Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Oro uoste
    Paskutinis taisė rytis001; 2016.06.12, 14:56.
    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

    Comment


      796 66 Atstova st. Naujaneriai prieš paskutinėmis dienomis iki pratęsimo link Skirgiškių.

      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

      Comment


        66 Skirgiškėse. Akivaizdu, kad pasiteisino, gausu keleivių iki Skirgiškių ir iš jų.



        4G Pilaitėje



        ... ir 30. Kol kas važinėja pustuštis. Nuo Šiaurės miestelio ir Kalvarijų g. surinko kelis žmones, o iki pat Bitėnų žiedo neįlipo niekas (viską susemia 4g)

        Comment


          Parašė Xarru Rodyti pranešimą
          66 Skirgiškėse. Akivaizdu, kad pasiteisino, gausu keleivių iki Skirgiškių ir iš jų.

          Atvaizdas
          Jeigu būtų tai padarę nuo 2013-07-01 d., jau būtų pats populiariausias maršrutas. Visi Skirgiškių gyventojai labai džiaugiasi A66 pratęsimu iki Skirgiškių kaimo.
          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

          Comment


            Trisdešimtas



            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Perdažytas Meteorit Turo HMV783. Prieš tai atrodė šitaip: http://fotobus.msk.ru/vehicle/783064/#n1114084

              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Ar čia naujas meteorito dažymas vilnietiškas?
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Šiaurės miestelyje

                  Ir Naujojoje Vilnioje
                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    Penktadienį (2016-07-01) pradėjęs dirbti dar vienas 2-ojo TP nuomojamas MAN A23 NG313, Nr. 449 – pirmąją savo darbo dieną, 43 maršrute, Šeškinėje:





                    Comment


                      Viena iš priežasčių dėl ko šiandien Vilniuje vaidenausi:


                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Lentvaris. Ramseier & Jenzer №:078.



                        Comment


                          MAN A23 NG313 CNG, numeris 883, Pilaitė, Bitėnų st. 4G maršrutas.





                          Mercedes-Benz O405G, numeris 521, Pagubė, 36 maršrutas.

                          Paskutinis taisė 1132; 2016.07.14, 11:24.

                          Comment


                            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                            446 4G Konstitucijos pr. Savo eilės išvažiuoti laukia dar vienas toks pats nr. 445 bei baltai-raudonas keturduris MAN NG313.

                            Atvaizdas
                            siam grazuoliui yra iskultas priekinis stiklas.

                            Comment


                              ex-dujinis MAN NG313 nr. 447, A. Goštauto g.



                              Vakar 59 dirbo 339 MAN NG263. Ilgas autobusas čia nėra dažnas vaizdas.



                              Šiandien Konstitucijos pr., Karosa B741 nr.139 bei Volvo 7700 nr. 791



                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Kada buvo užfiksuotas 447?

                                Comment


                                  Antradienį.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Volvo 7700 nr. 794, Popieriaus g. (N. Verkiai)



                                    Volvo 7700 nr. 713, Bubilo g. ties vieta, kurios nevalia minėti. Rankas nukapot ir akis išbadyti tam, kas sugalvojo sudėti kuoliukus ten, kur važiuoja dideli autobusai. Autobusai turėjo sukti iš priešpriešinės juostos (kertant ištisinę liniją) ir dar užvažiuoti ant bordiūro. Priešingu atveju pasirinkimas buvo paprastas: nulaužti kuoliukus dešinėje arba kelio ženklą kairėje + važiuoti per bordiūrą.


                                    Dabar jau padaryta pakenčiamai - kuoliukai perkelti toliau. Mėlynai pažymėjau senas vietas.


                                    MB O405G nr. 476 Žaliųjų ežerų g. ties Kryžiokų st.


                                    MAN NG313 nr. 3009 Sakališkių g. tarp Naujanerių ir Paežerio st.


                                    MAN Lion's City nr. 946 Sakališkių g. tarp Pagubės sodų ir Ąžuolyno st. Abu autobusai tądien buvo MAN, tai ko gero dėl keleivių srautų skaičiavimo. Kaip visada - "mums labai reikia autobuso - palikit 65", o kai yra padaroma net geriau, tai niekas juo ir nesinaudoja. Visos stotelės Balsiuose yra pravažiuojamos be sustojimų.


                                    Solaris Urbino 12 CNG nr. 961, Molėtų g., Didžioji Riešė
                                    Paskutinis taisė Mettal; 2016.07.17, 10:34.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                      Volvo 7700 nr. 713, Bubilo g. ties vieta, kurios nevalia minėti. Rankas nukapot ir akis išbadyti tam, kas sugalvojo sudėti kuoliukus ten, kur važiuoja dideli autobusai. Autobusai turėjo sukti iš priešpriešinės juostos (kertant ištisinę liniją) ir dar užvažiuoti ant bordiūro. Priešingu atveju pasirinkimas buvo paprastas: nulaužti kuoliukus dešinėje arba kelio ženklą kairėje + važiuoti per bordiūrą.
                                      Atvaizdas
                                      Kodėl nevalia jos minėti?
                                      Tomas Kamaitis iš savivaldybės eismo skyriaus, kad važiuodami iš miesto pusės nieks nevažiuotų tiesiai į Aitvarų g., prieš eismą (jį informavo seniūnaitė, kad autobusai negali atlikti dešinio posūkio, jis jai atsakė nieks nesiskundė).

                                      Mokyklos administracija prašė tik suženklinti kelią ir pastatyti ženklus eismas ratu bei dar prašė prie stotelės išplatinti gatvę geresniam įsukimui.

                                      Tikėkimės, kad iki žiemos jų ženkliai sumažės.

                                      Žiemos laukti nereikia, nes jau nuo 2016-09-01 d. (kai jau dirbs ir 65), pasimatys dar didesnė problema, o jokių stulpelių neprašė.

                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                      Dabar jau padaryta pakenčiamai - kuoliukai perkelti toliau. Mėlynai pažymėjau senas vietas. Atvaizdas
                                      Šių stulpelių neturėjo būti visiškai.

                                      942 76 Bubilo g.


                                      986 76 Bubilo g.


                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                      MAN NG313 nr. 3009 Sakališkių g. tarp Naujanerių ir Paežerio st.
                                      Atvaizdas

                                      MAN Lion's City nr. 946 Sakališkių g. tarp Pagubės sodų ir Ąžuolyno st. Abu autobusai tądien buvo MAN, tai ko gero dėl keleivių srautų skaičiavimo. Kaip visada - "mums labai reikia autobuso - palikit 65", o kai yra padaroma net geriau, tai niekas juo ir nesinaudoja. Visos stotelės Balsiuose yra pravažiuojamos be sustojimų.Atvaizdas
                                      Dar ir kaip naudojasi darbo dienomis į kiekvieną reisą link Ateities g., įlipa apie 10-15 keleivių (pats mačiau), o iš miesto įlipa apie 20-25 keleivius ir jie visi išlipa Bubilo g. Savaitgaliais visi važiuoja į Bažnyčias ir turgus tai keleivių tikrai yra ir jie yra labai patenkinti ir naudojasi. Vakar apie 20:00–20:30 val., į miesto pusę laukė apie 15 keleivių. Taip pat keleivių į miestą pusę yra ir Ragės st., Žalčių st., Austėjos st., kiek teko važiuoti tai juose ir įlipdavo ir išlipdavo nemažai keleivių.

                                      Visų pirma nuo Kryžiokų g., iki st. Balsiai yra 3 km., ir eiti juos vyresnio amžiaus žmonės reikia apie 60 min., ir atgal tiek pat veltui išsimeta 120 min., o nuo Kryžiokų g. iki st. Verkių Riešė yra 4 km., ir eiti reikia 90 min., ir atgal tiek pat veltui išsimeta 180 min. O pagal STR iki artimiausios stotelės turi būti 300-500 metrų, o ne 3-4 km., ir ne 1.5-1.00 km., kaip yra dabar, nes ėjimas iki stotelių turi trukti tik 15-20 min.
                                      Paskutinis taisė Naujaneriai; 2016.07.17, 12:58.
                                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                      Comment


                                        Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
                                        Dar ir kaip naudojasi darbo dienomis į kiekvieną reisą link Ateities g., įlipa apie 10-15 keleivių (pats mačiau), o iš miesto įlipa apie 20-25 keleivius ir jie visi išlipa Bubilo g. Savaitgaliais visi važiuoja į Bažnyčias ir turgus tai keleivių tikrai yra ir jie yra labai patenkinti ir naudojasi. Vakar apie 20:00–20:30 val., į miesto pusę laukė apie 15 keleivių. Taip pat keleivių į miestą pusę yra ir Ragės st., Žalčių st., Austėjos st., kiek teko važiuoti tai juose ir įlipdavo ir išlipdavo nemažai keleivių.
                                        Nesamonė. Pusė autobuso tikrai neišlipa, o jei ir išlipa kažkiek, tai tik prie Balsių mokyklos. Austėjos ir Žalčių st. ne daugiau 1 keleivio per visą ratą, Ragės st. išvis 0.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                          Nesamonė. Pusė autobuso tikrai neišlipa, o jei ir išlipa kažkiek, tai tik prie Balsių mokyklos. Austėjos ir Žalčių st. ne daugiau 1 keleivio per visą ratą, Ragės st. išvis 0.
                                          Jums kažkaip nesiseka pamatyti, kad išliptų daugiau nei 1 keleivis, prie manęs visada išlipa apie 5-15.
                                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X