Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
    Bet jei MT pakeis tokius kaip 9304, 9305, 9311, 9315 ir 9317 tai bus nekažka... :/
    Pritarsiu minčiai. Pora (9311 ir 9317) yra naujesnės gamybos, negu dauguma naujai atvarytų N2 Mercedesų, kurie yra 98-99 metų gamybos.
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      Pirmasis iš bent 20 naujai įsigytų Meteorit Turo autobusų, skirtų 49 ir 69 maršrutų aptarnavimui ir beveik visų 40/56 maršrutų dabar dirbančių pakeitimui. MAN NL313 nr. 9313 Lukiškių g. Pakeitė kitą nr. 9313 / HMV 783
      Click image for larger version Name:	DSC_7178.jpg Views:	1 Size:	252,6 kB ID:	1579829
      Iš kur tokia informacija, kad Meteorit turas aptarnaus 49, 69 maršrutus? CVP IS sistemoje neradau jokio konkurso šiems maršrutams.
      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

      Comment


        Labas rytas. Viskas ten yra ir jau tikrai buvo forume minėta.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
          Labas rytas. Viskas ten yra ir jau tikrai buvo forume minėta.
          Skiltyse sutartys ir ataskaitos įvedus Vilniaus viešasis transportas arba Vilniaus miesto savivaldybės administraciją sutarties ir ataskaitų dėl šių maršrutų rašo neradome.
          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

          Comment


            Nėra sutarties? Lietuvoje tai ne kliūtis. Konkursas skelbtas 40, 49, 56, 69 maršrutų grupei. Vienintelis kas gali juos "patempti" yra Meteorit turas. Kam pirkti virš 20 autobusų, kai esamiems 40/56 užtenka 15 + rezervas ir dar aptarnavimo sutartis eina į pabaigą?
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
              Nėra sutarties? Lietuvoje tai ne kliūtis. Konkursas skelbtas 40, 49, 56, 69 maršrutų grupei. Vienintelis kas gali juos "patempti" yra Meteorit turas. Kam pirkti virš 20 autobusų, kai esamiems 40/56 užtenka 15 + rezervas ir dar aptarnavimo sutartis eina į pabaigą?
              Kada jis galėjo būti skelbtas? Nes CVPP šiai maršrutų grupei neradau jokio konkurso (na bent darė neatviro būdu, o apklausos būdu).
              Yra ne tik Meteorit turas, dar yra Kautra, Toks, Seknija, Visagino transporto centras ir t.t.
              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

              Comment


                Taigi, kad tai tikriausiai trumpas konkursas, 6 mėn. su galimybe pratęsti dar 6 mėn. VVT laukia naujų autobusų.

                Comment


                  Nesvarbu, kokie vežėjai ten dar yra. Tik vienas Meteorit Turas tuo domisi ir daro konkrečius veiksmus.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    969

                    Comment


                      3019



                      3018

                      Comment


                        3019? Koks jo valstybinis numeris?
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Jzp 714

                          Comment


                            Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                            969

                            Malonu žiūrėt į tokią techniką. 016 dar dirba? Ačiū autoriui.

                            Comment


                              Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą

                              016 dar dirba?
                              Taip.

                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą

                                Malonu žiūrėt į tokią techniką. 016 dar dirba? Ačiū autoriui.
                                Dirba visu pajėgumu visos technikinės.

                                Comment


                                  9116. fotobus'e su tokiu pačiu numeriu kitas - http://fotobus.msk.ru/vehicle/1049103/#n1314709


                                  Comment


                                    Mercedes'as bei JEM494 irgi važinėja neidentifikuoti?

                                    Ridvijos vienas iš paskutinių pirkinių - Joost #9115, buvęs N. Vaitkūno IĮ ir kaip nuomojamas Kauno autobusų #327.


                                    Kas liečiant garažinius, pastarieji du autobusai (O405N2 Mercedes'as ir EL262 Man'as, kurį užfiksavo Zorro) atvežti keitimui pirmiesiems autobusams (O408 Mercedes'ui bei A20 Man'ui, kurie dabar dirba Šiaulių priemiestyje). Suprasčiau, jei ex KA 327-am būtų suteikę numerį 9111, o originalius 9115 ir 9116 palikti didiesiems autobusams.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Įdomu kas toks tada oranžinis Mercedes O405n2. Pagal viską jis turėtų būti 9116. Kaip paskutinįkart juo važiavau, vieninteliai lietuviški užrašai buvo valstybinis numeris ir e-bilieto validatorių tekstas.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        MAN A23 Lion's City GL NG313 4022, Vilnius
                                        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                        Comment


                                          Raudonieji Man A23 Lion's City GL NG313 mano akimis.

                                          3017. Pirmąją darbo dieną (rugpjūčio 21) 19-am maršrute.
                                          Liepkalnio - Minsko plento sankryža.


                                          Rugpjūčio 25 užfiksuotas 78-am.
                                          Stoties gatvė.


                                          3018. Pirmąją darbo dieną (rugpjūčio 18) 12-am maršrute.
                                          Stoties aikštė.


                                          Išvažiuojantis iš pietų pertraukos Geležinkelio gatvėje.


                                          3020. Pirmąją darbo dieną (rugpjūčio 28) 6G maršrute.
                                          Olandų / T. Kosciuškos gatvės žiedas.


                                          Atkreipsiu dėmesį, jog šis autobusas vienintelis iš visų raudonųjų su kalpokais, mažesnio šrifto baltu garažiniu numeriu ir spalvotu VVT logotipu. Didelė tikimybė, jog pastoviai dirbs pertraukiamuosiuose grafikuose Beje, šiai dienai šiame autobuse švieslentė perprogramuota: G maršrutai rašomi oranžiniame fone, dešinėje pusėje (už maršruto krypties) nebėra antrą kartą paminėto garažinio numerio.

                                          4022. Pirmąją darbo dieną (rugsėjo 1-ąją) 3G maršrute.
                                          V. Kudirkos - Švitrigailos g. sankryža


                                          Oro uostas


                                          4023. Taip pat pirmąją darbo dieną (rugsėjo 1) 3G maršrute.
                                          Švitrigailos gatvė.




                                          Be pavaizduotųjų, pirmą dieną linijoje dirbo 4020 46-am, 4021 3G ir 4024 53-am. 4025 ir 4026 kolkas nedirbę.
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X