Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Neoplan N4021/3 numeris 275, Stotis, Seinų gatvė, 54 maršrutas.





    MAN NG312 numeris 565, Geležinkelio gatvė, Stotis, 16 maršrutas.

    Comment


      Parašė 1132 Rodyti pranešimą
      Neoplan N4021/3 numeris 275, Stotis, Seinų gatvė, 54 maršrutas.

      Atvaizdas


      Atvaizdas


      MAN NG312 numeris 565, Geležinkelio gatvė, Stotis, 16 maršrutas.

      Atvaizdas
      greičiausiai "Neoplan" dirbo žemagrindžio grafiku [pavadavo #514]
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        greičiausiai "Neoplan" dirbo žemagrindžio grafiku [pavadavo #514]
        Kodėl būtent pavadavo? Dirbo žemagrindžių grafikų pagal savo darbo grafiką ir viskas, o 514 kitu maršrutu gal dirbo, arba vairuotojas atostogauja. O šeip nuo Rugsėjo 275 grįš į savo 7 maršrutą.

        Comment


          Parašė 1132 Rodyti pranešimą
          Kodėl būtent pavadavo? Dirbo žemagrindžių grafikų pagal savo darbo grafiką ir viskas, o 514 kitu maršrutu gal dirbo, arba vairuotojas atostogauja. O šeip nuo Rugsėjo 275 grįš į savo 7 maršrutą.
          vieną kartą neseniai #514 dirbo 5maršrute.
          Paskutinis taisė ssnaiperis; 2011.08.19, 21:51.
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Šiandienos kelios nuotraukos.

            Mercedes-Benz O405GN2 CNG numeris 915, Rokantiškės, 37 maršrutas.







            MAN NG232 CNG numeris 876, Stotis, Šv. Stepono gatvė, 42 maršrutas.

            Comment


              Pagaliau 884 „prikeltas“ - šiandien dirbo 5 maršrutu, žemagrindžio grafiku.
              Galinė stotelė Pašilaičiai:



              Ukmergės gatvė:

              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                Pagaliau 884 „prikeltas“ - šiandien dirbo 5 maršrutu, žemagrindžio grafiku.
                Galinė stotelė Pašilaičiai:

                Atvaizdas


                Ukmergės gatvė:

                Atvaizdas
                O čia jau geros, netgi puikios naujienos. matyt išleido į liniją o per pertrauką atvažiavo į parką, kad jeigu kas kažką paremontuoti ar prisukti, arba pakeisti.
                Paskutinis taisė 1132; 2011.08.24, 18:34.

                Comment


                  rodos bamperis biški buvo užkabintas, kad naujas lopinys uždėtas
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    027 MB O520 Cito, Liubarto „siūbuojantis“ tiltas, 11 maršrutas. Panašu, kad 026 vėl ramsto patvorius - kiek bandau jį sugauti 11 maršrute - jo vis nėra.



                    883 MAN NG313 CNG, Kalvarijų gatvė / Ozo gatvė, 53 maršrutas

                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      MB O405GN2 CNG, 913, Savanorių pr. (ties Vaduvos st.), 24 maršrutas



                      Hess/MB O405, 087, Savanorių pr. (ties Vaduvos st.), 8 maršrutas



                      ---papildyta 18 val.----

                      MB O405 652 ir Volvo 7700 789, 10 maršrutas, Maironio gatvė



                      Jei neklystu, būtent šiandien 11 maršrute debiutavo 2 VanHool A508, perdažyti į VA spalvas:

                      visiškai nežemagrindis 067, Bazilijonų gatvė



                      066, įvažiavimas į Užupį (tiltas per Vilnią).

                      Paskutinis taisė Mettal; 2011.08.31, 17:27.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        MAN NG313 CNG, 885, Laisvės prospektas, 55A maršrutas



                        Saffle 2000/Volvo B10BLE-59 CNG, 828, Naujaneriai, 35A maršrutas. Labai siauros ten gatvelės Balsiuose ir dar labiau ištęstas grafikas...

                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Šiektiek senesnės nuotraukos,

                          Mercedes Benz O405G numeris 529, 45 maršrutas, Studentų miestelis.



                          Saffle autobusas numeris 841, Stotis Seinų gatvė, 13 maršrutas



                          Rezervinis UAB "Centvalis" autobusas MAN, dažniausiai dirba užsakymuose, arba dirba rezerve 062 maršrutu vietoi kokio nors sugedusio autobuso, šiuo metu jisai dirba vietoi MB O405N ARF 481 autobuso, Stotis, 062 maršrutas



                          Paskutinis taisė Mettal; 2015.07.13, 11:05.

                          Comment


                            Nors vieną Karosą planuoja palikti?
                            GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                            Comment


                              Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                              Nors vieną Karosą planuoja palikti?
                              Atodo, vieną paliks, ji bus naudojama kaip mokomasis autobusas. Garažinio numerio jau nebeprisimenu.
                              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                              Marsrutai.lt tinklaraštis!
                              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                              Comment


                                Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                Atodo, vieną paliks, ji bus naudojama kaip mokomasis autobusas. Garažinio numerio jau nebeprisimenu.
                                būtų gerai, jei paliktų nors vieną, ateities kartos pamatytų, kokie autobusai važinėjo . būtų keista matyt 399 mokomąjį

                                beje, o kur dingo 399?
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                  būtų gerai, jei paliktų nors vieną, ateities kartos pamatytų, kokie autobusai važinėjo . būtų keista matyt 399 mokomąjį

                                  beje, o kur dingo 399?
                                  Ka cia nusikalbi 399 mokomaji?? Manau keista butu pamatyti visas ilgas masinas mokomasias!? O ar daug tavo ateities kartos matys Zis'u,Laz'u,Ikarus'u? Apie Karosas manau dar pakankamai anksti kalbeti.
                                  Gal jau pakaks pagaliau skleisti erezijas ir klaidinancia informacija?

                                  Comment


                                    Ilgų mokomųjų autobusu nebus,nes yra 302(praetą savaitą biški sudaužytas) ir 203.
                                    Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                    Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                    Comment


                                      1132,ar buvo bent vienas Ikarus?

                                      Comment


                                        Dabar berods dar nesupjaustyti Karosos stovi Žarijų gatvėje,kur tiksliai nežinau,berods Žarijų 4 (4A).
                                        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                        Comment


                                          Karosos tai kazkokia avarija, ne 20 metu neatlaike, o patys autobusai klaikus

                                          Comment

                                          Working...
                                          X