Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O kodėl tie MANai iš Miuncheno su neveikiančiomis švieslentėmis?

    Comment


      Trečiadienį VT stebėjimo temoje minėtas MAN NG263 Nr. 337 – taip pat iš Miuncheno, ketvirtadienio pavakarę 4G maršrute, Saulėtekio alėjoje:


      bei tarp Antakalnio ir Žirmūnų

      Comment


        Šitas garantuotai skirtas VVT. Dar yra 1 iš Augsburgo (jau 2 parke), dar 1 iš Miuncheno bei 1 iš Hildesheimo (abu dar Meteorit turo parke).

        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Man NG263 #337 tą patį ketvirtadienį, tik laikas ir vieta skirtingi - 13:45 Pilaitėje, jungiamojoje gatvėje tarp Vydūno gatvės ir Pilaitės prospekto
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Vilniaus VT stebėjimo temoje minėti ilgi autobusai neįprastuose jiems maršrutuose:

            3013 10-u, Kalvarijų g.




            990 irgi 10-u, Kalvarijų g.


            Jau žymiai retesnis atvejis 995 18-u Antakalnyje




            Jau kasdienis reiškinys - trumpa Karosa nr. 302 17-u.


            Pranešime aukščiau minėtas kiek seniau į 2-ą parką atvarytas nr. 338 4G maršrutu, Konstitucijos pr.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Volvo 7700 nr.793, Pylimo gatvė:

              My Flickr
              My Trainpix

              Comment


                Ridivijos VDL Kusters MidCity, Lazdynai:

                My Flickr
                My Trainpix

                Comment


                  MB O405G nr. 603, T. Narbuto g.

                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Trečiadienį į gatves pagaliau išvažiavo paskutinis iš dešimties nuomojamų MAN A23 NG263, Nr. 4013, 4G maršrute, Pilaitėje:


                    ir Pilaitės prospekto pradžioje:



                    O čia pirmadienio "linksmybės" – abu į 10 maršrutą iš rezervo po pietų išvažiavę ilgi autobusai. Beje, taip jau sutapo, kad važinėjo vienas paskui kitą, todėl piko metu, apie 18 valandą, pirmajam (990 - dar ir vėluojančiam dėl grūsčių centre) keleivių buvo užtektinai, tačiaui antrasis (3013) iš paskos važiavo pustuštis.

                    Nr. 3013, Fabijoniškėse, Kaimelio žiede, pirmosios iš dviejų (!) "vakarienių" metu:





                    Nr. 990 (dirbęs pikų grafiku), paskutiniu reisu, Ateities gatvėje:


                    ir iš Kaimelio žiedo jau išvažiuojantis į parką:



                    Priedas - standartinio ilgio 10-tukas taip pat Kaimelio žiede – Nr. 958, su po techninės avarijos praeitą žiemą AP meistrų pakeistu ir perdažytu priekiniu kairiuoju kampu bei pakeistu priekiniu kairės pusės stiklu, kuris, pasak vairuotojo, pradėjo skilti bene kitą dieną po įstatymo (ir sėkmingai praeitos TA).


                    ir jo interjero "patobulinimas" – užrašas "Draudžiama sėdėti" – netikintiems, kad sėdynės čia tikrai nėra
                    Paskutinis taisė aRa; 2016.05.05, 08:32. Priežastis: Gramatika :)

                    Comment


                      "Pedagoginio" žiede - nr. 339 ir 340 vakar, pirmąkart išvažiavę į gatves


                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Kokybė prasta, bet tokios buvo galimybės - 78 Agrastų g. Bent kelis keleivius paveža nuo ten (šiandien buvo 2). Beje, 9 irgi naudojamas - nuo Zuikių g. viena keleivė važiavo, dar 2 įlipo Vasarotojų st., o viena išlipo Kadugių g. ) Į kitą pusę irgi keleiviai laukė.

                        Comment


                          Tas pats 338, tik iš kito rakurso, nei kolegos Mettal.


                          Ir vakar 66-am pertrauktu grafiku dirbusi mokyklinė Karosa. Naujanerių žiedas, paskutinis reisas prieš važiavimą į parką
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            475, Konstitucijos pr.

                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              "Paskutinės akimirkos". Vilniaus autobusų liekanos metalo laužo supirktuvėje Jočionyse.











                              Ir Toks'o MB GN. 237.







                              Comment


                                446 4G Konstitucijos pr. Savo eilės išvažiuoti laukia dar vienas toks pats nr. 445 bei baltai-raudonas keturduris MAN NG313.

                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Kodėl vėl pradėjo duoti garažinius triženklius?

                                  Comment


                                    Matyt antrojo troleibusų parko autobusams paliko triženklius

                                    Comment


                                      2 troleibusų parke visi su triženkliais numeriais.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Toks įspūdis, kad anksčiau didesnė tvarka buvo su autobusu perdažymu Vilniuje, dabar įsigytas kiekvienas panaudotas autobusas važinėja su savo spalvom. Apgailėtina ir gėdinga situacija sostinėje.
                                        Aviate, navigate, communicate

                                        Comment


                                          Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                                          Toks įspūdis, kad anksčiau didesnė tvarka buvo su autobusu perdažymu Vilniuje, dabar įsigytas kiekvienas panaudotas autobusas važinėja su savo spalvom. Apgailėtina ir gėdinga situacija sostinėje.
                                          Ankščiau permesdavau Kauno temos nuotraukas, stebėdavausi kokie lavonai margučiai ten važinėja, dabar viskas aukštyn kojom

                                          Comment

                                          Working...
                                          X