Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Briedis Rodyti pranešimą
    Kaip man patinka šitų MAN'ų spalva
    Tik 665 toks pavargęs atrodo. Kodėl priekaba taip palinkusi?
    Greičiausiai su amortizatoriumi arba su pagalve kažkas negerai. Važiavau su 3011, tai išlipus pamačiau, kad galo dešinė pusė labai pakelta. Nuotraukoje tas matosi.

    O šiaip, kiek pastebėjęs esu, tai viena iš pagrindinių bėdų A21 serijos Man'ams - būtent su amortizatoriais bei pagalvėmis.
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Na, buvo spaudoje rašyta, kad visi šie MAN yra pavargę. Kiek tame tiesios - netrukus įsitikinsime, kai jie visi pradės dirbti pilnu pajėgumu.
      Nors sutinku su ssnaiperis, kad praktiškai visi VVT turimi dyzeliniai MAN turi problemų su oro sistema.

      Pavargę jau yra praktiškai visi MAN NG272 kaip šis nr. 426. Nors VVT apskritai nėra lengva jiems, 2-ame troleibusų parke jų būklė prasčiausia.



      Toje pačioje Spaudos rūmų sankryžoje - 3010



      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        Greičiausiai su amortizatoriumi arba su pagalve kažkas negerai. Važiavau su 3011, tai išlipus pamačiau, kad galo dešinė pusė labai pakelta. Nuotraukoje tas matosi.

        O šiaip, kiek pastebėjęs esu, tai viena iš pagrindinių bėdų A21 serijos Man'ams - būtent su amortizatoriais bei pagalvėmis.
        Amortizatorius čia nelabai kuo dėtas. Pati pagalvė irgi netikiu, kad kalta. Jei jau taip stipriai ir nachališkai leistų orą, kompresorius nespėtų užpumpuoti iki slėgio, reikalingo atleisti rankiniui.
        O bėdos pradėčiau ieškot nuo aukščio valdymo kranelio. Gal paprasčiausiai neatreguliuotas traukutės ilgis, arba ją važiuojant per duobę perverčia.
        Žinovai, kranelis manuose elektrinis ar senovinis pneumatinis? Kad ir kokie jie populiarūs, nepažinau dar jų.

        Comment


          Iš patirties važiuojant žiemą 4012-u - priekyje prie vairuotojo kabinos girdėjosi garsus šnypštimas. Dieną prieš tai jam buvo tekę grįžti į parką dėl to, kad buvo nepakankamas oro slėgis ir autobusas šokinėjo ant smulkiausių duobių kaip medinis vežimas.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            Iš patirties važiuojant žiemą 4012-u - priekyje prie vairuotojo kabinos girdėjosi garsus šnypštimas. Dieną prieš tai jam buvo tekę grįžti į parką dėl to, kad buvo nepakankamas oro slėgis ir autobusas šokinėjo ant smulkiausių duobių kaip medinis vežimas.
            Autobusas šokinėja, kai per daug iškeltos pagalvės. Oro pagalvė pakaboje yra standumo elementas (vietoj spyruoklės, lingės, hidropneumatinės sferos citroeno atvėju), kai per daug paduoda oro, jos standumas tampa per didelis, važiuoklės smūgiai perduodami kėbului.

            Comment


              Pasidalinsiu ir aš vakarykštėmis "šviežių" MAN NG263 nuotraukomis:

              Nr. 3010 Santariškėse (2G):


              Nr, 3011 kiek kitais kampais, "vakarienės" metu, šalia stoties (1G):




              Ir išsamesnis reportažas apie 4014, Fabijoniškių žiede (53):






              Viduje:






              P.S. Vairuotojas užsiminė, jog nuomojamus MB O405GN(2) savivaldybė pareikalavo pakeisti į šiuos, naujesnius, kad juose būtų ir kondicionierius. Įdomu, ar tie kondicionieriai slepiasi tarp lygaus stogo ir salono lubų?

              Comment


                Tai gal tiesiog tik į naujesnius. Nors pirmiausia reikėjo keisti Karosas. Tačiau matyt nuoma per daug brangi.

                Comment


                  Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą
                  Autobusas šokinėja, kai per daug iškeltos pagalvės. Oro pagalvė pakaboje yra standumo elementas (vietoj spyruoklės, lingės, hidropneumatinės sferos citroeno atvėju), kai per daug paduoda oro, jos standumas tampa per didelis, važiuoklės smūgiai perduodami kėbului.
                  Na su viena Volvo 7700A tikrai buvo taip, kad šokinėjo ir kai oro buvo per mažai, kol galų gale išvis "kuolu" sustojo.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Klaipėdoje kai kurie privatininkų MAN'ai irgi kaip arkliniai vežimai, nuo menkiausio kelio nelygumo viskas tiesiog daužosi. Kartu ir keleiviai.

                    Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą
                    Amortizatorius čia nelabai kuo dėtas. Pati pagalvė irgi netikiu, kad kalta. Jei jau taip stipriai ir nachališkai leistų orą, kompresorius nespėtų užpumpuoti iki slėgio, reikalingo atleisti rankiniui.
                    O bėdos pradėčiau ieškot nuo aukščio valdymo kranelio. Gal paprasčiausiai neatreguliuotas traukutės ilgis, arba ją važiuojant per duobę perverčia.
                    Žinovai, kranelis manuose elektrinis ar senovinis pneumatinis? Kad ir kokie jie populiarūs, nepažinau dar jų.
                    Čia apie tai? http://docdro.id/92XLoTI

                    Comment


                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                      Na su viena Volvo 7700A tikrai buvo taip, kad šokinėjo ir kai oro buvo per mažai, kol galų gale išvis "kuolu" sustojo.
                      Pagalvės viduje, ant apatinio pado, yra guminė apsauginė atrama, kurios lietuviško pavadinimo niekas nesivargina susižinoti, o tiesiog vadina atboiniku. Kai pagalvė visiškai tuščia, autobuso (vilkiko, puspriekabės...) svoris į tiltą perduodamas per tą atboiniką. Važiuojant tuščiomis pagalvėmis, kėbulo svyravimus riboja, priima smūgius būtent atboinikas.

                      Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                      Taip. Tiesa, bent jau naujesnes sistemas su elektriniais kraneliais galima sureguliuoti kompiuteriu. Tačiau toks kalibravimas realiai taikomas tik pakeitus elektrinį valdymo bloką. Kitais atvėjais tai netikslinga ir užima daugiau laiko.

                      Comment


                        Pirmoji darbo diena 4-ajam nuomojamam Man'ui.
                        #3013 šiandien, Liepkalnio gatvėje


                        Ir po 5 minučių Stotyje
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          MAN A23 NG263 4014, Vilnius
                          Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                          Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                          Comment


                            Šiandien ryte pradėję dirbti MAN A23 NG263.

                            Nr. 4017 (3G) ryte, ties Gedimino pr.:


                            ir Šeškinėje:


                            Dirbo tik pirmą pamainą ir po pietų jau buvo parke. Nežinau, ar dėl gedimo ar pagal planą.


                            Nr. 3012 (2G) pavakarę, Pašilaičiuose (Laisvės pr.):

                            Comment


                              Prisidėsiu prie kolegos aRa savo papildymu
                              Tas pats nr. 3012 Jeruzalės gatvėje per pietus.


                              Ir, žinoma, nr. 3010 19-am maršrute. Traukia neblogai, bet kažkokius keistus garsus skleidžia važiuodamas.
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Spalva man labai patinka, galėjo Klaipėda tokią pasirinkt

                                Comment


                                  Neoplan N4421/3 Centroliner 993, Vilinus




                                  Mercedes-Benz O405GN 056, Vilnius


                                  Mercedes-Benz O405GN 509, Vilnius
                                  Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                  Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                  Comment


                                    4015 šiandien 3G
                                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                    Comment


                                      Dar ne nuo visų autobusų nulupo Miuncheno lipdukus

                                      Comment


                                        Šiandien gatvėse pasirodė tik 4 MAN NG263
                                        3014


                                        3012


                                        3013


                                        4015


                                        Ir 53 maršrute dirbantis MAN A21 Lion's City NL273 CNG 942, Vilnius
                                        Paskutinis taisė Denis_Simonov; 2016.04.18, 17:36.
                                        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                        Comment


                                          Paskutinės savaitės "naujienų" gatvėse apžvalga.

                                          Sekmadienį pradėjęs dirbti MAN A23 NG263, Nr. 4015; pirmadienio nuotraukos 5G maršrute, Rygos gatvėje:




                                          ir Ozo gatvėje:



                                          Pirmadienį į gatves išvažiavęs MAN A23 NG263, Nr. 3014, 16 maršrute, Liepkalnio gatvėje:


                                          ir pasukęs į Minsko plentą:



                                          Taip pat pirmadienį pasirodęs (tačiau labai trumpai padirbėjęs) MAN A23 NG263, Nr. 4016, jau antradienį, 3G maršrute, Ukmergės gatvėje:





                                          Trečiadienio staigmena – toks pat "miuncheniškas", bet iš kažkokios kitos "operos" (tai yra nuomos sutarties) MAN A23 NG263, Nr. 336, 43 maršrute, Šeškinės gatvėje:


                                          ir Dūkštų gatvėje:



                                          Ir "mažųjų" naujiena - "Ridvija" papildė savo parką dar vienu žemagrindžiu mikroautobusu – Koch (ant MB Sprinter 413CDI važiuoklės), valt. Nr. JEM 494, antradienį, 116 maršrute, Žvėryno žiede:







                                          Daugiau naujienų bent iki šiol lyg ir nebuvo
                                          Paskutinis taisė aRa; 2016.04.23, 07:48.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X