Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
    Asia Topic, kazkada vazinejo 1, 38 marsutais, veliau dirbo kaip keleiviu kontrole, dienas baige kaip prikurke....
    O ką reiškia "prikurkė"? Suprantu, kad čia kažkas profesiniu žargonu taip vadinama, o kas tiksliai ir kodėl taip?
    Beje, rašote kad Asia Topic važinėjo 1, 38 marsutais, tai reiškia su keleiviais? Ir kiek jų ten tilpdavo? Ar patogu buvo? Nes autobusiukas tai mažas tokiems tikslams.

    Comment


      "Prikurkė" vadinama priemonė, kuri gali užkurti autobusą, kai, pvz, pats negali užsivest dėl išsikrovusio akumuliatoriaus ir pan.
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Vakar teko pavažiuoti , o tiksliau pats norėjau pasivažinėti troleibusu į Kaniukus.Atvažiavo Škoda GN 355. Jam kėbulas netrukęs? Nes ir posukiuose priekinė važiuoklė posukiuose braškėjo ir rėmas vibravo labai. Dar atkreipiau dėmėsį - ši Škoda visa supuvus. Beto Pas Škoda GN 300 irgi kažkas negerai. Veiksmas Kaune.
        Neskubėk ir nespėsi.

        Comment


          Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
          Vakar teko pavažiuoti , o tiksliau pats norėjau pasivažinėti troleibusu į Kaniukus.Atvažiavo Škoda GN 355. Jam kėbulas netrukęs? Nes ir posukiuose priekinė važiuoklė posukiuose braškėjo ir rėmas vibravo labai. Dar atkreipiau dėmėsį - ši Škoda visa supuvus. Beto Pas Škoda GN 300 irgi kažkas negerai. Veiksmas Kaune.
          Tiesa sakant prieš kokius 2mėn gal mažiau pamačius ta 300 tai akys ant kaktos išlindo nemaniau, kad jis dar gyvas...
          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

          Comment


            Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
            Tiesa sakant prieš kokius 2mėn gal mažiau pamačius ta 300 tai akys ant kaktos išlindo nemaniau, kad jis dar gyvas...
            Aš juo važiavau prieš geras 2 savaites. Tai tarp V.Krėvės pr. ir Reda stotelės atkarpoje taip rėmas subraškėjo,kad galvojau nepasieksiu kelionės tikslo Išorė "tipo žalia",bet viduje , tai ojojoj sedėjau salono viduryje ir ties ta vieta tą negerą garsą girdėjau. Bet tegul tik trolikai važinėja. Kitą kartą ( o dažnai taip buna)jie įveikia trasą greičiau nei autobusai.
            Neskubėk ir nespėsi.

            Comment


              Maciau Kauno 317 Skoda su naujais garaziniais numeriais priklijuotais. Vaizdas zymiai pagerejes lyginant su buvusiais gremezdais.

              Comment


                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                Maciau Kauno 317 Skoda su naujais garaziniais numeriais priklijuotais. Vaizdas zymiai pagerejes lyginant su buvusiais gremezdais.
                Kartais ne po perdažymo šis troleibusas? Ir ar visi troleibusai gaus klijuotus garažinius numerius?
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  Kartais ne po perdažymo šis troleibusas? Ir ar visi troleibusai gaus klijuotus garažinius numerius?
                  Perdažytas po reklamos nulupimo. Teko įterpti į autobusų dažymo estafetę, tuo pačiu gavo autobusinius garažinių numerių skaitmenis. Ko gero, kad niekas nesiims uždažyt senų garažinių numerių skaitmenų ant troleibusų ir suklijuot naujus, nors kai kuriems Solaris tikrai reikėtų skaitmenų, kurių net nėra po perdažymų. Ta pati situacija su autobusais, numeriai klijuojami tik ant naujai perdažytų, kiti sėmingai važinėja su uždažytais per trafaretą garažiniais numeriais.

                  Comment


                    O ar planuojama 013 Solariui priekyje numeri uzklijuot? Nes siek tiek akis bado tas nudazytas numeris
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė Raivo Rodyti pranešimą
                      Perdažytas po reklamos nulupimo. Teko įterpti į autobusų dažymo estafetę, tuo pačiu gavo autobusinius garažinių numerių skaitmenis. Ko gero, kad niekas nesiims uždažyt senų garažinių numerių skaitmenų ant troleibusų ir suklijuot naujus, nors kai kuriems Solaris tikrai reikėtų skaitmenų, kurių net nėra po perdažymų. Ta pati situacija su autobusais, numeriai klijuojami tik ant naujai perdažytų, kiti sėmingai važinėja su uždažytais per trafaretą garažiniais numeriais.
                      Kas atsakingas uz dazyma troleibusu parke turetu lekt is darbo. Kaip jie nesugeba Soliariu spalvos atitaikyt? iki puses tamsiau, virsus sviesiau.

                      Comment


                        Autobusų parkas taip pat nusipirko 4 mažos talpos autobusiukus iš Vaitkūno ĮM. Visi panašūs į 321. Garažiniai 325-328.

                        Comment


                          Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                          Autobusų parkas taip pat nusipirko 4 mažos talpos autobusiukus iš Vaitkūno ĮM. Visi panašūs į 321. Garažiniai 325-328.
                          pagaliau. Taip laukiau info apie tuos mažiukus
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                            Autobusų parkas taip pat nusipirko 4 mažos talpos autobusiukus iš Vaitkūno ĮM. Visi panašūs į 321. Garažiniai 325-328.
                            Šiaip buvo sakyta, kad autobusiukai išsinuomoti...
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                              Šiaip buvo sakyta, kad autobusiukai išsinuomoti...
                              O kai baigsis nuomos laikas kur dės?
                              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                              Comment


                                Klausti reikia ne manęs, o Virtusio pelenais. Jis yra minėjęs, kad šie autobusiukai nuomojami.
                                Mane stebina, kad būdamas kauniečiu, tu net nesugebi savo miesto VT stebėjimo temos ankstesnio puslapio perskaityti.
                                Paskutinis taisė Mettal; 2014.10.24, 19:35.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Jam 12 metu

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    O ar planuojama 013 Solariui priekyje numeri uzklijuot? Nes siek tiek akis bado tas nudazytas numeris
                                    Yra ir daugiau be numerių, 005, 006, 032, 033, 041, 042, Nr. 015 priekyje ir Nr. 027 gale nudažytas numeris Škodos trafaretu, Nr. 013 priekyje klijuotas numeris, tik labai "paboldintu" šriftu, nėra numerio ant galinio dangčio. Visi troleibusai, be garažinių numerių, po autoįvykių, kai kuriuose pakeistos priekio kairės pusės kėbulo elemento dalys, neturinčios išorinės pneumatinės sistemos jungties angos, kas irgi krenta į akis ir sukelia nepatogumų. Tiek laiko niekas nesugebėjo sutvarkyti painiavos su garažiniais numeriais, tai greitu metu niekas nepasikeis.

                                    Kas atsakingas uz dazyma troleibusu parke turetu lekt is darbo. Kaip jie nesugeba Soliariu spalvos atitaikyt? iki puses tamsiau, virsus sviesiau.
                                    Blogai, kad nėra pastovaus dažų tiekėjo, todėl tokie skirtumai. Skiriasi dažų atsparumas mechaniniam, cheminiam poveikiams, ką kalbėt apie atspalvius.

                                    Comment


                                      325-328 per visą kėbulą "papuošti" raudona juosta. Užklijavo plėvelę. Žiūrint iš toliau primena greitosios medicininės pagalbos automobilius.

                                      Comment


                                        Įdomu, kam užklijavo raudoną juostą per visą kėbulą? O ant kitų midibusų irgi užklijuos raudoną juostą, ar tik šie nuomojami bus su pravarde "greitoji pagalba"?
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Randu tik vieną paaiškinimą - kad keleiviai nepainiotų su Kautros maršrutiniais taksi. 321-324 yra prastos techninės būklės, ir dažniau būna remonte, nei linijoje. Logiška būtų jų atsikratyti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X