Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nu nežinau aš ten nedirbu. Stovėjo jis iš tos pusės, kuri nukreipta KAUNO link. Beje dar ir Skuboj šiandien buvau. Mačiau vieną vienintelį dujinuką Volvo EDG 079, mėlynai-geltoną, bet be garažinio. Bet nesu tikras dėl raidžių - neužsirašiau, o atmintis tokia kokia yra. skaičiai tai tikrai 079. Daugiau autobusų, kaip buvo žiemą, ten jau nėra.

    Comment


      Parašė uH1978 Rodyti pranešimą
      Nu nežinau aš ten nedirbu. Stovėjo jis iš tos pusės, kuri nukreipta KAUNO link. Beje dar ir Skuboj šiandien buvau. Mačiau vieną vienintelį dujinuką Volvo EDG 079, mėlynai-geltoną, bet be garažinio. Bet nesu tikras dėl raidžių - neužsirašiau, o atmintis tokia kokia yra. skaičiai tai tikrai 079. Daugiau autobusų, kaip buvo žiemą, ten jau nėra.
      Vis tiek dėkui už informaciją . O tas Volvo tai toks?
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        uH1978: Šitas?
        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

        Comment


          Comment


            Denis, panašus. nes pats buvau už vairo, nelabai išėjo apžiūrėt, bet atkreipiau dėmesį butent į priekinius žibintus, kad po 2 apvalius, o tranzitinis visai panašu kad estiškas buvo.

            Comment


              mettal, kai atvykau į Skubą , šalia to 079 be garažinio stovėjo 814, tai tas lygiai toks pat, po to 814 pasiėmė.

              Comment


                Parašė uH1978 Rodyti pranešimą
                Denis, panašus. nes pats buvau už vairo, nelabai išėjo apžiūrėt, bet atkreipiau dėmesį butent į priekinius žibintus, kad po 2 apvalius, o tranzitinis visai panašu kad estiškas buvo.
                Parašė uH1978 Rodyti pranešimą
                mettal, kai atvykau į Skubą , šalia to 079 be garažinio stovėjo 814, tai tas lygiai toks pat, po to 814 pasiėmė.
                Atrodo ten yra tas pats autobusas iš Talino, nes ten yra tikrai estiški numeriai. O kas dar mane nustebino, tai MB O520 Cito nr.27, kuris jau labai seniai sugedęs. Be kita ko, ten buvo ir MB O520 Citaro iš Druskininkų . Deja normalios foto padaryti buvo neįmanoma, nes ten buvo daug serviso darbuotojų ir vienas "fūristas", tačiau autobusas priparkuotas labai patogioje fotografavimui vietoje
                814-as VA jau yra gana ilgai, bet taip nė karto dar nebuvo maršrutuose kaip ir Carrus City nr.803, kaži kur prasmegęs.
                Tas 079 yra EHL 079, parke stovi jo "brolis" EHZ081 nr.860
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  o cia ne tas pats cito kur generatorius sugedes buvo?

                  Comment


                    Parašė mskapss Rodyti pranešimą
                    o cia ne tas pats cito kur generatorius sugedes buvo?
                    Ne, sugedęs ir visų "nurašytas" buvo 29. Vėliau "nusibaigė" kompresorius pas 28, o kai tik jį pataisė, "užsilenkė" šitas 27-as. Vakar parke mačiau 26 ir 29 Cito, 28 ir 31 ko gero buvo maršrutuose.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      "Molestos" Neoplanai prie Forum Palace


                      "Centvalio" MB O407 prie Žaliojo tilto


                      Retai į maršrutus išvažiuojantis "Kolegitos" MAN SL202



                      Scania CR112



                      Karosa B741 šalia Kaimelio žiedo, atkreipkite dėmesį į tai, kas yra vairuotojas (jei įžvelgsite, aišku)



                      Den Oudsten B88/Volvo B10B



                      MB O405G, Salininkai, Mechanikų g.



                      "Leilando" MAN SU240 "Spartos" stotelėje



                      MB O405 Jeruzalės g., vairuotoja - dar viena moteris



                      Volvo 7700A, J.Tumo-Vaižganto g., už vairo - labai maloni moteriškė (teko pažinti ir paliko labai gerą įspūdį )



                      "Irzimo" MB O407 stotyje
                      Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.11, 13:27.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                        MB O405G, Salininkai, Mechanikų g.
                        Atvaizdas
                        Kada fotografuota? Teko važiuoti tuo autobusu ir tuo maršrutu. Šeštadienį.

                        Comment


                          Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
                          Kada fotografuota? Teko važiuoti tuo autobusu ir tuo maršrutu. Šeštadienį.
                          Jis atrodo 42 maršrutu dirbo ne vienerias išeigines. Fotografuota 2009-05-16, jis dar dirbo 2009-05-23.
                          O dėl to reprezentavimo, tai čia ne autobuso amžiuje esmė, o tame, kad tai yra lyg ir "mobilus baras" ir į jo amžių niekas nesigilina. Tiesa, jis toje pačioje vietoje stovi jau ne 2 ir ne 3 metus...
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Naujas "Kolegitos" pirkinys - MB O405 CNG
                            Paskutinis taisė Mettal; 2009.06.11, 20:11.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Dabar jau visi Vilniaus MAN NG232 CNG važinėja:
                              nr. 870 2009-06-10, Stotis, 78 maršrutas

                              nr. 875 2009-06-17, Stotis, 54 maršrutas

                              nr. 876 2009-06-18 11:40, Stotis, 53 maršrutas

                              Reto modelio lenkų Barbi Italia 99 I.a ed. - primena Renault Magnum vilkiką

                              Priemiesčio maršrutais važinėjantis R. Stankevič IĮ Renault R312
                              Paskutinis taisė Mettal; 2009.06.19, 08:07.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Mettal, tas Renault R312 atveztas is Paryziaus? Labai jau panasus

                                MAN NG232 - vieni is graziausiu, mano nuomone, autobusu. Negaliu atsistebeti i juos. Liuks!!!

                                Aciu uz reportaza
                                دائما الليتوانيه

                                Comment


                                  Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                                  Mettal, tas Renault R312 atveztas is Paryziaus? Labai jau panasus

                                  MAN NG232 - vieni is graziausiu, mano nuomone, autobusu. Negaliu atsistebeti i juos. Liuks!!!

                                  Aciu uz reportaza
                                  Gali būti, kad iš Paryžiaus
                                  Dėl NG232 galiu pasakyti tik tiek, kad jiems labai trūksta galios ir įsisbėgėja jie labai lėtai. Be to, pas 875 ilgai nevažinės, nes tuoj nusibaigs vidurinė ratų ašis - kažkokios problemos su pakaba, nes autobusas ties ja yra nusėdęs žemiau, nei ties kitomis ir važiuojant per mažiausias duobes jaučiasi smarkus kratymas, lyg čia būtų ne autobusas, o vežimas .
                                  P.S. nuotraukoje to nesimato, nes tądien su juo buvo viskas gerai, o vakar 74 maršrutu labai jau dardėjo.
                                  Paskutinis taisė Mettal; 2009.06.19, 08:08.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                    Gali būti, kad iš Paryžiaus
                                    Dėl NG232 galiu pasakyti tik tiek, kad jiems labai trūksta galios ir įsisbėgėja jie labai lėtai. Be to, pas 875 ilgai nevažinės, nes tuoj nusibaigs vidurinė ratų ašis - kažkokios problemos su pakaba, nes autobusas ties ja yra nusėdęs žemiau, nei ties kitomis ir važiuojant per mažiausias duobes jaučiasi smarkus kratymas, lyg čia būtų ne autobusas, o vežimas .
                                    P.S. nuotraukoje to nesimato, nes tądien su juo buvo viskas gerai, o vakar 74 maršrutu labai jau dardėjo.
                                    Pakeis oro reguliatoriu, ir viskas tuom issispres.
                                    www.autobusas.4l.lt +
                                    www.facebook.com/Autobusas4l

                                    Comment


                                      Saffle 5000/Volvo B10L-60 CNG nr.839 su veikiančia švieslente. Užrašas P. Žadeikos g. keičiasi į S. Stanevičiaus g.

                                      Vilniaus Universiteto Irisbus/Iveco Axer

                                      Perdažyta Karosa B941 nr.399, (šiandien stovi patvory daužtų/sugedusių/nedirbančių autobusų eilėje, šalia Ikarus 280, Volvo 7700A nr. 700 ir 709)
                                      Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.11, 13:29.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Vienas iš prancūzų Heuliez GX417 važinėja jau perdažytas. Reikės būtinai pažiūrėti - kažkaip neįsivaizduoju jo mėlynai-geltono
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Tai dabar jau ir Volvas greitai dažys nes man senelis sakė kad pas direktoriu atėjo iš savivaldybės įsakymas kad visi autobusai turi buti vienos spalvos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X