Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
    Klaipėdietiškieji Saffle 5000/Volvo B10L-60 CNG atrodo daug geriau negu Vilnietiškieji.
    Iš tikrųjų, tai čia tie patys laužai, su kuriais KLAPas turi daugiau bėdų, nei pas mus. Šitas, atrodo, vienintelis važiuojantis iš 5 turimų (4 kažkur paslėpti). Dar ten stovi 8 (turėtų 10) tokie ir 3 geltoni dujiniai Saffle 2000/Volvo B10M-65 CNG.
    O šiaip, pagal tai, ką šiandien mačiau, galiu spręsti, kad arba VA pritrūko dažų, arba važiuojančių autobusų:

    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Mettal , man rodos šį autobusą VA pasisavino iš "Kolegitos", nes būtent tokių pačių spalvų MANą neseniai mačiau 05 maršrute. Gal išleidus į reisus, seną gerą Setrą, šio autobuso nebeliko kur dėti Tai ir pardavė ar išnuomavo VA
      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
      Marsrutai.lt tinklaraštis!
      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

      Comment


        Šis 892 nėra Kolegitos mašina (čia ne MAN, o MB ). EFS 278, EFS 280 ir EFS 282 yra registruoti, o savininko keitimo metu, numeriai keičiami. Šito numeris yra visai kitas. Ant jo matosi ir senas garažinis nr. - 63. Kolegitos mašinos yra ex.53,54,55. VA turimos mašinos yra ex.60 ir 61 (nauji nr. - 855 ir 856). Šiemet gautos dar 3 tokios mašinos - ex.62, 63 ir 64.
        Kai pamačiau nuotrauką su Klaipėdoje stovinčiais 4 dujiniais autobusais (3 tokie ir 1 paprastas MB O405 CNG) iškart pamaniau - nejaugi Kolegita tik nuomojosi šias mašinas iš Bus & Auto Wern Baltija. Tiesa išaiškėjo, bet ji ne mažiau paini... Groundzer nuotraukoje matomi 3 baltai žali MB yra su tranzitiniais Liuksemburgo numeriais, o tarp jų stovintis MB O405 CNG išties yra buvęs Vilniuje. Jis stovėjo VA teritorijoje (todėl ir žinau jo valstybinį numerį, bet keista, kad ten buvo įsileistas privatininkas stovėti ilgesnį laiką, o ne tik dujas užpildyti), o paskui 1-2 dienas dirbo maršrutuose su svetimu valstybiniu numeriu.

        Iš karto, kai jis pradingo, atsirado naujas Kolegitos MB O405N (kuris prasidėjus šalčiams dingo ir vietoje jo atsirado Setra iš 067 maršruto) - tikrasis numerio savininkas.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Tai juk nusikalstamas - numeriu perdejimas.

          Comment


            Kolegita ne vienintelė. Juk ir VA žongliravo su Ikarusais, ir Leilandą mačiau 2 kartus užkabinus numerius ne ten, kur reikia.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Taigi, kaip ir minėjau kitoje temoje, atsirado laisvo laiko nuotraukoms, kurias padariau praeitais ir kelias šiais metais. Praktiškai visos nuotraukos yra iš Vilniaus, bet tikiuosi kad patiks









              Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.13, 16:27.
              www.autobusas.4l.lt +
              www.facebook.com/Autobusas4l

              Comment


                Mercedes-Benz O405GN nr.058 Kovo 11-osios gatvėje; pati "šalčiausia" mano nuotrauka - daryta prie -21 .



                Säffle 5000/Volvo B10L-60 CNG nr.852 Savanorių prospekte; ne ką šiltesniu metu daryta .



                Mercedes-Benz O405N2Ü CNG nr.891 Kaimelio žiede (Fabijoniškės).



                Mercedes-Benz O520 Cito nr.027 Žvėryno žiede; mano ekrano užsklanda .



                Hess/Mercedes-Benz O405 nr.087 Erfurto gatvėje.



                Mercedes-Benz O405N valst. nr. AHO 967 Erfurto gatvėje.

                Paskutinis taisė Eimantas; 2010.01.29, 04:00.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  2010-02-05/06
                  Autobusai prie Litexpo:
                  Antikvarinis Neoplan N116 Cityliner


                  Mažeikių AP Bova FHD 12 Futura


                  Gražuolis MAN FR292


                  Indcar Mago


                  Lahti 450 Eagle


                  Irizar Everest


                  Setra S228 DT


                  MAN A03 Lion's Star


                  Drögmöller 9900


                  Labai retas modelis Arna Concorde (Mercedes-Benz O405), bet tik ne mūsų kraštuose .


                  Neįsivaizuojamai didelė ir ilga mašina Setra S208H


                  Dar vienas MAN NG313 CNG išriedėjo į gatves (2-oji jo darbo diena). Nuotrauka vadinasi "Surask 10 skirtumų"


                  Po pusės metų prastovos pagaliau išleistas MAN NL232 CNG, tiesa ir dabar neapsieita be gedimų. Dieną prieš tai sugedo, o fotografavimo dieną neveikė galinės durys ir grūstis prie vidurinių buvo didžiulė (autobusas ties Pašilaičiais jau vėlavo 10 min.).


                  "Senovinė" stotelė prie GPU ligoninės - vienintelis 57 maršruto palikimas.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                    Dar vienas MAN NG313 CNG išriedėjo į gatves (2-oji jo darbo diena). Nuotrauka vadinasi "Surask 10 skirtumų"
                    Atvaizdas


                    Po pusės metų prastovos pagaliau išleistas MAN NL232 CNG, tiesa ir dabar neapsieita be gedimų. Dieną prieš tai sugedo, o fotografavimo dieną neveikė galinės durys ir grūstis prie vidurinių buvo didžiulė (autobusas ties Pašilaičiais jau vėlavo 10 min.).
                    Atvaizdas


                    "Senovinė" stotelė prie GPU ligoninės - vienintelis 57 maršruto palikimas.
                    Atvaizdas
                    Kaip matau Vap'as vis dar neperprogramuoja MAN švieslenčių. Negi parke nėra apie tai išmanančių žmonių ?
                    Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.18, 10:22.

                    Comment


                      Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                      Kaip matau Vap'as vis dar neperprogramuoja MAN švieslenčių. Negi parke nėra apie tai išmanančių žmonių?
                      Trūksta ten tokių IT programuotojų Vap'ui
                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                      Comment


                        Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                        Kaip matau Vap'as vis dar neperprogramuoja MAN švieslenčių. Negi parke nėra apie tai išmanančių žmonių ?
                        Gali ir nepavykti jų perprogramuoti. O gal ir pačių paleidimų blokų trūksta. Jei taip, vienas toks apie 500LTL kainuoja. Manyčiau geriau lentelė už lango
                        www.autobusas.4l.lt +
                        www.facebook.com/Autobusas4l

                        Comment


                          Parašė Lincas Rodyti pranešimą
                          Gali ir nepavykti jų perprogramuoti. O gal ir pačių paleidimų blokų trūksta. Jei taip, vienas toks apie 500LTL kainuoja. Manyčiau geriau lentelė už lango
                          Nežinau man tos lentelės jau atrodo atgyvenusios. Juk 21 amžius jau...

                          Comment


                            Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                            Nežinau man tos lentelės jau atrodo atgyvenusios. Juk 21 amžius jau...
                            Nežinau, man atrodo čia viskas labai civilizuotai O jei rimtai, tai pvz. Londone, nemačiau nei vieno autobuso su elektronine švieslente. Visos jos iš plastiko suviniotos į ruloniukus ir sukinėja kokį reikia maršrutą bei numerį. Ir kai buvau transporto muziejuje, tai net pakabinti tie užrašai kaip eksponatai Paprasta, pigu ir efektinga. Tikrai visada veiks
                            www.autobusas.4l.lt +
                            www.facebook.com/Autobusas4l

                            Comment


                              Įrodymas, kad 49 mikroautobusas vis dar egzistuoja ir kad važiuoja senąja trasa iki Pavilnio:

                              Kartais borto kompiuteris mėgsta padurniuoti

                              890 jau važiuojantis:
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Gal kas turi šiandien nuotraukų iš Vilniaus?

                                Nes šiandien pirmąkart nuo 2006 m. mačiau ilgą autobusą 48 maršrute. Jų buvo net 2!
                                Deja, nufotografuot nesuspėjau
                                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                Comment


                                  Gaila, aš šiandien neėjau niekur . Tikrai seniai matytas vaizdas... Nu gal dar bus rytoj .
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    2010-02-15
                                    Säffle 2000 (Volvo B10BLE-60 CNG) nr.889 75-u maršrutu:


                                    2010-02-18
                                    Karosa B741 nr.145 48-u maršrutu Šeškinėje. Šiandien 48 dirbo Karosos nr.144 ir 145, abi pertraukiamu grafiku.


                                    MAN NL232 CNG nr.857 vis dar dirba, bet vis pas skirtingus vairuotojus ir įvairiuose maršrutuose (čia - 30-u, Kalvarijų g.).


                                    Volvo 7700 nr.755 važiuoja 15 maršrutu Žolyno gatve link troleibusų parko


                                    Carrus City L (Volvo B10BLE-60 CNG) nr.805 39-as maršrutas, Antakalnio žiedas


                                    Trečias ir paskutinis nedažytas Mercedes-Benz O405N2Ü CNG nr.893 26-u maršrutu Kalvarijų gatvėje


                                    "Molestos" Neoplan N316K Transliner Kareivių gatvėje


                                    Na ir pagaliau, naujausiais "Kolegitos" pirkinys - MB O405, pastebėtas tik šiandien, Kalvarijų gatvėje.
                                    Paskutinis taisė Mettal; 2010.02.19, 16:11.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      MAN NL232 CNG nr.857 vis dar dirba, bet vis pas skirtingus vairuotojus ir įvairiuose maršrutuose (čia - 30-u, Kalvarijų g.).
                                      Kas liecia to MANo tai jis turi pastovu vairuotoja, o per iseigines jis ilsisi ir ji duoda kitiems

                                      Comment


                                        Fotografavimo metu, jį vairavo tikrai ne jo šeimininkas - ten buvo vairuotojas, kuris visada dirba pertraukiamu grafiku su Saffle 5000 nr. 850 arba 852 (tiksliai nežinau kuris, nes čia yra 2 broliai dvyniai).
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                          MAN 11.220
                                          Atvaizdas
                                          Ernst Auwaerter Clubstar . Toks pats neseniai atsirado Vilniuje (spėju, kad čia A. Bielskio IĮ):


                                          Kitos nuotraukos:
                                          2009-02-28
                                          Nedažnai galima išvysti Neoplan N4021 poilsio dieną:


                                          Šviežiai perdažytas MB O405N2UE CNG nr. 892:


                                          19-u maršrutu poilsio dienomis (ar tik sekmadieniais, dar tiksliai nežinau) pradėjo važinėti trumpi autobusai. Ko gero, taip bus neilgai, nes netrukus į sodus plūstels minios pensininkų. Be 19-o, trumpos mašinos turėjo būti 31-u, bet aš mačiau ilgą Volvo. Galbūt nuspręsta buvo nerizikuoti .



                                          Gražuolis Volvo 7700 nr. 787 su nauja reklama (pirmąkart pastebėta 2010-02-28):
                                          Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.18, 11:18.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X