Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    2014-05-07:
    15 750.
    Toks jausmas, kad 15 26 87 jau ne ,,midibusiniai'', kelinta diena iš eilės vien 12m autobusai.
    !!!!!! Rekordo atnaujinimas:
    1G net 11 trumpų! Tai: 907, 950, 951, 958, 828, 720, 760, 797, 932, 938, 846. Žiauru...
    Paskutinis taisė Mantas95; 2014.05.07, 15:34.

    Comment


      Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
      2014-05-07:
      15 750.
      Toks jausmas, kad 15 26 87 jau ne ,,midibusiniai'', kelinta diena iš eilės vien 12m autobusai.
      !!!!!! Rekordo atnaujinimas:
      1G net 11 trumpų! Tai: 907, 950, 951, 958, 828, 720, 760, 797, 932, 938, 846. Žiauru...
      A15 ir A87 dalinai važiuoja sodininkai į sodus, dėl to leidžia didesnius autobusus. O A26 didelį dėl to, kad 1G važiuoja trumpesni autobusai.
      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

      Comment


        Įdomų vaizdą užfiksavau šiandien 19.05

        Kiek suprantu, ten, kur rodo 2714, kontaktinio tinklo nėra.

        Comment


          Sveiki. Sorry jeigu rašau ne vietoj. Bet gal kas turėtų autobuso vairuotojų važiavimo grafikus nufotografavę? Man reiktų. Ačiū

          Comment


            82 963
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Šiandien liūdnas rekordas jau 2G - dabar ten 11 trumpų. Užtat 19, 31, 36, 42, 55, 66, 78 - vien tik ilgi orą vežioja. Ir dar neliečiamieji 22 su 34, kur piko metu irgi neaišku kam važiuoja ilgi.
              Attached Files
              Paskutinis taisė Mettal; 2014.05.08, 10:58.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                Šiandien liūdnas rekordas jau 2G - dabar ten 11 trumpų. Užtat 19, 31, 36, 42, 55, 66, 78 - vien tik ilgi orą vežioja. Ir dar neliečiamieji 22 su 34, kur piko metu irgi neaišku kam važiuoja ilgi.
                Beje, į 46 išvažiavo dar vienas ispanas - 2-3003.
                Šiandien lija dėl to jie yra tuštesni, o kai buna geras oras tada net netelpa į ilgus autobusus.
                Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                Comment


                  Na taip, ilgas autobusas "reikalingesnis" dabar į visokius sodus darbo dieną lietaus metu...
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                    Beje, į 46 išvažiavo dar vienas ispanas - 2-3003.
                    Ne ispanas, o 968.

                    Comment


                      Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                      Šiandien lija dėl to jie yra tuštesni, o kai buna geras oras tada net netelpa į ilgus autobusus.
                      Ką tu nusišneki? Bent kartą esi važiavęs šiais autobusais skirtingais laikais? Manau, kad ne. Koks 78 dažnai apytuštis važiuoja ir vasarą ir bet kuriuo kitu metų laiku. Ten užtektų 2 trumpų pamaininiais ir 1ilgo pamaininiu grafiku. Savaitgaliais ilgame autobuse daug tuščių vietų, tad prašyčiau nenusišnekėčiau.

                      Comment


                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                        Na taip, ilgas autobusas "reikalingesnis" dabar į visokius sodus darbo dieną lietaus metu...
                        Juk jie tvarkosi ir namelių vidų, o po to vakarais važiuoja namo sodininkams lietus nemaišo jie gali dirbti ir per lietų. O vat vakare nuo 20 val., laisvai gali važiuoti net midibusiniai į miesto pusę, o iš miesto pusės 12 metrų.
                        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                        Comment


                          Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                          Juk jie tvarkosi ir namelių vidų, o po to vakarais važiuoja namo sodininkams lietus nemaišo jie gali dirbti ir per lietų. O vat vakare nuo 20 val., laisvai gali važiuoti net midibusiniai į miesto pusę, o iš miesto pusės 12 metrų.
                          Autobusas36, jau vien pats nikas pasako jog daugiausia kalbama ir diskutuojama del Balsiu sodu marsrutu.
                          Tu kaip tas valdininkas, tik savo naudos ziuri, kad tik tavo kieme butu kas geriausia, o salia taves nors ir tvanas.
                          Is tikro VT entuziastas turi dometis, reikstis ir ginti ne tik savo rajono interesus.
                          p.s. o is tamstos sita islendanti daugumos valdininku bruoza, jau seniai pastebejau.

                          Comment


                            Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                            Autobusas36, jau vien pats nikas pasako jog daugiausia kalbama ir diskutuojama del Balsiu sodu marsrutu.
                            Tu kaip tas valdininkas, tik savo naudos ziuri, kad tik tavo kieme butu kas geriausia, o salia taves nors ir tvanas.
                            Is tikro VT entuziastas turi dometis, reikstis ir ginti ne tik savo rajono interesus.
                            p.s. o is tamstos sita islendanti daugumos valdininku bruoza, jau seniai pastebejau.
                            Buss fanas ei juokdarys prajuokinai mane.
                            Mano Nikas mažai ką pasako. Kurie manęs paprašo pagalbos aš juos pakonsultuoju ir padedu jiems. AŠ NETURIU VALDIŠKO POŽIŪRIO IR JUO NESU.
                            Paskutinis taisė Naujaneriai; 2014.05.08, 13:33.
                            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                            Comment


                              Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                              Buss fanas ei juokdarys prajuokinai mane.
                              Mano Nikas mažai ką pasako. Kurie manęs paprašo pagalbos aš juos pakonsultuoju ir padedu jiems. AŠ NETURI VALDIŠKO POŽIŪRIO IR JUO NESU.
                              Visų pirma, tai reikėtų taisyklingiau rašyti. Kitas dalykas, ką tu konsultuoji? Ir šiaip kokią tu teisę turi įžeidinėti kitus? Siūlau slėptis po lapais su savo tokiom kalbom, nes nemanau, kad subrendai rimtoms diskusijoms. Metas suaugti ir visažinio nevaidinti. Ir dar toks pastebėjimas - jeigu nežinai kitų rajonų situacijos, tai prašyčiau ir nieko nesakyt apie juos, nes tik kvailio vietoje liksi.

                              Comment


                                Parašė hydrex Rodyti pranešimą
                                Visų pirma, tai reikėtų taisyklingiau rašyti. Kitas dalykas, ką tu konsultuoji? Ir šiaip kokią tu teisę turi įžeidinėti kitus? Siūlau slėptis po lapais su savo tokiom kalbom, nes nemanau, kad subrendai rimtoms diskusijoms. Metas suaugti ir visažinio nevaidinti. Ir dar toks pastebėjimas - jeigu nežinai kitų rajonų situacijos, tai prašyčiau ir nieko nesakyt apie juos, nes tik kvailio vietoje liksi.
                                Kokia išmokino kalba tokia ir rašau. Ką man reikia tą žinau ir apie kitus maršrutus.
                                Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                Comment


                                  Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                  Šiandien lija dėl to jie yra tuštesni, o kai buna geras oras tada net netelpa į ilgus autobusus.
                                  Lietus čia ne prie ko, visgi, Salininkuose, Pavilny, Naujojoje Vilnioje, Balsiuose ar Pagiriuose yra ne vien tik sodai ir žmonės važinėja kasdien į darbą/mokslus.

                                  Parašė hydrex Rodyti pranešimą
                                  Visų pirma, tai reikėtų taisyklingiau rašyti.
                                  Parašė hydrex Rodyti pranešimą
                                  Ką tu nusišneki? Bent kartą esi važiavęs šiais autobusais skirtingais laikais? Manau, kad ne. Koks 78 dažnai apytuštis važiuoja ir vasarą ir bet kuriuo kitu metų laiku. Ten užtektų 2 trumpų pamaininiais ir 1ilgo pamaininiu grafiku. Savaitgaliais ilgame autobuse daug tuščių vietų, tad prašyčiau nenusišnekėčiau.


                                  Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                                  Autobusas36, jau vien pats nikas pasako jog daugiausia kalbama ir diskutuojama del Balsiu sodu marsrutu.
                                  1) Šiame pranešime jis nepaminėjo Balsių.
                                  2) Atsiliepė tas, kuris taip pat nusišneka, kaip ir Autobusas36.

                                  Comment


                                    Šiandien mažiau tragiška 1G 7 trumpi autobusai, o vakar primenu buvo 11.
                                    66 mano manymu visada turi dirbti trumpi autobusai, net ir vasarą. Nebent kokia 1 išimtis: kai lauke kokie +30 ir visi plūstą prie ežerų.
                                    Paskutinis taisė Mantas95; 2014.05.08, 15:41. Priežastis: 5>6>7, nes prisijungė dar 2 trumpukai.

                                    Comment


                                      Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                      Šiandien jau ne taip tragiška 1G 5 trumpi autobusai, o vakar primenu buvo 11.
                                      66 mano manymu visada turi dirbti trumpi autobusai, net ir vasarą. Nebent kokia 1 išimtis: kai lauke kokie +30 ir visi plūstą prie ežerų...
                                      klysti. 1G dirba 8 trumpi 951, 753, 726, 938, 950, 953, 501, 864 o ilgų tik 9 dirba 202,231, 519, 915, 530, 532, 876, 774, 596.

                                      66 dirba patys blogiausi autobusai, kurie nuo š. m. liepos mėn. bus nurašyti, nes jie nepraeina techninkinės apžiūros.
                                      Paskutinis taisė Naujaneriai; 2014.05.08, 15:42.
                                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                      Comment


                                        Na aš vis koregavau trumpų skaičių, bet 8-o vistiek neradau. Ai tiekto.
                                        O kiek maždaug autobusų nurašys? Šiandien 66 444 ir 914. 444 tai turbūt nurašys ane? O dėl 914 jokiais būdais ne tikiuosi.

                                        Comment


                                          Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                          Na aš vis koregavau trumpų skaičių, bet 8-o vistiek neradau. Ai tiekto.
                                          O kiek maždaug autobusų nurašys? Šiandien 66 444 ir 914. 444 tai turbūt nurašys ane? O dėl 914 jokiais būdais ne tikiuosi.
                                          Nurašys visas ilgas Karosas. Ir nuo rugsėjo kai kurios senus dujinukus.
                                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X