Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dabar ir aš pamačiau, kad 12-u maršrutas "sutrumpintas" iki Rudaminos. Nežinau, kas ten šovė į galvą atsakingiems už trafaretus žmonėms... Negana to, kad klaidina keleivius, tai dar ir vairuotojams pateikia klaidingas maršruto schemas (kitoje grafiko lapo pusėje) kaip antai 8 maršrutas išvažiuoja iš Vaidotų tiltu per Vokę ir apsisuka kažkur, kur neapsisuks ir lengvasis automobilis - ten labai stati ir siaura įkalnė.

    Ikarus 250.59 iš Baranovičių (Baltarusija)

    Be to, jau važinėja perdažytoji Karosa B941 nr. 399
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Dar vienas perdažytas "prancūzas" Heuliez GX417 CNG nr.872 prie PC "Hyper Rimi" :
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        autobusas Vilnius-Tabariškės (kaimas Šalčininkų rajone, prie sienos su Baltarusija), veža UAB "Tadra" (bilietus muša! 7,50 Lt)


        kryžius, aišku, ne autobuso detalė, o už jo pasislėpusios bažnyčios.





        šiukšlių dėžė

        Comment


          Nebloga siuksliu dezute

          Comment


            Dėkui už nuotraukas, Lincai . Upsaloje dauguma autobusų yra nauji, nes reguliariai yra nurašomi senieji Saffle 2000 ir kiti autobusai, o vietoje jų perkami MAN Lion's city. Dalis buvusių "Gamla Uppsala Bus" kompanijos autobusų iškeliavo į Rusiją.
            Pribrendo metas įkelti įdomesnius Vilniaus mieste važinėjančius ar pasirodančius autobusus.
            Mercedes Benz O405 nr.456 32-u maršrutu Laisvės prospekte (2009-08-26)


            UAB "Montuotojas" autobusas MAN SL202 Laisvės prospekte (2009-08-26)


            Hess (Mercedes Benz O405) nr.078 52A maršrutu P. Žadeikos gatvėje(2009-08-21)


            Gan reta triašė Bova FHD 15 Futura iš Baltarusijos, Bazilijonų gatvė(2009-08-21)


            Estų Solaris Vacanza, Bazilijonų gatvė (2009-08-21)


            "Busoto" Renault Saviem S45 Savanorių prospekte (2009-08-26)


            "Leilando" Renault Master T35D Savanorių prospekte (2009-08-26)


            Nežinia kam priklausanti mokomoji Karosa C734.20 Pakalniškių gatvėje (2009-08-26)


            Nenorinti ilsėtis, kaip tai būdavo kiekvieną vasarą prieš tai, Škoda 15Tr nr.2604 (dar dirbo 2600) Laisvės prospekte (2009-08-26)
            Paskutinis taisė Mettal; 2009.08.29, 00:04.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Trys iš daugelio šios dienos nuotraukų:
              Ex. KVG Kassel MAN EL202 (Vokietija) Spaudos rūmų st.

              Vilniaus autobusų MAN NL232 CNG nr.861, Spaudos rūmų st.
              Paskutinis taisė Eimantas; 2010.01.29, 03:49.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                Škoda 14Tr nr. 2135 iš Pardubicų, Spaudos rūmų st.
                Atvaizdas
                Šito valstybinis numeris irgi nesutampa. O kokios kabinos tuose naujesniuose?

                Comment


                  Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
                  Šito valstybinis numeris irgi nesutampa. O kokios kabinos tuose naujesniuose?
                  Taip, nesutampa, nes paimtas iš kito nurašyto troleibuso. Abiejų kabinos kitokios - vairuotojas neturi tiesioginių durų į savo kabiną.
                  Dėkui Al1 už foto . Visas miestas aptarnaujamas olandiškų autobusų, kuriais labai susidomėtų transporto fanai iš Olandijos . O tas Berkhof tai labai įdomus egzempliorius - kėbulas Berkhof, o važiuoklė angliška Dennis Dart.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Naujojo 87-o maršruto autobusas. Tikėjausi kažko panašaus į Van Hool A508, o ne šito. Vargas vairuotojui ten apsisukti.

                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Bevažiuojant tyrinėti 34-o maršruto...
                      Kaip visada fotosesija prasideda nuo Kaimelio žiedo .
                      "Dujinukas" iš paskutinės partijos, gautos liepą.


                      Ateities st.


                      Tai, dėl ko išlipau iš 10-o autobuso: antra iš 2 dirbančių Karosa B832


                      Pakeliui link autobusų parko:


                      Jau pavažiavus 34-o maršruto MB Citaro nr.150 iki stoties - vienintelis važiuojantis MB O305 Vilniuje.


                      Lenkų Renault FR1 GTX:


                      Neoplan N4021/3
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Įdomu, kaip jūsų tie švedų dujiniai "konteineriai" laikosi ? Ar dažnai juos tenka taisyti ? Vienintelis privalumas, kurį aš matau šiose autobusuose, tai labai gerai šidomas salonas šaltuoju metu laiku.

                        Comment


                          Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                          Įdomu, kaip jūsų tie švedų dujiniai "konteineriai" laikosi ? Ar dažnai juos tenka taisyti ? Vienintelis privalumas, kurį aš matau šiose autobusuose, tai labai gerai šidomas salonas šaltuoju metu laiku.
                          Vairuotoja pasakojo, kad buvo toks įvykis neseniai... Kadangi budinčiuose maršrutuose dabar dirba tik dujiniai, tai vienas vairuotojas per savo darbo pamainą 3 autobusus pakeitė. Vienas neužsivedė. Davė kitą. Šiam vos išvažiavus pro parko vartus išbėgo alyva ir teko sėsti į dar vieną... O jeigu autobusas vėluoja, tai vėlavimo padidinus greitį nepavyks sumažinti. Iš viršaus atėjo įsakymas net dujas taupyti, todėl užtenka tik truputį kranelius prisukti ir autobusas traukia į kalną neįtikėtinu 10-15 km/h greičiu, nes variklis negauna daugiau dujų. Tai ir yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl vairuotojai labai nemėgsta šitų autobusų (kita - kabinos pertvaros nebuvimas).
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Inspektorius Liūtas ir padėjėjas Amsis su savo MAN NG272 apsilankė prie Pašilaičių „Rimi“









                            MAN NL232 CNG
                            Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.13, 16:16.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Tas policijos busas.. wtf?

                              Comment


                                Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                                Tas policijos busas.. wtf?
                                Čia jų atseit mokomoji priemonė...

                                Comment


                                  Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                                  Čia jų atseit mokomoji priemonė...
                                  Nepasakyčiau, kad reikėtų juoktis ar šaipytis iš to. Užsienyje labai įprasta važinėti policijos autobusais ar mikroautobusais ir šviesti visuomenę.
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                    Nepasakyčiau, kad reikėtų juoktis ar šaipytis iš to. Užsienyje labai įprasta važinėti policijos autobusais ar mikroautobusais ir šviesti visuomenę.
                                    Tu teisus, truputi persistengiau su ta šypsenėlę. Bet man atrodo, kad nebūtina pirkti autobuso norint mokyti visuomenę saugumo. Tam galima rasti žymiai geresnių būdų, nes tas autobusas man asocijuojasi su reklaminiais tikslais.

                                    Comment


                                      Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                                      Tu teisus, truputi persistengiau su ta šypsenėlę. Bet man atrodo, kad nebūtina pirkti autobuso norint mokyti visuomenę saugumo. Tam galima rasti žymiai geresnių būdų, nes tas autobusas man asocijuojasi su reklaminiais tikslais.
                                      Autobusas gerai, nes juo galima visą mokomąją medžiagą vežtis kartu. Tuo autobusu važiuojama į visus Lietuvos kampelius, miestus, miestelius, kaimus, kaimelius. Dažniausiai keliaujama į mokymo įstaigas. O ką geriau pasiūlytum? Įsteigti visoj Lietuvoj keliolika stacionarių punktų? Jų išlaikymas kainuotų milžinišką pinigų sumą.
                                      O kodėl taip bijai Policijos reklamos? Šiuo atveju tai nekomercinė, bet socialinė, švietėjiška reklama, kurios tikslas - sumažinti eismo nelaimių skaičių Lietuvos keliuose. Juk tokie būdai plačiai naudojasi visoje ES ir niekam nekyla noras sakyti, kad tokia reklama yra bloga. Aš vienareikšmiškai įžvelgiu tik teigiamus dalykus.
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        Nuo vakar vakaro Vilniaus AP stovi MAZ-203. Šiandien autobusas dar nevažinėjo, bet artimiausiu metu jau turėtų išriedėti į gatves .
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Bandomasis?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X