Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Realus važiuojančių autobusų skaičius yra šiek tiek mažesnis, nes Fotobuse neatvaizduojami trumpalaikiai (iki poros mėnesių) gedimai. Be to, nedirbančių dujinių (t.y. juos pakeitė nauji Solariai) yra daugiau, tik niekas jų eismo nestebi.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Beje vakar Jeruzalės st. 16:41 ar 42 min. link Kalvarijos st. atvažiavo 3 818...... Viena bobutė girdėjau sakė sau panosei: ,,nuo kada čia važiuoja autobusas į Vaidotus?''
      2014-04-17:
      65 821.
      3 trumpi rytinio piko metu 1G, t.y. vis mažėja . Vakare gali padidėti. Dienos metu 1-as - 935.
      9:01 Kažkas nutiko 2G 760, kiek suprantu grįžtantis į parką, šiektiek už Licėjaus st. nejuda... 9:18 pajudėjo. 9:22 vėl sustingo Pramogų a. st. link AP. 9:31 parke...

      ATNAUJINTA: 87 189 turbūt dėl gedimo grįžo į parką, rezervinis 805 pradėjo kursavima su maždaug 9min. vėlavimu.
      Paskutinis taisė Mantas95; 2014.04.17, 15:38. Priežastis: 87

      Comment


        Nežinau, ar verta minėti, bet man pasirodė įdomus faktas, jog 16 maršruto pertraukiamu grafiku dirba 774. Kiek žinau, triašius Volvo 7700A retai galima pamatyti dirbančius pertraukiamais grafikais.

        Comment


          Kažkur buvau minėjęs, kad vasarą darbo dienomis 12-am maršrute dirbs trumpi autobusai. Tad du autobusai į greitųjų maršrutų sąskaitą
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            2014-04-18:
            8:55 duomenimis pagal realaus laiko sist. 1G tik 2 trumpi autobusai! : 934 ir 938.

            Comment


              Kiek galima ta patį per tapatį rašyti...
              Paskutinis taisė Gintaras663; 2014.04.18, 18:15.

              Comment


                Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                Kiek galima...
                Juk seniai taip nebuvo, kad darbo dieną 1G dirbtų tik 2 trumpi autobusai. Tokie pranešimai, kurie Jums galbūt nusibodo, padeda stebėti teigiamus pokyčius dėl autobusų talpos šiame maršrute.

                Ką tik realaus laiko sistemoje pastebėjau 12 maršrutu dirbantį 914, pasiekusį 79 km/h greitį tarp Prekybos bei Lydos stotelių. Retas atvejis.

                Comment


                  Šiandien 53-am - 531; 755
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                    Kiek galima ta patį per tapatį rašyti...
                    Tas pats per ta patį yra tada, kai kasdien, pvz. 1G dirba 4-6 trumpi, ir kasdien tie autobusai yra vardijami. O čia tikrai nedažnas atvejis, kai trumpų tiek nedaug.

                    Beje, 1G trumpų yra bent 3 - 934 pakeistas kitu arba pietauja (žr. prisegtą failą)
                    Attached Files
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                      Kiek galima ta patį per tapatį rašyti...
                      Kaunietis lankosi Vilniaus temose ir nepatenkintas dar reiškia pretenzijas, tiesiog tobula

                      Comment


                        Ką tik realaus laiko sistemoje pastebėjau 12 maršrutu dirbantį 914, pasiekusį 79 km/h greitį tarp Prekybos bei Lydos stotelių. Retas atvejis.[/QUOTE]
                        Gal prieš porą savaičių 932, dirbęs 2G maršrute, Laisvės pr. važiuodamas link Stoties taip pat buvo pasiekęs 79 km/h.

                        Comment


                          Parašė Svajonius Rodyti pranešimą
                          Ką tik realaus laiko sistemoje pastebėjau 12 maršrutu dirbantį 914, pasiekusį 79 km/h greitį tarp Prekybos bei Lydos stotelių. Retas atvejis.

                          Pries savaite 59-ojo marsruto masina GN 156 netoli Gariunu vaziuojant i Grigiskiu puse buvo pasiekusi 81 km/h greiti.

                          Comment


                            /\
                            Dar paminėsiu, kad 914 ir dar keletas tokių pačių autobusų, kaip buvo minėta šiame forume, silpnai "traukia" (t.y. turi mažokai galios). Todėl man pasirodė labai neįprasta, kad jis pasiekė tokį greitį, galingesnių autobusų vairuotojai dažniausiai tiek nespaudžia.

                            Comment


                              Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                              /\
                              Dar paminėsiu, kad 914 ir dar keletas tokių pačių autobusų, kaip buvo minėta šiame forume, silpnai "traukia" (t.y. turi mažokai galios). Todėl man pasirodė labai neįprasta, kad jis pasiekė tokį greitį, galingesnių autobusų vairuotojai dažniausiai tiek nespaudžia.
                              Iš vietos juda silpnai, paskui kai įsibėgėja tai pakankamai normaliai važiuoja. Į kalną ir taip ne per geriausiai važiuoja, o pilnas keleivių tai velkasi vėžlio greičiu /\
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė Svajonius Rodyti pranešimą
                                Gal prieš porą savaičių 932, dirbęs 2G maršrute, Laisvės pr. važiuodamas link Stoties taip pat buvo pasiekęs 79 km/h.
                                Keista, negi MAN`uose ribotuvų nėra? Paprastai Vilniaus autobusuose (pvz: Volvo) įrengti ribotuvai riboja greitį iki 70 km/h.
                                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                Comment


                                  Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                  Keista, negi MAN`uose ribotuvų nėra?
                                  MAN traukia 85 su viršum.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Neperseniausiai mačiau Savanorių pr netoli Gariunų, Saffle važiavo 95km/h

                                    Comment


                                      Nu kad žinok ne. Net žiurint per langą gretis atrodė apie 100km/h.

                                      Comment


                                        2G šiandien - 788
                                        Hybridas 969 šiandien dirbo 2-am maršrute pamaininiu grafiku. Vietoje jo - 792, hybridas Iveco servise Dariaus ir Girėno gatvėje
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Mettal dar vasarį įkelė naujo keturdurio dvigubo MB nuotrauką 2-ajame parke. Kur jis dingo? Fotobuse apie tai ne žodžio.
                                          -----
                                          Noriu paklausti, kas per autobusas buvo 098? Kodėl jį nurašė? Apie jį informacijos irgi mažai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X