Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O 3019 nėra išvis ar dar neišvažiavo?

    Comment


      Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
      O 3019 nėra išvis ar dar neišvažiavo?
      3019 maršrutuose dirba nuo rugpjūčio 22 d.

      Comment


        Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
        O 3019 nėra išvis ar dar neišvažiavo?
        Tokiu atveju geriau stebėti fotobusą. Ten pakankamai operatyviai pažymima kada koks autobusas išvažiavo.
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Ssnaiperi labai geros nuotraukos !

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

            Tokiu atveju geriau stebėti fotobusą. Ten pakankamai operatyviai pažymima kada koks autobusas išvažiavo.
            Aha, įdomu, o kas gi ten žymi? Ar ne tie patys, kurie ir šiame forume sėdi?

            Comment


              Noriu pagirti autorių - Ssnaiperi, puikios foto!

              Dabar ne į temą: Kodėl švieslentėse tų raudonų MAN nerodo kaip žemagrindžių autobusų?... Nes vienąkart kaip laukiau 1G Trakų st., tai švieslentė 53 rodė kaip nežemagrindį reisą ir še tau kad nori - pastarojo maršruto reisu atvarė būtent tas MAN (tik jau garažinio nr. nebepamenu)...

              Comment


                Nes jutikliai paimti iš nurašytų karosų bei skandinaviškų dujinių. Tiksliau atsakys Mettal dėl šito.
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Kad davikliai iš nurašytos technikos tai faktas, tačiau žemagrindis tai ar ne yra nustatoma atskirai. Jeigu kasti giliau, tai tokių atvejų yra daugiau. Dabar tiksliai nepasakysiu ar jie žymimi, bet ilgi Heuliez neturėtų būti žemagrindžiais.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Visiškai atsitiktiniai šiandienos kadrai: trumpas MAN Lion's city pervažiuoja iš 1-ojo troleibusų parko į autobusų parką, Antakalnio g.

                    Click image for larger version

Name:	DSC_7646.JPG
Views:	226
Size:	339,5 kB
ID:	1582023

                    Bandomasis/susipažinimo (?) reisas nauju Transrevio midibusu Isuzu Citibus, Drujos g. Autobuse buvo nemažai žmonių, spėju, būsimųjų vairuotojų.

                    Click image for larger version

Name:	DSC_7758.JPG
Views:	194
Size:	351,2 kB
ID:	1582022
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Suzukiu pristatymas - http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktua...rnetu-2439732/

                      Nuotraukoj baltas, pristatyme raudonas, tai ką ir jie visi skirtingi bus?

                      Comment


                        Kiek turiu informacijos, tai du raudoni, likę - balti
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Isuzu Citibus (Yeni) V7008, Vilnius
                          Paskutinis taisė Denis_Simonov; 2017.09.06, 11:15.
                          Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                          Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                          Comment


                            Keletas klausimu zinantiems:
                            1. Meras savo fb paskyroje kalba apie tai, jog siu autobusu dizaina parende VDA studente? Kur tas dizainas? Balta spalva?
                            2. Normalaus dydzio autobusu bus nupirkta? Ar Vilnius pereina prie mikroautobusu?

                            Comment


                              O tu gal netyčia miške gyveni ? Buvo skelbta lygiai 138 kartus, kad be privežamųjų maršrutų, naujieji privatininkų autobusai kursuos 4G, 7, 43 ir 55 maršrutuose, kitais metais VVT gaus dar 150 "normalaus dydžio" autobusų (100 dviašių ir 50 triašių)

                              Comment


                                Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                                Keletas klausimu zinantiems:
                                1. Meras savo fb paskyroje kalba apie tai, jog siu autobusu dizaina parende VDA studente? Kur tas dizainas? Balta spalva?
                                2. Normalaus dydzio autobusu bus nupirkta? Ar Vilnius pereina prie mikroautobusu?
                                Vienintelis geras dalykas iš šitų privežamųjų maršrutų konkurso (privatizacijos), kad visiems jiems bus naudojami bent jau midibusai, o ne tikri mikrobai. Įdomu, kur dabar, kai daugumą mažus srautus keleivių turinčius maršrutų atiduos privatininkams, VVT dės savo mikrobus?

                                Comment


                                  Lieka dar 115 maršrutas, ko gero 9 irgi bus perduotas atgal VVT.

                                  Comment


                                    Matomai didelį kiekį rezervo turės midibusų. Tikėtina, jog Neoplanai dažnai pasirodys 115-am maršrute. Savaitgalį Panerių maršrutuose drąsiai galima leisti midibusus, taip pat ir 3-am savaitgalį.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      VVT turi pakankamai daug mikrobų ir kitų mažesnių autobusų, kad 2-3 maršrutams jų per daug. Kur juos kaišios?

                                      Comment


                                        99 procentai kad jie atsiras maršrutuose, kur jų anksčiau nebuvo. Tarp kandidatų - Žemųjų Panerių maršrutai, 2, 21, 37, bei jau anksčiau paminėti 9 ir 115.

                                        Comment


                                          9 ir 115 ir taip mikrobai. 37 - ne, nebent tik žiemos metu ir ne piko metu. Nes į kapines žmonių daug. 21 - ne, nebent ne piko metu. Ir tai, tai vienintelis maršrutas šiaurinėje Lazdynų dalyje į centrą, o ne Lentvarį.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X