Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Elektroninis bilietas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Viskas ten kuo puikiausiai veikia.

    Mane tik vienintelis dalykas glumina, kad aš šiandien ryte pasipildžiau pusvalandinių bilietų kiekį, bet dar ir dabar rodo tokį kiekį, koks buvo prieš tai. Gerai, kad pas mane dar buvo tų bilietų, nes kitaip aš nežinočiau ar pasipildė, ar aš važinėju zuikiu. Gal čia tik man vienam taip yra?
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Parašė spirit Rodyti pranešimą
      Viskas ten kuo puikiausiai veikia.

      Mane tik vienintelis dalykas glumina, kad aš šiandien ryte pasipildžiau pusvalandinių bilietų kiekį, bet dar ir dabar rodo tokį kiekį, koks buvo prieš tai. Gerai, kad pas mane dar buvo tų bilietų, nes kitaip aš nežinočiau ar pasipildė, ar aš važinėju zuikiu. Gal čia tik man vienam taip yra?
      Dabar gal ir veikia, bet aprašyta bėda tikrai egzistuoja, ir pačiam teko susidurti, kai papildžius internetu yra gaunami tai patvirtinantys emeilai, e.vilniusticket.lt prie transakciju taip pat rodoma kad papildyta, o komposteris rodo, kad kortelė tuščia.

      Comment


        O tai kaip tada kontrolei tokiu atveju išaiškint kad kortelė buvo papildyta?
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          Parašė spirit Rodyti pranešimą
          O tai kaip tada kontrolei tokiu atveju išaiškint kad kortelė buvo papildyta?
          Nežinau, aš per telefoną prisijungiau prie e.vilniusticket.lt>transakcijos ir buvau paruošęs rodyti kontrolei jeigu reiktų, kad bilietas papildytas, bet atsižymėt negaliu. Aišku, kažin ar būtų padėję.

          Comment


            Parašė k0fis Rodyti pranešimą
            Nežinau, aš per telefoną prisijungiau prie e.vilniusticket.lt>transakcijos ir buvau paruošęs rodyti kontrolei jeigu reiktų, kad bilietas papildytas, bet atsižymėt negaliu. Aišku, kažin ar būtų padėję.
            Jep, man šiandien lygiai tas pats buvo. Pasipildžiau 10 bilietų, gavau patvirtinimą, kad papildyta, įlipau į autiką, o ten - 0 bilietų Tai lygiai taip pat, per telefoną atsidariau savo account'ą ir buvau pasiruošęs rodyti, jei ką. Kadangi turėjau persėsti, tai įlipęs po persėdimo į troleibusą vėl pabandžiau - ir normaliai aktyvavo visus 10 bilietų, bei vieną nuskaitė, kaip ir turi būti.
            O dėl patogumo, ekranų ir visos sistemos, tai lyginant su Kaunu - labai nekas...

            Comment


              Informacija apie vilniečio kortelę

              Sveiki,

              Nuo rytojaus būsiu Vilniuje ir nelabai susigaudau apie vilniečio kortelę
              Ar vilniečio kortelę galima nusipirkti visuose spaudos kioskuose?
              Kiek kainuoja vilniečio kortelės papildymas vienam mėnesiui taikant nuolaidą studentui?
              Ar reikia kortelę aktyvuoti įlipus į VT?

              Comment


                Parašė Komentatorius Rodyti pranešimą
                Sveiki,

                Nuo rytojaus būsiu Vilniuje ir nelabai susigaudau apie vilniečio kortelę
                Ar vilniečio kortelę galima nusipirkti visuose spaudos kioskuose?
                Kiek kainuoja vilniečio kortelės papildymas vienam mėnesiui taikant nuolaidą studentui?
                Ar reikia kortelę aktyvuoti įlipus į VT?
                Labas.

                1. Taip, galima nusipirkti visose Vaskota, Lietuvos spauda ir R-Kiosk kioskuose.
                2. Studentiškas 30 dienų bilietas kainuoja 20lt
                3. Taip, įlipus į transporto priemonę reikia aktyvuoti bilietą. Pvz, jei aktyvuoji 2013.09.02, tai jis tau baigs galioti 2013.10.02, t.y., turėsi naują aktyvuoti spalio 3
                Paskutinis taisė ssnaiperis; 2013.09.02, 11:02.
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė Komentatorius Rodyti pranešimą
                  Sveiki,

                  Nuo rytojaus būsiu Vilniuje ir nelabai susigaudau apie vilniečio kortelę
                  Ar vilniečio kortelę galima nusipirkti visuose spaudos kioskuose?
                  Kiek kainuoja vilniečio kortelės papildymas vienam mėnesiui taikant nuolaidą studentui?
                  Ar reikia kortelę aktyvuoti įlipus į VT?
                  Taip, visuose spaudos kioskuose.
                  Vienam mėn. studentui - 20 lt.
                  Tik įlipus į VT, kai kortelę papildai/įsigyji, turi aktyvuoti pridėjęs prie skenerio. Atkreipk dėmesį kokią informaciją išmeta. Būna kartais visokių bajerių.
                  Šiaip turėk student.pažymėjimą ir čekį. Nors pastarasis nėra privalomas, bet dėl visa ko, jeigu kas, kad kontrolė neprikibtų.

                  Comment


                    Dėkui.

                    Comment


                      Dar Vilniečio kortelę galima įsigyti ir XX/XXX Maximose (informacijoje). Vėliau kortelę galima pildyti internetu (e.vilniusticket.lt).

                      Comment


                        O pati kortelė kainuoja 4 Lt. Internetu galima pasitikrinti kortelės piniginį arba įkeltų bilietų likutį bei galiojimo laiką, prieš tai ją tame pačiame puslapyje užregistravus.

                        Comment


                          Sakykit, kam nors veikia Vilnius Ticket programėlė ? Jau sulaukiu kelinto upgreido , bet vis neveikia,- šįkart rodo "Bad username or password!", jungiantis per internetą - jokių problemų, visi tie username ir password veikia.
                          https://play.google.com/store/apps/d...usticket&hl=en

                          Comment


                            /\
                            Kaip suprantu nėra analogiškos programėlės skirtos iOS?

                            Comment


                              Parašė vilnews Rodyti pranešimą
                              Sakykit, kam nors veikia Vilnius Ticket programėlė ? Jau sulaukiu kelinto upgreido , bet vis neveikia,- šįkart rodo "Bad username or password!", jungiantis per internetą - jokių problemų, visi tie username ir password veikia.
                              https://play.google.com/store/apps/d...usticket&hl=en
                              Man veikia, pabandyk Android nustatymuose išvalyti nustatymus ir talpyklą, ištrink programą, perkrauk telefoną ir atsisiųsk iš naujo.
                              Dear Sir,

                              Comment


                                iOS nėra. Ištrint ir užsikraut iš naujo bandžiau.

                                Comment


                                  Parašė vilnews Rodyti pranešimą
                                  Sakykit, kam nors veikia Vilnius Ticket programėlė ? Jau sulaukiu kelinto upgreido , bet vis neveikia,- šįkart rodo "Bad username or password!", jungiantis per internetą - jokių problemų, visi tie username ir password veikia.
                                  https://play.google.com/store/apps/d...usticket&hl=en
                                  Normaliai dar neveikia, kaip matau. Tas bad username ir man būna, tiesiog išeik iš programos, įeik ir vėl rašyk.
                                  OFFTOPIC: Beje, kas turi Android, galite parsisiųsti žaidimą BUS SIMULATOR 3D

                                  Comment


                                    Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                    Normaliai dar neveikia, kaip matau. Tas bad username ir man būna, tiesiog išeik iš programos, įeik ir vėl rašyk.
                                    Nežinau - man nepadeda išeiti ir vėl įeiti. Visada bad username. Gal dar tvarko kažką?..

                                    Comment


                                      Parašė ZuluDrag Rodyti pranešimą
                                      Nežinau - man nepadeda išeiti ir vėl įeiti. Visada bad username. Gal dar tvarko kažką?..
                                      Jie jau šimtą kartų vis taiso, atnaujina, bet kaip buvo nepatogu, taip ir liko.

                                      Comment


                                        Beje, o ar jau veikia el. bilietai ir kitose miestuose (t.y. pvz. Vilniečio kortelė Kaune)?

                                        Comment


                                          Parašė Resutas Rodyti pranešimą
                                          Beje, o ar jau veikia el. bilietai ir kitose miestuose (t.y. pvz. Vilniečio kortelė Kaune)?
                                          Ne.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X