Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaimelio žiedas panoraminiame vaizde balandžio 10 dieną


    Taip, fotografuota telefonu
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Velomaratono apylankos metu (08-21)

      155, 43 maršrutas prie "Minsko" žiedo



      522, 3G maršrutas prieš tunelį Geležinio Vilko g.

      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        9 Zuikių gatvėje



        ...ir Baltojoje Vokėje. Gana įdomiai sudėstytas tvarkaraštis, kad ruožą Zuikių g.-Agrastų g. kaip ir seniau įveikia gal 10 km/h greičiu, o štai nuo Agrastų g. iki B. Vokės skriejo kiek įmanydamas greičiau.

        Comment


          Parašė Xarru Rodyti pranešimą
          Gana įdomiai sudėstytas tvarkaraštis, kad ruožą Zuikių g.-Agrastų g. kaip ir seniau įveikia gal 10 km/h greičiu, o štai nuo Agrastų g. iki B. Vokės skriejo kiek įmanydamas greičiau.
          Galėjo ir neskristi, nes keleiviams iš to jokios naudos. Persėdimų laikai į ir iš 78 sudėlioti taip, kad reikia laukti bent 10 min. Ir kai kuriais reisais 3 maršrutas į stotį išvyksta kone prieš pat nosį (5 min. prieš 9)

          Meteorit Turas pasipildė dar 2 triduriais MB O405N2 autobusais. Vienas jų -

          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            MAN A23 NG313 338


            Ramseier & Jenzer 078


            Mercedes-Benz O405G 525


            MAN NG312 565
            Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

            Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

            Comment


              MAN A23 NG313 4008


              Mercedes-Benz O405N2


              Mercedes-Benz O405 651
              Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

              Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

              Comment


                Ridvijos naujiena šiandien:

                Autobusas su mechanine pavarų dėže. Salone minkstos sedynės, pritaikytas priemiesčiui, tokiame maršrute autobusas manau tikrai tinka.

                Comment


                  Keletas kadrų iš Naujosios Vilnios žiedo.

                  Mercedes-Benz O405G, numeris 527, 74 maršrutas.



                  Heuliez GX417 CNG, numeris 869, 31 maršrutas.



                  MAN A11 NG272, numeris 429, 6G maršrutas.

                  Comment


                    Meteorit Turo naujiena - reto baisumo dažymo MB O405N2. Būtų buvęs normalus, jeigu būtų išlaikęs savo originalias spalvas, identiškas buvusiam nr. 3004 Dabar ta "firminė" žalia dėmė čia visiškai nesiderina ir labai prastai reprezentuoja Meteorit Turo interneto svetainėje reklamuojamą autobusų dažymą.

                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Sveiki, man įdomu sužinoti,o gal ir ne tik man, kiek dar maždaug turėtų Vilniuje gyvuoti autobusai Karosa ir Ramseier & Jenzer?

                      Comment


                        Parašė VVT fanas Rodyti pranešimą
                        Sveiki, man įdomu sužinoti,o gal ir ne tik man, kiek dar maždaug turėtų Vilniuje gyvuoti autobusai Karosa ir Ramseier & Jenzer?
                        Tavo klausimui vieta Vilniaus VT temoje. Čia foto galeriją ir klausimas nesusijęs su nuotrauka.
                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                        Comment


                          9208 Moliakalnio g., pažintinis važiavimas vairuotojui "61 maršrutu".



                          9206 zuikių privežimas 114 maršrutu nuo Dvarčionių iki S. Kerbedžio st.



                          9205 nusileidimas Pupojų g. prie pat Dvarčionių



                          Transreviui dabar lieka vos 1 rezervinis mikroautobusas, nes maršrutų aptarnavimui reikės 10. Kvepia tuo, kad kažkada greitu metu pamatysime VVT autobusą 13/61/114 maršrutais.

                          Džiaugsmo g., 743, viena iš d̶e̶š̶i̶m̶t̶i̶e̶s̶ šimto naujų reklamų, pridygusių per pastarąją savaitę. Niekaip negaliu suprasti, kuriems galams šį savaitgalį į 31 paleido ilgus, kai visą rugsėjį puikiausiai susitvarkydavo trumpi.

                          Paskutinis taisė Mettal; 2016.10.02, 08:51.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Negi "Transreviui" problema nusipirkti dar vieną laužą? Manau, kad ne. Arba naujesnį, o atlaisvintą seną permesti į miestą.

                            Comment


                              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                              Transreviui dabar lieka vos 1 rezervinis mikroautobusas, nes maršrutų aptarnavimui reikės 10. Kvepia tuo, kad kažkada greitu metu pamatysime VVT autobusą 13/61/114 maršrutais.
                              Negi "Transreviui" problema nusipirkti dar vieną laužą? Manau, kad ne. Arba naujesnį, o atlaisvintą seną permesti į miestą.
                              Įdomu, kiek mikroautobusų "Transrevui" reikia tarpmiesčio maršrutams? Naujų jie dabar turi bent 11.
                              Taigi, vienas senas iš tarpmiesčio jau perkeltas į miesto maršrutus.
                              Potencialiai galima ir dar du – rožinį ir "murzinai" geltoną Beje, visi šie trys – "Transrevio" išimtis, nes ne nuo "gimimo" važinėję Vilniuje (kaip visi kiti), o prieš kelis metus įsigyti naudoti (iš Skandinavijos).

                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              Šiandien 61-am maršrute pastebėtas Transrevio HHR 392(?), galimai permestas iš tarpmiestinio maršruto Kaunas-Vilnius į miesto maršrutus.
                              Jau ne galimai, o "faktinai" HHR 392 su "miesto" garažo numeriu – 9211, pirmadienio vakarą, Liepkalnio gatvėje, 61 maršrute:



                              Comment


                                Pagal autobusų tvarkaraštį maršrutui į Kauną pakanka 6, galbūt naudoja 7. Į Alytų reikia 1. Daugiau jie maršrutų neturi, tarpmiestinius mikrobus naudoja užsakomiems reisams.

                                Comment


                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                  Pagal autobusų tvarkaraštį maršrutui į Kauną pakanka 6, galbūt naudoja 7. Į Alytų reikia 1. Daugiau jie maršrutų neturi, tarpmiestinius mikrobus naudoja užsakomiems reisams.
                                  Ne – į Alytų važinėja 2. Iš Vilniaus išvažiuoja 40 minučių (ryte) ir valandos (perpiet) skirtumu.

                                  Comment


                                    Į Kauną, kur be jokių sustojimų, durys automatinės, mieste - varstomos... Gerai čia mąstoma

                                    Comment


                                      Ridvijos MAN A20 NÜ263, 20 maršrutas.



                                      Solaris Urbino, 68 maršrutas.

                                      Comment


                                        Keletas šiandien sugautu autobusų. MB 0405G #482

                                        Paštobusas Ramseier & Jenzer #078



                                        Rėmas... Autobusų nežinau ar dar galima vadinti Ikarus 260 #607

                                        Berkhof #170
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                                          54 340
                                          Stotyje. Išvyko su ~5 keleiviais.

                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X