
        3030, S. Batoro g. Prirašytas Naujosios Vilnios maršrutams


        3031, Geležinkelio g. Prirašytas 1-am maršrute
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Dar vienas į galerijos albumą - 3033 vakar 82-am maršrute.
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Be galo gražūs man Oslo autobusai ir spalva tikrai ryški ir išsiskirianti visais sezonais. Manau dvigubai didesnis jų kiekis, būtų įnešęs ženklios gyvybės į VVT.
            Aviate, navigate, communicate

            Comment


              Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
              Be galo gražūs man Oslo autobusai ir spalva tikrai ryški ir išsiskirianti visais sezonais. Manau dvigubai didesnis jų kiekis, būtų įnešęs ženklios gyvybės į VVT.
              Gražiau atrodytų, jei visi būtų perdažyti. Kiek supratau, vienintelis 3020 (iš ilgųjų) yra perdažytas. Ko gero ir 4018 praėjęs dažymą, nes nėra nublukusių vietų (išskyrus stogą).
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Tai kad nublukusi raudona spalva labai gražiai atsipoliruoja Bet nežinau, kas autobusu atvėju lengviau, ar poliruoti ar dažyti naujai.

                Comment


                  Taip, tikrai matyti, kad spalva blankoka, pvz. lyginant su Kauno raudonumu. Beje, šie MAN'ai (dar neteko važiuoti) nenauji, tiesa?

                  Comment


                    Parašė Knope Rodyti pranešimą
                    Taip, tikrai matyti, kad spalva blankoka, pvz. lyginant su Kauno raudonumu. Beje, šie MAN'ai (dar neteko važiuoti) nenauji, tiesa?
                    Nenauji, 2008 metų gamybos.
                    Diskusiją geriau pratęsti tam tinkamesnėje vietoje - Vilniaus vt temoje
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Šiandienos fotoreportažas iš Santariškių:
                      Karosa B841 356, 1G maršrutas. Šiaip nedažnai pamatysi, kadangi šis autobusas dirba Naujosios Vilnios maršrutuose.

                      MAN A23 Lion's City GL NG313 3019, 1G maršrutas.

                      MAN A23 NG263 3012, 1G maršrutas.

                      MAN NL273 Lion's City CNG 946, 55 maršrutas.

                      MAN NG313 CNG 885, 1G maršrutas. Šiaip nedažnai pamatysi pamainoje, kadangi tai yra pertraukinis autobusas. O šiuo atveju jis dirba iš rezervo.

                      Neoplan N4421 Centroliner 993, 1G maršrutas.

                      Neoplan N4421 Centroliner 994, 2G maršrutas.

                      MAN NG313 3007, 2G maršrutas.

                      Volvo 7700 755, 48 maršrutas.

                      Volvo 7700A 705, 1G maršrutas.

                      Volvo 7700A 707, 2G maršrutas.

                      Volvo 7700A 777, 1G maršrutas.

                      Ir fotoreportažą užbaigia Volvo 7700A 778, 1G maršrute:


                      ​​​​​​​Tiek.

                      Comment


                        Ar kas nors galetų naujuosius konkursinius nufotografuoti?

                        Comment


                          Šviežiai išvažiavę trumpi Man Lion's city:
                          3039, Fabijoniškių gatvė


                          3038, Kalvarijų gatvė


                          Ir pora senesnių Man'ų temos paįvairinimui:
                          3008, Ateities gatvė. Retas atvejis, kai šį autobusą pamatysi dirbantį savaitgalį ir dar kitame maršrute


                          4013, Kalvarijų gatvė
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Vakar 4G maršrute dirbęs vienas iš keturių autobusų parko autobusų - 283.
                            Senosios plytinės žiedas


                            Ir 3007, porą savaičių važinėjantis su skilusiu galiniu stiklu ir viduje užklijuota mėlynos spalvos plėvele.
                            Vaikų ligoninės žiedas
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Anadolu Isuzu Citibus (Yeni)

                              Comment


                                MAN A21 Lion's City NL273 CNG 939, Vilnius
                                Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                Comment


                                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                  Vakar 4G maršrute dirbęs vienas iš keturių autobusų parko autobusų - 283.
                                  Senosios plytinės žiedas


                                  Ir 3007, porą savaičių važinėjantis su skilusiu galiniu stiklu ir viduje užklijuota mėlynos spalvos plėvele.
                                  Vaikų ligoninės žiedas
                                  Vis svarstau, tas su lempute viršuj, anksčiau buvęs oro uosto autobusas?

                                  Comment


                                    Pirma dirbo Amsterdame, įprastuose miesto maršrutuose. Tuomet, kai jį įsigijo BGS, perdarė saloną į "gyvulinį", perdažė ir uždėjo tas lemputes.
                                    -----------
                                    Pirmas ir paskutinis šiuo metu pagal garažo numerį Transrevio autobusai.
                                    V7001 Antakalnio g.
                                    Click image for larger version  Name:	DSC_7928.JPG Views:	1 Size:	311,6 kB ID:	1587378

                                    V7018 Vilniaus g.
                                    Click image for larger version  Name:	DSC_7953.JPG Views:	1 Size:	301,7 kB ID:	1587381

                                    Meteorit Turo autobusai 49 ir 69 maršrutuose. Savaitgaliais abudu jau pilnai Meteorit Turo, tačiau šiandien, darbo dieną, 49 dar yra 1 VVT autobusas.
                                    MB O405N2 nr. 9319, pakeitęs kitą, iš pažiūros geresnės išvaizdos tokio pat modelio autobusą.
                                    Click image for larger version  Name:	DSC_7835.JPG Views:	1 Size:	303,6 kB ID:	1587379

                                    Pora MB Citaro. Geltonasis yra tik 1, o žalių yra 2 ar 3.
                                    Click image for larger version  Name:	DSC_7850.JPG Views:	2 Size:	304,8 kB ID:	1587384

                                    Click image for larger version  Name:	DSC_7951.JPG Views:	1 Size:	250,5 kB ID:	1587383
                                    Na ir dar vienas MAN NG313, kuris keis kažkurį iš nuomojamų, greičiausiai vėl iš 2-ojo parko.

                                    Click image for larger version  Name:	DSC_7935.JPG Views:	1 Size:	353,1 kB ID:	1587380
                                    Paskutinis taisė Mettal; 2017.10.03, 09:02.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Mercedes-Benz O405N2K 9302, Vilnius
                                      Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                      Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                      Comment


                                        Dar nepublikuotų trumpų raudonųjų fotografijos:
                                        3036, Stotis (Geležinkelio gatvė)


                                        Paskutinis iš pirmo poskyrio trumpų raudonųjų išvažiavęs 3032, Kalvarijų gatvė


                                        Ir vienas iš penkių antrojo poskyrio trumpų raudonųjų - 4034 savo pirmą darbo dieną. Kalvarijų gatvė


                                        Be šio, į liniją taip pat šiandien išvažiavo 4030, 4031 ir 4033. Vienintelis 4032 dar neišvažiavęs.
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          184, Buivydiškių gatvė.


                                          Vienas iš pirmųjų pasispardymų su veidrodiniu fotoaparatu
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X