Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Bėgt kuo toliau nuo tokių firmų su savo "atnaujinimais"

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      O tasai su geltona apačia kuriam maršrute pastebėtas? 40-am ar 56-am?
      Jokiame. Mačiau važiuojantį iš toli nuo 56 Fabijoniškių žiedo pusės į parką. Nelabai aišku, kur jis dirbo - ar 40 ar 56.

      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
      Bėgt kuo toliau nuo tokių firmų su savo "atnaujinimais"
      Šie du autobusai yra 1999 ir 2000 metų gamybos. T.y. 1-3 metais senesni ar net tokie pat "nauji", kaip VVT įsigyti ilgi Neoplan bei MAN NG313. Bėgti reikia nuo visų tuomet.
      Ir yra gerai, kai keičiami 1-2 metus pavažinėję autobusai, kurie, beje, yra kur kas tvarkingesni techniškai, nei visi VVT Volvo 7700.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Šiandien ~13:10 į smulkią avariją papuolė #794 Volvo. Avarijos priežastis - nuo Audinės atšokęs dešinės pusės galinio bamperio gabalas, kuris užkliudė kairįjį autobuso šoną. Maždaug 15min buvo autobusas sustojęs vidury sankryžos, negalėjo pravažiuoti 16-as troleibusas. Kiek mačiau, 2G važiavo į priešingą juostą, o kiti autobusai, važiavę link kablio, važiavo iš pirmos juostos.


        Ir Ridvijos technika.
        HAU 128 28-am. Vaduvos stotelė, 15:08. Kaip sako SĮSP, šiame maršrute garantuotas žemagrindis mikriukas. Būtent šiuo laiku ir turi važiuoti tas garantuotas žemagrindis. Labai jau "žemagrindis" ir su viena varčia.


        HAB 115 20-am. Aukštųjų Panerių žiedas


        HRG 207 9-am. Agrastų gatvės žiedas. Kažkodėl galvojau, jog šiame mikriuke durys atsidaro automatiškai. Pasirodo, duris reikia atsidaryti pačiam.
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

          HRG 207 9-am. Agrastų gatvės žiedas. Kažkodėl galvojau, jog šiame mikriuke durys atsidaro automatiškai. Pasirodo, duris reikia atsidaryti pačiam.
          Atvaizdas
          Ar pabandėte įlipti?

          Kai teko važiuoti būtent šiuo autobusiuku 9-ame maršrute, priėjau ir bandžiau atidaryti duris, bet netrukus vairuotojas kažką paspaudė ir jos atsivėrė pačios.

          Vizualiai lyg ir rankinis atidarymas, bet gal kokį savamokslį padarė. Kėdainiuose irgi yra tokių variantų.

          Comment


            Parašė Anjani Rodyti pranešimą
            Ar pabandėte įlipti?

            Kai teko važiuoti būtent šiuo autobusiuku 9-ame maršrute, priėjau ir bandžiau atidaryti duris, bet netrukus vairuotojas kažką paspaudė ir jos atsivėrė pačios.

            Vizualiai lyg ir rankinis atidarymas, bet gal kokį savamokslį padarė. Kėdainiuose irgi yra tokių variantų.
            Ne, bandyt nebandžiau. Matyt gali būti taip, jog duris atidaro vairuotojas. Tokiu pačiu principu ir Rygoje mikriukų durys atidaromos.
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              MAN A23 NG313 CNG, numeris 877, Naujosios vilnios žiedas, 6G maršrutas.



              Comment


                3004 po avarijos sutvarkytas taip, lyg nieko ir nebuvo:



                Dar vienas naujas Meteorit turo autobusas. Jeigu tai tas pats, kurį esu matęs su geltona juosta apačioje, tuomet vežėjas turi 3 naujus autobusus.



                Atitinkamai, nurašytas yra štai šitas (nuotrauka jau buvo seniau čia publikuota). Ir, ko gero, ne jis vienintelis...

                Paskutinis taisė Mettal; 2015.09.24, 10:45.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Vakar Laisvės pr. sugedo MAN A23 NG313 CNG №: 886.

                  Comment


                    Ankstesnėmis dienomis dirbo 886, ar vakar buvo pirmoji darbo diena?
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Pirmoji darbo diena. Nenuostabu, kad sugedo, kai šitiek laiko prastovėjo patvoryje.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Kiek jų tvarko, visus? Keičia duju balionus ar pratęsia galiojimą?

                        Comment


                          Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                          Kiek jų tvarko, visus? Keičia duju balionus ar pratęsia galiojimą?
                          Visus, kurie dar likę. Ar keičia, ar pratęsia - šito nepasakysiu, nes nežinau.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                            Visus, kurie dar likę. Ar keičia, ar pratęsia - šito nepasakysiu, nes nežinau.
                            Anksčiau buvo paskelbtas konkursas šių balionų patikrai, kurį laimėjo Gaschema ir per vasarą 3 partijomis tie balionai buvo pristatyti patikrai. Sutartis su pristatymo grafiku ir kaina yra čia

                            Comment


                              Eilinis meteoritturo pirkinys - mercedes benz O405N2 HZT 227. Praeitą pirmadienį






                              Ir vakar po konferencijos Karolinos viešbutyje užmatytas Volvo 7900 Hybrid. Nelabai vykusi jo nuotrauka
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Šiandien, TOKS bandomasis Isuzu Citiport, maršrute AS - Oro uostas. Beje, šis maršrutas dabar kursuoja kas 20, o ne kas 40 min.



                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                  Šiandien, TOKS bandomasis Isuzu Citiport, maršrute AS - Oro uostas. Beje, šis maršrutas dabar kursuoja kas 20, o ne kas 40 min.
                                  Cia del to, kad juo daug kas naudojasi? Apskirtai ar daug zmoniu vazineja marsrutu Autobusu stotis- Oro uostas?
                                  Aviate, navigate, communicate

                                  Comment


                                    Nemanau, kad keleivių daug. Pirmoje nuotraukoje jis važiavo išvis be keleivių.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Mercedes Benz O405, numeris 651 ir 653, Ignalinos rajonas.



                                      653 iš arčiau.



                                      Ir iš galo.

                                      Comment


                                        Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                                        Mercedes Benz O405, numeris 651 ir 653, Ignalinos rajonas.

                                        Atvaizdas


                                        653 iš arčiau.

                                        Atvaizdas


                                        Ir iš galo.

                                        Atvaizdas
                                        Čia gal kokia vaikų ekskursija, kad ant 653 švieslentės matau užrašą "Užsakytas"?

                                        Comment


                                          Ilgas autobusas 46-u iš rezervo, Gabijos g.

                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X