Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    @Mettal: Tikriausiai, nežinau.

    Beje, šiandien kolega @Mantas95 matė 774 2G.
    Paskutinis taisė denisas; 2015.11.14, 15:23.

    Comment


      Siandien ryte 88 dirbo trumpas volvo.

      Comment


        12 - 078

        Comment


          993 ir 994 Neoplanai su švieslentėm iš nurašytųjų skandinaviškų Saffle ir Carrus.
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Vakar 12 buvo ilgas autobusas. Kažkaip nelabai pagaunu, kokia čia sistema.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
              Vakar 12 buvo ilgas autobusas. Kažkaip nelabai pagaunu, kokia čia sistema.
              Arba is rezervo arba uzteko masinu tai liedo ilga.

              Comment


                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                Vakar 12 buvo ilgas autobusas. Kažkaip nelabai pagaunu, kokia čia sistema.
                Hm... Gal mane akys apgavo? Bet lyg ir 12 ten buvo.

                Labai dažnai 078 savaitgaliais galima pamatyti 74-u.

                Comment


                  Šeštadieniais 12 maršrute dirba ilgas autobusas todėl kad Rudaminoi yra dirbantis tik šeštadieniais turgus ir ten suvažiuoja daug žmonių, taip pat ir iš keleivių labai daug kas važiuoja tą dieną 12 maršrutu, užtat ir dirba triašis autobusas.

                  Comment


                    Dabar aišku, ačiū. Kad sekmadienį ten buvo 078 - tikrai galiu patvirtinti.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Šiandien 115 autobuso vairuotojas (autobusas nr. 199) užsiėmė keleivių kontrole - vienam kitam iš įlipančiųjų liepė glausti kortelę arba pirktis bilietą. Kažin, ar čia vairuotojo nuosavas užmojis, ar koks VVT valdžios paraginimas?

                      Comment


                        Parašė Xarru Rodyti pranešimą
                        Šiandien 115 autobuso vairuotojas (autobusas nr. 199) užsiėmė keleivių kontrole - vienam kitam iš įlipančiųjų liepė glausti kortelę arba pirktis bilietą. Kažin, ar čia vairuotojo nuosavas užmojis, ar koks VVT valdžios paraginimas?
                        čia nieko keisto nes už surinktus pinigus gauna vairuotojas priedą prie algos. O kontrolė yra tik dėl vaizdo kurie nieko nedaro jei ir be bilieto kas važiuoja įdomu ar kada bus normali kontrolė su policijos ekipažu kaip kitose valstybėse.

                        Comment


                          Na, kam nėra keista, o kam keista.

                          Nesu girdėjusi apie tokius atvejus. Nebent vieną kartą mačiau, kaip 53-o vairuotoja išlipo iš kabinos ir visų keleivių akyse sudraskė bomžo bilietą, kuris buvo atžymėtas jau keletą kartų. Ir dar aprėkė.
                          Paskutinis taisė Anjani; 2015.11.18, 09:02.

                          Comment


                            Butu gerai jai grazintu tokia pariega tikrini biletus.

                            Parašė Anjani Rodyti pranešimą
                            Na, kam nėra keista, o kam keista.

                            Nesu girdėjusi apie tokius atvejus. Nebent vieną kartą mačiau, kaip 53-o vairuotoja išlipo iš kabinos ir visų keleivių akyse sudraskė bomžo bilietą, kuris buvo atžymėtas jau keletą kartų. Ir dar aprėkė.
                            Gerai padare dar galejo ir isvaryt. Nes nuo tokiu tik sedines purvinos buna ir dar smirda ant viso salono.....

                            Comment


                              Man atrodo, kad vairuotojas visada turėjo teisę tikrinti bilietus. Ir tikrai šaunu, kai tokia teise naudojamasi 115 maršrute, kur yra pilna mėgėjų nemokamai pavažiuoti nuo namų iki parduotuvės/kiosko nusipirkti svaigalų.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                ...nemokamai pavažiuoti nuo namų iki parduotuvės/kiosko nusipirkti svaigalų.
                                Na jau nereikia Niekada asocialų nemačiau šiame maršrute (net po 21 valandos), čia jums ne a27 ar a31. A115 dominuoja pensininkai ir vaikai. Asocialą galima pamatyt nebent tik Paparčių stotelėje sėdint prie parduotuvės, bet čia vietiniai, kuriems autobusų paslaugų niekada nereikia.

                                Comment


                                  Na užtat aš esu matęs. Tiesiog vietinius "sodininkus" važiuojant. Net patarinėjo vienas kitam, kad bilieto pirkti nereikia, nes čia niekad kontrolės nebūna.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                    Na užtat aš esu matęs. Tiesiog vietinius "sodininkus" važiuojant. Net patarinėjo vienas kitam, kad bilieto pirkti nereikia, nes čia niekad kontrolės nebūna.
                                    Nuo kada vienkartinius atvejus pateikiame kaip kasdienybę?

                                    Comment


                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                      <...> nes čia niekad kontrolės nebūna.
                                      Lygiai kaip ir 19 bei 82 maršrutuose - nuo Lydos iki Salininkų/Juodšilių
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        Na užtat aš esu matęs. Tiesiog vietinius "sodininkus" važiuojant. Net patarinėjo vienas kitam, kad bilieto pirkti nereikia, nes čia niekad kontrolės nebūna.
                                        Tai gal vairuotojas nugirdo tokius pašnekesius ir nusprendė, jog metas įvesti tvarką.

                                        Comment


                                          Pirmą kartą matau trumpą 4G autobusą. Ilguose vietos mažai, o tokiame...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X