Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Elektroninis bilietas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vilniuje strigo viešojo transporto bilietų platinimo sistema trūko popierinių bilietų
    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

    Comment


      „Vilniečio kortelės“ papildymas buvusiems studentams – su trūkumais
      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

      Comment


        Jau už tokią išplautą sumą elektroniniam bilietui galėjo ir padaryti lengvatos panaikinimą kortelėje, kad netektų pirkti naujos kortelės /\
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          Jau už tokią išplautą sumą elektroniniam bilietui galėjo ir padaryti lengvatos panaikinimą kortelėje, kad netektų pirkti naujos kortelės /\
          Taigi į klientų aptarnavimo centrą gali nuvažiuoti, tu ką dirbi, kad laiko neturi?
          Jei rimčiau, tai čia ne mažas, bet didelis FAIL ir dar pamatys, kai absolventų banga išeis birželio mėn. Na kai kas ISIC pasidarys, tai va kalendorinių metų gale irgi tokie šlaistysis aplink spaudos kioskus.

          Comment


            Dar šiek tiek apie Vilniaus elektronini bilieta "Vilniečio kortelę".
            Kadangi mėgstu palandžioti ten, kur dar negalima, radau užkomentuotas nuorodas dar tvarkomame puslapyje



            Taigi, kolkas matosi jog papildyti sąskaitą bus galima maks. 220Lt (metinio bilieto tikrai neišeina nusipirkti - matomai tai bus galima padaryti tik kioske?).
            Pradžioje matyt bus galima papildyti kortelę tik iš trijų bankų...
            Taip pat ne visus tipus bilietų galima nusipirkti - nėra metinio ir 0,5 bei 1 val bilietų, bet yra VVT bilietas

            Beja, jau ruošiamas f-lumas su nupirktų neišnaudotų bilietų skaičiumi:

            Anksčiau rodė jog bilietų nėra, nors dar tikrai turiu vieną pusvalandinį

            Na, tikėkimės tai tikrai dar nebaigtas kepti blynas

            Comment


              „Vilniečio kortelė“: kurie pažadai liko neištesėti?
              Naujas savivaldybės įvardintas terminas – artimiausiu metu.

              Comment


                Na man pagaliau veikia e.vilniusticket.lt svetaine. Nes buvo nemazai klaidu. Ir lietuviskai jau raso.

                Comment


                  Parašė Resutas Rodyti pranešimą
                  Na man pagaliau veikia e.vilniusticket.lt svetaine. Nes buvo nemazai klaidu. Ir lietuviskai jau raso.
                  Nezinau, man kaip nerode likusio 0.5h bilieto, taip ir nerodo. Parasiau jiems. Tai tipo pasake jog kita diena turi rodyt. Nerode. Vel parasiau - perdave problema spresti kazkam Taip iki po siandie nerodo...
                  Vienintelis "atnaujinimas" - pasirinkus kalba, ji isimenama ir jau rodo uzrasus lietuviskai

                  Comment


                    Parašė ZuluDrag Rodyti pranešimą
                    Nezinau, man kaip nerode likusio 0.5h bilieto, taip ir nerodo. Parasiau jiems. Tai tipo pasake jog kita diena turi rodyt. Nerode. Vel parasiau - perdave problema spresti kazkam Taip iki po siandie nerodo...
                    Vienintelis "atnaujinimas" - pasirinkus kalba, ji isimenama ir jau rodo uzrasus lietuviskai
                    Turėjau ir aš daug problemų, bet išsprendė po keliolikos laiškų jiems.

                    Comment


                      Šiandien Vilniaus Akoropolio "Maximos" informacijos skyriuje mačiau lentelę, kurioje parašyta "čia galite papildyti Vilniečio kortelę". Negi ši paslauga Maximose jau veikia?
                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                      Comment


                        Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                        Šiandien Vilniaus Akoropolio "Maximos" informacijos skyriuje mačiau lentelę, kurioje parašyta "čia galite papildyti Vilniečio kortelę". Negi ši paslauga Maximose jau veikia?
                        Logiškai mąstant, tai jau po truputį pradeda įdieginėti šią sistemą "Maximose"
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Nuo šiol "Vilniečio" kortelę galima įsigyti papildyti visų Maxima XX ir Maxima XXX parduotuvių informacijos skyriuose.

                          Plačiau>>
                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                          Comment


                            Transporte skamba nauji įrašai apie kontelės naudojimo ypatumus, bei dėl popierinių biletų galiojimo.

                            Comment


                              Sostinėje mikroautobusai bus įtraukti į bendrą bilietų sistemą
                              Privačių vežėjų transporto priemonėse nebus kitos kainodaros ar bilietų rūšių, nes jie veiks bendroje bilietų sistemoje. Gyventojai turėdami galiojančius bilietus Vilniečio kortelėje, jais galės naudotis ir privačių vežėjų autobusuose. Visi, ir dabar keleivių vežimą vykdantys vežėjai, galės dalyvauti savivaldybės skelbiamuose konkursuose aptarnauti miesto maršrutus.
                              Toks klausimas. Ar nebus brangesnis bilietas?
                              Paskutinis taisė Edvard; 2013.02.26, 12:10.
                              "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                              Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                              Adam Mickiewicz

                              Comment


                                Taigi parašyta, kad kitos kainodaros ir bilietų rūšių nebus.

                                Comment


                                  Niekada gyvenime nepildžiau adresu Laisvės pr. 58.

                                  "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                                  Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                                  Adam Mickiewicz

                                  Comment


                                    Parašė Edvard Rodyti pranešimą
                                    Niekada gyvenime nepildžiau adresu Laisvės pr. 58.
                                    Tokiu adresu įsikūręs Lietuvos spaudos pagr. ofisas.

                                    Comment


                                      O aš, papildžiau bilietą Maximoje. Ir svetainėje rodo, kad papildžiau bilietą parduotuvėje, esančioje Kirtimų g. 47, nors ten net jokios Maximos nėra
                                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                      Comment


                                        Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                        O aš, papildžiau bilietą Maximoje. Ir svetainėje rodo, kad papildžiau bilietą parduotuvėje, esančioje Kirtimų g. 47, nors ten net jokios Maximos nėra
                                        Ten rodo platintoją ir jo adresą, o ne parduotuvės adresą. Čia tas pats kas ir su Lietuvos spauda, nes adresu Kirtimų g. 47 įsikūręs kažkoks Maximos padalinys, kuris tikriausiai sudaro sutartis dėl tokių papildomų paslaugų.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X