Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
    Čia kurie tokie Berkhofai, kurių VVT neturėjo?

    Beje, VVT perka 10 ilgų dyzelinių autobusų. Sprendžiant iš http://www.vilniausviesasistransport...elbti-pirkimai paskelbtos informacijos, per tas 12 dienų, kada galima teikti siūlymus, bus nupirkti tie patys Berkhofai.
    Specifikacijose radau porą reikalavimų, kurių VVT nuomojami Berkhofai neatitinka:
    - sėdimų vietų turi būti ne mažiau kaip 50, tuo tarpu VVT nuomojami Berkhofai jų tikrai tiek neturi;
    - durys turi būti atsidarančios į vidų, tuo tarpu nuomojamuose Berkhofuose jos atsidaro į išorę.

    Man asmeniškai VVT nuomojami Berkhofai visai patinka, tik pastebėjau, kad šiuose autobusuose vairuotojai dažniausiai staigiau stabdo, negu kituose (matyt stabdžiai jautresni), na ir galinių durų išsidėstymas nelabai geras.

    Comment


      Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
      tik pastebėjau, kad šiuose autobusuose vairuotojai dažniausiai staigiau stabdo, negu kituose (matyt stabdžiai jautresni), na ir galinių durų išsidėstymas nelabai geras.
      Iš esmės Berkhofai yra tos pačios Volvo 7700A, tik be 70 km/val. greičio ribotuvo. O galinės durys - tikrai yra problema, nes vairuotojas jas mato labai prastai.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Šiandien 4 maršrute dirba 1720.

        Realaus laiko sistemoje 1G rodo 2-1370. Koks tai autobusas?
        Paskutinis taisė Marius555; 2014.04.24, 14:28.

        Comment


          Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
          Šiandien 4 maršrute dirba 1720.

          Realaus laiko sistemoje 1G rodo 2-1370. Koks tai autobusas?
          Jau yra minėta, tai 595.

          Comment


            2014-04-24:
            17 ilgas autobusas - 356;
            35 203;
            53 962.
            87 821.
            1G 16:31 duomenimis 1 trumpas - 823.
            Paskutinis taisė Mantas95; 2014.04.24, 15:37. Priežastis: 53

            Comment


              Šiandien 19-am maršrute žemagrindžio grafiku dirba 412 Karosa
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                2014-04-25:
                26 765 ir 866.

                Comment


                  2014.04.26 12:30 duomenimis, 53 dirba 546
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    2014-04-28:
                    78 939.

                    11:46 duomenimis: 9 Solariai autobusai eilute išsirikiavę AP.
                    Paskutinis taisė Mantas95; 2014.04.28, 10:47.

                    Comment


                      Neseniai, 939 važiuodamas link Pagirių, pagal realaus stebėjimo sistemą, buvo pasiekęs 90 km/h greitį.

                      Comment


                        Gal žinote, kas šiandien Laisvės pr. buvo, nemačiau nei vieno troleibuso prospekte.

                        Comment


                          Taip pat apie 14 h Saulėtėkyje bei važiuojant iki Antakalnio žiedo išskyrus 10 maršrutą nemačiau nei vieno važiuojančio troleibuso. Senosios plytinės žiede, ko gero, stovėjo tik pertraukiamais grafikais dirbantys kitų maršrutų troleibusai.

                          Comment


                            Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                            Taip pat apie 14 h Saulėtėkyje bei važiuojant iki Antakalnio žiedo išskyrus 10 maršrutą nemačiau nei vieno važiuojančio troleibuso. Senosios plytinės žiede, ko gero, stovėjo tik pertraukiamais grafikais dirbantys kitų maršrutų troleibusai.
                            Avarija Antakalnio g. http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...9-422700?cf=df

                            Comment


                              2014.04.28 19:25 duomenimis:

                              43 159
                              53 879
                              1G retas atvejis piko metu - Volvo #779
                              42 du trumpi - 932 ir 828. Galėtų pastoviai taip būti šiame maršrute /\
                              Paskutinis taisė ssnaiperis; 2014.04.28, 18:33. Priežastis: Pridėtas 53-as ir 1G
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                2127 po kapitalinio remonto tapo 1127. Dirba 17 maršrute.

                                Comment


                                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                  2014.04.28 19:25 duomenimis:

                                  43 159
                                  53 879
                                  1G retas atvejis piko metu - Volvo #779
                                  42 du trumpi - 932 ir 828. Galėtų pastoviai taip būti šiame maršrute /\
                                  O kas čia ne to 43???
                                  879 ir 779 turėjo apsikeist vietom maršrutais . 42 vakar dirbo ir 873.

                                  Comment


                                    2014-04-29:
                                    14:33 2G 059 grįžta į parką ir vietoj jo 170, kuris iškart iš Kalvarijų g. suko į Ateities g.
                                    ! Parke 88 rodomas 179, o tai buvęs Berkhof, kuris jau gryžęs į BGS. Tai kaip čia suprast? Gal tai pvz.: 971, bet netiksliai įvestam maršrute (taip juk dažnai būna)?
                                    Paskutinis taisė Mantas95; 2014.04.29, 13:44.

                                    Comment


                                      Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                      O kas čia ne to 43???
                                      Įprastai šiame maršrute darbo dienomis dirba ilgi autobusai. O čia trumpas darbo dieną
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        Įprastai šiame maršrute darbo dienomis dirba ilgi autobusai. O čia trumpas darbo dieną
                                        Šiam maršrute kasdien tenka matyti po 1 trumpą, šiandien ten 455... Ai va dar ir 623.
                                        Paskutinis taisė Mantas95; 2014.04.29, 14:16.

                                        Comment


                                          1127 troleibusas po kapitalinio remonto (prieš kapitalinį turėjęs numerį 2127) šiandien dirba 17-am maršrute
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X