Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    apskritai labai gražiai atrodo Kauno viešasis transportas pastaruoju metu - džiugina vienodos autobusų spalvos, apynaujės ir naujos transporto priemonės, solidžiai atrodo gatvėse

    Comment


      Parašė Komandoras Rodyti pranešimą
      Mieste beveik visur matyt naujieji Castrosua, ar jau visi eisme dalyvauja? Beje, kaip su hibridu, ar vis dar parke stovi?
      Taip, visi dujiniai Castrosua jau dirba http://fotobus.msk.ru/list.php?mid=5824&did=1245.
      Hibridas dar parke, ir panasu, kad dar neiregistruotas.

      Comment


        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
        apskritai labai gražiai atrodo Kauno viešasis transportas pastaruoju metu - džiugina vienodos autobusų spalvos, apynaujės ir naujos transporto priemonės, solidžiai atrodo gatvėse
        Mane irgi džiugina teigiamos permainos Kauno visuomeniniame transporte šiais metais: ženkliai atnaujintas autobusų parkas (ir būtent naujais (!) autobusais), nutiesta nauja troleibusų linija, kalbama apie troleibusų įsigijimą (tiesa, ne naujų, bet ir tai šis tas, tuo labiau jeigu jie bus sudvejinti, šiokia tokia naujiena miestui), optimizuojami maršrutai ir tvarkaraščiai pagal keleivių srautus, pagaliau sutvarkyti maršrutiniai taksi. Nors ir kalbama, kad normaliose šalyse jų (mikruškių) iš viso nėra, bet jeigu su "žmogiškuoju veidu", tai gal nieko blogo jeigu jie ir bus.

        Comment


          Šiandien pastebėjau 37 maršrutu važiuojantį Den Oudsten Alliance City B96 nudažytą raudona spalva. Garažinis numeris, jeigu gerai įžiūrėjau 767. Prisidedu prie pagyrų Kauno autobusams.

          Comment


            Turi būti dažomi visi trumpi denai. Nors ir labai nerealiai skamba, bet svarstoma galimybė perdažyti daugiau seniau įsigytų autobusų.

            Comment


              Parašė Karoleo Rodyti pranešimą
              Šiandien pastebėjau 37 maršrutu važiuojantį Den Oudsten Alliance City B96 nudažytą raudona spalva. Garažinis numeris, jeigu gerai įžiūrėjau 767. Prisidedu prie pagyrų Kauno autobusams.
              Taip, trečiadienį 767 išriedėjo iš dažyklos. Per mėnesį raudonai perdažyti trys sudvejinti nr. 797, 798, 799 ir vienas standartinis autobusas nr. 767.

              Comment


                nu ir labai šaunu, autobusų parkas atrodys dar geriau

                Comment


                  Prikeliama scania, garažinis 2222. Metų pradžioje sugedo akceleratoriaus valdymo kompiuteris. Dabar praeities paminklas vietoje elektrinio valdymo turės paprasčiausią trosą.

                  Comment


                    Šiandien į dažyklą Islandijos plente, po sezoninio aptarnavimo, išvažiavo 2768. Sezoniniai aptarnavimai atliekami nuo rugsėjo pradžios. Patikrinama aušinimo skysčio užšalimo temperatūra, patikrinama akumuliatorių būklė, keičiami oro sausintuvai.

                    Comment


                      Nu ir relikvijas turi Kaunas : 147,148,213.... Sarmata tokie autobusai miesto gatvėse.

                      Comment


                        Dar yra 1083, 1080, 2214 ir 2216. Bet jei bus kuo pakeisti kitamet gal nurašys.

                        Comment


                          Man įdomu, kada spėjo atgaivinti šias relikvijas kaip 147, 216? Kiek pamenu, jie buvo stovėję parke.
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            2147 pastatytas 1081 variklis. 1081 į patvorį pastatytas pernai rugpjūtį. Variklis pakeistas 2013 lapkritį. Paskui ilgai stovėjo dėl pavarų dėžės, ir visai nesenai vėl perėjo techninę apžiūrą.
                            2216 kad būtų ilgai stovėjęs nepamenu. Šis autobusas labai prižiūrimas ir laiku tvarkomas.
                            Paskutinis taisė Virtęs pelenais; 2014.09.17, 21:59.

                            Comment


                              Jei ne tie skandinavu aprasoje stiklo paketai, viskas su jais labai normaliai dar butu kuri laika.

                              Comment


                                Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                Nu ir relikvijas turi Kaunas : 147,148,213.... Sarmata tokie autobusai miesto gatvėse.
                                Sarmata yra Vilniaus Karosos, kurių grindys ir šonai "vaikšto" į visas puses. O šie skandinavai dar ilgai atlaikytų, nes neabejoju, kad kai kurių techninė būklė yra geresnė nei Vilniaus Volvo 7700. Kad ir to pačio 216.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Ant kai kurių autobusų gali pastebėti, jog vienas stiklas sudaužomas, kad taptų perregimas.

                                  Comment


                                    Girdėjau, jog 148 turi mechaninę pavarų dėžę. O 147-am palikta automatinė, ar taip pat įstatyta mechaninė?
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą
                                      Ant kai kurių autobusų gali pastebėti, jog vienas stiklas sudaužomas, kad taptų perregimas.
                                      As ir pastebejau. Jei jau neuztenka pinigu perklijavimui, tas isorinio stiklo "isduzimas" gal variantas, nes man mazu maziausiai toks autobusas atrodo nepatrauklus keleiviams.

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        Sarmata yra Vilniaus Karosos, kurių grindys ir šonai "vaikšto" į visas puses. O šie skandinavai dar ilgai atlaikytų, nes neabejoju, kad kai kurių techninė būklė yra geresnė nei Vilniaus Volvo 7700. Kad ir to pačio 216.
                                        Man labiau Karosose kliuna, kebulas visas lopais apkniedytas ir galiniu duru nedarymas(ar tikrai vairuotojas ju nemato?)

                                        Comment


                                          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                          Man labiau Karosose kliuna, kebulas visas lopais apkniedytas ir galiniu duru nedarymas(ar tikrai vairuotojas ju nemato?)
                                          Kadangi durys atsidaro į išorę, tai vairuotojas sunkiai mato ketvirtąsias duris. Jeigu jos atsidarytų į vidų, tai vairuotojas jas matytų geriau. Yra Vilniuje vienas vairuotojas, kuris visas keturias duris atidaro.
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X