Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Mercedes Benz O 405GN2 CNG #914. Antakalnio ziedas. 2011.08.08

    Comment


      vakar dienos nuotraukos
      "Man NG272" #426 44maršrutas. važiavo su lentelėm, nes neveikė švieslentė


      "Volvo 7700" #771 53maršrutas. greitai vairuotojai moka apsikeisti vidury maršruto


      "Volvo 7700" #747 43maršrutas.


      "MB 0405GN" #058 46maršrutas. man atrodo, ar apie 14valandą važinėja mažiukai autobusai šiuo maršrutu?


      nekokios kokybės nuotrauka. "Karosa B841" #231 47maršrutas. pasenusi informacija švieslentėje švieslentėje rašo, kad po Pedagoginio sekanti Stumbrų stotelė


      "Volvo 7700" #770 47maršrutas


      greičiausiai neseniai po poros metų pertraukos į gatves išvažiavęs "MB Cito" #027 11maršrutas. fotografuota pro autobuso langą, tad atsiprašau už kokybę


      Stotis. visus metus 41maršrute dirbantis "Volvo 7700" #764


      "Man NG313" CNG #881 53maršrutas


      fotografavau tam, kad matytumėt, jog vienas vairuotojas sąmoningai atidarinėja ketvirtas duris, kas griežtai yra draudžiama. "Karosa B741" #145 16maršrutas.


      tai tiek šiam kartui
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Gražus švieslentės šriftas pas CITO, dinamiškai atrodo

        O kodėl draudžiama KAROSŲ galines priekabos duris atidarinėti?

        Comment


          Parašė ArtEGO Rodyti pranešimą
          Gražus švieslentės šriftas pas CITO, dinamiškai atrodo

          O kodėl draudžiama KAROSŲ galines priekabos duris atidarinėti?
          na, biški į šoną pasviro informacija švieslentėje, nes fotografavau pro važiuojančio autobuso langą

          nes vairuotojas sunkiai mato ketvirtas duris, gali ir keleivį prispaust [ypač senutę]. "Karosa B941" #399 užrakintos ketvirtos durys ženkliukas dar paaiškina, kad lipti draudžiama
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            vakar dienos nuotraukos
            "Man NG272" #426 44maršrutas. važiavo su lentelėm, nes neveikė švieslentė
            Atvaizdas


            "Volvo 7700" #771 53maršrutas. greitai vairuotojai moka apsikeisti vidury maršruto
            Atvaizdas


            "Volvo 7700" #747 43maršrutas.
            Atvaizdas


            "MB 0405GN" #058 46maršrutas. man atrodo, ar apie 14valandą važinėja mažiukai autobusai šiuo maršrutu?
            Atvaizdas


            nekokios kokybės nuotrauka. "Karosa B841" #231 47maršrutas. pasenusi informacija švieslentėje švieslentėje rašo, kad po Pedagoginio sekanti Stumbrų stotelė
            Atvaizdas


            "Volvo 7700" #770 47maršrutas
            Atvaizdas


            greičiausiai neseniai po poros metų pertraukos į gatves išvažiavęs "MB Cito" #027 11maršrutas. fotografuota pro autobuso langą, tad atsiprašau už kokybę
            Atvaizdas


            Stotis. visus metus 41maršrute dirbantis "Volvo 7700" #764
            Atvaizdas


            "Man NG313" CNG #881 53maršrutas
            Atvaizdas


            fotografavau tam, kad matytumėt, jog vienas vairuotojas sąmoningai atidarinėja ketvirtas duris, kas griežtai yra draudžiama. "Karosa B741" #145 16maršrutas.
            Atvaizdas


            tai tiek šiam kartui
            Tai gerai, kad atidarinėja paskutines duris. Nes visi turi įlipti /išlipti per visas duris. Jeigu autobuse yra 4-rios duris tai per jas ir reikia įlipti/išlipti.
            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

            Comment


              027 Cito visada važinėjo ir nebuvo ten jokių prastovų. 46 maršrutu darbo dienomis važiuoja tik ilgi autobusai. Galines duris Karosose nėra draudžiama atidarinėti - tiesiog dėl keleivių saugumo jos nėra atidaromos (arba išvis atjungtos).
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                Tai gerai, kad atidarinėja paskutines duris. Nes visi turi įlipti /išlipti per visas duris. Jeigu autobuse yra 4-rios duris tai per jas ir reikia įlipti/išlipti.
                bet keista: per ketvirtas duris nieks neįlipinėjo
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  bet keista: per ketvirtas duris nieks neįlipinėjo
                  Aš įlipčiau ir išlipčiau per jas. Nes kai jų neatidaro, tada tenka brautis prie 2-ujų durų.
                  Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                  Comment


                    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                    Aš įlipčiau ir išlipčiau per jas. Nes kai jų neatidaro, tada tenka brautis prie 2-ujų durų.
                    gal prie trečiųjų? galima pasinaudot puikia proga padaryti daugiau sėdimų vietų autobusuose "Karosa" ketvirtąsias duris užvirint ir papildomai 2sėdynes primontuot
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                      gal prie trečiųjų? galima pasinaudot puikia proga padaryti daugiau sėdimų vietų autobusuose "Karosa" ketvirtąsias duris užvirint ir papildomai 2 sėdynes primontuot
                      Dažnai neatidaro ir trečiųjų durų Karosa autobusuose važiuojant link Pagubės, net stovint keleiviui prie jų. Ir man tokia mintis buvo atėjusi, kad vietoje nenaudojamų durų padaryti papildomų sedėjimo vietų.
                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        gal prie trečiųjų? galima pasinaudot puikia proga padaryti daugiau sėdimų vietų autobusuose "Karosa" ketvirtąsias duris užvirint ir papildomai 2sėdynes primontuot
                        Kaip autobuse Karosa C943 padaryta
                        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                        Comment


                          Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                          Dažnai neatidaro ir trečiųjų durų Karosa autobusuose važiuojant link Pagubės, net stovint keleiviui prie jų. Ir man tokia mintis buvo atėjusi, kad vietoje nenaudojamų durų padaryti papildomų sedėjimo vietų.
                          savaime suprantama, kad nurašant mažus "Karosa" autobusus bus išmontuotos sėdynės taigi, ir parkas sutaupytų, ir keleiviai būtų laimingi
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            savaime suprantama, kad nurašant mažus "Karosa" autobusus bus išmontuotos sėdynės taigi, ir parkas sutaupytų, ir keleiviai būtų laimingi
                            Beabejo,Karosoms neilgai eksploatos.Iki rudens/žiemos karosu matyt neliks ,nežinau kaip ten susitars su licenzija eksploatavimui.
                            Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                            Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                            Comment


                              Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                              Beabejo,Karosoms neilgai eksploatos.Iki rudens/žiemos karosu matyt neliks ,nežinau kaip ten susitars su licenzija eksploatavimui.
                              čia apie mažus "Karosa" autobusus eina kalba dėl licencijos eksploatavimui?
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                                Kaip autobuse Karosa C943 padaryta
                                Norėčiau pamatyti foto, kaip jis atrodo.
                                Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                Comment


                                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                  čia apie mažus "Karosa" autobusus eina kalba dėl licencijos eksploatavimui?
                                  Apie ilgus.

                                  Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                  Norėčiau pamatyti foto, kaip jis atrodo.
                                  http://www.autobusy.org/linky/381-6.jpg
                                  Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                  Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                  Comment


                                    Parašė ArtEGO Rodyti pranešimą
                                    Gražus švieslentės šriftas pas CITO, dinamiškai atrodo

                                    O kodėl draudžiama KAROSŲ galines priekabos duris atidarinėti?

                                    Nera draudzama atidarineti galiniu duru, cia ssnaiperis truputi pats prisigalvojo. Tiesiog patys vairuotojai dazniausiai ju neatidarineja,nes ilgas autobusas i stotele ivaziuoja ir sustoja kiek ''sulinkes'' ir tos durys daznai bna nematomos. Draudimo tokio nera. Tiesiog vairuotojai nenoredami jokiu problemu ju neatidarineja ir tiek.

                                    Comment


                                      VA norėjo ilgų autobusų su automatine greičių dėže, o Karosa tuo metu (1996-1997) galėjo pasiūlyti tik B741, t.y. 4 durų (apie B742 nesu girdėjęs). Jeigu būtų pirkę su mechanine dėže, tai turėtume priemiestinius C744 su minkštomis sėdynėmis ir mažesnės talpos. C943 tai čia greičiau pakaitalas B941.

                                      --------Papildyta--------------

                                      914 MB O405GN2 CNG (Antakalnio žiedas) ko gero taip ir važinės tik 17 maršrutu:



                                      565 MAN NG312 (Stotis) vėl važiuoja pertraukiamais grafikais:



                                      784 (rezervas) Volvo 7700 (Birelių žiedas) prieš paskutinį reisą į Ateities g.:

                                      Paskutinis taisė Mettal; 2011.08.19, 10:11. Priežastis: Pridėtos nuotraukos
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                        Aš įlipčiau ir išlipčiau per jas. Nes kai jų neatidaro, tada tenka brautis prie 2-ujų durų.
                                        Šiaip tai iš tiesų yra nesaugu yra atidarinėti galines duris, nes vairuotojai paprasčiausiai nemato, kas gale vyksta ir gali netyčia prispausti kokį keleivį.
                                        Geriau jau priekines duris atidarinėtų, o ne sėdėtų užsidaręs savo kabinoje.
                                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                        Comment


                                          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                          Šiaip tai iš tiesų yra nesaugu yra atidarinėti galines duris, nes vairuotojai paprasčiausiai nemato, kas gale vyksta ir gali netyčia prispausti kokį keleivį.
                                          Geriau jau priekines duris atidarinėtų, o ne sėdėtų užsidaręs savo kabinoje.
                                          man įdomu būtų sužinoti, kodėl "Škoda 15tr" troleibusuose atidaro ketvirtąsias duris, nors tikimybė prispausti žmogų yra tokia pati, kaip ir autobuse "Karosa"?
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X