Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Apie 19:30 Konstitucijos pr. stotelėje link Sąjudžio kelio stovėjo berods 43 maršrutu dirbęs Mercedes Benz Citaro, o už jo 2 policijos automobiliai. Gal kas žino kas nutiko?

    Comment


      Parašė Blaze Rodyti pranešimą
      Apie 19:30 Konstitucijos pr. stotelėje link Sąjudžio kelio stovėjo berods 43 maršrutu dirbęs Mercedes Benz Citaro, o už jo 2 policijos automobiliai. Gal kas žino kas nutiko?
      Matyt kokios rimtos mustynes autobuse. Reikia paieskoti info internete.

      Comment


        Šiandien 823 apie 16:35 su policija stovėjo prie Kalvarijų turgaus su įjungtom avarinėm šviesom. Kiek supratau, tai Volvo automobilis rikiuodamasis kliudė autobuso kairįjį kampą.
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
          Šiandien 772 autobusas berods 2G maršrute (spėju), Paukščių tako st. link Mados PC sugedo. ~17:35 mačiau jau buvo techninė atvažiavus ir kabino tempimui.
          Šiandien irgi sugedo autobusas, dirbęs 2G, šį kartą - Karosa B741 408. Incidentą mačiau sankryžoje netoli Liudo Giros st.(link PC Mandarinas) apie 16.40 48 maršruto autobusu važiavęs namo iš Pašilaičių.

          Comment


            Vakar 82-am maršrute dirbo 302 Karosa.
            Išorinėje švieslentėje rodė kryptį "Spaudos rūmai", o vidinėje - "Juodšiliai"
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Šiandien 75 trumpas autobusas nr. 455. Neseniai link Jeruzalės st. (Kryptis Stotis) 869 1G prigrūstas žmonių, po 4 min tapačia kryptimi nr. 476 1G , mažai likę sėdimų vietų.
              Paskutinis taisė Mantas95; 2013.10.31, 14:32.

              Comment


                Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                Šiandien 75 trumpas autobusas nr. 455. Neseniai link Jeruzalės st. (Kryptis Stotis) 869 1G prigrūstas žmonių, po 4 min tapačia kryptimi nr. 476 1G , mažai likę sėdimų vietų.
                Autobusų užpildymą žinom, nereikia tą patį rašyt kiekvieną dieną, "koks pilnas 1G, kad net atsisėsti nėra kur.." /\
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Šiandien Konstitucijos pr. mačiau 189, kuris dirbo... 52 maršrute. Gal kas spėjo pagauti į kadrą dienos metu?

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    Vakar 82-am maršrute dirbo 302 Karosa.
                    Išorinėje švieslentėje rodė kryptį "Spaudos rūmai", o vidinėje - "Juodšiliai"
                    Naujas marsrutas nr.82. Spaudos rumai-Juodsiliai o jei rimtai, tai taip ir buna kai po kurio laiko naujam marsrutui suteikia pries tai buvusio, visai net napanasaus marsruto nr.

                    Comment


                      Panašu, kad 53 grąžintas į 2-ą poskyrį. Kiek teko matyt autobusų, visi iš antro poskyrio- 748, 779, 477, 912, 886. 16 maršrute mačiau 706 iš 1 poskyrio. Įdomu, kaip su 12 ir 55 maršrutais. Gal jie taip pat grįžo į ankstesnius poskyrius?

                      Comment


                        Parašė Svajonius Rodyti pranešimą
                        <...> Įdomu, kaip su 12 ir 55 maršrutais. Gal jie taip pat grįžo į ankstesnius poskyrius?
                        Taip, šie maršrutai irgi grįžo į 1-ą poskyrį. Po naujų metų vėl 1-am poskyriui atiteks 53 maršrutas. O kokie maršrutai bus porai mėnesių perduoti antram poskyriui, kai 53 aptarnaus 1-as poskyris, dar lieka neaišku.
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Kažkada kažkas klausė ar dirba 3G Berkhoff. Taip, šiandien dirbo 266.

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            Taip, šie maršrutai irgi grįžo į 1-ą poskyrį. Po naujų metų vėl 1-am poskyriui atiteks 53 maršrutas. O kokie maršrutai bus porai mėnesių perduoti antram poskyriui, kai 53 aptarnaus 1-as poskyris, dar lieka neaišku.
                            O kodėl tada yra keičiami poskyriai, jeigu tai daroma laikinai?

                            Comment


                              Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                              Kažkada kažkas klausė ar dirba 3G Berkhoff. Taip, šiandien dirbo 266.
                              Bet kiek supratau, Berkhofai rečiau dirba 3G, negu, pvz, 2G, 1G, 6G.
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                Bet kiek supratau, Berkhofai rečiau dirba 3G, negu, pvz, 2G, 1G, 6G.
                                Bent jau aš, šiandien tik pirmą kartą pamačiau 3G Berkhofą

                                Comment


                                  Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                                  O kodėl tada yra keičiami poskyriai, jeigu tai daroma laikinai?
                                  Dėl pelningo 53 maršruto ir kai kurių aplinkybių, kurių skelbti nederėtų (atsiprašau, bet kitaip atsakyti negaliu).
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Ko gero vienas netiketesniu dalyku, siandien A3 dirba ILGAS autobusas.

                                    Comment


                                      Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                                      Ko gero vienas netiketesniu dalyku, siandien A3 dirba ILGAS autobusas.
                                      Ir kaip jis vaidatose apsisuko ?

                                      Comment


                                        7 maršrute šiandien- 908.

                                        Comment


                                          Šiandien mačiau "Ridvijos" sprinterius, važiuojančius pro Žemuosius Panerius link Grigiškių/Lazdynų. Matyt bandė susipažinti su naujais maršrutais
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X