Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sveiki,
    kaip reikalai su 1595 troleibusu nežinot? Kažkaip gatvėse nematau .
    My Flickr
    My Trainpix

    Comment


      Šiandien ~9:20 stotyje buvo techninės pagalbos vilkikas, kuris lyg tai ratą taisė 197 Noge mikroautobusui, kuris dirbo 61 maršrutu. O iš rezervo atvažiavo raudonasis Citroen Jumper #931, kuris ir pakeitė sugedusįjį 197
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        2013-10-09 yra pastebėtos Karosa B832.1662 Nr. 203 ir 302 dirba 65 autobusų maršrute.
        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

        Comment


          Šiandien T2 maršrute dirbo Amberis Nr. 1719.

          Comment


            Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
            Šiandien T2 maršrute dirbo Amberis Nr. 1719.
            Klausimas ar nepastoviai jis ten bus nuo šiol, išstūmęs kažkokį "chlamą"?
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
              Klausimas ar nepastoviai jis ten bus nuo šiol, išstūmęs kažkokį "chlamą"?
              Būtų neblogai, nes aš pastoviai naudojuosi T2

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                Klausimas ar nepastoviai jis ten bus nuo šiol, išstūmęs kažkokį "chlamą"?
                Jis po labai rimto remonto grįžo. Gali būti, kad 2-as maršrutas, tai tik bandomieji važiavimai. Nors sunku pasakyti, ar trečiame maršrute buvo tikrai reikalingas žemagrindis troleibusas.

                Comment


                  Noriu paklausti: ar atidarius viaduką virš Žirnių gatvės, jau juo važiuoja 2 maršruto autobusai?
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    Noriu paklausti: ar atidarius viaduką virš Žirnių gatvės, jau juo važiuoja 2 maršruto autobusai?
                    Tikrai ne - anot realaus laiko sistemos, vienas iš 2 maršruto autobusų dabar apsisauka Naujininkų viaduke. Be to, Tyzenhauzų stotelė link Oro uosto liko senoje vietoje, o nusukimas į Vikingų gatvę yra dar prieš ją.
                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                    Comment


                      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                      Tikrai ne - anot realaus laiko sistemos, vienas iš 2 maršruto autobusų dabar apsisauka Naujininkų viaduke. Be to, Tyzenhauzų stotelė link Oro uosto liko senoje vietoje, o nusukimas į Vikingų gatvę yra dar prieš ją.
                      Autobusai, jau važiuoja per nauja viaduką ir Tyzenhauzų stotelė link Oro uosto čia ne prie ko, jokio nusukimo į dubliojančia gatvę niekas nedaro. Iš karto už naujo viaduko yra įvaža į jį.
                      Paskutinis taisė valentinole; 2013.10.13, 11:54.

                      Comment


                        Ketvirtadienį ir penktadienį (10, 11d.) 75 maršrute dirbo po 1 trumpą autobusą (kiti ilgi), Ketv. Mercedes Benz Citaro, o Penktd. nr. 652 ar 653 neatsimenu. O gal ir dienom maišau tas tą d. o tas kitą.

                        Comment


                          Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                          Ketvirtadienį ir penktadienį (10, 11d.) 75 maršrute dirbo po 1 trumpą autobusą (kiti ilgi), Ketv. Mercedes Benz Citaro, o Penktd. nr. 652 ar 653 neatsimenu. O gal ir dienom maišau tas tą d. o tas kitą.
                          Šie du paryškinti autobusai nepriklauso 2-ajam parkui (pastarasis 75 maršrutas būtet Justiniškių parkui ir priklauso). Tad matyt turėjai omeny 622 ir 623
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            75 maršrutu dažniausiai 2 ar net visi 3 pamaininiai autobusai darbo dienomis būna trumpi. Kas kita yra nepaaiškinamas mokęsčių mokėtojų pinigų švaistymas į 43, 75 ir ypač 54 su 73 leidžiant ilgus autobusus savaitgaliais.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              O kaip galima paaiškinti, kad vieną rugsėjo savaitgalį į 61-ą maršrutą buvo paleistas standartinio ilgio autobusas? Ar tai irgi nėra mokesčių mokėtojų pinigų švaistymas?
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                2G jau kurį laiką važinėja...

                                Comment


                                  Karosas galima pastebėti 1G (kelios), 2G (kelios), 4G, 5G, 6G. Dėl 3G - nežinau.

                                  Beje, 123 grįžo po avarijos su visureigiu (avariją padarė irgi 1G maršrute sankryžoje prie Pramogų arenos st.). Tikslios datos pasakyti negaliu, pamenu, kad rugsėjo pabaigoje ir ryte. Nežinau, ar buvo jau čia skelbta.
                                  Paskutinis taisė KitoksBrolis; 2013.10.14, 23:40.

                                  Comment


                                    Su 61 tai tik vienetinis atvejis, o troleibusų parke taip būna labai dažnai.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Jau seniai karosos dirba G maršrutuose, na man tenka kasdien matyti 1G ir 2G ir net ne po 1 ar 2-i karosas, yra daugiau maršrute, ypač 2G.

                                      Comment


                                        Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                        Karosas galima pastebėti 1G (kelios), 2G (kelios), 4G, 5G, 6G. Dėl 3G - nežinau.

                                        Beje, 123 grįžo po avarijos su visureigiu (avariją padarė irgi 1G maršrute sankryžoje prie Pramogų arenos st.). Tikslios datos pasakyti negaliu, pamenu, kad rugsėjo pabaigoje ir ryte. Nežinau, ar buvo jau čia skelbta.
                                        Aš pamenu, jog mačiau tokią avariją prieš pat šią sankryžą, važiuojant link Santariškių spalio 7 d. prieš 10 valandą. Karosos nr. nepamenu, avarija buvo nežymi (po tokios autobusas galėtų ir tęsti darbą), tad galbūt tai nėra ta pati avarija.

                                        Comment


                                          O A2 maršruto paleidimas esamais intervalais tai grynas įmonės "IKEA" pinigų švaistymas (jeigu ji iš tikrųjų moka už šį maršrutą) Nes, kiek matau, pastoviai pustuštis važinėja.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X